Anketa

Da li ce se Zora fest uopste odrzati ovog ljeta?

da
2 (18.2%)
ne
7 (63.6%)
50-50%
2 (18.2%)

Ukupno glasova: 11

Autor Tema: ARE U READY  (Pročitano 94073 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže MegaCAR

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 55
  • Ugled: +4/-19
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #45 poslato: 13.06.2008. 20:13:14 »
E ljudi manite se prazne politike! Mrvica ima pravo na svoje mišljenje a očito Zidu nisi razumio baš najbolje njegov post. On nije mislio na ovaj naš festival nego onaj što se održava u Goraždu (naveden je u tvom predhodnom postu). Pravo da ti kažem nebi ni ja išao tamo, nisu još ratne rane zarasle. A ako bi neko iz Federacije došao na ovaj naš festival meni nebi upšte smetao, naprotiv! Zidu vidim po tvojim postovima da podržavaš partizansku (komunističku) liniju - tvoj izbor (po mom mišljenju pogrešan). Stvarno nam ne treba djeljenje na četnike i partizane! To je davno zaboravljena priča iz istorije. A da te podsjetim (mada ovo nije priča za ovu temu) četnici su u drugom svjetskom ratu bili jedina regularna vojska na prostoru bivše Jugoslavije. Nedavno je Draža Mihajlović  posthumno odlikovan od Amerike (koliko god da nam je sad mrska) za spašavanje savezničkih pilota. Suvišna i nepotrebna priča na ovoj temi ali eto...
Pozdrav za entuzijaste iz organizacije festivala.

Van mreže zid

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 675
  • Ugled: +51/-46
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #46 poslato: 13.06.2008. 21:18:08 »
Daleko bilo da ja pravim ikakve podjele. I izvinjavam se. Ni na kraj pameti mi nije bilo da bilo koga vrijedjam. Svakom svoje misljenje.
Sve ovo pisem u najboljoj namjeri da nas festival uspije i naravno iznosim neku viziju koju ne mora niko da prihvati. Samo pokusavam da pomognem. Ne kazem ja da se ugledamo na Gorazdanski festival. Samo mislim da su oni dobrom marketinskom i ideoloskom porukom uspjeli da izbjegnu zamku da se zovu muslimanski festival ili sta ti ja znam. Siguran sam da ima dobronamjernih ljudi na svim stranama i treba ih sve pozvati da dodju. Tako cemo dovesti vise gostiju na festival i ujedno pokazati kako je Bileca otvoren i gostoljubiv grad za sve. Zelim da vjerujem u to.

Van mreže darko

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 27
  • Ugled: +3/-2
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #47 poslato: 13.06.2008. 21:22:04 »
Sretan vama put i fino druzenje sa muslicima,ja ga tamo ne is'o ni po koju cijenu!

Evo vidis Ti kako je pametan momak ovaj Mrvica. A uz to i duhovit.
Taj festival ne bi trebo postojat ni za koga nego za Bilecane-Srbe. Ali ne ni za njih sve. Onda bi se uvijek nasla neka kategorija koja je nepozeljna. Onda bi poceli smetat Vranjstani pa Baljcani pa komsije iz razlicitih politickih partija...
Ali dobro, to je Mrvicino misljenje. On moze da ide na Ravnu Goru, on moze da ide u izraelsku vojsku i da ubija muslimane ako hoce, a moze a i ne mora da dodje na festival iz bilo kojih razloga. Ali ne mora lozit narod supljom cetnickom ideologijom.

ZID-u, u dobra doba te podrzavam, treba to da bude manifestacija koja nece imati politickih, nacionalnih, vjerskih, niti teritorijalnih diskriminacija sto se tice svih gostiju, a posebno gostiju iz drugih krajeva. Siguran sam da je dobro da dodje sto vise ljudi sa strane, vjerujem da ce organizacija biti dobra samim tim i zurka, da se svi super provedu i da se Bileca pokaze kao dobar domacin (otvoren grad).

Medjutim, iskreno se nadam da si malo sa ovim komentarom "Ali ne mora lozit narod supljom cetnickom ideologijom." ishitrio ili nasjeo na provakciju!:) Izjava ti je prilicno diskutabilna, al' necemo je otvarat u okviru ove teme, a mozda jos bolje nikao to nas moze odvesti krivim putem i podjelama koje nam nisu ni blizu potrebne.




