Anketa

Ko je po vasem misljenju najbolji srpski teniser?

Nenad Zimonjic
2 (28.6%)
Janko Tipsarevic
0 (0%)
Novak Djokovic
4 (57.1%)
Viktor Troicki
1 (14.3%)

Ukupno glasova: 7

Autor Tema: Tenis  (Pročitano 113270 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže klokan

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 195
  • Ugled: +15/-16
    • Pogledaj profil
Odg: Tenis
« Odgovor #45 poslato: 10.01.2008. 00:14:20 »
Ma kakav Juzni,veze nema.Ko je gledao utakmicu mogao je vidjeti da je Nadal i vise nego umoran i Juzni se ne moze poredit sa njim.Ako ne znas Nadal je u polufinalu Chenai odigrao najduzi mec na svijetu koji se igra u dva dobijena seta i vise nego se vidjelo da je umoran.Ne mogu se poredit nikako ova dvojica.
Nadal je seljacki igrac pa on mora po 2 sata sa svakom zukom igrati a kad izadje dr. tenisa Roze odmah se protivnik izgubi i samo sto ne preda mec a vec nije ni poceo
Put do pakla poplocan je dobrim namjerama.

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Odg: Tenis
« Odgovor #46 poslato: 11.01.2008. 11:29:04 »
Sve poznato, ceka se Troicki

Poznati su protivnici nasih tenisera koji su se direktno plasirali na turnir u Melburnu. Janko Tipsarevic igrace sa Dzosefom Sirianijem iz Australije. Ukoliko bude prosao u drugo kolo protivnik bi mogao da mu bude Verdasko, ali bi ga vec u trecem kolu cekao Rodzer Federer. Djokovic koji je treci nosilac igra sa Benjaminom Bekerom iz Nemacke. Ukoliko dodje do polufinala tu bi mogao da igra sa Federerom.

U tom delu zreba su Hjuit, Bagdatis, Nalbandijan, Ferero, Ferer, Stepanek. Boris Pasanski za protivnika ce imati Mardija Fisa iz SAD. U njegovom delu zreba su Rodik, Moja, Niminen, Robredo, a ako bi dospeo do polufinala, protivnik bi mogao da mu bude Nadal. Troicki je prosao u treci krug kvalifikacija pobedom nad Svajcarcem Mihaelom Lamerom 2:0 po setovima 6:2 i 6:1. Njegov sledeci protivnik je Matve Midelkop iz Holandije.

Jelena Jankovic igra sa Tamarom Pasek iz Austrije. U trecem kolu bi protivnica mogla da joj bude Francuskinja Razano, a u polufinalu prva teniserka sveta Zistin Enan. U tom delu zreba od nositeljki su tu jos i Morezmo, Snider, Vajdisova, Azarenka, Zvonareva i S. Vilijams.

Ana Ivanovic u prvom kolu igra sa rumunkom Kirsteom.Od nositeljki u njenom delu zreba su Srebotnik, Bondarenko, Safina, Li, Mirza, Bartoli i Venus Vilijams. U polufinalu bi joj protivnica bila Svetlana Kuznjecova.

Van mreže jiba

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 252
  • Ugled: +8/-11
  • Pol: Muškarac
  • Some things never change
    • Pogledaj profil
Odg: Tenis
« Odgovor #47 poslato: 11.01.2008. 11:31:27 »
Ana će sigurno u finale.100%!!!
numb3rs

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Odg: Tenis
« Odgovor #48 poslato: 11.01.2008. 11:34:34 »
Novak, Jelena i Ana u top 4 nosioca

Troje srpskih tenisera imace status nosilaca na Otvorenom prvenstvu Australije, koje u ponedeljak pocinje u Melburnu. Novak Djokovic u muskoj i Jelena Jankovic u zenskoj konkurenciji bice treci nosioci, a Ana Ivanovic je cetvrti kosturas u konkurenciji teniserki. Prvi nosilac muskog turnira je Svajcarac Rodzer Federer, a u zenskoj konkurenciji pocasnu poziciju ima Zistin Enan.

Muskarci:
1. Rodzer Federer (Svajcarska)
2. Rafael Nadal (Spanija)
3. Novak Djokovic (Srbija)
4. Nikolaj Davidenko (Rusija)
5. David Ferer (Spanija)
6. Endi Rodik (SAD)
7. Fernando Gonsales (Cile)
8. Risar Gaske (Francuska)
9. Endi Marej (Britanija)
10. David Nalbandijan (Argentina)
11. Tomi Robredo (Spanija)
12. Dzejms Blejk (SAD)
13. Tomas Berdih (Ceska)
14. Mihail Juznji (Rusija)
15. Markos Bagdatis (Kipar)
16. Karlos Moja (Spanija)
17. Ivan Ljubicic (Hrvatska)
18. Huan Ignasio Cela (Argentina)
19. Lejton Hjuit (Australija)
20. Ivo Karlovic (Hrvatska)
21. Huan Monako (Argentina)
22. Huan Karlos Ferero (Spanija)
23. Pol-Anri Matje (Francuska)
24. Jarko Nieminen (Finska)
25. Fernando Verdasko (Spanija)
26. Stanislas Vavrinka (Svajcarska)
27. Nikolas Almagro (Spanija)
28. Zil Simon (Francuska)
29. Filip Kolsrajber (Nemacka)
30. Radek Stepanek (Ceska)
31. Igor Andrejev (Rusija)
32. Dmitrij Tursunov (Rusija)

