Anketa

Svoj glas na izborima dajem za...?

Stojan Lojpur - Nane
45 (77.6%)
Nekom od kandidata iz politickih partija
4 (6.9%)
Nikom
9 (15.5%)

Ukupno glasova: 57

Autor Tema: Nane za načelnika opštine Bileća!  (Pročitano 71160 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže smizla

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 180
  • Ugled: +20/-10
    • Pogledaj profil
Odg: Nane za načelnika opštine Bileća!
« Odgovor #165 poslato: 13.09.2008. 16:06:47 »
E ljudi pouzdano znam da je "predsjednik" (kako ga izpošprda zovu Trebinjci) dovodio čitave "delegacije" koje su se sastojale od najlakše ženske robe iz Trebinja i domaćih kriminalaca u restoran Jezero na gala večere, naravno na račun bogate opštine! Jel "predsjednik" ili nije, bože moj?!
Ljudi ja se takvih smradova gnušam a ne veselog Naneta koga je lako izmanipulisati jer ima tu neku blesavu ambiciju.

Ovo je jadno,bedno i zalosno!
Jadna je svaka drzava u kojoj je POLITIKA glavna tema i dilema!
Ovih dana stvarno izludih od ukucana i komsiluka,samo o izborima pricaju...
Dosad se govorilo da je sex zabava za siromasne,ali izgleda da ga je politika zamijenila!
Ne doozvoli da te provincija kvari

Van mreže S.A.F.

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 684
  • Ugled: +27/-34
    • Pogledaj profil
Odg: Nane za načelnika opštine Bileća!
« Odgovor #166 poslato: 13.09.2008. 19:05:25 »

Znam i to da su dr Babic, Mato Uljarevic, i ovaj Popadic iz Hidrogradnje mogli da budu cak bezobrazni pa da ga kandiduju za odbornika, pa zamislite samo onda ovu situaciju u skupstini 10/10 i Nane kao dvadest prvi odlucuje o svakoj tacki rada skupstine, sto je veoma realno da se desi, a i vidjecemo da ce Nane da predje cenzus za odbornika.
Eto mozda je sreca i to sto nije kandidovan nego za nacelnika pa u skupstinu nece moci da udje.

Pa kad se uzme u obzir ovaj prošli dvadeset prvi, možda i ne bi bila prevelika promjena. :D :D :D

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Odg: Nane za načelnika opštine Bileća!
« Odgovor #167 poslato: 15.09.2008. 15:44:15 »
Nane na bileckom radiju danas u 16:45-17:20h.

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Nane za načelnika opštine Bileća!
« Odgovor #168 poslato: 15.09.2008. 17:41:24 »
Nane - predstavljanje na Radio Bileća - danas 16:45
http://bilecainfo.com/forum/attach/nane_rbileca.rar (mp3 96kbps - 8.5 mb)

Napomena: nije snimljen dio uvodnog govora! Izvinjavamo se, tehnički problemi i greške.
« Poslednja izmena: 15.09.2008. 17:44:39 vladix_vlado »

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Nane za načelnika opštine Bileća!
« Odgovor #169 poslato: 15.09.2008. 17:47:10 »
UVODNI DIO:

    Prije nego se počnem predstavljati  želio bih da skrenem pažnju da se svojom kandidaturom za načelnika ne rugam ni građanima Bileće ni samom sebi.Bojim se da se ovi što vode ovakvu politiku rugaju svima nama.
      Ja sam Stojan  Lojpur zvani Nane,nezavisni kandidat za načelnika Opštine Bileća.Nisam proizvod dvadesetak ljudi koji me podržavaju u kandidaturi i koji su završili regularne škole i rade svoj posao,već proizvod jednog načina vođenja opštine od  posljednjeg rata naovamo.Mislim da sam dovoljno skrenuo vašu pažnju čudnim nastupom na televiziji  što mi je i bio cilj.Sada se nadam da ćete me pažljivo saslušati,jer sam sve to radio da bih ovo mogao reći.Upozoravam vas,Bileća umire i ovo je možda posljednji trenutak da se nešto uradi.Od gradića koji je imao svoju dušu,napravili su mjesto gdje roditelji,kada ispraćaju djecu na fakultet kažu:Završite i ne vraćajte se ovamo, nemate kud.  Zar može nešto strašnije? Ako se brzo ne uradi nešto samo je pitanje  hoće li se i zadržati ovdje iko ko je sposoban da ode bilo gdje.Ne kažem da se  moglo uraditi nešto mnogo veliko ali moglo je više,mnogo više.
          Za to vrijeme gospoda političari su vodili međusobni okršaj oko fotelja i u čitavoj toj borbi gubitnik je bila Bileća i svi njezini građani.Najodgovornija mjesta,čast izuzecima ,su shvaćena kao izvor redovnih primanja i tu se sve završavalo.Za to vrijeme život je stao.Ponavljam,nastavite li ovako Bileća će umrijeti.
   *Nabrojite gospodo političari svih boja,koliko se mladih zaposlilo i gdje.
    Gdje je u svemu tome običan čovjek koji o radnom mjestu može samo sanjati.Nigdje.Tvrdim da se i veliki broj odbornika kandidovao samo radi plate.
    S jedne strane razumijem ih,mora se živjeti ali rade li ono za šta su plaćeni.
    Podvlačim,volio bih da me slušate i ovo shvatite kao upozorenje.Bojim se da će poslije biti kasno.Ovi koji vode Bileću moraju se uozbiljiti, a građani neka odluče kome će dati glas.Ovako sigurno ne valja.
       
