Anketa

Da li ce se Zora fest uopste odrzati ovog ljeta?

da
2 (18.2%)
ne
7 (63.6%)
50-50%
2 (18.2%)

Ukupno glasova: 11

Autor Tema: ARE U READY  (Pročitano 94534 puta)

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #180 poslato: 10.07.2009. 19:54:23 »
Samo sam naveo primjer. Da Zora Fest bude dvije noci po ugledu na ostale festivale u okruzenju,a to dali mozemo ili ne mozemo da ostvarimo taj zadatak,pokazace vrijeme. :icon_cheese: Vjerujte u Optimizam(u bolje sutra) nije bog digao ruke od nas jos uvijek! :(

Van mreže Nigger Gruja

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 458
  • Ugled: +33/-27
  • KOJEKUDE SERBI JAHRASTAFARAI
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #181 poslato: 10.07.2009. 21:16:46 »
Pa vi ljuudi zaborvaljate da je došlo do promjene u strukturama lokalane vlast,i a samim tim i u sturkturma zaposlenih sve od opštine , škloa,....pa i ovih nazovi NVO. A ako je sastav u timNVO ostao isti  sada imaju manju mogućnost da  nešto klepe i odmah nema festivala. Neka biće festivala dok drugi mamini i tatini sinovi iz ovih novih struktura skontaju kako su ćopali ovi prije njih, dajmo im malo vremena ;D

A što reče Road najviše me nervira kad pričaju kako su sve to radili džaba i za Bileću, aha k...a graha :P :P :P. A za ono što su uradlim prošle godine( iako nisam bio, čuo sam priče) respect, kako tako snašli su se, al nemoj narodu oči zamazivat šupljim pričama. Ja bih lično volio da neko i ove godine zaradi al da  mladi u Bileći imaju priliku da vide nekog renomiranog izvođača ili grupu, ali....

P. S: Po bilećkim kuloarima se priča da je na Zora festu ove godine trebo da nastupi Majkl Džekson lično. ali umrije čovjek jbt a već bio bukiran za muzej.  :D :D :D :D :D
If you know your history
Then you would know where you coming from
Then you wouldn`t have to ask me
Who the heck do I think I am

Van mreže kerber_

  • Start moderator
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 206
  • Ugled: +12/-16
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #182 poslato: 11.07.2009. 01:41:02 »
Meni samo nije jasno kako organizator može "ispaliti" nekog od sponzora? Šta, ne pročita ga da je dao 20, 50, 100 maraka? Ne okače mu baner na ogradu? Dakle, jedini prostor za eventualne mahinacije je tal sa onim što ne davaju iz svog džepa- Opštinom, ali nju svakako svak muze, tako da...

Lično mislim da oko jedne takve organizacije ima mnogo posla, tako da su organizatori teško mogli da ostvare zaradu koja bi prevazilazila uloženi trud.
Pogotovo što su novi u tom poslu, pa dosta stvari plate i preplate. Ne znam koliko su prošle godine dali Šćepi (Night shift), neman infirmacije ni od organizatora, ni Šćepe, ni Kljuna, čovjeka preko kog su dobili Šćepin kontakt, a za koga ja povremeno radim, ali imam utisak da im je zacifrao poprilično, a oni pristali. Ali takve stvari su normalne, ja radim u klubu koji organizuje svirke i znam da kad moj kolega Ljupče zove bend, dobije cijenu 30% višu nego kad ih zove neko od poznatijih menadžera. Zato nam se bolje isplati da damo procenat izvjesnom nekom i završimo stvar. Isto tako meni Kljun donese za 150 evra opremu koju inače iznajmljuje za 200.

Nego, jeste da je prilično kasno da se krene sa organizacijom, ali ko voli nek' izvoli... :)

Van mreže Veliki_strumpf

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 206
  • Ugled: +20/-51
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #183 poslato: 11.07.2009. 02:31:14 »
Bravo majstori, niko od nas nije ni ocekivao da ce nam dignuti spomenik u bileci nismo uradili nista specijalno ali smo se potrudili da omladini u bileci pruzimo bar jednu noc u godini dobru zabavu, potrudili smo se da u bileci napravimo djecije igraliste( u becarusi) potrudili smo se da organizujemo za 60 ljudi potpuno besplatno
da idu na kurs engleskog jezika (kembridz skola) u kome su vecina od njih dobili diplome koje inace kostaju par stotina maraka, napravili smo omladinsku politiku bilece, koja je jedan od uslova za ulazak u evropu( zamoljeni od bivsih vlasti) napravili smo projekat plaze u bileci i dobili za isti donaciju od 5000 km koje smo ustupili opstini, spremili smo desetine clanova na seminare van bilece,koliko je vas uradilo nesto slicno??? i sada nas neko blati eto vam braco pa organizujte sami sta god hocete, SRECNO

Van mreže Veliki_strumpf

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 206
  • Ugled: +20/-51
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #184 poslato: 11.07.2009. 02:37:26 »
I JOS ODGOVOR ZA NIGER GRUJU KAKO MOZES BLATITI NEKOGA KADA NISI NI BIO TU NEGO TI NEKO PRICAO , JESMO LI RADILI ZA DZABA??' NISMO RADILI SMO U MINUSU, A TO DA MAZEMO OCI NARODU I DA SMO NESTO UKRALI KAO TATINI SINOVI ??? STRASNO, ako nemas sta da kazes nemoras da vredjas mozda to sto pricas nekoga povrijedi...

Van mreže OZNA-56

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 4
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #185 poslato: 11.07.2009. 02:45:23 »
Pozdrav svima!Javljam se po prvi put i apsolutno podrzavam ZORA-FEST jer je to jedino ali jedino desavanja vezano za mlade u ovom gradu!
Ni od koga jos nisam cuo nista lose vezano za taj festival i ti momci koji suga organizovali su samo za svaku pohvalu i nista drugo!

prinudna uprava-alo odmori malo

Van mreže tier

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 24
  • Ugled: +1/-2
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #186 poslato: 11.07.2009. 08:13:46 »
Citat: tier link=topic=1341.msg34432#msg34432 date=1247225764

[/quote
A ti si mi gradjanin prvog reda, mozzz mislit... Skidam kapu za dosadasnji rad i trud koji su pokazali u organizaciji ovog nam vrlo dragog festivala...Zao mi je sto niste nesto zaradili...

Cini mi se da ne pominjem sebe nigdje u postu, tako da ne vidim odakle ti taj zakljucak........ samo mi je smijesno i jadno vase ponasanje...




Slusaj *gradjanine* ovde je do sad ako nisi skontao svak pohvalio organizatore za prijasnji trud .. ali isto tako ih okrivio sto sada to jest ove godine odustaju od festivala i prekidaju nesto sto su zapoceli vadeci se kao u smislu nema se para itd itd....Pa nisam ja zapoceo taj skup da sada trkam kroz grad i trazim sponzore ali da jesam ne bih odustajao
pa da bi na kraju bila samo vatra na muzeju sto rekose ali bi se odrzao... Kazu u prijasnjim postovima organizatori dobro zaradili...pa i neka su svaka cast...svaki od nas da je bio na njihovom mjestu vec kad se potrudi oko organizacije gledao bi da nesto i zaradi..evo ja prvi...ali  mrzim onda kada pojedinci kazu mi to pravimo za bilecku omladinu i dzaba radimo...ma hajde bolan proslo je vrijeme komunizma...i neka te suplje price ostave za nekog drugog...
A ti TIER posto vidim da sebe ubrajas u neku gradsku raju evo u jednom postu jedan od organizatora je pozvao na pomoc oko organizacije pa priskoci i pomozi da se odrzi...iako neznam ko si ali sam ubijedjen da si jedan od organizatora cim pises onako...znam samo da si jedna obicna majmuncina i uvlaciguz... eto toliko!!!

A izvini molim te koji si mi to ti faktor da bilo koga optuzujes za bilo sta... et napravi ti neku organizaciju, organizuj neki koncert bar jednu godinu pa mi se javi nesto.... Drugo, daleko sam od bilo kakve gradske raje, cak ne znam ni ko tacno organizuje sve to... al postujem i to sto su uradili, a jos vise to sto su skontali da ce ih glavni gradski seljaci poput tebe samo ispljuvati, i da se ne vrijedi muciti za to... toliko od mene.... jos jednom pozdrav za organizatore....

Van mreže milozeks

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 102
  • Ugled: +87/-40
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #187 poslato: 11.07.2009. 09:22:51 »
Pre cu biti JA nego ono sto vi volite!!!

Van mreže prinudna uprava

  • Start moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 833
  • Ugled: +63/-70
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #188 poslato: 11.07.2009. 10:31:44 »
OZNA 56, sta kazes prinudna uprava oladi malo, znas ko sam pa oladi a? :hello:

neboj se necu ja protiv sistema!!!!

i zamolio bih vas da me vise niko ne spomene ovdje na ovome forumu, za pocetak zamolio!!!!!!!!!
Ne bojim se tudjinskog nakota,no se bojim od zla domaćega!!!

Van mreže bona

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 61
  • Ugled: +6/-6
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #189 poslato: 11.07.2009. 10:47:23 »
Ja neznam kako se bilo sta u ovom gradu uspije napraviti i dogovoriti,a kad vidim ova postovanja,bude mi malo jasnije..zasto tesko ide.. :(

Van mreže road king

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 618
  • Ugled: +61/-27
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #190 poslato: 11.07.2009. 11:33:18 »
TIER ponovo ne kontas sta pisemo... vidis da se svak zauzeo u svojim postovima da se odrzi Zora -fest...i kao sto sam ti naveo nisam ga ja ni pocinjao ni otvarao da sada mene prozivas mamojebac jedan bezobrazni!!!
« Poslednja izmena: 11.07.2009. 11:58:26 road king »

Van mreže OZNA-56

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 4
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #191 poslato: 11.07.2009. 13:53:13 »
Ne rekao sam odmori malo!znamo se godinama i znas sve isto kao i ja i cak sam siguran da ti od svih najbolje sve znas i razumijes ali te neko ili nesto povuklo da pricas neke stvari za koje i sam znas da nisu tacne!kad dodjes idemo na pivo kao i uvijek a kasnije se cujemo zvacu te!!za prinudnu upravu

pozz :) :)

Van mreže tier

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 24
  • Ugled: +1/-2
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #192 poslato: 11.07.2009. 14:05:12 »
Bez uvrede road ali ja samo pozivam sve one koji misle da to mogu bolje organizovati, da to urade umjesto sto mlate po forumu, i pljuju na one koji su se trudili dosad.... Druga stvar i sama znam koliko je tesko organizovati i mnogo manje projekte nego ovaj njihov, pogotovo u ovakvoj sredini poput nase, zato jos vise postujem tu ekipu, i razumjem ako im je dosta svega.... To toliko.... A ti ako mislis da je to tako lako sakupi neku svoju ekipu, organizujte nesto slicno, pa ja povlacim sve receno.... pozdrav....

Van mreže error

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 948
  • Ugled: +47/-40
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #193 poslato: 11.07.2009. 14:37:43 »
Kojim tokom je krenula rasparava mogli bi pistolji radit,hahahahahaha.Pa ljudi nema potrebe za ovolikim prepucavanjem,sami znate da zato postje forumi da bi se dijelila misljenja.S druge strane kao sto je i bilo ocekivat ne moze svak imati isto misljenje,tako da samo opusteno.Uglavnom ono sto je najvaznije i sto smo se svi slozili je to da Zora Fest treba da se organizuje i da je to veoma vazno da se odrzi iz godine u godinu.Ja predlazem umjesto svadje i prepirke da se ako se ikako moze pomogne oko toga da dodje do toga festivala i da svi budemo zadovoljni.Sto se tice toga da li oni zarade od toga ili ne,mislim da bi glupo bilo da ne zarade dinara,a i ako zarade ne zarade Bog zna koliko para.Jbg mora se nekako ta organizacija da ostane u zivotu da bi se festival mogao organizovati svake godine.
Hua,hua

Van mreže mrvica

  • empty
  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Odg: ARE U READY
« Odgovor #194 poslato: 11.07.2009. 15:26:42 »
Pa vi ljuudi zaborvaljate da je došlo do promjene u strukturama lokalane vlast,i a samim tim i u sturkturma zaposlenih sve od opštine , škloa,....pa i ovih nazovi NVO. A ako je sastav u timNVO ostao isti  sada imaju manju mogućnost da  nešto klepe i odmah nema festivala. Neka biće festivala dok drugi mamini i tatini sinovi iz ovih novih struktura skontaju kako su ćopali ovi prije njih, dajmo im malo vremena ;D

A što reče Road najviše me nervira kad pričaju kako su sve to radili džaba i za Bileću, aha k...a graha :P :P :P. A za ono što su uradlim prošle godine( iako nisam bio, čuo sam priče) respect, kako tako snašli su se, al nemoj narodu oči zamazivat šupljim pričama. Ja bih lično volio da neko i ove godine zaradi al da  mladi u Bileći imaju priliku da vide nekog renomiranog izvođača ili grupu, ali....

P. S: Po bilećkim kuloarima se priča da je na Zora festu ove godine trebo da nastupi Majkl Džekson lično. ali umrije čovjek jbt a već bio bukiran za muzej.  :D :D :D :D :D
Nemas ti pojma o zivotu!