Zene:
1. Zistin Enan (Belgija)
2. Svetlana Kuznjecova (Rusija)
3. Jelena Jankovic (Srbija)
4. Ana Ivanovic (Srbija)
5. Marija Sarapova (Rusija)
6. Ana Cakvetadze (Rusija)
7. Serena Vilijams (SAD)
8. Venus Vilijams (SAD)
9.Danijela Hantuhova (Slovacka)
10. Marion Bartoli (Francuska)
11. Jelena Dementijeva (Rusija)
12. Nikol Vajdisova (Ceska)
13. Tatjana Golovin (Francuska)
14. Nadja Petrova (Rusija)
15. Pati Snider (Svajcarska)
16. Dinara Safina (Rusija)
17. Sahar Per (Izrael)
18. Ameli Morezmo (Francuska)
19. Sibil Bamer (Austrija)
20. Agnes Savaj (Madjarska)
21. Alona Bondarenko (Ukrajina)
22. Lucija Safarova (Ceska)
23. Vera Zvonarjeva (Rusija)
24. Li Na (Kina)
25. Franceska Skjavone (Italija)
26. Viktorija Azarenka (Belorusija)
27. Marija Kirilenko (Rusija)
28. Katarina Srebotnik (Slovenija)
29. Agnjeska Radvanska (Poljska)
30. Virzini Razano (Francuska)
31. Sanja Mirza (Indija)
32. Julija Vakulenko (Ukrajina)

Van mreže error

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 948
  • Ugled: +47/-40
    • Pogledaj profil
Odg: Tenis
« Odgovor #49 poslato: 11.01.2008. 17:53:32 »
Titule za Enan i Danilidu


Belgijanka Žistin Enan pobednica je teniskog turnira igranog u Sidneju za nagradni fond od 600.000 dolara. Najbolja teniserka sveta je u finalu bila bolja od Ruskinje Svetlane Kuznjecove sa 2:1, po setovima 4:6, 6:2 i 6:4.

Na turniru u Hobartu do titule je došla Grkinja Eleni Danilidu pošto joj je Ruskinja Vera Zvonarjova predala meč zbog povrede
 
Hua,hua

Van mreže error

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 948
  • Ugled: +47/-40
    • Pogledaj profil
Odg: Tenis
« Odgovor #50 poslato: 11.01.2008. 17:54:25 »
Gučone i Tursunov u finalu


Australijanac Kris Gučone i Rus Dmitrij Tursunov igraće u finalu turnira tenisera u Sidneju čiji je nagradni fond 465.000 dolara.

Gučone je sa 2:1, po setovima 7:6, 3:6 i 6:4, u polufinalu pobedio Radeka Štepaneka iz Češke, dok je Tursonov sa 2:0, po setovima 6:3 i 7:6, savladao Francuza Fabrisa Santoroa.
 
Hua,hua

Van mreže error

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 948
  • Ugled: +47/-40
    • Pogledaj profil
Odg: Tenis
« Odgovor #51 poslato: 11.01.2008. 18:03:42 »
 
 
Izvuceni parovi za prvo kolo Australian Open-.a
 
 
 

Roger Federer SUI (1)               
v     
Diego Hartfield ARG   
             
Fabrice Santoro FRA                 
v     
John Isner USA                 
 
Janko Tipsarevic SRB                 
v     
Joseph Sirianni AUS
                 
Thierry Ascione FRA                 
v     
Fernando Verdasco ESP (25)               
 
Juan Monaco ARG (21)               
v     
Carlos Berlocq ARG   
             
Robert Kendrick USA                 
v     
QUALIFIER                 
 
Oscar Hernandez ESP                 
v     
Ivo Minar CZE   
             
Werner Eschauer AUT                 
v     
Tomas Berdych CZE (13)               
 
James Blake USA (12)               
v     
Nicolas Massu CHI   
             
Michael Russell USA                 
v     
Fabio Fognini ITA                 
 
Sebastien Grosjean FRA                 
v     
Filippo Volandri ITA   
             
QUALIFIER                 
v     
Ivan Ljubicic CRO (17)               
 
Nicolas Almagro ESP (27)               
v     
Marin Cilic CRO 
               
Jiri Vanek CZE                 
v     
Jurgen Melzer AUT                 
 
Hyung-Taik Lee KOR                 
v     
Chris Guccione AUS   
             
QUALIFIER                 
v     
Fernando Gonzalez CHI (7)