        Birajte najsposobnije i najpoštenije,bez obzira na stranku,jer Bileću mogu spasiti samo Bilećani.A imamo dvadesetak univerzitetskih profesora odavde.Nikada ih niko nije zvao da pita za savjet.Političari misle da su to radili bolje.I vidi im se. Ne znam samo ko će posljednji ugasiti svjetlo.
        Ljudi koji stoje iza moje kandidature samo pokušavaju da skrenu pažnju na nešto što svi vidimo a možda ne želimo da prihvatimo.Rekoh,i spasih dušu svoju.
« Poslednja izmena: 15.09.2008. 18:20:05 vladix_vlado »

Van mreže stormy

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 166
  • Ugled: +14/-9
    • Pogledaj profil
Odg: Nane za načelnika opštine Bileća!
« Odgovor #170 poslato: 15.09.2008. 20:26:51 »
ajoj slusala sam ga danas.... ;) ;)

Van mreže milidragovic

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 231
  • Ugled: +5/-6
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Nane za načelnika opštine Bileća!
« Odgovor #171 poslato: 15.09.2008. 21:09:54 »
Ovaj Nane nije baš "sam u glavi" ....  :D :D :D

Van mreže mister no

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 186
  • Ugled: +16/-8
    • Pogledaj profil
Odg: Nane za načelnika opštine Bileća!
« Odgovor #172 poslato: 16.09.2008. 15:43:25 »
Moje misljenje u vezi funkcije nacelnika je da to mora biti covjek sa idejama i dobrim timom iza sebe.
Po prirodnim resursima,u Bileci ima potencijala za privredni razvoj ali za takvo nesto trebaju sposobni,elokventni ljudi,koji ce da rade zajedno na nekom projektu,e toga u Bileci nema.Nema ni ideje,niti ekipe mladih ljudi koji zajedno mogu da funkcionisu,niti iko od vlasti nudi bilo kakvu mogucnost da se nesto pokrene.
E,zato je moj prijedlog da mi u forumu krenemo sa idejama za neki posao u Bileci.Mozda budemo imali srece da nas neko cuje?

Moj prijedlog-KRECANA

Van mreže kerber_

  • Start moderator
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 206
  • Ugled: +12/-16
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Nane za načelnika opštine Bileća!
« Odgovor #173 poslato: 16.09.2008. 16:01:07 »
Taj prijedlog odavno stoji, čak ga je kuksi i iznio na ovom Forumu. Nažalost, naš prijedlog je naišao na nerazumijevanje i kritiku, ali ti ljudi nisu iznijeli bilo kakav drugi kao alternativu...

Van mreže darre

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 74
  • Ugled: +16/-1
  • Pol: Muškarac
  • Rodjen da peca natjeran da radi...
    • Pogledaj profil
Odg: Nane za načelnika opštine Bileća!
« Odgovor #174 poslato: 08.10.2008. 23:53:49 »
Maloprije slucajno svratih u kladionicu, vidim sjedi Nane i nesto prica o izborima... Govori on: juce mi prilazi jedan iz SDS i cestita mi poraz, a ja njemu  "primite moje iskreno saucesce"  :D :D
Kaze: on mene naso zajebavat...
Moras prvo puzati da bi znao hodati...