Anketa

Ko će biti novi prvak Evrope?

Španija
1 (9.1%)
Italija
1 (9.1%)
Francuska
1 (9.1%)
Njemačka
4 (36.4%)
Portugal
2 (18.2%)
Holandija
2 (18.2%)
Rusija
0 (0%)
Rumunija
0 (0%)
Češka
0 (0%)
Hrvatska
0 (0%)
Grčka
0 (0%)
Turska
0 (0%)
Švajcarska
0 (0%)
Švedska
0 (0%)
Poljska
0 (0%)
Austrija
0 (0%)

Ukupno glasova: 11

Anketa završena: 28.06.2008. 23:45:16

Autor Tema: EURO 08  (Pročitano 17807 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
EURO 08
« poslato: 23.05.2008. 17:58:35 »
Evropsko prvenstvo u fudbalu pocinje 7 juna.Zamolio bih admina da postavi podforum EURO 08 jer je ovo veliko takmicenje i bilo bi ga zaista steta propustiti.

Van mreže klokan

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 195
  • Ugled: +15/-16
    • Pogledaj profil
Odg: EURO 08
« Odgovor #1 poslato: 24.05.2008. 00:52:32 »
Ma sta kad se zna da ce se Njemci proseati prvenstvom.Daleko su najjaci...
Put do pakla poplocan je dobrim namjerama.

Van mreže error

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 948
  • Ugled: +47/-40
    • Pogledaj profil
Odg: EURO 08
« Odgovor #2 poslato: 25.05.2008. 00:39:51 »
Ne bi ja bio bas siguran za Njemacku,ne treba nikada zaboraviti Ribery-a koji je u zivotnoj formi i jos ako upotrijebi svoju cuvenu carobnu lampu to ce tek biti kasa.
Hua,hua

Van mreže prinudna uprava

  • Start moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 833
  • Ugled: +63/-70
    • Pogledaj profil
Odg: EURO 08
« Odgovor #3 poslato: 26.05.2008. 20:58:22 »
Opet teško, i u komentarima da smo mi tamo, mi bi primili, mi bi dali , kako bi mi, još jedno veliko takmičenje za nas Srbe će proteći samo u prepucavanju ja navijam za ovog, ti za onog, ovoga puta za to moramo biti zahvalni Španskoj komunjari i njegovoj struci >:(., naravno nije tema naša repka,pa da ne odem predaleko.

Ali evo npr. ja ću da navijam definitivno za najbolju turnirsku ekipu svih vremena .
Italiju, možda i ne osvoji turnir ali da će dogurati daleko u to nemojte sumnjati. Još simpatišem i komšije,nama mrske hrvate, ali samo radi dvije stvari, prva je radi slogana ako se neko sjeća sa s.p. u Nemačkoj "SAMBAJ MATERI", a za malo tako i da bude, a druga stvar radi pobjede u kolijevci fudbala i plasmana nama drage RUSIJE ;D na evropsku smotru fudbala.
Sigurno ću da imam, po minimum jednog ljubimca u svakoj repki, i sigurno će da bude pregršt poteza radi kojih će mo da zapostavimo mnoge bitne stvari u životu( barem ja), i sigurno po lokalima žene neće biti u prvom planu, STOGA KONOBAR, JA ĆU HLADNO PIVO I POJAČAJ TV!!!

ŽIVIO FUDBAL!!!
Ne bojim se tudjinskog nakota,no se bojim od zla domaćega!!!

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Odg: EURO 08
« Odgovor #4 poslato: 27.05.2008. 09:27:48 »
Opet teško, i u komentarima da smo mi tamo, mi bi primili, mi bi dali , kako bi mi, još jedno veliko takmičenje za nas Srbe će proteći samo u prepucavanju ja navijam za ovog, ti za onog, ovoga puta za to moramo biti zahvalni Španskoj komunjari i njegovoj struci >:(., naravno nije tema naša repka,pa da ne odem predaleko.