Novak Djokovic SRB (3)               
v     
Benjamin Becker GER   
             
QUALIFIER                 
v     
Simone Bolelli ITA                 
 
Sam Querrey USA                 
v     
Olivier Rochus BEL
               
Xavier Malisse BEL                 
v     
Dmitry Tursunov RUS (32)               
 
Lleyton Hewitt AUS (19)               
v     
Steve Darcis BEL   
             
Denis Istomin UZB                 
v     
QUALIFIER                 
 
Ernests Gulbis LAT                 
v     
Marat Safin RUS 
               
Thomas Johansson SWE                 
v     
Marcos Baghdatis CYP (15)               
 
David Nalbandian ARG (10)               
v     
Robert Smeets AUS   
             
Mariano Zabaleta ARG                 
v     
Peter Luczak AUS                 
 
Alun Jones AUS                 
v     
Albert Montanes ESP 
               
Nicolas Kiefer GER                 
v     
Juan Carlos Ferrero ESP (22)               
 
Radek Stepanek CZE (30)               
v     
Vincent Spadea USA   
             
QUALIFIER                 
v     
Sergio Roitman ARG                 
 
Santiago Ventura ESP                 
v     
Juan Martin Del Potro ARG   
             
Edouard Roger-Vasselin FRA                 
v     
David Ferrer ESP (5)

Richard Gasquet FRA (8)               
v     
Nick Lindahl AUS     
           
Feliciano Lopez ESP                 
v     
QUALIFIER                 
 
Kristof Vliegen BEL                 
v     
Olivier Patience FRA     
           
Andrei Pavel ROU                 
v     
Igor Andreev RUS (31)               
 
Juan Ignacio Chela ARG (18)               
v     
Guillermo Garcia-Lopez ESP   
             
Alejandro Falla COL                 
v     
QUALIFIER                 
 
QUALIFIER                 
v     
Juan Pablo Brzezicki ARG
               
Jo-Wilfried Tsonga FRA                 
v     
Andy Murray GBR (9)               
 
Mikhail Youzhny RUS (14)               
v     
Mathieu Montcourt FRA
               
QUALIFIER                 
v     
Andreas Seppi ITA                 
 
Dudi Sela ISR                 
v     
QUALIFIER   
               
QUALIFIER                 
v     
Ivo Karlovic CRO (20)               
 
Stanislas Wawrinka SUI (26)               
v     
Julien Benneteau FRA   
             
Yen-Hsun Lu TPE                 
v     
Marc Gicquel FRA                 
 
Nicolas Mahut FRA                 
v     
Jose Acasuso ARG   
             
Michael Llodra FRA                 
v     
Nikolay Davydenko RUS (4)

Andy Roddick USA (6)               
v     
QUALIFIER       
         
Donald Young USA                 
v     
Michael Berrer GER                 
 
Evgeny Korolev RUS                 
v     
QUALIFIER     
           
QUALIFIER                 
v     
Philipp Kohlschreiber GER (29)               
 
Jarkko Nieminen FIN (24)               
v     
Frank Dancevic CAN
               
Jesse Levine USA                 
v     
Martin Vassallo Arguello ARG                 
 
Mardy Fish USA                 
v     
Boris Pashanski SRB
               
Mischa Zverev GER                 
v     
Tommy Robredo ESP (11)               
 
Carlos Moya ESP (16)               
v     
Stefan Koubek AUT   
             
Luis Horna PER                 
v     
Agustin Calleri ARG                 
 
Paul Capdeville CHI                 
v     
Brydan Klein AUS   
             
Victor Hanescu ROU                 
v     
Paul-Henri Mathieu FRA (23)               
 
Gilles Simon FRA (28)               
v     
Bobby Reynolds USA
                 
Arnaud Clement FRA                 
v     
Rainer Schuettler GER                 
 
Florent Serra FRA                 
v     
Florian Mayer GER
               
QUALIFIER                 
v     
Rafael Nadal ESP (2)


Hua,hua

Van mreže error

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 948
  • Ugled: +47/-40
    • Pogledaj profil
Odg: Tenis
« Odgovor #52 poslato: 11.01.2008. 18:08:23 »
Justine Henin BEL (1)           
v     
Aiko Nakamura JPN   
         
Monique Adamczak AUS             
v     
Olga Poutchkova RUS             
 
Maret Ani EST             
v     
Angelique Kerber GER
           
Emilie Loit FRA             
v     
Francesca Schiavone ITA (25)           
 
Sybille Bammer AUT (19)           
v     
QUALIFIER   
         
QUALIFIER             
v     
Klara Zakopalova CZE             
 
Kateryna Bondarenko UKR             
v     
Aravane Rezai FRA   
         
Stephanie Cohen-Aloro FRA             
v     
Tatiana Golovin FRA (13)           
 
Elena Dementieva RUS (11)           
v     
Tzipora Obziler ISR   
         
Anabel Medina Garrigues ESP             
v     
Petra Cetkovska CZE             
 
Jessica Moore AUS             
v     
Julie Ditty USA
           
Renata Voracova CZE             
v     
Shahar Peer ISR (17)           
 
