Anketa

Za koji tim navijate u Jelen Super ligi Srbije?

za Vojvodinu
1 (16.7%)
za Partizan
1 (16.7%)
za Crvenu Zvezdu
4 (66.7%)
za neki drugi tim
0 (0%)

Ukupno glasova: 6

Autor Tema: Jelen Super liga Srbije  (Pročitano 55107 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže S.A.F.

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 684
  • Ugled: +27/-34
    • Pogledaj profil
Odg: Meridian Super liga Srbije
« Odgovor #60 poslato: 24.08.2008. 18:56:45 »
Nemojte mi molim vas samo ''srpskog Murinja'' Jankovića hvaliti. Tatin sin, novinarsko dijete, pa kad su krenule kolege po novinama da prave stručnjaka od njega, ja mislio on će da preuzme Mančester kad Ser Alex ode u penziju (ako ikad ode). Još kad se sjetim da ga je kum Milojko Pantić doveo u Zvezdu. Joooooj!

Van mreže Hercegovac77

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1412
  • Ugled: +45/-18
    • Pogledaj profil
Odg: Meridian Super liga Srbije
« Odgovor #61 poslato: 24.08.2008. 20:29:30 »
Mozda je on sve to, ali stoji cinjenica da nije ni jednom izgubio.
Dok ovaj sto ga je zamjenio odmah fasova 2:0 a juce iscupa cak 0:0 protiv Banata

Posle drugog kola Partizan je na prvom mjestu sa 6 bodova.
Dok je Zvjezda na predposlednjem 11-tom mjestu sa 1 bodom.

I sad je ovaj novi bolji???

 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Bice dobro ako zvezda ne ispadne iz lige ;)

Van mreže darre

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 74
  • Ugled: +16/-1
  • Pol: Muškarac
  • Rodjen da peca natjeran da radi...
    • Pogledaj profil
Odg: Meridian Super liga Srbije
« Odgovor #62 poslato: 24.08.2008. 21:10:52 »
ZEMAN PODNEO OSTAVKU?!

Kako B92 nezvanično saznaje, trener Crvene zvezde Zdenjek Zeman podneo je ostavku posle samo dva odigrana kola u Meridijan Superligi.

Loše igre i rezultati u pripremnom periodu već su uzburkale situaciju u klubu, a ništa bolje nije bilo ni početkom takmičarske sezone. Posle blede partije u Nikoziji i remija sa Apoelom (2:2), Zvezda je izgubila u Novom Sadu od Vojvodine, a u subotu je remizirala sa Banatom 0:0.
Do istih ili sličnih saznanja došli su Tanjug, Beta i još neki beogradski mediji. Spekuliše se da je glavni kandidat za Zemanovog naslednika Dragoslav Stepanović, a kao kandidati još figuriraju Vladimir Petrović Pižon i Miroslav Đukić.

Televizija "SOS" objavila je da je ostavku hteo da podnese i sportski direktor Goran Bunjevčević, ali ga je predsednik Toplica Spasojević ubedio da ostane.

Kako B92 saznaje gotovo je izvesno da će Zeman voditi tim u revanš meču kvalifikacija za Kup UEFA sa kiparskim Apoelom, i da će se o nastavku ili raskidu saradnje sa uglednim češkim trenerom pregovorati i narednih dana.

Veliki problem predstavlja novac koji Zvezda mora da plati Zemanu u slučaju jednostranog raskida ugovora od strane beogradskog kluba, a kako sada stvari stoje ostavku Zeman neće podneti. Postoje i mišljenja da je ova situacija sa odlaskom/ostankom Zemana bitna da se klub homogenizuje pred Apoel i da je vrlo moguće da se na kraju ništa ne desi i da Zvezda i Zeman nastave dalje da rade.
« Poslednja izmena: 25.08.2008. 00:11:45 darre »
Moras prvo puzati da bi znao hodati...

Van mreže misterX

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 331
  • Ugled: +4/-2
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Meridian Super liga Srbije
« Odgovor #63 poslato: 25.08.2008. 00:43:39 »
Zvezda sprema otkaz Zemanu?

BEOGRAD - Nakon neuspeha na početku nove fudbalske sezone Srbije, Crvena zvezda sprema otkaz italijanskom stručnjaku Zdenjeku Zemanu, saznaje Tanjug iz krugova bliskih tom klubu.
Prema navodima istog izvora, Crvena zvezda već uveliko pregovara sa bivšim reprezentativcem i nekadašnjim fudbalerom OFK Beograda i crveno-belih Dragoslavom Stepanovićem, koji sada uspešno trenira Čukarički.
Zeman u protekla dva i po meseca, koliko je na klupi Zvezde, nije ispunio očekivanja, pa će najverovatnije doći do razlaza već tokom ove nedelje. Zvezda je na početku nove sezone pretrpela po jedan poraz i igrala nerešeno i nalazi se na začelju tabele. Pored toga, Beograđani pod vođstvom novog trenera nisu ostavili povoljan utisak ni u pripremnom periodu, što još više učvršćuje u nameri čelnike da se zahvale iskusnom Čehu.
Iako je za rukovodstvo Zvezde prvi izbor Stepanović špekuliše se još sa dva imena. Navodno, u opticaju da naslede Zemana su još iskusni Vladimir Petrović - Pižon i donedavni selektor Srbije Miroslav Djukić.

