Anketa

Da li ce se Zora fest uopste odrzati ovog ljeta?

da
2 (18.2%)
ne
7 (63.6%)
50-50%
2 (18.2%)

Ukupno glasova: 11

Autor Tema: ARE U READY  (Pročitano 94077 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže MegaCAR

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 55
  • Ugled: +4/-19
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #90 poslato: 27.07.2008. 18:12:43 »
Mislim da 5% Bilecana slusa ovu vrstu muzike,a 95%ceka zvijezde Granda da se posteno napiju i izmanitaju!Ali o ukusima se ne raspravlja,sve postujem!
Убјеђен сам да далеко већи број Билећана слуша рок и електронску музику тако да ова твоја констатација (5%) не стоји уопште. Мислим да је синоћ био реалан однос пола-пола!

Van mreže S.A.F.

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 684
  • Ugled: +27/-34
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #91 poslato: 27.07.2008. 18:33:17 »
Posebno mi je drago mi što je ovo takoreći bio Exit u odnosu na trebinjski festival ''Hertz Fest'', koji je uspio da okupi impozantnu ''masu'' od cirka 250-300 ljudi.
Више људи је било на Зора фесту у оносу на требињски Херц фестивал из једног јединог разлога. Није што су Билећани сад нешто модернији од Требињаца - подједнако смо некултивисани! Него што Требињци имају колико-толико избора што се ноћног живота тиче! У Билећи дође и Курта и Мурта, јер ту вече у граду једноставно нема ништа! Каквих сам се синоћ кркана нагледо да сам се одушевио и сви они одреда "рејвају" ко прави! Ал нема везе боље и они него да је празно!
Овом приликом поздрављам људе из организације, свака част ово је за билећке услове одлично!
Upravo zato MegaCare. Drago mi je zbog toga što kod nas i ''krkani'' dolaze da slušaju neku drugu muziku i da se malo zezaju. A što se tiče izbora, neće biti baš tako. Prošle godine se moglo reći da se ništa nije dešavalo, a ove godine bar ''krkani'' imaju vrlo zanimljivo ljeto: Zvezde Granda, Tina Ivanović, Radmila Manojlović, Slavica Ćukteraš... pa ovaj izvjesni Dženan (10 KM ulaznica? Ja se stvarno pitam gdje ja živim pa sam propustio pojavu te nove estradne zvjezde na zakrčenom estradnom nebu) pa Generacija 5 pa Galija... Dakle ovo ljeto bar ima izbora i mislim da je bar 60% ljudi na muzej došlo zato što ih je zanimalo šta će to tamo da se dešava, a ne zato što im je bilo dosadno ili nisu imali kud drugo da idu (Apolon je radio pa su mogli i tamo).

Van mreže Hercegovac77

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1412
  • Ugled: +45/-18
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #92 poslato: 27.07.2008. 18:33:41 »
Sinoc je bilo, odlicno, fenomenalno, samo malo dosadno  ;D
Ja stigao u 22 a ostao do 04  8)

Van mreže MegaCAR

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 55
  • Ugled: +4/-19
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #93 poslato: 27.07.2008. 19:03:39 »
Posebno mi je drago mi što je ovo takoreći bio Exit u odnosu na trebinjski festival ''Hertz Fest'', koji je uspio da okupi impozantnu ''masu'' od cirka 250-300 ljudi.
Више људи је било на Зора фесту у оносу на требињски Херц фестивал из једног јединог разлога. Није што су Билећани сад нешто модернији од Требињаца - подједнако смо некултивисани! Него што Требињци имају колико-толико избора што се ноћног живота тиче! У Билећи дође и Курта и Мурта, јер ту вече у граду једноставно нема ништа! Каквих сам се синоћ кркана нагледо да сам се одушевио и сви они одреда "рејвају" ко прави! Ал нема везе боље и они него да је празно!
Овом приликом поздрављам људе из организације, свака част ово је за билећке услове одлично!
Upravo zato MegaCare. Drago mi je zbog toga što kod nas i ''krkani'' dolaze da slušaju neku drugu muziku i da se malo zezaju. A što se tiče izbora, neće biti baš tako. Prošle godine se moglo reći da se ništa nije dešavalo, a ove godine bar ''krkani'' imaju vrlo zanimljivo ljeto: Zvezde Granda, Tina Ivanović, Radmila Manojlović, Slavica Ćukteraš... pa ovaj izvjesni Dženan (10 KM ulaznica? Ja se stvarno pitam gdje ja živim pa sam propustio pojavu te nove estradne zvjezde na zakrčenom estradnom nebu) pa Generacija 5 pa Galija... Dakle ovo ljeto bar ima izbora i mislim da je bar 60% ljudi na muzej došlo zato što ih je zanimalo šta će to tamo da se dešava, a ne zato što im je bilo dosadno ili nisu imali kud drugo da idu (Apolon je radio pa su mogli i tamo).
Очито ме ниси разумио ја сам мислио на вече кад ја био фестивал а не на ове предходне кад су долазиле силне грандове "звијезде". Синоћ они који не воле рок или електронску музику нису имали гдје да остану у граду и то је чињеница! Тако рецимо доста људи(у које и ја спадам) кад густују фамозне "звијезде" пошто не слушају ту врсту музике оду до Требиња или остану кући јер су остали кафићи празни. САФ-е однос "снага на терену" је био отприлике пола-пола! А што се радозналости тиче проценат је 100%, ко није радознао остао је кући!