Julia Vakulenko UKR (32)           
v     
Elena Vesnina RUS
           
Jill Craybas USA             
v     
Yung-Jan Chan TPE             
 
Lindsay Davenport USA             
v     
Sara Errani ITA
           
Jelena Kostanic Tosic CRO             
v     
Maria Sharapova RUS (5)

Jelena Jankovic SRB (3)           
v     
Tamira Paszek AUT   
         
Stephanie Dubois CAN             
v     
Edina Gallovits ROU             
 
Flavia Pennetta ITA             
v     
Dominika Cibulkova SVK   
         
Ashley Harkleroad USA             
v     
Virginie Razzano FRA (30)           
 
Amelie Mauresmo FRA (18)           
v     
Tatiana Poutchek BLR
           
Yaroslava Shvedova RUS             
v     
Tatjana Malek GER             
 
Casey Dellacqua AUS             
v     
Karin Knapp ITA   
         
Lilia Osterloh USA             
v     
Patty Schnyder SUI (15)           
 
Nicole Vaidisova CZE (12)           
v     
Ioana Raluca Olaru ROU 
           
Kaia Kanepi EST             
v     
Alicia Molik AUS             
 
Madison Brengle USA             
v     
Tatiana Perebiynis UKR
           
Ai Sugiyama JPN             
v     
Vera Zvonareva RUS (23)           
 
Victoria Azarenka BLR (26)           
v     
Akgul Amanmuradova UZB
             
QUALIFIER             
v     
QUALIFIER             
 
QUALIFIER             
v     
QUALIFIER   
           
Jarmila Gajdosova AUS             
v     
Serena Williams USA (7)

Venus Williams USA (8)           
v     
Zi Yan CHN   
         
Camille Pin FRA             
v     
QUALIFIER             
 
Sophie Ferguson AUS             
v     
QUALIFIER     
         
Iroda Tulyaganova UZB             
v     
Sania Mirza IND (31)           
 
Na Li CHN (24)           
v     
Severine Bremond FRA 
           
Maria Elena Camerin ITA             
v     
Christina Wheeler AUS             
 
Mathilde Johansson FRA             
v     
QUALIFIER   
         
Sofia Arvidsson SWE             
v     
Marion Bartoli FRA (10)           
 
Dinara Safina RUS (16)           
v     
QUALIFIER       
       
Ma. Emilia Salerni ARG             
v     
Mariya Koryttseva UKR             
 
Caroline Wozniacki DEN             
v     
Gisela Dulko ARG
           
Alla Kudryavtseva RUS             
v     
Alona Bondarenko UKR (21)           
 
Katarina Srebotnik SLO (28)           
v     
Lourdes Dominguez Lino ESP
           
QUALIFIER             
v     
Anastasia Rodionova AUS             
 
Tathiana Garbin ITA             
v     
Eleni Daniilidou GRE   
         
Sorana Cirstea ROU             
v     
Ana Ivanovic SRB (4)

Anna Chakvetadze RUS (6)           
v     
Andrea Petkovic GER
           
Shuai Peng CHN             
v     
QUALIFIER             
 
Akiko Morigami JPN             
v     
Michaella Krajicek NED
           
Meilen Tu USA             
v     
Maria Kirilenko RUS (27)           
 
Lucie Safarova CZE (22)           
v     
Catalina Castano COL
           
Roberta Vinci ITA             
v     
Virginia Ruano Pascual ESP             
 
Alize Cornet FRA             
v     
Clarisa Fernandez ARG 
           
Vania King USA             
v     
Daniela Hantuchova SVK (9)           
 
Nadia Petrova RUS (14)           
v     
Nicole Pratt AUS 
           
Evgenia Linetskaya ISR             
v     
Anne Kremer LUX             
 
Laura Granville USA             
v     
Yvonne Meusburger AUT
           
Ekaterina Makarova RUS             
v     
Agnes Szavay HUN (20)           
 
Agnieszka Radwanska POL (29)           
v     
Olga Savchuk UKR
             
Martina Muller GER             
v     
Pauline Parmentier FRA             
 
Olga Govortsova BLR             
v     
Tsvetana Pironkova BUL 
           
Nathalie Dechy FRA             
v     
Svetlana Kuznetsova RUS (2)
Hua,hua

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Odg: Tenis
« Odgovor #53 poslato: 11.01.2008. 18:09:52 »
Jos 16 praznih mjesta:Imam osjecaj da ce se plasirati i Viktor Troicki.

Van mreže error

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 948
  • Ugled: +47/-40
    • Pogledaj profil
Odg: Tenis
« Odgovor #54 poslato: 12.01.2008. 11:51:03 »
Troicki u glavnom žrebu

Viktor Troicki je uspešno završio kvalifikacije za Australijan Open i biće četvrti srpski teniser u glavnom žrebu.
 
