Omladinski forum > Na fakultetu...

Sta upisati?!

(1/27) > >>

Mare:
Nisam znala gdje da postavim ovu temu pa neka je Vlado prebaci negdje ako joj ovdje nije mjesto...
Ja ako Bog da planiram upisati eng.jezik u Novom sadu...Mada kazu da traze tamo neki poseban ispit(eng.knjizevnost pored gramatike itd)...
Zanima me sta mislite o profecoricama eng.jezika u nasem gradu,ima li neko da mu je to omiljeni predmet,da misli nastavljati studirati jezike itd.
Mislim da je dobro ovako da postavljamo teme o onim stvarima koje zelimo upisati,koje nas interesuju i tako to jer mislim da dodatnog znanja i dodatnih informacija nije nikad dosta!

kuksi:
Upisi farmaciju ako mislis da se ne sekiras u vezi zaposlenja nakon sto zavrsis fakultet. Jes da je tezak fakultet, ali uz kontinualan i kvalitetan rad moze da se zavrsi u roku. Sto se tice studiranja jezika, danas jako puno ljudi studira jezike, a ponajvise engleski, pa je vrlo tesko naci neki kvalitetan posao sa zavrsenim fakultetom. A i poznavanje jezika, narocito engleskog, je vise postala stvar opste kulture, kao i poznavanje racunara.

Nid@:
Ma eleektrotehniku da pravimo zajedno nuklearnu!

logic:
Nisam bas siguran da je to bas pravi faks za to ;)

Nid@:
Ma salim se, valjda kontas da sam na etf pa da se zezam.Ako bi pravio nuklearne elektrane upisao bi valjda nuklearnu fiziku!

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju