Anketa

Da li ce se Zora fest uopste odrzati ovog ljeta?

da
2 (18.2%)
ne
7 (63.6%)
50-50%
2 (18.2%)

Ukupno glasova: 11

Autor Tema: ARE U READY  (Pročitano 94059 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže sremci

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 469
  • Ugled: +23/-10
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #15 poslato: 06.06.2008. 03:18:47 »
...zaboravio sam :) :) :)
Smatram da se najbolja reklama (naravno uz navedenu u predhodnom tekstu)moze odraditi i na samom festivalu EXIT u NS!
Posaljite plakate i ja i gff cemo izlijepiti cijeli grad da vide svi koji su dosli,siguran sam da ce isto uciniti i MAKAAY u BG-u...primamo na gajbu par dana(ali ozbiljno,bez zlih namjera)dvije djevojke koje ce dijeliti flajere i reklamni materijal za ZORU 3 i na samom  festivalu EXIT u dens areni!Mislim da ce na takvom jednom festivalu biti ogroman broj ovisnika o zurkama koji ce pozeljeti da dodju na ZORU 3 ako se dovedu jaki dj-evi,jos kad skontaju da je to blizu mora i da mogu da cuju jednog Nastica ili Acica za recimo 2 ili 2,5 eura(ne treba pregoniti sa kartom) jedva ce docekati!
 Treba jos samo naci sponzore...  :( :( :(Ne zaboravite pitati i ovog SELMOVICA ALENA,kazu da voli da pomogne.

Jos jednom-svako dobro!!!
« Poslednja izmena: 06.06.2008. 04:13:44 sremci »
Neprijateljima treba neprekidno oprastati,jer je upravo to ono sto ih najvise ljuti!

Van mreže sremci

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 469
  • Ugled: +23/-10
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #16 poslato: 06.06.2008. 03:42:04 »
+mislim da bi ova a i svaka naredna zora trebalo da ima neke teme,tipa:borba protiv nasilja u porodici ili nesto slicno...mislim da bi na taj nacin mogli da ukljucimo televiziju,a i ostale medije besplatno u ovu pricu...cak mislim ako bi potrefili temu da bi mogli traziti pomoc drzave.
Zamislite kad zakucate nekom sponzoru na vrata i kazete mu recimo STOP TRGOVINA LJUDIMA,sigurno ce vas gledati drugacije nego kad kazete-evo mi malo na muzeju...dosli studenti...ili dosada i to pa mi bi malo da djuskamo..
« Poslednja izmena: 06.06.2008. 03:44:58 sremci »
Neprijateljima treba neprekidno oprastati,jer je upravo to ono sto ih najvise ljuti!

Van mreže sremci

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 469
  • Ugled: +23/-10
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #17 poslato: 06.06.2008. 04:23:55 »
E ja ne mogu da spavam a dosla mi inspiracija,nadam se da ce me pofatati ovi ljudi koji trebaju....
Mislim da treba otvoriti jos dvije teme i to odmah sutra,na jednoj da raspravljamo o sponzorima(kako obezbjediti sto vise kesa),a na drugoj o marketingu(kako dovuci sto vise ljudi)u ovoj trenutnoj nek se pise o ostalim problemima tj. nedostatcima...
Sigurno ce nekome nesto pasti na pamet sto bi organizatori mogli iskoristiti...sta mislite?
« Poslednja izmena: 06.06.2008. 04:26:58 sremci »
Neprijateljima treba neprekidno oprastati,jer je upravo to ono sto ih najvise ljuti!

Van mreže zid

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 675
  • Ugled: +51/-46
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #18 poslato: 07.06.2008. 00:56:45 »
svaka cast Sremci! Ovakav entuzijazam se rijetko pojavljuje u  ovim tranzicionim jadima. Podrzavam sve sto je iznio Sremci 100%. Znam da nije lako sve to uraditi da bi se to diglo na taj nivo. Ali nije nemoguce.
Pa i Egzit je prve godine bio cisto lokalni festival da bi posle prerasto u svijetski. Treci je prelomni. Ako posle ovoga festival ne propadne onda ce se ustaliti. MA ne znam ja nista oko organizacije takvih stvari ali mislim da je vazno da se zna ko sta placa i odakle. NAzalost necu biti fizicki prisutan, ali svim srcem uz VAs! SAmo istrajno!
Ako mi sta padne na pamet javicu!