Hua,hua

Van mreže error

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 948
  • Ugled: +47/-40
    • Pogledaj profil
Odg: Tenis
« Odgovor #55 poslato: 12.01.2008. 12:06:40 »
Evo svih parova:

02:00 Sched ATP-S AUS-OPEN R128 ALMAGRO N. (ESP) CILIC M. (CRO)       
02:00 Sched ATP-S AUS-OPEN R128 ASCIONE T. (FRA) VERDASCO F. (ESP)       
02:00 Sched ATP-S AUS-OPEN R128 BAKER J. (GBR) KARLOVIC I. (CRO)       
02:00 Sched ATP-S AUS-OPEN R128 BLAKE J. (USA) MASSU N. (CHI)       
02:00 Sched ATP-S AUS-OPEN R128 CAPDEVILLE P. (CHI) KLEIN B. (AUS)       
02:00 Sched ATP-S AUS-OPEN R128 CHELA J.I. (ARG) GARCIA-L. G. (ESP)       
02:00 Sched ATP-S AUS-OPEN R128 CLEMENT A. (FRA) SCHUETTLER R. (GER)       
02:00 Sched ATP-S AUS-OPEN R128 DJOKOVIC N. (SRB) BECKER B. (GER)       
02:00 Sched ATP-S AUS-OPEN R128 ECONOMIDIS K. (GRE) GONZALEZ F. (CHI)       
02:00 Sched ATP-S AUS-OPEN R128 ESCHAUER W. (AUT) BERDYCH T. (CZE)       
02:00 Sched ATP-S AUS-OPEN R128 FALLA A. (COL) ANDERSON K. (RSA)       
02:00 Sched ATP-S AUS-OPEN R128 FEDERER R. (SUI) HARTFIELD D. (ARG)       
02:00 Sched ATP-S AUS-OPEN R128 FISH M. (USA) PASHANSKI B. (SRB)       
02:00 Sched ATP-S AUS-OPEN R128 GASQUET R. (FRA) LINDAHL N. (AUS)       
02:00 Sched ATP-S AUS-OPEN R128 GREMELMAYR D. (GER) ROITMAN S. (ARG)       
02:00 Sched ATP-S AUS-OPEN R128 GROSJEAN S. (FRA) VOLANDRI F. (ITA)       
02:00 Sched ATP-S AUS-OPEN R128 GULBIS E. (LAT) SAFIN M. (RUS)       
02:00 Sched ATP-S AUS-OPEN R128 HAASE R. (NED) LJUBICIC I. (CRO)       
02:00 Sched ATP-S AUS-OPEN R128 HANESCU V. (ROU) MATHIEU P-H. (FRA)       
02:00 Sched ATP-S AUS-OPEN R128 HERNANDEZ O. (ESP) MINAR I. (CZE)       
02:00 Sched ATP-S AUS-OPEN R128 HEWITT L. (AUS) DARCIS S. (BEL)       
02:00 Sched ATP-S AUS-OPEN R128 HORNA L. (PER) CALLERI A. (ARG)       
02:00 Sched ATP-S AUS-OPEN R128 ISTOMIN D. (UZB) LACKO L. (SVK)       
02:00 Sched ATP-S AUS-OPEN R128 JOHANSSON T. (SWE) BAGHDATIS M. (CYP)       
02:00 Sched ATP-S AUS-OPEN R128 JONES A. (AUS) MONTANES A. (ESP)       
02:00 Sched ATP-S AUS-OPEN R128 KARANUSIC R. (CRO) KOHLSCHREIB P. (GER)       
02:00 Sched ATP-S AUS-OPEN R128 KENDRICK R. (USA) DELIC A. (USA)       
02:00 Sched ATP-S AUS-OPEN R128 KIEFER N. (GER) FERRERO J.C. (ESP)       
02:00 Sched ATP-S AUS-OPEN R128 KOROLEV E. (RUS) GRANOLLERS-P.M.(ESP)       
02:00 Sched ATP-S AUS-OPEN R128 LEE H-T. (KOR) GUCCIONE C. (AUS)       