Van mreže S.A.F.

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 684
  • Ugled: +27/-34
    • Pogledaj profil
Odg: Meridian Super liga Srbije
« Odgovor #64 poslato: 25.08.2008. 00:48:52 »
Mozda je on sve to, ali stoji cinjenica da nije ni jednom izgubio.
Dok ovaj sto ga je zamjenio odmah fasova 2:0 a juce iscupa cak 0:0 protiv Banata

Posle drugog kola Partizan je na prvom mjestu sa 6 bodova.
Dok je Zvjezda na predposlednjem 11-tom mjestu sa 1 bodom.

I sad je ovaj novi bolji???

 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Bice dobro ako zvezda ne ispadne iz lige ;)
Veliko stručnjaku ''srpskom Murinju'' je uspjelo ono što nikome nije. Završiti sezonu bez poraza i ne biti prvak. Mislim da je to jedinstven slučaj i da to ni pravi Murinjo ne bi mogao. Otjerao je Salasa i Molinu zato jer nije imao svoje ja i Koroman mu se sve pitao u ekipi, a ekipu su mu sastavljali menadžeri, to više i vrapci znaju. I ti bi sad da mi porediš toga šalabajzera sa čovjekom koji je radio 15 godina u seriji A i lansirao recimo jednog Kolivanova, Di Bjađa, Tomazija, Nestu i Totija. Što bi rekao naš ovdašnji Kapelo, ma bježi!

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Odg: Meridian Super liga Srbije
« Odgovor #65 poslato: 25.08.2008. 00:49:56 »
Zvezda sprema otkaz Zemanu?

BEOGRAD - Nakon neuspeha na početku nove fudbalske sezone Srbije, Crvena zvezda sprema otkaz italijanskom stručnjaku Zdenjeku Zemanu, saznaje Tanjug iz krugova bliskih tom klubu.
Prema navodima istog izvora, Crvena zvezda već uveliko pregovara sa bivšim reprezentativcem i nekadašnjim fudbalerom OFK Beograda i crveno-belih Dragoslavom Stepanovićem, koji sada uspešno trenira Čukarički.
Zeman u protekla dva i po meseca, koliko je na klupi Zvezde, nije ispunio očekivanja, pa će najverovatnije doći do razlaza već tokom ove nedelje. Zvezda je na početku nove sezone pretrpela po jedan poraz i igrala nerešeno i nalazi se na začelju tabele. Pored toga, Beograđani pod vođstvom novog trenera nisu ostavili povoljan utisak ni u pripremnom periodu, što još više učvršćuje u nameri čelnike da se zahvale iskusnom Čehu.
Iako je za rukovodstvo Zvezde prvi izbor Stepanović špekuliše se još sa dva imena. Navodno, u opticaju da naslede Zemana su još iskusni Vladimir Petrović - Pižon i donedavni selektor Srbije Miroslav Djukić.

uh kakvo je stanje u Zvezdi pa to je katastrofa.Ali mozda jedna od gresaka im je bila kada su suspendovali Koromana.Koroman je mozak ekipe dzaba je!

Van mreže misterX

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 331
  • Ugled: +4/-2
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Meridian Super liga Srbije
« Odgovor #66 poslato: 25.08.2008. 01:07:02 »
Kakav crni Koroman, bolje bi bilo da nikad nije ni došao u Zvezdu! Ja ne znam ko je otjerao Salasa i Molinu, a mislim da je to uprava a da se Janković nije ništa pitao za to. Molina je bio solidan u Zvezdi, ali kasnije stvarno sjajno igrao u brazilskom prvenstvu i Kupu Libertadores, a Salas je bio čist promašaj kao i Barkos, koliko su ih skupo platili a ništa nisu pokazali! Najveća greška je što su Filipa Đorđevića pustili u Nant! I to na pozajmicu! Svi su ovi što su sad došli skoro ništa ne vrijede, opet čisti promašaji! A šta možemo očekivati od ekipe koja na kraju sezone proda sve igrače koji iole vrijede. Ne može se svake godine sastavljati novi tim, pa ni za Meridijan Superligu, a da ne govorim o bilo čemu drugom.
Treba se čuvati ovog Apoela. Opasni su Kiprani, kako je samo Anortozis razbio Olimpijakos.

Van mreže S.A.F.

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 684
  • Ugled: +27/-34
    • Pogledaj profil
Odg: Meridian Super liga Srbije
« Odgovor #67 poslato: 25.08.2008. 01:16:48 »
Koroman je možda najkvalitetniji igrač u Zvezdi ali ako mu dozvole da on ucjenjuje klub, onda stvarno Zvezde više nema, umrla je preklani kad je dotični u nju nogom kročio. Majmunčina jedna, on se našao da bojkotuje trenera, trebalo je da ga izbace još kad je na pripremama došao pijan u hotel. To bi bilo normalno kad bi Zvezda imala upravu, a ovu dvojicu diletanata onaj Kastiljov menadžer je*e čitavo ljeto kako hoće. A što se tiče Zemana, ne znam šta uprava hoće od njega, umjesto ovih igrača bolje da su mu kupili 15 kubika bukove građe. Ovaj Bunjevčević čitavo ljeto kao nešto sprema neka pojačanja, neke skupe transfere, a gasi telefon kad ode u inostranstvo, da se ne troši u roamingu. Pa Del Boj i Rodni bi bili 100 puta bolja uprava od njega i ovog mufljuza Toplice.

Van mreže nesakid

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 17
  • Ugled: +1/-0
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Meridian Super liga Srbije
« Odgovor #68 poslato: 31.08.2008. 13:20:55 »
Ja sam navijac Vose i ja se nadam da ce Vojvodina ove sezone igrati kako treba tj da ce redjati pobede.Ja podrzavam Dragoljuba Bekvalaca i ostale funkiconere u FK Vojvodini.Zao mi je sto moj klub nije uspeo da prodje dalje u Kupu Uefa ali ni Zvezda nije prosla.Za Vojvodinu je bitno da imaju dobre igrace i dobrog trenera kao sto je to D.Bekvalac.

Van mreže misterX

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 331
  • Ugled: +4/-2
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Meridian Super liga Srbije
« Odgovor #69 poslato: 01.09.2008. 00:24:56 »
Nova bruka: Zvezda - Javor 0:2
Pitam se samo koliko još nisko možemo pasti?!

Van mreže Nigger Gruja

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 458
  • Ugled: +33/-27
  • KOJEKUDE SERBI JAHRASTAFARAI
    • Pogledaj profil
Odg: Meridian Super liga Srbije
« Odgovor #70 poslato: 01.09.2008. 01:08:39 »
  A jada  naših :udri: :udri: :sniper: :sniper: :sniper: :taz: :taz: :taz:
If you know your history
Then you would know where you coming from
Then you wouldn`t have to ask me
Who the heck do I think I am

Van mreže sremci

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 469
  • Ugled: +23/-10
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Meridian Super liga Srbije
« Odgovor #71 poslato: 01.09.2008. 07:06:33 »
Ja sam navijac Vose i ja se nadam da ce Vojvodina ove sezone igrati kako treba tj da ce redjati pobede.Ja podrzavam Dragoljuba Bekvalaca i ostale funkiconere u FK Vojvodini.Zao mi je sto moj klub nije uspeo da prodje dalje u Kupu Uefa ali ni Zvezda nije prosla.Za Vojvodinu je bitno da imaju dobre igrace i dobrog trenera kao sto je to D.Bekvalac.
Vosa ima odlicnu ekipu,od kad su dosli sposobni ljudi u upravu vazda ste 2-3-ci,ujek i zvezda i partizan na noz docekani,svaka cast.Dodjem i ja cesto da pogledam tekmu,sve pohvale i za navijanje i zalaganje igraca iu zadnje 3-4 sezone!
E vidis ja sam cigan,al nam je Toplica jebo majku da se necemo opravit u naredne 2-3 sezone.Kaze Dule Savic da se ova uprava Zvezde susrela sa fudbalom tek kad su postavljeni na funkcije u Zvezdi,i to je ocigledno
« Poslednja izmena: 01.09.2008. 07:08:48 sremci »
Neprijateljima treba neprekidno oprastati,jer je upravo to ono sto ih najvise ljuti!

Van mreže sremci

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 469
  • Ugled: +23/-10
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Meridian Super liga Srbije
« Odgovor #72 poslato: 01.09.2008. 07:13:20 »
A ZOXL je grobar i puca mu k... ;D
« Poslednja izmena: 01.09.2008. 07:19:09 sremci »
Neprijateljima treba neprekidno oprastati,jer je upravo to ono sto ih najvise ljuti!

Van mreže misterX

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 331
  • Ugled: +4/-2
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Meridian Super liga Srbije
« Odgovor #73 poslato: 03.09.2008. 00:50:26 »
Владимир Југовић нови председник Звезде?!

Van mreže sremci

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 469
  • Ugled: +23/-10
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Meridian Super liga Srbije
« Odgovor #74 poslato: 03.09.2008. 00:56:03 »
Владимир Југовић нови председник Звезде?!
E bog te cuo!!!
Neprijateljima treba neprekidno oprastati,jer je upravo to ono sto ih najvise ljuti!