Van mreže S.A.F.

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 684
  • Ugled: +27/-34
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #19 poslato: 07.06.2008. 15:12:27 »
Molio bi vlasnike svih ovih silnih ideja da iznesu finansijsku konstrukciju kako da se one ostvare? Lako je predlozit sta god hoces ali treba sve to calenzi. Ako nema ozbiljne price o parama lako je predlagati, evo sto da ne Depeche Mode, samo da se nadje sponzor, ali koji i kakav?
Pustite vi organizatore da rade svoj posao i nece nas iznevjeriti, extra su to momci i ne fali njima ideja, fali calinga, pa ko hoce da bude koristan neka gleda da namakne kakva sponzora, a sto se tice kreativnog rada nemojte se brinuti.

Van mreže djeturum

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 380
  • Ugled: +19/-30
  • Pol: Žena
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #20 poslato: 07.06.2008. 19:42:15 »
tako je saf, samo calinga i sve ce se sredit. par hiljada evra pa eto i Marshala Jeffersona u Bileci. Ja sam nasao sponzora za pecurke  da se opustimo na bozijoj ariji kraj jezera..  ;) toliko od mene za sada..
« Poslednja izmena: 07.06.2008. 19:44:36 ekser »

Van mreže sremci

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 469
  • Ugled: +23/-10
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #21 poslato: 07.06.2008. 21:12:31 »
Eeeeeeeee
Neprijateljima treba neprekidno oprastati,jer je upravo to ono sto ih najvise ljuti!

Van mreže G F F

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 178
  • Ugled: +16/-6
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #22 poslato: 07.06.2008. 21:38:18 »
Svaka cast momcima koji organizuju taj 'festival' ali ja da se pitam i da sam neka vlast zabranio bi ga ili u najmanju ruku nebi ga finansijski podrzao.Ne vidim sta dobro moze ta zurka da donese bileckoj omladini vec ce mnogim mladim ljudima da posluzi kao povod da se napiju ili nadrogiraju!?!Mislim da bi pametnije bilo novac,kao i kreativnost i organizacione spsobnosti organizatora,usmjeriti u organizovanje nekog sportskog dogadjaja tipa turnir u basketu,fudbalu ili nesto sl...

Van mreže sremci

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 469
  • Ugled: +23/-10
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #23 poslato: 07.06.2008. 21:54:23 »
S.A.F.-e,ti si izgleda malo odalamijo od kad sam te ja zadnji put vidio...
Sve to sto ti pises sam ja vec i napisao!!!Ti izgleda imas veliku potrebu da se pojavljujes na ovom forumu dajes glupe i ne osnovane komentare..ili si i ti mozda shvatio da se na takvim oganizacijama u jednoj ne demokratskoj i ne evropskoj drzavi bez kontrola i inspekcija(ZA KAKVU SE TI ZALAZES)moze i dobro zaraditi pa samo trazis pare?!?
Ja sam samo pisao na temu koju je postavio jedan od organizatora,pa i skoro da sam vam naso sponzora od 500e,a u sposobnost organizatora nikad nisam sumnjao,naprotiv mislim da su jako sposobni i O.K. momci.Oni nisu sujetni kao pojedinci pa im svaka kritika i predlog dobro dodju.
Ako si ti organizator,odgovori koliko je para potrebno pa da ih skupimo,a mozda i smanjimo neke troskove.




« Poslednja izmena: 08.06.2008. 06:32:29 sremci »
Neprijateljima treba neprekidno oprastati,jer je upravo to ono sto ih najvise ljuti!

Van mreže sremci

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 469
  • Ugled: +23/-10
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #24 poslato: 08.06.2008. 05:35:11 »
Ja stvarno ne mogu da shvatim ko je ovde lud...
Da li je ovo tema u kojoj se daju predlozi vezani za organizaciju zore03 ili ne???

Mogu samo da kazem-boze sacuvaj!!!