02:00 Sched ATP-S AUS-OPEN R128 LEVINE J. (USA) VASSALLO A. M. (ARG)       
02:00 Sched ATP-S AUS-OPEN R128 LEVY H. (ISR) SEPPI A. (ITA)       
02:00 Sched ATP-S AUS-OPEN R128 LLODRA M. (FRA) DAVYDENKO N. (RUS)       
02:00 Sched ATP-S AUS-OPEN R128 LOPEZ F. (ESP) ODESNIK W. (USA)       
02:00 Sched ATP-S AUS-OPEN R128 LU Y-H. (TPE) GICQUEL M. (FRA)       
02:00 Sched ATP-S AUS-OPEN R128 MAHUT N. (FRA) ACASUSO J. (ARG)       
02:00 Sched ATP-S AUS-OPEN R128 MALISSE X. (BEL) TURSUNOV D. (RUS)       
02:00 Sched ATP-S AUS-OPEN R128 MONACO J. (ARG) BERLOCQ C. (ARG)       
02:00 Sched ATP-S AUS-OPEN R128 MOYA C. (ESP) KOUBEK S. (AUT)       
02:00 Sched ATP-S AUS-OPEN R128 NALBANDIAN D. (ARG) SMEETS R. (AUS)       
02:00 Sched ATP-S AUS-OPEN R128 NIEMINEN J. (FIN) DANCEVIC F. (CAN)       
02:00 Sched ATP-S AUS-OPEN R128 PAVEL A. (ROM) ANDREEV I. (RUS)       
02:00 Sched ATP-S AUS-OPEN R128 QUERREY S. (USA) ROCHUS O. (BEL)       
02:00 Sched ATP-S AUS-OPEN R128 RAM R. (USA) BOLELLI S. (ITA)       
02:00 Sched ATP-S AUS-OPEN R128 RODDICK A. (USA) DLOUHY L. (CZE)       
02:00 Sched ATP-S AUS-OPEN R128 ROGER-VASS. E. (FRA) FERRER D. (ESP)       
02:00 Sched ATP-S AUS-OPEN R128 RUSSELL M. (USA) FOGNINI F. (ITA)       
02:00 Sched ATP-S AUS-OPEN R128 SANTORO F. (FRA) ISNER J. (USA)       
02:00 Sched ATP-S AUS-OPEN R128 SELA D. (ISR) SLANAR M. (AUT)       
02:00 Sched ATP-S AUS-OPEN R128 SERRA F. (FRA) MAYER F. (GER)       
02:00 Sched ATP-S AUS-OPEN R128 SIMON G. (FRA) REYNOLDS B. (USA)       
02:00 Sched ATP-S AUS-OPEN R128 STEPANEK R. (CZE) SPADEA V. (USA)       
02:00 Sched ATP-S AUS-OPEN R128 TIPSAREVIC J. (SRB) SIRIANNI J. (AUS)       
02:00 Sched ATP-S AUS-OPEN R128 TROICKI V. (SRB) NADAL R. (ESP)       
02:00 Sched ATP-S AUS-OPEN R128 TSONGA J-W. (FRA) MURRAY A. (GBR)       
02:00 Sched ATP-S AUS-OPEN R128 VANEK J. (CZE) MELZER J. (AUT)       
02:00 Sched ATP-S AUS-OPEN R128 VENTURA S. (ESP) DEL POTRO J.M. (ARG)       
02:00 Sched ATP-S AUS-OPEN R128 VLIEGEN K. (BEL) PATIENCE O. (FRA)       
02:00 Sched ATP-S AUS-OPEN R128 WARBURG S. (USA) BRZEZICKI J.P. (ARG)       
02:00 Sched ATP-S AUS-OPEN R128 WAWRINKA S. (SUI) BENNETEAU J. (FRA)       
02:00 Sched ATP-S AUS-OPEN R128 YOUNG D. (USA) BERRER M. (GER)       
02:00 Sched ATP-S AUS-OPEN R128 YOUZHNY M. (RUS) MONTCOURT M. (FRA)       
02:00 Sched ATP-S AUS-OPEN R128 ZABALETA M. (ARG) LUCZAK P. (AUS)       
02:00 Sched ATP-S AUS-OPEN R128 ZVEREV M. (GER) ROBREDO T. (ESP)