Van mreže zid

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 675
  • Ugled: +51/-46
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #48 poslato: 13.06.2008. 21:35:30 »
Darko,
JA kad kazem cetnik ne mislim na RAvnogorski Pokret Draze Mihajlovica niti zelim sada da raspravljam ulogu tog pokreta u II svj. ratu. Ja sam, mozda pogresno, upotrebio rijec "suplja cetnicka ideologija" da tako imenujem svu ovu politiku koja nam lomi vrat zadnjih 20 godina i zavadja nas sa svima i zatvara u torove. I u pravu si, nije ovde mjesto da pricamo o tome ali eto samo da odgovorim.
Veliki pozdrav

Van mreže mrvica

  • empty
  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Odg: ARE U READY
« Odgovor #49 poslato: 13.06.2008. 22:41:43 »
Toliko o potlitici i srbovanju i ja kazem!
Ja bi iskreno volio da u Bileci dodju ljudi svih narodnih pripadnosti iz bilo koje drzave i samim tim nas grad ucine poznatijim.
Zato zamolio bih sve ljude koji imaju poznastva van Bilece  i ostalo da prezentuju festival i nas grad,samim tim pomognu organizatorima.
A naravno i one ljude koji mogu finansijski da pomognu svaka pomoc ma bilo kolika da je bi bila dobra.
Trenutno nisam upoznat da li ima neki racun na koji bi se mogla pomoc organizatorima uplatiti, tj. ako ne postoji predlazem da se ipak otvori racun u nekoj banci,jer uvijek ima ljudi dobre volje i koji mogu i hoce da pomognu.

Van mreže milena

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 1
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #50 poslato: 08.07.2008. 12:59:09 »
 Prošlogodišnji festival je bio extra.Ove godine sam spriječena da dodjem,ali sam sigurna da propuštam ludilo.Reklamne plakate su malo nejasne (šta? gdje?),naravno ukoliko pred sami festival neće biti štampane nove.Svaka čast za trud Zorinih omladinaca!

Van mreže ivke

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 199
  • Ugled: +12/-19
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #51 poslato: 08.07.2008. 14:05:31 »
Prošlogodišnji festival je bio extra.Ove godine sam spriječena da dodjem,ali sam sigurna da propuštam ludilo.Reklamne plakate su malo nejasne (šta? gdje?),naravno ukoliko pred sami festival neće biti štampane nove.Svaka čast za trud Zorinih omladinaca!

             26.07.2008

             Muzej


            Detaljnije uskoro, za sada cisto da se posjetimo i najavimo da slijedi treci po redu  ZORAFEST
u se, na se i poda se

Van mreže explorer

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 387
  • Ugled: +29/-30
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #52 poslato: 08.07.2008. 19:25:50 »
ovako izgledaju prvi plakati za zorafest

Van mreže explorer

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 387
  • Ugled: +29/-30
    • Pogledaj profil

Van mreže explorer

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 387
  • Ugled: +29/-30
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #54 poslato: 08.07.2008. 19:36:29 »
A evo i jedan link za one koji ne vjeruju da dolazi Night Shift


http://www.nightshift.co.yu/

Van mreže kerber_

  • Start moderator
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 206
  • Ugled: +12/-16
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #55 poslato: 08.07.2008. 19:53:30 »
Zar ima tih što ne vjeruju da Night shift dolazi?! Niste najavili Judas Priest, pa da ne vjeruju...

Van mreže Nigger Gruja

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 458
  • Ugled: +33/-27
  • KOJEKUDE SERBI JAHRASTAFARAI
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #56 poslato: 09.07.2008. 20:27:21 »
ovako izgledaju prvi plakati za zorafest

KO JE DIZAJNIRAO OVAJ PLAKAT?
If you know your history
Then you would know where you coming from
Then you wouldn`t have to ask me
Who the heck do I think I am

Van mreže djeturum

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 380
  • Ugled: +19/-30
  • Pol: Žena
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #57 poslato: 10.07.2008. 01:15:11 »
do jaja plakat

Van mreže ivke

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 199
  • Ugled: +12/-19
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #58 poslato: 10.07.2008. 07:54:49 »
Javi se dizajneru!  ;D
u se, na se i poda se

Van mreže vukasin

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 17
  • Ugled: +1/-1
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #59 poslato: 10.07.2008. 18:15:08 »
ma kakav ZORAFEST,to je mrkli mrak!