Van mreže S.A.F.

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 684
  • Ugled: +27/-34
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #94 poslato: 27.07.2008. 19:18:23 »
Posebno mi je drago mi što je ovo takoreći bio Exit u odnosu na trebinjski festival ''Hertz Fest'', koji je uspio da okupi impozantnu ''masu'' od cirka 250-300 ljudi.
Више људи је било на Зора фесту у оносу на требињски Херц фестивал из једног јединог разлога. Није што су Билећани сад нешто модернији од Требињаца - подједнако смо некултивисани! Него што Требињци имају колико-толико избора што се ноћног живота тиче! У Билећи дође и Курта и Мурта, јер ту вече у граду једноставно нема ништа! Каквих сам се синоћ кркана нагледо да сам се одушевио и сви они одреда "рејвају" ко прави! Ал нема везе боље и они него да је празно!
Овом приликом поздрављам људе из организације, свака част ово је за билећке услове одлично!
Upravo zato MegaCare. Drago mi je zbog toga što kod nas i ''krkani'' dolaze da slušaju neku drugu muziku i da se malo zezaju. A što se tiče izbora, neće biti baš tako. Prošle godine se moglo reći da se ništa nije dešavalo, a ove godine bar ''krkani'' imaju vrlo zanimljivo ljeto: Zvezde Granda, Tina Ivanović, Radmila Manojlović, Slavica Ćukteraš... pa ovaj izvjesni Dženan (10 KM ulaznica? Ja se stvarno pitam gdje ja živim pa sam propustio pojavu te nove estradne zvjezde na zakrčenom estradnom nebu) pa Generacija 5 pa Galija... Dakle ovo ljeto bar ima izbora i mislim da je bar 60% ljudi na muzej došlo zato što ih je zanimalo šta će to tamo da se dešava, a ne zato što im je bilo dosadno ili nisu imali kud drugo da idu (Apolon je radio pa su mogli i tamo).
Очито ме ниси разумио ја сам мислио на вече кад ја био фестивал а не на ове предходне кад су долазиле силне грандове "звијезде". Синоћ они који не воле рок или електронску музику нису имали гдје да остану у граду и то је чињеница! Тако рецимо доста људи(у које и ја спадам) кад густују фамозне "звијезде" пошто не слушају ту врсту музике оду до Требиња или остану кући јер су остали кафићи празни. САФ-е однос "снага на терену" је био отприлике пола-пола! А што се радозналости тиче проценат је 100%, ко није радознао остао је кући!
Eh sad, malo ti goniš ''mak na konac'' ali otprilike to je to. Jedina prava konkurencija bi bila još jedan festival u toku ljeta ili ne daj Bože neko gostovanje ''grandovaca'' isto veče kad je festival, zanimljivo bi bilo vidjeti tada odnos snaga na terenu.

Van mreže bajo

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 24
  • Ugled: +2/-0
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #95 poslato: 27.07.2008. 19:29:58 »
Ja bih da se zahvalim svima na podrsci i na iskrenosti. Drago mi je da sav onaj trud koji smo ulozili nije bio uzaludan. Najdraze mi je sto su svi otisli kuci zivi i zdravi i da je sve bilo u redu. Sve 4 tv kuce (RTRS, Pink BH, BN TV i Herceg TV) koje su sinoc bile prisutne su odusevljene i zaista je Bileca ostavila lijep utisak, a bilo je vrijeme je da se i to promijeni. Obzirom na budzet festivala doveli smo najbolje sto smo mogli i zaista su sinoc dokazali da se nismo prevarili sto smo ih angazovali. Akobogda pa nekada bude dovoljno novca pa da dovedemo mnogo jaca imena i jacu opremu, ali i od ovoga se cuo glas. Ovdje bih se zahvalio jos i svim onim momcima i djevojkama koji su se znojili sa nama prethodnih dana na njihovom entuzijazmu koji nas je juce i prekjuce kada smo bili na izmaku snaga i odrzao, oni znaju. :sleepy1: :sad4: :sad3:

Van mreže ivke

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 199
  • Ugled: +12/-19
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #96 poslato: 28.07.2008. 09:00:54 »
     Vise smo nego zadovoljni, ovo definitivno prerasta u nesto posebno i prepoznatljivo, izvodjaci su pozitivno iznenadjeni jer nisu ocekivali da ce sve da bude na takvom nivou i da ce biti toliko ljudi. I ja bih se zahvalio momcima koji su nam pomagali !   