Mislim da je najbolje kontaktirati ovoga MISKOVICA sto drzi deltu,ili Milku Forcan njegovu direktoricu kako da napravimo pare ili ih skupimo za ovaj nas festival,a ostatak cemo mi podjeliti. :)

Nemam rijeci!!!Necu se vise oglasavati na forumu!
 Sabrani kolo nebesko!

P.S. Ako neko slucajno napravi konbinaciju kako da se zaradi 1 000 000 eura,ali ozbiljno-nek prvo javi meni!!!Znaci dogovorili smo se!!!
« Poslednja izmena: 08.06.2008. 06:28:39 sremci »
Neprijateljima treba neprekidno oprastati,jer je upravo to ono sto ih najvise ljuti!

Van mreže sremci

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 469
  • Ugled: +23/-10
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #25 poslato: 08.06.2008. 05:50:12 »
.
« Poslednja izmena: 11.06.2008. 16:43:15 makaay »
Neprijateljima treba neprekidno oprastati,jer je upravo to ono sto ih najvise ljuti!

Van mreže bajo

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 24
  • Ugled: +2/-0
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #26 poslato: 08.06.2008. 13:37:32 »
Zamolio bih sve da pokusamo da ovu temu drzimo u svojim okvirima a da privatna prepucavanja prenesete na drugo mjesto.

Za sada svi imate odlicne prijedloge i ideje, i bez obzira koliko smo mi kreativni , kao sto rece Ferguson (hvala na pozitivnoj kritici), dobre ideje odlicno dodju.
Hajde da vidimo za te sponzore, svi znate ko su potencijalni jaci sponzori i ako neko ima dobre veze ili kontakte molim ga da me kontaktira na bajo@teol.net ili na ovom forumu i da radimo konkretno.
Najveci problem je taj sto ne mozemo da bukiramo izvodjace dok ne budemo sigurno sa koliko novca cemo raspolagati, a to obicno saznamo na dan festivala, tako da dodje da rizikujemo ugovarajuci sve poslove bez dinara u dzepu. Reklamiranju ove godine ce se posvetiti posebna paznja i u nasem timu je odredjena osoba koja ce raditi iskljucivo na tome. Odlicno za Janu i standove za reklamiranje. Ali za sponzore moramo svi da pomognemo, to je najbitniji dio.

Nastavite dalje, citamo i razmatramo sve sto napisete.

Hvala svima koji daju svoj glas.

Van mreže S.A.F.

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 684
  • Ugled: +27/-34
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #27 poslato: 08.06.2008. 14:46:21 »
Ja stvarno ne mogu da shvatim ko je ovde lud...
Da li je ovo tema u kojoj se daju predlozi vezani za organizaciju zore03 ili ne???

Mogu samo da kazem-boze sacuvaj!!!

Mislim da je najbolje kontaktirati ovoga MISKOVICA sto drzi deltu,ili Milku Forcan njegovu direktoricu kako da napravimo pare ili ih skupimo za ovaj nas festival,a ostatak cemo mi podjeliti. :)

Nemam rijeci!!!Necu se vise oglasavati na forumu!
 Sabrani kolo nebesko!

P.S. Ako neko slucajno napravi konbinaciju kako da se zaradi 1 000 000 eura,ali ozbiljno-nek prvo javi meni!!!Znaci dogovorili smo se!!!

Evo da ti dokazem da ti ne mislim zlo kad napravim prvu kombinaciju od 1000000 eura javicu ti, bice zena pica pa i te djavolje droge ako treba.

Van mreže prinudna uprava

  • Start moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 833
  • Ugled: +63/-70
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #28 poslato: 08.06.2008. 14:51:44 »
a i blizu si, jel da SAF-e? ;D
« Poslednja izmena: 08.06.2008. 15:02:37 makaay »
Ne bojim se tudjinskog nakota,no se bojim od zla domaćega!!!

Van mreže S.A.F.

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 684
  • Ugled: +27/-34
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #29 poslato: 08.06.2008. 14:55:17 »
a ui blizu si, jel da SAF-e? ;D
Suti suti, nemoj u off topic smajlic