Autor Tema: Forum galerija  (Pročitano 422985 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Forum galerija
« Odgovor #315 poslato: 23.04.2008. 13:54:54 »
ZONA ZAKON! FLAT UPLOAD!

Van mreže djeturum

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 380
  • Ugled: +19/-30
  • Pol: Žena
    • Pogledaj profil
Odg: Forum galerija
« Odgovor #316 poslato: 23.04.2008. 14:37:11 »
reketaši

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Forum galerija
« Odgovor #317 poslato: 23.04.2008. 15:08:27 »
ma znam da je ZONA zakon ali šta sad..treba mi novih 200 km itd..nešto su govorili da će od maja biti neograničen up i down za 30km pa neznam..?zna li iko išta o tome

nije od maja nego od jula, i nije neograničen nego 3 gb  ;D

Van mreže ZOXL

  • Urednik
  • Super član
  • *
  • Poruke: 756
  • Ugled: +55/-20
    • Pogledaj profil
Odg: Forum galerija
« Odgovor #318 poslato: 24.04.2008. 08:16:55 »
t

« Poslednja izmena: 24.04.2008. 20:33:38 ZOXL »

Van mreže MegaCAR

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 55
  • Ugled: +4/-19
    • Pogledaj profil
Odg: Forum galerija
« Odgovor #319 poslato: 24.04.2008. 19:16:40 »
Ja ne znam jeli ovaj zoxl svjestan da svakom narednom slikom navlači na se' sve veci degenek?!

Van mreže ZOXL

  • Urednik
  • Super član
  • *
  • Poruke: 756
  • Ugled: +55/-20
    • Pogledaj profil
Odg: Forum galerija
« Odgovor #320 poslato: 24.04.2008. 19:58:51 »
Ja ne znam jeli ovaj zoxl svjestan da svakom narednom slikom navlači na se' sve veci degenek?!

neznam da li navlačim degenek radi slika..nemam pojma.ali ako sam nekoga uvrijedio lično tu je Vladix pa nek me banuje za stalno..ljudi sa svih strana su me molili da postavim što više slika kako bi daleko od Bileće mogli da se vrate u nju i uživaju makar virtualno..al nema problema neću više postavljat ni slike niti bilo kakav drugi post..pozdravljam vas
« Poslednja izmena: 24.04.2008. 20:59:54 ZOXL »

Van mreže djeturum

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 380
  • Ugled: +19/-30
  • Pol: Žena
    • Pogledaj profil
Odg: Forum galerija
« Odgovor #321 poslato: 24.04.2008. 20:14:06 »
ne tripuj se zoxl, pusti tog pilota, slike nas drže.
imaš punu podršku nas sa ove druge strane drine.

Van mreže zid

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 675
  • Ugled: +51/-46
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Forum galerija
« Odgovor #322 poslato: 24.04.2008. 20:28:25 »
Ja ne znam jeli ovaj zoxl svjestan da svakom narednom slikom navlači na se' sve veci degenek?!

neznam da li navlačim degenek radi slika..nemam pojma.ali ako sam nekoga urijedio lično tu je Vladix pa nek me banuje za stalno..ljudi sa svih strana su me molili da postavim što više slika kako bi daleko od Bileće mogli da se vrate u nju i uživaju makar virtualno..al nema problema neću više postavljat ni slike niti kakav drugi post..pozdravljam vas

Zoxl bolan, pusti ovog Mega bolida. Vidis da samo nesto sere i kuva. Nikoga Ti nisi uvrijedio! Naprotiv, ove su Ti slike odlicne! Nemoj da se osjecas krivim ni zbog cega.

A Ti Mega care mogo bi malo da objasnis ako imas neku dobronamjernu kritiku. A ako si zlonamjeran onda Te treba iscerat odavde s glave na guzicu!

Van mreže ZOXL

  • Urednik
  • Super član
  • *
  • Poruke: 756
  • Ugled: +55/-20
    • Pogledaj profil
Odg: Forum galerija
« Odgovor #323 poslato: 24.04.2008. 20:47:15 »
eto...pobrisao sam sve moje postove..građani Bileće nemojte se uzrujavati
« Poslednja izmena: 24.04.2008. 21:08:10 ZOXL »

Van mreže MegaCAR

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 55
  • Ugled: +4/-19
    • Pogledaj profil
Odg: Forum galerija
« Odgovor #324 poslato: 25.04.2008. 00:05:18 »
Ja ne znam jeli ovaj zoxl svjestan da svakom narednom slikom navlači na se' sve veci degenek?!

neznam da li navlačim degenek radi slika..nemam pojma.ali ako sam nekoga urijedio lično tu je Vladix pa nek me banuje za stalno..ljudi sa svih strana su me molili da postavim što više slika kako bi daleko od Bileće mogli da se vrate u nju i uživaju makar virtualno..al nema problema neću više postavljat ni slike niti kakav drugi post..pozdravljam vas

Zoxl bolan, pusti ovog Mega bolida. Vidis da samo nesto sere i kuva. Nikoga Ti nisi uvrijedio! Naprotiv, ove su Ti slike odlicne! Nemoj da se osjecas krivim ni zbog cega.