Nasli smo sivi poklopac od mob telefona, ako je od nekog sa foruma neka se javi Tabi.
u se, na se i poda se

Van mreže ivke

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 199
  • Ugled: +12/-19
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #97 poslato: 28.07.2008. 09:02:52 »
Uz komentare vec pocnite sa prijedlozima za naredni ZORAFEST
u se, na se i poda se

Van mreže Nigger Gruja

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 458
  • Ugled: +33/-27
  • KOJEKUDE SERBI JAHRASTAFARAI
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #98 poslato: 28.07.2008. 17:17:19 »
Nisam bio ali mi je drago što je sve tako ispalo(čuo sam dobre komentare od nekih koji su bili tamo a poznajući njihov muzički ukus, dobro je to ;)) A sledeće godine akobogda  ZOSTER, vjeujte mi ljudi ne samo da dignu publiku do dilirijuma nego svoje nastupe obilježe ekstra dobrim gitar rok zvukom mnogo tvrdjim nego sa slušanja albuma.  A ne mislim ni da su mnogo skupi,  žurka zagarantovna 100 na 100. KO JE JAMIO,  JAMIO :afro: :guitar:
If you know your history
Then you would know where you coming from
Then you wouldn`t have to ask me
Who the heck do I think I am

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: ARE U READY
« Odgovor #99 poslato: 28.07.2008. 21:47:20 »
Danas u 18h na HERCEG hronici je bio prilog o ZORAFESTU 6 minuta...pričao je bajo i ivke kao i Dacha i Night Shift, loše su snimili pa izgleda kao da nema ni 50 ljudi.
Danas na BN, ja nisam gledao, al mislim da je BN...pričao je Šešlija, a za pink ne znam, valjda sarajevo on line. Pogledaću.

Van mreže bajo

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 24
  • Ugled: +2/-0
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #100 poslato: 29.07.2008. 14:34:59 »
evo za moga prijatelja zida cija je ideja i bila i ostvarila pun pogodak

Van mreže zid

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 675
  • Ugled: +51/-46
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #101 poslato: 29.07.2008. 18:40:36 »
To macko! Pun pogodak i jeste!

Van mreže mi_loske

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 284
  • Ugled: +13/-11
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #102 poslato: 30.07.2008. 19:09:36 »
ево неких приједлога за наредну зору:
 
брејкерси, ван гог, невјерне бебе - вјероватно неће бити пара за њих...
дарквуд даб, рамбо амадеус - моји фаворити а јесу ли скупи немам појма.
бг синдикат, ајс нигрутин, марчело, саншајн (ако још свирају) - што да не може и један реп бенд!
настић, милићевић ili ... - мало јача имена што се тиче диџејeва, мада опет лова.... они и коштају!

ето то би било то мање-више, знам да лова све диктира...
« Poslednja izmena: 30.07.2008. 19:20:12 mi_loske »

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: ARE U READY
« Odgovor #103 poslato: 30.07.2008. 20:53:45 »
bio je milićević u Trebinju i ne vidim neko oduševljenje
kad bi dovodili repere bila bi velika greška, to ustvari nije muzika nego zajebancija i ništa nisu bolji od Ćane :D
van gog, ipak teško jer bi teže bilo uhvatiti kad njemu odgovara nego sve ostalo

Van mreže ivke

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 199
  • Ugled: +12/-19
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #104 poslato: 31.07.2008. 08:11:11 »
ево неких приједлога за наредну зору:
 
брејкерси, ван гог, невјерне бебе - вјероватно неће бити пара за њих...
дарквуд даб, рамбо амадеус - моји фаворити а јесу ли скупи немам појма.
бг синдикат, ајс нигрутин, марчело, саншајн (ако још свирају) - што да не може и један реп бенд!
настић, милићевић ili ... - мало јача имена што се тиче диџејeва, мада опет лова.... они и коштају!

ето то би било то мање-више, знам да лова све диктира...





Nijedno od ovih imena nije nedostizno, vecina je vec  cula za ZORAFEST, postavicemo i glasanje pa u lov za sledeci fest.
u se, na se i poda se