Anketa

Da li treba graditi obilaznicu?

Da
Ne

Autor Tema: Obilaznica oko Bileće  (Pročitano 29694 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Obilaznica oko Bileće
« Odgovor #15 poslato: 20.05.2008. 00:54:54 »
Treba otići na mezare i ležati dok nas ovi gore ne pokupe.
Šta vam je ljudi,samo nek se pravi nešto,tj samo nek se nešto dešava!!!
Npr. kad sjediš u formuli i piješ kafu ne prođe ni jedan tamić,šaljivo al istinito.
A i ovi turisti svraćali u onu stvar... samo ako su zalutali i pitaju kuda za HN ili Dubrovnik,ma daj
Bileća može samo naprijed

podržavam!

Van mreže dead

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 281
  • Ugled: +27/-5
    • Pogledaj profil
Odg: Obilaznica oko Bileće
« Odgovor #16 poslato: 20.05.2008. 19:45:19 »
Dugo sam razmišljao gdje da postavim ovu sličicu pa je možda ovo adekvatno mjesto.

Van mreže dead

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 281
  • Ugled: +27/-5
    • Pogledaj profil
Odg: Obilaznica oko Bileće
« Odgovor #17 poslato: 20.05.2008. 20:03:47 »
Ma pogledajte samo te birokratske seljačke guzice u opštini,zasjeli su u fotelje,deru dobre plate i ništa ne rade.Čekaju valjda da se samo sve sredi i uradi,pa pogledajte samo onu fasadu na Dubravama,kad negdje komad betona ubije nekoga šta onda,pojeo vuk magarca.Kad bi izabrali Naneta bar bi sa onom njegovom karijolom mogao doćerati malo maltera pa da se ono krpi nekako.Nemam ništa protiv Voja ni dobro uradjenih grafita ali ono na pošti je stvarno ruglo,zar se nema ni za kantice jupola.prvo treba srediti ove sitnije stvari pa onda pričati i raditi veće.Ja lično mislim da nam ta obilaznica neće nanijeti neke velike štete ali čisto sumnjam da će se praviti u skorije vrijeme.

Van mreže zid

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 675
  • Ugled: +51/-46
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Obilaznica oko Bileće
« Odgovor #18 poslato: 20.05.2008. 23:46:52 »
Sto bi neko imo nesto protiv obilaznice? Ne privlace se ljudi i pare neizgradnjom obilaznice. Naprotiv! I na kraju ne ide ta obilaznica preko Ljubinja nego 250 metara paralelno sa sadasnjom.
Drugo je pitanje koliki je sadasnji protok saobracaja i da li je ona sada stvarno "Goruci" problem??? U ratu je sav tranzitni saobracaj kroz Bilecu mogo i da ide kroz "Mackovu" ulicu. A sad bogami ne znam.
Mogli bi da cujemo expertizu nekog od nasih clanova koji imaju obrazovanje u ovom polju!?!

Van mreže prinudna uprava

  • Start moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 833
  • Ugled: +63/-70
    • Pogledaj profil
Odg: Obilaznica oko Bileće
« Odgovor #19 poslato: 20.05.2008. 23:49:36 »
Dobro je to sve
Ne bojim se tudjinskog nakota,no se bojim od zla domaćega!!!

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Obilaznica oko Bileće
« Odgovor #20 poslato: 20.05.2008. 23:52:55 »
Pa kad se sad otvori put prema Herceg Novom (bio je i do sada otvoren, ali sada je poboljšan) onda će navaliti cijela Srbija i BIH na Bileću, a plus kad se nekad sredi Tjentište, onda smo baš u frci.

Van mreže ivke

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 199
  • Ugled: +12/-19
    • Pogledaj profil
Odg: Obilaznica oko Bileće
« Odgovor #21 poslato: 21.05.2008. 08:51:26 »


      Obilaznica se pravi kada postojeca mreza ne moze da podnese mjerodavu kolicinu saobracaja, sto nema nikakve veze sa Bilecom. Nama ne trebaju saobracajne zaobilaznice kad su strucnjaci napravili razne druge.
u se, na se i poda se

Van mreže djeturum

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 380
  • Ugled: +19/-30
  • Pol: Žena
    • Pogledaj profil
Odg: Obilaznica oko Bileće
« Odgovor #22 poslato: 22.05.2008. 02:02:19 »
strucan odgovor mi se svidio, strucno nema sta, ima nas strucnjaka u svim sverama drustva, ali nam drustva pucaju po savovima kao sto jovo petkovic kaze to je problem.
 

Van mreže CHAD McDONALD

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 3
  • Ugled: +1/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Obilaznica oko Bileće
« Odgovor #23 poslato: 26.05.2008. 07:07:54 »
whats happening in Bileca?

Van mreže S.A.F.

