Anketa

Da li ce se Zora fest uopste odrzati ovog ljeta?

da
2 (18.2%)
ne
7 (63.6%)
50-50%
2 (18.2%)

Ukupno glasova: 11

Autor Tema: ARE U READY  (Pročitano 94082 puta)

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže sremci

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 469
  • Ugled: +23/-10
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #30 poslato: 08.06.2008. 15:50:59 »
.
« Poslednja izmena: 11.06.2008. 16:42:18 makaay »
Neprijateljima treba neprekidno oprastati,jer je upravo to ono sto ih najvise ljuti!

Van mreže prinudna uprava

  • Start moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 833
  • Ugled: +63/-70
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #31 poslato: 08.06.2008. 16:30:53 »
Ipak da se vratimo na temu... Ponoviću još jednom u organizaciji učestvuju moji drugari, koji mislim da su i više nego pametni da organizuju jedan festival koji će biti na SRPSKOM, uh pardon, Evropskom nivou, a da mi treba samo da dođemo, ponesemo vedar duh i da se provedemo naravmo NA VRHUNSKOM NIVOU, time je ova tema završena za mene!!!
Ne bojim se tudjinskog nakota,no se bojim od zla domaćega!!!

Van mreže ivke

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 199
  • Ugled: +12/-19
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #32 poslato: 09.06.2008. 09:05:17 »
...zaboravio sam :) :) :)
Smatram da se najbolja reklama (naravno uz navedenu u predhodnom tekstu)moze odraditi i na samom festivalu EXIT u NS!
Posaljite plakate i ja i gff cemo izlijepiti cijeli grad da vide svi koji su dosli,siguran sam da ce isto uciniti i MAKAAY u BG-u...primamo na gajbu par dana(ali ozbiljno,bez zlih namjera)dvije djevojke koje ce dijeliti flajere i reklamni materijal za ZORU 3 i na samom  festivalu EXIT u dens areni!Mislim da ce na takvom jednom festivalu biti ogroman broj ovisnika o zurkama koji ce pozeljeti da dodju na ZORU 3 ako se dovedu jaki dj-evi,jos kad skontaju da je to blizu mora i da mogu da cuju jednog Nastica ili Acica za recimo 2 ili 2,5 eura(ne treba pregoniti sa kartom) jedva ce docekati!
 Treba jos samo naci sponzore...  :( :( :(Ne zaboravite pitati i ovog SELMOVICA ALENA,kazu da voli da pomogne.

Jos jednom-svako dobro!!!


Znam ja ko je covjek od akcije, cucemo se kad budu gotovi plakati i flajeri
u se, na se i poda se

Van mreže sremci

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 469
  • Ugled: +23/-10
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #33 poslato: 09.06.2008. 18:04:17 »
Zelude,ha budu gotovi -salji!
Izvini...znam da neces,al da napomenem,znam da se ti ne ljutis...
Mijesto,vrijeme i ako bog da najzvucnije ime ostampaj najvecim mogucim slovima,da bude jako upadljivo. ;) ;) ;)
Neprijateljima treba neprekidno oprastati,jer je upravo to ono sto ih najvise ljuti!

Van mreže zid

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 675
  • Ugled: +51/-46
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #34 poslato: 09.06.2008. 23:53:06 »
Zamisljam one sto se popnu na one velike "stake" pa onda obuku pantalne preko tako da su im noge 3 metra i tako propagiraju festival u Dubrovniku, Herceg-Novom, Trebinju... Bitno je samo biti upadljiv. staviti perike na glave, klovnovska odijela...
Rambo Amadeus bi se rado odazvo takvom dogadjaju, imam osjecaj... Bar bi ga ja zelio tamo vidjeti...ne kosta nista da se kontaktira nekako...
Mozda se ne treba ugledati na postojece festivale u okolini jer im je tesko konkurisati a i upada se u zamku da se ne nudi nista DRUGACIJE.
Sremci kaze neke teme "NASILJE, TRGOVINA LJUDIMA"... sta je znam... MEni licno su otrcane ali  treba da postoji neka ideoloska podloga, bilo bi dobro da bude sto iskrenija...npr "Afirmacija hercegovackog regiona" ili nesto slicno... pa samo mjesto odrzavanja ima svojevrsnu arhelosko istorijsku poruku... Obavezno provuci kampanju protiv narkotika , Ali ISKRENO i OSTRO!!!
Na konturne linije Muzeja instalirati one svijetlece trake (ili sta li vec ne razumijem se) kao sto postave recimo za Novu godinu po vecim gradovima na neke objekte tako da se ocrtava oblik gradjevine iz velike udaljenosti. U tom slucaju nikako ne osvjetljavati objekat muzeja nekim reflektorima ili slicno... E sad ne znam gdje ce biti bina. ali eto to je recimo jedan predlog.
Dobro ozvucenje je  vrlo vazna stvar.
ARE YOU READY!!!