Ali evo npr. ja ću da navijam definitivno za najbolju turnirsku ekipu svih vremena .
Italiju, možda i ne osvoji turnir ali da će dogurati daleko u to nemojte sumnjati. Još simpatišem i komšije,nama mrske hrvate, ali samo radi dvije stvari, prva je radi slogana ako se neko sjeća sa s.p. u Nemačkoj "SAMBAJ MATERI", a za malo tako i da bude, a druga stvar radi pobjede u kolijevci fudbala i plasmana nama drage RUSIJE ;D na evropsku smotru fudbala.
Sigurno ću da imam, po minimum jednog ljubimca u svakoj repki, i sigurno će da bude pregršt poteza radi kojih će mo da zapostavimo mnoge bitne stvari u životu( barem ja), i sigurno po lokalima žene neće biti u prvom planu, STOGA KONOBAR, JA ĆU HLADNO PIVO I POJAČAJ TV!!!

ŽIVIO FUDBAL!!!

Ma sta ce Hrvati bez Eduarda,opasno strahuju evo na pripremnoj utakmici su jedva pobjedili Moldaviju sa 1:0 ne vjerujem da ce Hrvatska daleko dogurati a ja bih volio da dodju na 3.mjesto u grupi :) .

Van mreže error

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 948
  • Ugled: +47/-40
    • Pogledaj profil
Odg: EURO 08
« Odgovor #5 poslato: 27.05.2008. 17:04:23 »
Makaay je u pravu za Italiju,ali se meni ne svidja njihova "dosadna" igra i neke glupe taktike,mislim da ce vec u prvom kolu imati velikih problema da savlade Rumuniju koju predvodi Mutu,Chivu,Kontra koji su u veoma dobroj formi.
Hua,hua

Van mreže djeturum

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 380
  • Ugled: +19/-30
  • Pol: Žena
    • Pogledaj profil
Odg: EURO 08
« Odgovor #6 poslato: 29.05.2008. 06:04:14 »
ne interesira me ko ce biti prvi i nemam favorita, jer i njima puca neka stvar za nas, dje smo sta smo, svak misli nama je lako, lako je ku..c? pa je li? ali, svakako kao veliki ljubitelj sporta i fudbala, i vlasnik b licence rado cu pratit formacije ekipa, kretnju igraca, nadmudrivanje trenera  i zatvaranje spoljnih linija, sredine terena, zato ko sto kaze makay zivio fudbal i pive mi nece moci nadodavat, ugodno cu se osjecat to je sigurno tokom prvenstva. a pogotovu cu pratit ubacivanje britkih stopera iz drugog plana, to naj volim..
 :occasion14: :blob7: :joint:
jedino mi je krivo sto  koju tekmu ne mogu pogledat u zivo.
ali vazda crnjo radi, valjda ce i mene pogledat sreca da malo oduska  dam sebi :D :D :D :D
« Poslednja izmena: 29.05.2008. 06:07:30 ekser »

Van mreže ivke

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 199
  • Ugled: +12/-19
    • Pogledaj profil
Odg: EURO 08
« Odgovor #7 poslato: 29.05.2008. 10:20:46 »
ne interesira me ko ce biti prvi i nemam favorita, jer i njima puca neka stvar za nas, dje smo sta smo, svak misli nama je lako, lako je ku..c? pa je li? ali, svakako kao veliki ljubitelj sporta i fudbala, i vlasnik b licence rado cu pratit formacije ekipa, kretnju igraca, nadmudrivanje trenera  i zatvaranje spoljnih linija, sredine terena, zato ko sto kaze makay zivio fudbal i pive mi nece moci nadodavat, ugodno cu se osjecat to je sigurno tokom prvenstva. a pogotovu cu pratit ubacivanje britkih stopera iz drugog plana, to naj volim..
 :occasion14: :blob7: :joint:
jedino mi je krivo sto  koju tekmu ne mogu pogledat u zivo.
ali vazda crnjo radi, valjda ce i mene pogledat sreca da malo oduska  dam sebi :D :D :D :D

  Ma necu da gledas nego 2012, posto dovedes reprezentaciju Moldavije na EURO 12, ima da ga osvojis a ako se to desi oli mi platiti kartu u svecanoj lozi za polufinale i finale
u se, na se i poda se

Van mreže S.A.F.