 
02:00 Sched WTA-S AUS-OPEN R128 ADAMCZAK M. (AUS) POUTCHKOVA O. (RUS)       
02:00 Sched WTA-S AUS-OPEN R128 ANI M. (EST) KERBER A. (GER)       
02:00 Sched WTA-S AUS-OPEN R128 ARVIDSSON S. (SWE) BARTOLI M. (FRA)       
02:00 Sched WTA-S AUS-OPEN R128 AZARENKA V. (BLR) AMANMURAD. A. (UZB)       
02:00 Sched WTA-S AUS-OPEN R128 BACHMANN A. (GER) RODIONOVA A. (RUS)       
02:00 Sched WTA-S AUS-OPEN R128 BAMMER S. (AUT) TANASUGARN T. (THA)       
02:00 Sched WTA-S AUS-OPEN R128 BONDARENKO K. (UKR) REZAI A. (FRA)       
02:00 Sched WTA-S AUS-OPEN R128 BRENGLE M. (USA) PEREBIYNIS T. (UKR)       
02:00 Sched WTA-S AUS-OPEN R128 CAMERIN M.E. (ITA) WHEELER C. (AUS)       
02:00 Sched WTA-S AUS-OPEN R128 CHAKVETADZE A. (RUS) PETKOVIC A. (GER)       
02:00 Sched WTA-S AUS-OPEN R128 CIRSTEA S. (ROU) IVANOVIC A. (SRB)       
02:00 Sched WTA-S AUS-OPEN R128 COHEN-ALORO S. (FRA) GOLOVIN T. (FRA)       
02:00 Sched WTA-S AUS-OPEN R128 CORNET A. (FRA) FERNANDEZ C. (ARG)       
02:00 Sched WTA-S AUS-OPEN R128 CRAYBAS J. (USA) CHAN Y-J. (TPE)       
02:00 Sched WTA-S AUS-OPEN R128 DAVENPORT L. (USA) ERRANI S. (ITA)       
02:00 Sched WTA-S AUS-OPEN R128 DECHY N. (FRA) KUZNETSOVA S. (RUS)       
02:00 Sched WTA-S AUS-OPEN R128 DELLACQUA C. (AUS) KNAPP K. (ITA)       
02:00 Sched WTA-S AUS-OPEN R128 DEMENTIEVA E. (RUS) OBZILER T. (ISR)       
02:00 Sched WTA-S AUS-OPEN R128 DUBOIS S. (CAN) GALLOVITS E. (ROU)       
02:00 Sched WTA-S AUS-OPEN R128 FERGUSON S. (AUS) BACSINSZKY T. (SUI)       
02:00 Sched WTA-S AUS-OPEN R128 GAJDOSOVA J. (SVK) WILLIAMS S. (USA)       
02:00 Sched WTA-S AUS-OPEN R128 GARBIN T. (ITA) DANIILIDOU E. (GRE)       
02:00 Sched WTA-S AUS-OPEN R128 GOVORTSOVA O. (BLR) PIRONKOVA T. (BUL)       
02:00 Sched WTA-S AUS-OPEN R128 GRANVILLE L. (USA) MEUSBURGER Y. (AUT)       
02:00 Sched WTA-S AUS-OPEN R128 HARKLEROAD A. (USA) RAZZANO V. (FRA)       
02:00 Sched WTA-S AUS-OPEN R128 HENIN J. (BEL) NAKAMURA A. (JPN)       
02:00 Sched WTA-S AUS-OPEN R128 HSIEH S-W. (TPE) ZAKOPALOVA K. (CZE)       
02:00 Sched WTA-S AUS-OPEN R128 IVANOVA E. (RUS) YUAN M. (CHN)       
02:00 Sched WTA-S AUS-OPEN R128 JANKOVIC J. (SRB) PASZEK T. (AUT)       
02:00 Sched WTA-S AUS-OPEN R128 JOHANSSON M. (FRA) DOMACHOWSKA M. (POL)       
02:00 Sched WTA-S AUS-OPEN R128 KANEPI K. (EST) MOLIK A. (AUS)       
02:00 Sched WTA-S AUS-OPEN R128 KING V. (USA) HANTUCHOVA D. (SVK)       
02:00 Sched WTA-S AUS-OPEN R128 KLOESEL S. (GER) SCHRUFF J. (GER)       
02:00 Sched WTA-S AUS-OPEN R128 KOSTANIC T. J. (CRO) SHARAPOVA M. (RUS)       
02:00 Sched WTA-S AUS-OPEN R128 KUDRYAVTSEVA A.(RUS) BONDARENKO A. (UKR)       
02:00 Sched WTA-S AUS-OPEN R128 LI N. (CHN) BREMOND S. (FRA)       
02:00 Sched WTA-S AUS-OPEN R128 LINETSKAYA E. (RUS) KREMER A. (LUX)       
02:00 Sched WTA-S AUS-OPEN R128 LOIT E. (FRA) SCHIAVONE F. (ITA)       
02:00 Sched WTA-S AUS-OPEN R128 MAKAROVA E. (RUS) SZAVAY A. (HUN)       
02:00 Sched WTA-S AUS-OPEN R128 MAURESMO A. (FRA) POUTCHEK T. (BLR)       
02:00 Sched WTA-S AUS-OPEN R128 MEDINA G. A. (ESP) CETKOVSKA P. (CZE)       
02:00 Sched WTA-S AUS-OPEN R128 MOORE J. (AUS) DITTY J. (USA)       
02:00 Sched WTA-S AUS-OPEN R128 MORIGAMI A. (JPN) KRAJICEK M. (NED)       
02:00 Sched WTA-S AUS-OPEN R128 MULLER M. (GER) PARMENTIER P. (FRA)       
02:00 Sched WTA-S AUS-OPEN R128 OSTERLOH L. (USA) SCHNYDER P. (SUI)       
02:00 Sched WTA-S AUS-OPEN R128 PENG S. (CHN) KLEYBANOVA A. (RUS)       
02:00 Sched WTA-S AUS-OPEN R128 PENNETTA F. (ITA) CIBULKOVA D. (SVK)       
02:00 Sched WTA-S AUS-OPEN R128 PETROVA N. (RUS) PRATT N. (AUS)       
02:00 Sched WTA-S AUS-OPEN R128 PIN C. (FRA) NICULESCU M. (ROM)       
02:00 Sched WTA-S AUS-OPEN R128 RADWANSKA A. (POL) SAVCHUK O. (UKR)       
02:00 Sched WTA-S AUS-OPEN R128 SAFAROVA L. (CZE) CASTANO C. (COL)       
02:00 Sched WTA-S AUS-OPEN R128 SAFINA D. (RUS) LISICKI S. (GER)       
02:00 Sched WTA-S AUS-OPEN R128 SALERNI M.E. (ARG) KORYTTSEVA M. (UKR)       
02:00 Sched WTA-S AUS-OPEN R128 SHVEDOVA Y. (RUS) MALEK T. (GER)       
02:00 Sched WTA-S AUS-OPEN R128 SREBOTNIK K. (SLO) DOMINGUEZ L. L.(ESP)       
02:00 Sched WTA-S AUS-OPEN R128 SUGIYAMA A. (JPN) ZVONAREVA V. (RUS)       
02:00 Sched WTA-S AUS-OPEN R128 TU M. (USA) KIRILENKO M. (RUS)       
02:00 Sched WTA-S AUS-OPEN R128 TULYAGANOVA I. (UZB) MIRZA S. (IND)       
02:00 Sched WTA-S AUS-OPEN R128 VAIDISOVA N. (CZE) OLARU R. (ROU)       
02:00 Sched WTA-S AUS-OPEN R128 VAKULENKO J. (UKR) VESNINA E. (RUS)       
02:00 Sched WTA-S AUS-OPEN R128 VINCI R. (ITA) RUANO P. V. (ESP)       
02:00 Sched WTA-S AUS-OPEN R128 VORACOVA R. (CZE) PEER S. (ISR)       
02:00 Sched WTA-S AUS-OPEN R128 WILLIAMS V. (USA) YAN Z. (CHN)       
02:00 Sched WTA-S AUS-OPEN R128 WOZNIACKI C. (DEN) DULKO G. (ARG)
Hua,hua