Van mreže ivke

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 199
  • Ugled: +12/-19
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #35 poslato: 10.06.2008. 07:10:05 »
Zamisljam one sto se popnu na one velike "stake" pa onda obuku pantalne preko tako da su im noge 3 metra i tako propagiraju festival u Dubrovniku, Herceg-Novom, Trebinju... Bitno je samo biti upadljiv. staviti perike na glave, klovnovska odijela...
Rambo Amadeus bi se rado odazvo takvom dogadjaju, imam osjecaj... Bar bi ga ja zelio tamo vidjeti...ne kosta nista da se kontaktira nekako...
Mozda se ne treba ugledati na postojece festivale u okolini jer im je tesko konkurisati a i upada se u zamku da se ne nudi nista DRUGACIJE.
Sremci kaze neke teme "NASILJE, TRGOVINA LJUDIMA"... sta je znam... MEni licno su otrcane ali  treba da postoji neka ideoloska podloga, bilo bi dobro da bude sto iskrenija...npr "Afirmacija hercegovackog regiona" ili nesto slicno... pa samo mjesto odrzavanja ima svojevrsnu arhelosko istorijsku poruku... Obavezno provuci kampanju protiv narkotika , Ali ISKRENO i OSTRO!!!
Na konturne linije Muzeja instalirati one svijetlece trake (ili sta li vec ne razumijem se) kao sto postave recimo za Novu godinu po vecim gradovima na neke objekte tako da se ocrtava oblik gradjevine iz velike udaljenosti. U tom slucaju nikako ne osvjetljavati objekat muzeja nekim reflektorima ili slicno... E sad ne znam gdje ce biti bina. ali eto to je recimo jedan predlog.
Dobro ozvucenje je  vrlo vazna stvar.
ARE YOU READY!!!





Ozvucenje ce da bude ekstra, super je bilo i prosle godine, zadovoljni smo pa cemo za ozvucenje angazovati istu firmu samo ove godine ce da bude jos bolje sa bogatijom binom i vecom rasvjetom. Bina ce najvjerovatnije biti uz zgradu vodovoda, a gro okupljanja ljudi izmedju bine i muzeja.

Odlicna ideja za markiranje muzeja, pokusacemo to da vidimo kako se moze uraditi.
u se, na se i poda se

Van mreže sremci

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 469
  • Ugled: +23/-10
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #36 poslato: 10.06.2008. 23:01:21 »
Mislim da imam ideju kako da se skupi neka kinta,nazovite me!
Neprijateljima treba neprekidno oprastati,jer je upravo to ono sto ih najvise ljuti!

Van mreže zid

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 675
  • Ugled: +51/-46
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #37 poslato: 11.06.2008. 01:35:03 »
Oglasite se obavezno na ovim ostalim sajtovima vezanim za hercegovinu.
(To mogu i ja uraditi)I na Bileca on line obavezno i pozovite sve Bilecane svih nacionalnosti  iz citavog svijeta da dodju. U Gorazdu ima neki slican Festival prijateljstva koji se isto tako negdje odrzava na ljeto. Mislim da ne bi bilo lose da se uzme tako neka ideoloska podloga-povratak raseljenih...
 Mene zovu na taj festival svake godine i znam da ce ove godine mnogi ljudi iz inostranstva stimati da dodju da budu u Gorazdu pocetkom avgusta,upravo radi festivala.

http://www.festival.gorazde.ba/

Van mreže mrvica

  • empty
  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Odg: ARE U READY
« Odgovor #38 poslato: 11.06.2008. 21:26:10 »
Sretan vama put i fino druzenje sa muslicima,ja ga tamo ne is'o ni po koju cijenu!

Van mreže kerber_

  • Start moderator
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 206
  • Ugled: +12/-16
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #39 poslato: 12.06.2008. 10:45:27 »
A hoće li biti samo elektronska muzika ili i neki band gitarskog zvuka?

Van mreže ivke

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 199
  • Ugled: +12/-19
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #40 poslato: 12.06.2008. 13:05:33 »

 Bice i vec je grupa bukirana i to cemo uskoro objaviti, svi ljubitelji tog zvuka bice vise nego pozitivno iznenadjeni. To je grupa  koja na Balkanu po mnogima trenutno ima najbolju zivu svirku i nastup.
u se, na se i poda se

Van mreže zid

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 675
  • Ugled: +51/-46
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #41 poslato: 12.06.2008. 16:36:57 »
Sretan vama put i fino druzenje sa muslicima,ja ga tamo ne is'o ni po koju cijenu!

Evo vidis Ti kako je pametan momak ovaj Mrvica. A uz to i duhovit.
Taj festival ne bi trebo postojat ni za koga nego za Bilecane-Srbe. Ali ne ni za njih sve. Onda bi se uvijek nasla neka kategorija koja je nepozeljna. Onda bi poceli smetat Vranjstani pa Baljcani pa komsije iz razlicitih politickih partija...
Ali dobro, to je Mrvicino misljenje. On moze da ide na Ravnu Goru, on moze da ide u izraelsku vojsku i da ubija muslimane ako hoce, a moze a i ne mora da dodje na festival iz bilo kojih razloga. Ali ne mora lozit narod supljom cetnickom ideologijom.

Van mreže bajo

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 24
  • Ugled: +2/-0
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #42 poslato: 13.06.2008. 13:12:24 »
Tako je zidu kameni,

prosle godine je bilo ljudi razlicitih nacionalnosti i vise su nego dobrodosli. Svrha ovoga festivala nije srbovanje, vec opusteno druzenje sa ozbiljnom porukom. Vidjecemo da kontaktiramo gorazdane koji organizuju festival.

Van mreže bajo

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 24
  • Ugled: +2/-0
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #43 poslato: 13.06.2008. 13:19:03 »
Upravo su bukirani svi izvodjaci... ::)

Van mreže mrvica

  • empty
  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Odg: ARE U READY
« Odgovor #44 poslato: 13.06.2008. 18:48:18 »
A joj sto imamo velekodusne i gostoprimstvene Srbe,idi i u Zenicu ako hoces,i u Teheran i gdje god hoces,ja cu svoje misljenje pod mojim imenom i prezimenom da iznosim gdje god hocu i kad god hocu, nikome ja ne branim (niti mogu),moj stav je takav kakav je.
Ako hoces dovedi i Cedomira Jovanovica (i on se "vodi" kao Srbin,a izjavio je da ce biti  Albanac  i Hrvat  i sve sto treba ako je potrebno), Ravnu Goru nisam ni spominjao al ja za razliku od nekih ovdje imam i ikonu i kandilo u kuci i znam kome se Bogu molim.