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 684
  • Ugled: +27/-34
    • Pogledaj profil
Odg: EURO 08
« Odgovor #8 poslato: 01.06.2008. 17:49:51 »
Ljudi stavljajte pare na Rumunce, evo veliki strucnjak, clan CK SKJ i covjek koji je drzao Safeta Susica na stetu Savicevica i pomalo Stojkovica u reprezentaciji 90-te, Ivica Osim kaze da ce Rumunci biti hit prvenstva. Ne znam dali je ovaj nedavni mozdani udar ostavio traga na njega ali savjet nije zgoreg poslusat.
Mislim da ce i starac Benhaker od stotinu ljeta odvest Poljake u 1/4 finale. Covjek je 2006-te sve ojadu zabavio sa penzionerom Dvajtom Jorkom i Trinidadom i Tobagom. Misilim da je remijem protiv Svedske donio neopisivu radost vlasnicima kladionica, a mogao bi ih i ove godine obradovat i sadzgat Hrvate koji vec razmisljaju ko bi ih mogo zapast u polufinalu, a i sa Svabama ce ce poklat ali mislim ce to ipak Balack & co. nekako rijesit.

Van mreže error

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 948
  • Ugled: +47/-40
    • Pogledaj profil
Odg: EURO 08
« Odgovor #9 poslato: 04.06.2008. 00:55:01 »
Evo iskopirao sam rasporede utakmica po grupama i sastave reprezentacija posto sam skoro na svakom forumu na kojem sam bio vidio ove podatke pa reko sto da i mi imamo.
Ima izmena u sastavima posto je doslo do povreda nekih igraca u prijateljskim utakmicama.
Tako da cu te novosti cim ih nadjem iskopirat da i to imamo i naravno jos neke zanimljivosti.
« Poslednja izmena: 04.06.2008. 00:58:56 error »
Hua,hua

Van mreže klokan

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 195
  • Ugled: +15/-16
    • Pogledaj profil
Odg: EURO 08
« Odgovor #10 poslato: 04.06.2008. 01:00:39 »
Evo iskopirao sam rasporede utakmica po grupama i sastave reprezentacija posto sam skoro na svakom forumu na kojem sam bio vidio ove podatke pa reko sto da i mi imamo.
Ima izmena u sastavima posto je doslo do povreda nekih igraca u prijateljskim utakmicama.
Tako da cu te novosti cim ih nadjem iskopirat da i to imamo i naravno jos neke zanimljivosti.

Hvala ti errore da tebe nema ne znam sta bi smo
Put do pakla poplocan je dobrim namjerama.

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Odg: EURO 08
« Odgovor #11 poslato: 04.06.2008. 12:20:27 »
Uskoro podforum!
Do prve utakmice je ostalo nesto vise od tri dana. 

Van mreže prinudna uprava

  • Start moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 833
  • Ugled: +63/-70
    • Pogledaj profil
Odg: EURO 08
« Odgovor #12 poslato: 08.06.2008. 09:39:13 »
Nazdravlje vam ovaj EURO 2008!!!

Šta je na mene najviše ostavilo utisak prvi da na EURU 08, iskustvo čeha ili česa, pored loše igre, pokazalo se da reprezentaciju morate imati dugo na okupu da bi napravili rezultat, što česi i jesu uradili protiv domaćina juče!!! mislim da više ništa vrijedno iz ove utakmice nemam da napišem.
Ali kasnije čim sam vidio Deka i drugare, Emrea i drugare znao sam da će da gori od fudbala,a tako je i bilo, ali daleko najveći utisak na mene je ostavio onaj štoper turske reprezentacije, inače član Fenerbahčea igrač sa brojem 2 na leđima SERVET CETIN, a kako je ružan braćo mila, šta je ono, ali koliko god je ružan,toliko je dobar igrač, onaj Kazim Kazim stvarno dobar, ali premalo da se dobije DEKO, RONALDO, KARVALJO...
Ne bojim se tudjinskog nakota,no se bojim od zla domaćega!!!

Van mreže S.A.F.

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 684
  • Ugled: +27/-34
    • Pogledaj profil
Odg: EURO 08
« Odgovor #13 poslato: 08.06.2008. 14:51:45 »
Evo nas veliki drug i uvazeni clan carku mafije daje prijedlog dana pobjeda Austrije protiv Hrvatske, ovo sam napisao da ostane pisani trag o njegovoj izjavi u slucaju da je kasnije promjeni.

Van mreže klokan

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 195
  • Ugled: +15/-16
    • Pogledaj profil
Odg: EURO 08
« Odgovor #14 poslato: 08.06.2008. 17:51:53 »
I onaj desni bek Bosingwa je zestok
Put do pakla poplocan je dobrim namjerama.