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 684
  • Ugled: +27/-34
    • Pogledaj profil
Odg: Obilaznica oko Bileće
« Odgovor #24 poslato: 29.05.2008. 19:56:27 »
Protivnici obilaznice zamislite sledecu situaciju:
Sjedite kuci gledate TV i dolazi vam rodjak iz inostranstva i kaze: ''Roka da ti kupim ja TV?'', odgovor: ''Ma sta ce mi TV pa nemam cetvere oci pa da gledam dva TV-a, jok ne treba mi TV''. Sta ce crni rodjak pomislit nego da takvom nezahvalniku ne treba ni orah ponudit a ne TV. Ako vec drzava hoce da to napravi od svojih para sta se tu ima bunit. Najbolje bi bilo da odbijemo pa da nam kazu sledeci put, odajebite mi vam nudili obilaznicu a vi necete, necete sad nista.

Van mreže ivke

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 199
  • Ugled: +12/-19
    • Pogledaj profil
Odg: Obilaznica oko Bileće
« Odgovor #25 poslato: 30.05.2008. 09:15:07 »


                Takav put za drzavu bi definitivno bio koristan, ali Bileca bi samo stetu imala. Mnogi gradovi su i u proslosti postali slijepa crijeva izgradnjom puteva koji su ih zaobilazili a sve to na racun drzave. TV bi koristio onaj kome je kupljen isti, a zaobilaznicu definitivno ne bi koristili Bilecani, recimo bi je koristili Banjalucani na putu do mora. Razmislite o tome!
« Poslednja izmena: 30.05.2008. 09:40:15 ivke »
u se, na se i poda se

Van mreže ivke

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 199
  • Ugled: +12/-19
    • Pogledaj profil
Odg: Obilaznica oko Bileće
« Odgovor #26 poslato: 30.05.2008. 09:17:50 »



   PS.   Uzeo bih TV :)
u se, na se i poda se

Van mreže ZOXL

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 756
  • Ugled: +55/-20
    • Pogledaj profil
Odg: Obilaznica oko Bileće
« Odgovor #27 poslato: 30.05.2008. 09:49:28 »
i ja bi TV uzeo..džabalučine ;)..zaobilaznicu ne bih ni u kom slučaju

Van mreže darko

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 27
  • Ugled: +3/-2
    • Pogledaj profil
Odg: Obilaznica oko Bileće
« Odgovor #28 poslato: 30.05.2008. 14:55:57 »
Da li stvarno mislite da se ne bi izgradila infrastruktura (benz. pumpa, restoran, samoposluge, kafici itd) uz zaobilaznicu i time prosirio grad?

A sa druge strane  od postojeceg magistralnog puta koji prolazi kroz grad dobili bi gradsku ulicu koja bi dobila jednu novu dimenziju u odnosu na sada i sto je bitno stepen bezbjednosti saobracaja u gradu sigurno bi bio na vecem nivou.
 
Mi se samo "necamo" kada nam nesto nude, pa kada cujemo da se opet radi dodatna traka na putu BL-Gradiska i sl. pizdimo i kazemo jebo im pas mater nece nama nista da daju i sl.
Zbog tog nekog drzanju u grcu masu stvari je zaobislo Bilecu ili je otislo iz nje, kao npr. Petrol, Televizija i jos puno toga ... i tek kada prodje neko vrijeme skontamo da je to bila greska kao sto ce biti slucaj i za zaobilaznicu ako se dogodi da opet budemo najpametniji pa kazemo nasu cuvenu "ne treba to nama"!

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Obilaznica oko Bileće
« Odgovor #29 poslato: 30.05.2008. 15:06:39 »
Da li stvarno mislite da se ne bi izgradila infrastruktura (benz. pumpa, restoran, samoposluge, kafici itd) uz zaobilaznicu i time prosirio grad?

A sa druge strane  od postojeceg magistralnog puta koji prolazi kroz grad dobili bi gradsku ulicu koja bi dobila jednu novu dimenziju u odnosu na sada i sto je bitno stepen bezbjednosti saobracaja u gradu sigurno bi bio na vecem nivou.
 
Mi se samo "necamo" kada nam nesto nude, pa kada cujemo da se opet radi dodatna traka na putu BL-Gradiska i sl. pizdimo i kazemo jebo im pas mater nece nama nista da daju i sl.
Zbog tog nekog drzanju u grcu masu stvari je zaobislo Bilecu ili je otislo iz nje, kao npr. Petrol, Televizija i jos puno toga ... i tek kada prodje neko vrijeme skontamo da je to bila greska kao sto ce biti slucaj i za zaobilaznicu ako se dogodi da opet budemo najpametniji pa kazemo nasu cuvenu "ne treba to nama"!

Podržam sve što je darko rekao, u potpunosti, kao da sam ja pisao. Već sam ostavio poruke na ovu temu i kad se spoje mogla bi se dobiti baš ovakva.