Autor Tema: Vjerujete li u to da covjek samo jednom pravo voli u zivotu?  (Pročitano 36661 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže hercdama

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 23
  • Ugled: +1/-1
    • Pogledaj profil
Odg: Vjerujete li u to da covjek samo jednom pravo voli u zivotu?
« Odgovor #60 poslato: 04.01.2009. 05:00:28 »
Imas pravo-the life goes on..
« Poslednja izmena: 04.01.2009. 16:45:39 hercdama »

Van mreže fan

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 235
  • Ugled: +13/-8
    • Pogledaj profil
Odg: Vjerujete li u to da covjek samo jednom pravo voli u zivotu?
« Odgovor #61 poslato: 20.01.2009. 15:00:02 »
Slazem se u potpunosti sa Bo...
Mada svak je individua za sebe i dozivljava to na razlicite nacine, ali ona prava, luda, bezgranicna ljubav o kojoj su mnogi pisci i pjesnici pisali dozivi se samo jednom u zivotu (naravno ko ima srecu da isto dozivi)! Ima vise vrsta ljubavi ona zadnja ne mora znaciti da je i najveca...Zadnja je potpuno druga vrsta ona mirna koja vise lici na prijateljstvo.. A samo jednom covjek sretne onu zbog koje bi isao protiv cijelog svijeta, ciji osmijeh vas ucini najsrecnijim covjekom na svijetu, ciji dodir uff ...previse se vratih u proslost da me zaboli.. Ma postoji samo jedna prava luda ljubav u pravom smislu te rijeci samo sto je sjebe ono ALI... i posle imas djevojku sa slicnim pogledom, tragas za nekom koja ce biti njena kopija.... posle nadjes neku kojoj se otvoris koja ti je i prijatelj i ljubavnica i majka tvoje djece i sretan si u toj mirnoj luci! ALI isto kao i ova vasa tema, uvjek se nadje nesto sto me mislima vrati u taj period, pa se zapitam zasto je moralo postojati to ALI! Imao sam i prije nje ljubavi i posle nje i nikada nijedna druga nije ucinila da mi srce zaigra na nacin na koji mi sada igra dok pisem o njoj... To vam je odgovor na vasu temu i posle 15god. volim je na isti nacin istom jacinom i sve bih dao za jedan njen dodir..Ali ne zalim i ne patim ja sam srecan covjek jer sam imao privilegiju da istinski volim, da upoznam pravu srecu i zivim svoj san, i opet sam srecan jer volim i drugi put svoju suprugu to je druga vrsta ljubavi koja je jaka i stabilna! Mnogi me od vas ne razumiju ali iskreno se nadam da ce jednog dana se osvjedociti i sami i osjetiti bar pola onoga sto sam ja osjetio i vjerujte nasmijat cete se ovakvom pitanju "Da li postoji.."! Nadam se da ce vam bar malo pomoci moje misljenje! Otvorite srce i prepustite se i nikada ne patite prihvatite to kao nesto sto se moralo desiti i ljubomorno cuvajte u svom srcu uspomenu i svjedocanstvo vase srece... Pozdrav za moje hercegovce

Nisi jedini u toj situaciji, ali pogledaj unazad i reci da li bi ostavio svoju suprugu koju, kako kazes volis, i sa kojom si srecan, zbog te stare ljubavi...? Ja sam u slicnoj situaciji, ali nikad ne bih ostavila ovu osobu, zbog tog bivseg, koga sam uzasno, uzasno voljela... Nekako me to odvelo do zakljucka da se moze vise puta voljeti, naravno samo treba naci pravu osobu, koju ces moci zavoljeti vise nego proslu... i kako je vec neko rekao, prethodno u potpunosti raskrstiti sa prosloscu...

Van mreže hud

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 735
  • Ugled: +77/-14
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Vjerujete li u to da covjek samo jednom pravo voli u zivotu?
« Odgovor #62 poslato: 20.01.2009. 22:03:48 »
 Cure,budite pametne,nemojte se vezati,vazno je samo dobro se zezati!!! ;D ;D ;D
Mudrome više koriste neprijatelji nego glupome prijatelji.

Van mreže fan

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 235
  • Ugled: +13/-8
    • Pogledaj profil
Odg: Vjerujete li u to da covjek samo jednom pravo voli u zivotu?
« Odgovor #63 poslato: 21.01.2009. 21:04:47 »
Cure,budite pametne,nemojte se vezati,vazno je samo dobro se zezati!!! ;D ;D ;D
Ne mozes uci u vezu sa ciljem da se vezes za osobu, to se naprosto ili desi ili ne... Nekad iako zelis samo da se zabavis, zaglibis jaaakooo duboko....

Van mreže road king

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 618
  • Ugled: +61/-27
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Vjerujete li u to da covjek samo jednom pravo voli u zivotu?
« Odgovor #64 poslato: 21.01.2009. 21:09:56 »
Cure,budite pametne,nemojte se vezati,vazno je samo dobro se zezati!!! ;D ;D ;D
Ne mozes uci u vezu sa ciljem da se vezes za osobu, to se naprosto ili desi ili ne... Nekad iako zelis samo da se zabavis, zaglibis jaaakooo duboko....

 tacno    ::)

Van mreže sanja s

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 37
  • Ugled: +7/-7
    • Pogledaj profil
Odg: Vjerujete li u to da covjek samo jednom pravo voli u zivotu?
« Odgovor #65 poslato: 21.01.2009. 21:18:22 »
Cure,budite pametne,nemojte se vezati,vazno je samo dobro se zezati!!! ;D ;D ;D


velikiiii kisss za ovoga decka         ja posle njegove izjave nemam sta da kazem, sve je isto rekao sto bih i ja .((((

Van mreže galina

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 17
  • Ugled: +3/-0
    • Pogledaj profil
Одг: Vjerujete li u to da covjek samo jednom pravo voli u zivotu?
« Odgovor #66 poslato: 01.02.2010. 15:10:39 »
Mislim da se moze voljeti vise puta...
Mada,u principu,u zivotu svakog muskarca imaju dvije zene-jedna koja je njegova ljubav zivota i druga kojom se ozeni.Rijetkost je da su i jedna i druga jedna osoba.A isto to vazi i za zene.Naravno,izuzetaka ima.

Van mreže Berlusconi

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 33
  • Ugled: +5/-5
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: Vjerujete li u to da covjek samo jednom pravo voli u zivotu?
« Odgovor #67 poslato: 01.02.2010. 15:22:59 »
apsolutno NE : ;D

Van mreže celjevo 1

  • Kako ste mi danas ??
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 267
  • Ugled: +2/-1
  • Pol: Muškarac
  • La Linea!
    • Pogledaj profil
Odg: Vjerujete li u to da covjek samo jednom pravo voli u zivotu?
« Odgovor #68 poslato: 26.03.2011. 19:57:25 »
moguće, nisam se u to uvjerio...loading..

SLAŽEM SEE!  ;) ;) ;)