Autor Tema: Facebook  (Pročitano 9658 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Facebook
« poslato: 05.04.2008. 21:55:10 »
Posjetite
www.facebook.com

na stotine miliona korisnika širom svijeta....jedinstveni sistem FACEBOOK- jedini sajt sa tačnim informacijama (imenima i prezimenima)


Vjerovatno većina zna za ovo, ali ko ne zna neka posjeti i registruje se.

Van mreže T-MAX

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 31
  • Ugled: +3/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Facebook
« Odgovor #1 poslato: 26.07.2008. 03:35:54 »
Posjetite
www.facebook.com

na stotine miliona korisnika širom svijeta....jedinstveni sistem FACEBOOK- jedini sajt sa tačnim informacijama (imenima i prezimenima)


Vjerovatno većina zna za ovo, ali ko ne zna neka posjeti i registruje se.

Potpis....i jos nesto vecina slavnih licnosti ima svoje naloge na facebooku,tako da imate priliku komunicirati sa idolima...
« Poslednja izmena: 26.09.2008. 23:31:51 T-MAX »

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Facebook
« Odgovor #2 poslato: 26.07.2008. 04:21:09 »
istina, imam Ognjena Amidžića koga sam ja dodao i Nikolu Rokvića (mene on dodao, nemam pojma kako, još nisam saznao). ;D

Van mreže sesili

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 59
  • Ugled: +1/-1
  • Pol: Žena
    • Pogledaj profil
Odg: Facebook
« Odgovor #3 poslato: 28.07.2008. 11:31:25 »
Facebook je stvarno ekstra,svako bi trebao da ima svoj profil jer to otvara mogucnost da pronadjete neke ljude sa kojima ste odavno izgubili svaki kontakt

Van mreže Mare

  • Globalni moderator
  • Mega star
  • *
  • Poruke: 2856
  • Ugled: +60/-52
  • Pol: Žena
  • ...pamti me k'o prijatelja-cuvaj me u dusi...
    • Pogledaj profil
Odg: Facebook
« Odgovor #4 poslato: 29.07.2008. 22:07:00 »
Facebook je stvarno ekstra,svako bi trebao da ima svoj profil jer to otvara mogucnost da pronadjete neke ljude sa kojima ste odavno izgubili svaki kontakt

Podrzavam...stvarno super sajt...preporucujem svima koji vec nisu da se sto prije ukljuce....
Zasto se sve to desava,
da l' covek ista resava?!
Il' smo samo tu
zbog ravnoteze medju zvezdama?! ...

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Facebook
« Odgovor #5 poslato: 05.12.2008. 17:10:39 »
Vidjeh juče da mi je 8 "prijatelja" postalo FAN PATRIJARHA PAVLA...e pa razočarah se u fb...fan nekog pjevača, glumca, neke javne ličnosti u redu, ali patrijarha Pavla ....veze sa vezom nema. Smijesno i tuzno za vidjeti.  Recimo mogla je biti GRUPA ZA BRŽI OPORAVAK P. PAVLA . Najgore je što većina samo klikne CONFIRM na bilo koju grupu pa taman se zvala npr. FANOVI GRUPE DROGA JE ŽIVOT!

Van mreže road king

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 618
  • Ugled: +61/-27
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Facebook
« Odgovor #6 poslato: 05.12.2008. 17:59:37 »
Kakve se grupe i gluposti tamo imaju...i sta sve salju da se prikljucis da covjek ne povjeruje...KASTIG  :D  sto bi rekli....
a sve u svemu fcb je dobar.....vidis i pricas sa nekim sto ga odavno nisi vidio itd....