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Odg: Tenis
« Odgovor #56 poslato: 12.01.2008. 18:42:47 »

Viktor Troicki definitivno ima vremena da pozdravi i svoje fanove.I evo sta kaze:

Pozdrav svim svojim fanovima i navijacima. Javljam se iz vrelog Melburna. Trenutno sam u internet caffeu ''Net World'' gde sam iskoristio priliku da se javim fanovima putem svog e-maila i da posetim par teniskih sajtova. Hvala od srca na cestitkama i lepim zeljama! Nadal je teska prepreka ali mislim da je mogu ce pobediti ga- ja sam glavni optimista :) haha...salu na stranu, trudicu se koliko god mogu, a vi znajte da je sve moguce sto se tice mene :D
Puno pozdrava iz vrele Australije od Viktora!
(Troicki, 12. januar 2008 12:25)

Van mreže !-N-!

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 262
  • Ugled: +11/-20
  • Pol: Žena
  • ... just keep on laughing!!!
    • Pogledaj profil
Odg: Tenis
« Odgovor #57 poslato: 12.01.2008. 23:38:29 »
Ma Novak,Ana i Jelena mogu lako bar do polufinala.. Ili čak njih dvije u finalu,to bi bilo super! Nije bitno koja pobjedi.. ;D Najveća prepreka bi bila Jeleni Enan u polufinalu,a ostale je realno da dobije...
P.S. Error, fino je što imaš informacije..,ali iskreno tvoja dva prethodna posta su sasvim suvišna..
HASTA LA VICTORIA SIEMPRE!

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Odg: Tenis
« Odgovor #58 poslato: 13.01.2008. 14:31:32 »
Viktor i Jelena otvaraju Ozi open

Braniteljka titule Serena Vilijams, prva svetska teniserka Zistin Enan i drugi igrac sveta Rafael Nadal bice na terenu prvog dana Australijan Opena u Melburnu. Vilijamsova, koja je sedma nositeljka, na Rod Lejver Areni igrace protiv domace predstavnice Jarmile Gajdosove, a potom sledi duel Enanove i Japanke Aiko Nakamura. "Dobro sam se spremala. Svaki dan sam radila i izlazila na teren. Pozitivna sam i ocekujem dobre rezultate", kaze Vilijamsova.

Na centralnom terenu igrace i nas teniser Viktor Troicki, koji ce se pod reflektorima suprotstaviti Spancu Rafaelu Nadalu.

Na Vodafon Areni (drugom terenu) Jelena Jankovic se sastaju u prvom kolu sa Austrijankom Tamirom Pasek. Na istom terenu igrace Marija Sarapova sa Hrvaticom Jelenom Kostanic Tosic, Endi Rodik sa Cehom Lukasom Dluhijem i Risar Gazke sa Australijancem Nikom Lindalom.

Van mreže error

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 948
  • Ugled: +47/-40
    • Pogledaj profil
Odg: Tenis
« Odgovor #59 poslato: 14.01.2008. 15:10:49 »
Troickom aplauzi za poraz


Nadal – Troicki 3:0 (7:6, 7:5, 6:1)

Viktor Troicki nije uspeo da u svom prvom nastupu na jednom Gren Slem turniru napravi iznenađenje i savlada drugog tenisera sveta, Rafaela Nadala, ali je za igru koju je pružio u prvom kolu Australian Opena i pored poraza nagrađen burnim aplauzima.

Nadal je posle dva sata i 35 minuta igre ostvario očekivanu pobedu, ali je za nju, posebno u prva dva seta, morao pošteno da se potrudi.
 
 
Hua,hua