A Ti Mega care mogo bi malo da objasnis ako imas neku dobronamjernu kritiku. A ako si zlonamjeran onda Te treba iscerat odavde s glave na guzicu!
Ovo je potpuno dobronamjerna kritika. Ne znam cemu toliki bijes pojedinih? Mislim da je ove silne ljude trebalo predhodno pitati da li se slazu da im se slika postavi na forum a ne ovako u paparaco stilu! A zidu i ekseru mogli ste ubacit svoje fotke za početak ako vam je to toliko interesantno.

Van mreže explorer

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 387
  • Ugled: +29/-30
    • Pogledaj profil
Odg: Forum galerija
« Odgovor #325 poslato: 25.04.2008. 01:41:28 »
Ma bjezi,nos' vas djavo!!!!

Van mreže djeturum

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 380
  • Ugled: +19/-30
  • Pol: Žena
    • Pogledaj profil
Odg: Forum galerija
« Odgovor #326 poslato: 25.04.2008. 04:50:40 »
peče li se riba na orahovicama?

Van mreže djeturum

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 380
  • Ugled: +19/-30
  • Pol: Žena
    • Pogledaj profil
Odg: Forum galerija
« Odgovor #327 poslato: 25.04.2008. 12:46:09 »
Ja ne znam jeli ovaj zoxl svjestan da svakom narednom slikom navlači na se' sve veci degenek?!

neznam da li navlačim degenek radi slika..nemam pojma.ali ako sam nekoga urijedio lično tu je Vladix pa nek me banuje za stalno..ljudi sa svih strana su me molili da postavim što više slika kako bi daleko od Bileće mogli da se vrate u nju i uživaju makar virtualno..al nema problema neću više postavljat ni slike niti kakav drugi post..pozdravljam vas
 

Zoxl bolan, pusti ovog Mega bolida. Vidis da samo nesto sere i kuva. Nikoga Ti nisi uvrijedio! Naprotiv, ove su Ti slike odlicne! Nemoj da se osjecas krivim ni zbog cega.

A Ti Mega care mogo bi malo da objasnis ako imas neku dobronamjernu kritiku. A ako si zlonamjeran onda Te treba iscerat odavde s glave na guzicu!
Ovo je potpuno dobronamjerna kritika. Ne znam cemu toliki bijes pojedinih? Mislim da je ove silne ljude trebalo predhodno pitati da li se slazu da im se slika postavi na forum a ne ovako u paparaco stilu! A zidu i ekseru mogli ste ubacit svoje fotke za početak ako vam je to toliko interesantno.



pa nisi ti ovdje zadužen da kririkuješ, svoga posla gledaj, i vidiš li da se ti zamjeraš ljudima, da tebe kritikuju a ne zoxla, svaka šala je dobrodošla na forumu nebitno na čiji račun je upućena i slike su za 10, pojma ti nemaš prijatelju, o čemu ti pričaš, kakvo nasilje, koji degenek? neznaš da slike ukrašavaju forum. ima i mojih slika u galeriji pa se ne ljutim. toliko i ja bi završio sa ovim. sportski pozdrav majstori bili veseli
« Poslednja izmena: 25.04.2008. 12:53:24 ekser »

Van mreže S.A.F.

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 684
  • Ugled: +27/-34
    • Pogledaj profil
Odg: Forum galerija
« Odgovor #328 poslato: 25.04.2008. 16:52:22 »
I nijesmo mi jos za foruma niti je forum za nas izgleda. :( :( :(

Van mreže MegaCAR

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 55
  • Ugled: +4/-19
    • Pogledaj profil
Odg: Forum galerija
« Odgovor #329 poslato: 26.04.2008. 00:20:33 »
Druže ekseru ja ti malo šta znam ali znam jedno, da si ti jedan veliki car! Hvala ti bate što si mi objasnio kako stvari stoje na ovom forumu i u životu uopšte.... priznam pogriješio sam, izvini neće se više ponoviti!