Autor Tema: DA, DRAGA!  (Pročitano 4381 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže kuksi

  • Urednik
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 148
  • Ugled: +16/-4
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
DA, DRAGA!
« poslato: 06.11.2007. 20:06:51 »
Da li treba sklopiti kompromis sa voljenom osobom koji podrazumjeva da se za sve glavne i bitne stvari pita muskarac, a za sve male i nebitne stvari u zivotu pita ona, iako znamo unaprijed da ce takav kompromis biti nistavan, jer jednostavno sve stvari koje se bude desavale u zajednickom zivotu nece nositi epitet bitnih i vaznih dogadjaja :)

Mozda se odgovor sadrzi u jednoj veoma prostoj recenici, koju je toliko slozeno i tesko izgovoriti, a glasi:
"DA, DRAGA"!!!

P.S. EVO I JEDNA MALA PRICA KAKO BI POMOGLA SVIM ONIM KOJI SU JOS UVIJEK U DILEMI

Ovaj VIKEND sam se našao u problemima. Postoje pitanja koje žene postavljaju muškarcima od kojih se oni iskusni preznojavaju, olabavljuju kravatu i pogledom traže postoji li slučajno neki izlaz. Oni neiskusniji neće prepoznati opasnost u pitanjima tipa "Dragi, kako mi stoji haljina?".

Slijedi priča gdje je glavni akter hodao po rubu, balansirajući između života i udarca nogom u jaja da vam donese istinito svjedočanstvo...

Moja Najdraža me dočekala s ručkom nakon posla. Lijep gest nema šta, ali glavnina ručka se sastojala od prekuvane riže i zobi. Nakon početnog ushićenja, shvatih koje će pitanje slijediti za minutu i počnem se koncentrisati više na ispravan odgovor, manje na ukus hrane. Strategija: prvo pojesti polako da se dobije na vremenu.

Mogući odgovori:
Da draga, ručak je odličan. Posljedica: postoji nezanemariva šansa da ponovo skuha isto.
Ne, ništa ne valja. Nisam konj da ovdje jedem zob! - suze, zalupljena vrata, mjesec dana bez seksa. Ne, nikako.
Samo ti možeš skuhati ovakav ručak! - shvatit će ironiju, šansa deračine tipa "Ja ovdje spremam i rintam za tebe, a ti se sprdaš!". Hm, dernjava od 7 minuta. Ovaj odgovor ide uži izbor!
Nije loše, ali moja bi mama ipak ovo jelo bolje spremila. - Rastava braka definitivno, lom ruku i nogu vrlo vjerojatan.


I dolazi taj neizbježni trenutak!
"Dragi kako ti se svidio ručak?"
Gutanje knedle u grlu, osmjeh broj 17 (to je onaj lagani, s psećim tužnim izrazom i pogledom ispod oka) i u pola glasa:
"Dobro". Valjda će shvatiti poruku: ne želim ti reći da ništa ne valja, ali to su nepobitne činjenice. Pojeo sam cijeli tanjur: ti si se trudila skuvati, ja sam dao izuzetni trud da ovo pojedem. I što je najvažnije, odgovor daje manevarskog prostora ako stvari otiđu totalno krivim putem.

Na kraju je ispalo više nego dobro: „Znam da ti se ne sviđa. Ni meni nije prijalo“. Uhhhh, brisanje znoja s čela, iskreni osmijeh, zagrljaj i šansa da vama ispričam ovu priču.
« Poslednja izmena: 06.11.2007. 20:12:25 kuksi »
Zivot je kao pepeljara: dok je cist i lep, dotle je prazan i nema smisla !

Van mreže explorer

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 387
  • Ugled: +29/-30
    • Pogledaj profil
Odg: DA, DRAGA!
« Odgovor #1 poslato: 19.12.2007. 23:27:47 »
ovo je jako poucan i koristan tekst,za sve one koji svaki dan kada dodju sa posla,a ceka ih ZOBNICA, puna prekrope,
samo za to sto nisu znali dati pravi odgovor prvi put.

Van mreže zid

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 675
  • Ugled: +51/-46
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: DA, DRAGA!
« Odgovor #2 poslato: 20.12.2007. 16:08:35 »
ovo je jako poucan i koristan tekst,za sve one koji svaki dan kada dodju sa posla,a ceka ih ZOBNICA, puna prekrope,
samo za to sto nisu znali dati pravi odgovor prvi put.


Da znaju dje su  pali i dje su se ubili! Od koje sablje stradali!
Zene u Hercegovini. Mila su majke one zene u crnom i one kandicke, vucicke, Vuco... 

Van mreže explorer

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 387
  • Ugled: +29/-30
    • Pogledaj profil
Odg: DA, DRAGA!
« Odgovor #3 poslato: 24.12.2007. 00:08:10 »
Ako dodju ikada radikali na vlast u Srbiji,ja mislim da ce Kandicku osuditi tako sto ce joj muza kastrirati,jer neki  drugi srbin ono ne bi <BIP> sto posto.