Van mreže stormy

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 166
  • Ugled: +14/-9
    • Pogledaj profil
Odg: Facebook
« Odgovor #7 poslato: 05.12.2008. 18:56:03 »
istina, imam Ognjena Amidžića koga sam ja dodao i Nikolu Rokvića (mene on dodao, nemam pojma kako, još nisam saznao). ;D

otkud znas da su to zaista oni??   :P :P

Van mreže ortodox

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 126
  • Ugled: +2/-12
    • Pogledaj profil
Odg: Facebook
« Odgovor #8 poslato: 05.12.2008. 19:06:02 »
Nije los za komunikaciju i okupljanje prijatelja koji su se razisli iz razno-raznih razloga,a cini mi se vecina skuplja prijatelje kao slicice fudbalera.Zamisli 300 prijatelja...eeeej covjece :o

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Facebook
« Odgovor #9 poslato: 05.12.2008. 19:48:03 »
istina, imam Ognjena Amidžića koga sam ja dodao i Nikolu Rokvića (mene on dodao, nemam pojma kako, još nisam saznao). ;D

otkud znas da su to zaista oni??   :P :P

znam, recimo imam i aca pejovića al nije on sigurno...pa onda danijela alibabića za koga sam isto siguran jer smo se čuli fonom...i t.d..

Van mreže fan

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 235
  • Ugled: +13/-8
    • Pogledaj profil
Odg: Facebook
« Odgovor #10 poslato: 06.12.2008. 00:53:36 »
istina, imam Ognjena Amidžića koga sam ja dodao i Nikolu Rokvića (mene on dodao, nemam pojma kako, još nisam saznao). ;D

otkud znas da su to zaista oni??   :P :P

znam, recimo imam i aca pejovića al nije on sigurno...pa onda danijela alibabića za koga sam isto siguran jer smo se čuli fonom...i t.d..


Da, ali ipak pripazi, jer mnogo ljudi se prijavljuje pod laznim imenom, pogotovo pod imenom nekog poznatog... Pazi kad imaju Vesna Novokmet i Ognjen Ljubomirac na face-u... Ne mislis valjda da su se oni prijavili...  ;D ;D ;D

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Facebook
« Odgovor #11 poslato: 06.12.2008. 01:29:54 »
Citat

Da, ali ipak pripazi, jer mnogo ljudi se prijavljuje pod laznim imenom, pogotovo pod imenom nekog poznatog... Pazi kad imaju Vesna Novokmet i Ognjen Ljubomirac na face-u... Ne mislis valjda da su se oni prijavili...  ;D ;D ;D
ne brini, znam se paziti interneta :)   a što se tiče spomenutih ne budi tako sigurna, sve je moguće vjeruj mi

Van mreže fan

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 235
  • Ugled: +13/-8
    • Pogledaj profil
Odg: Facebook
« Odgovor #12 poslato: 06.12.2008. 01:34:27 »
Citat

Da, ali ipak pripazi, jer mnogo ljudi se prijavljuje pod laznim imenom, pogotovo pod imenom nekog poznatog... Pazi kad imaju Vesna Novokmet i Ognjen Ljubomirac na face-u... Ne mislis valjda da su se oni prijavili...  ;D ;D ;D
ne brini, znam se paziti interneta :)   a što se tiče spomenutih ne budi tako sigurna, sve je moguće vjeruj mi

Vjerujem ti ja da se znas paziti int-a, neg ti pazi za ove na face-u... E pa super eto mozes se dopisivati sa profacima  ;D ;D ;D Sta ti pada na pamet..Nisu sigurno, saznala sam i ko stoji iza toga  ;D

Van mreže ortodox

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 126
  • Ugled: +2/-12
    • Pogledaj profil
Odg: Facebook
« Odgovor #13 poslato: 06.12.2008. 12:35:33 »
Vidjeh juče da mi je 8 "prijatelja" postalo FAN PATRIJARHA PAVLA...e pa razočarah se u fb...fan nekog pjevača, glumca, neke javne ličnosti u redu, ali patrijarha Pavla ....veze sa vezom nema. Smijesno i tuzno za vidjeti.  Recimo mogla je biti GRUPA ZA BRŽI OPORAVAK P. PAVLA . Najgore je što većina samo klikne CONFIRM na bilo koju grupu pa taman se zvala npr. FANOVI GRUPE DROGA JE ŽIVOT!
Mislim da se grupa zove "postovaoci patrijaha srpskog Pavla",osim ako to nije neka druga.

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Facebook
« Odgovor #14 poslato: 06.12.2008. 13:16:39 »
Mislim da se grupa zove "postovaoci patrijaha srpskog Pavla",osim ako to nije neka druga.

druga je