Anketa

Da li ce se Zora fest uopste odrzati ovog ljeta?

da
2 (18.2%)
ne
7 (63.6%)
50-50%
2 (18.2%)

Ukupno glasova: 11

Autor Tema: ARE U READY  (Pročitano 94590 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže mi_loske

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 284
  • Ugled: +13/-11
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #105 poslato: 31.07.2008. 13:39:42 »
bio je milićević u Trebinju i ne vidim neko oduševljenje
kad bi dovodili repere bila bi velika greška, to ustvari nije muzika nego zajebancija i ništa nisu bolji od Ćane :D
van gog, ipak teško jer bi teže bilo uhvatiti kad njemu odgovara nego sve ostalo
Ако преферираш ту Ђану (ко год да је она) предложи, момци из организације ће размотрит!

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: ARE U READY
« Odgovor #106 poslato: 31.07.2008. 13:48:47 »
Obavezno Ćana, al ništa dok ne dođe Stoja...a Miljanić bi bio šlag na torti. :D 
*ove dvije prve ne mogu organski podnijeti, a trećeg poštujem

Van mreže smizla

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 180
  • Ugled: +20/-10
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #107 poslato: 03.08.2008. 11:14:49 »
Ako smijem da primijetim,nas nocni zivot ne samo da se obogatio u muzickom pogledu,vec je od juce i poskupio!Izgleda da je neko "pametan"dao predlog da se podignu cijene pica,pa zasto da ne,"ima se-moze se!"Ovdje vecina omladine jedva skupi za kave,a sad ce bit bas veselo po tom pitanju!Znam da "Formula" i "Lav"nisu poskupjeli,tako opet imamo gdje da pijemo po staroj cijeni ili je to samo dok im se zalihe ne potrose ;)
Sinoc u "Lipi"Buha pjevao,vidi covjek gdje je dosao pa kad sam cula"...Ko bi rek'o cuda da se dese.."e stvarno mi je mrklo,al' narod voli narodnjake i odma' se poceli momci grlit,ljubit i granat rukama ko da pjevaju"Razgranala grana jorgovana"!A curice se bacile u sevdah,ko da su prosle ljubavnu bunu i bunicu,pa ih svaka pjesma pogadja pravo u srce,e bas se lako odaju,a s druge strane kao niko momka nema ili dobijes odgovor:"Imam Crnogorca,Srbijanca i sl.ako joj kojim slucajem pridjes,jer gdje da ti kaze da ima nekog"domaceg"kad se ovdje svi"u glavu"znaju!Bilo je prilicno fulirano,pa dosli su nasi dragi studenti da popune praznine u ove ljetne dane!A ima i njih svakakvih,neki se kao zgrozavaju i plasiraju pricu"nikad se necu vratit,ne znam kako mozete zivjet ovdje",neki drugi se parkiraju s "BG"tablama i tu su na kratko jer im je privatnik dao samo 2 dana slobodno(mora da su ga slagali da im je baba umrla,pa da im hitno treba auto na dva dana,cisto da ne dodje busom medju svoje,pa da narod ne pomisli kako on bas i nije uspio u velegradu),opet vidim neke drage osobe koje su zavrsile fax i ostale "normalne"kao sto su i bile,neki opet izigravaju ludilo ovo-ono,pa onda vidim neke cure obukle se tip-top,cuvale i skupljale krpice za Bilece,jer nije se fora sredit u Bg kad te niko ne vidi od "nasih",pa se glumi neki "nivo bez nivoa",itd.
A veseli momci gledaju i ne trepcu,sta da se radi:"'Ajde udari na koju ako te je majka rodila"!(A da vidite neke momke kako odmjeraju pogledima,kao macka dzigericu,ma samo sto ne zabale!).
Izgleda da je stvarno malo ljudi koji su opusteni,normalni i nasmijani i koji ne "glume"ovo ili ono,vec izadju da se lijepo provedu!
U svakom slucaju,dzaba sva silna sminka i gluma,kad se u ovom gradicu odavno zna ko je ko.
I zato "samo opusteno" :)
Ne doozvoli da te provincija kvari

Van mreže mrvica

  • empty
  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Odg: ARE U READY
« Odgovor #108 poslato: 03.08.2008. 18:17:54 »
Ako smijem da primijetim,nas nocni zivot ne samo da se obogatio u muzickom pogledu,vec je od juce i poskupio!Izgleda da je neko "pametan"dao predlog da se podignu cijene pica,pa zasto da ne,"ima se-moze se!"Ovdje vecina omladine jedva skupi za kave,a sad ce bit bas veselo po tom pitanju!Znam da "Formula" i "Lav"nisu poskupjeli,tako opet imamo gdje da pijemo po staroj cijeni ili je to samo dok im se zalihe ne potrose ;)
Sinoc u "Lipi"Buha pjevao,vidi covjek gdje je dosao pa kad sam cula"...Ko bi rek'o cuda da se dese.."e stvarno mi je mrklo,al' narod voli narodnjake i odma' se poceli momci grlit,ljubit i granat rukama ko da pjevaju"Razgranala grana jorgovana"!A curice se bacile u sevdah,ko da su prosle ljubavnu bunu i bunicu,pa ih svaka pjesma pogadja pravo u srce,e bas se lako odaju,a s druge strane kao niko momka nema ili dobijes odgovor:"Imam Crnogorca,Srbijanca i sl.ako joj kojim slucajem pridjes,jer gdje da ti kaze da ima nekog"domaceg"kad se ovdje svi"u glavu"znaju!Bilo je prilicno fulirano,pa dosli su nasi dragi studenti da popune praznine u ove ljetne dane!A ima i njih svakakvih,neki se kao zgrozavaju i plasiraju pricu"nikad se necu vratit,ne znam kako mozete zivjet ovdje",neki drugi se parkiraju s "BG"tablama i tu su na kratko jer im je privatnik dao samo 2 dana slobodno(mora da su ga slagali da im je baba umrla,pa da im hitno treba auto na dva dana,cisto da ne dodje busom medju svoje,pa da narod ne pomisli kako on bas i nije uspio u velegradu),opet vidim neke drage osobe koje su zavrsile fax i ostale "normalne"kao sto su i bile,neki opet izigravaju ludilo ovo-ono,pa onda vidim neke cure obukle se tip-top,cuvale i skupljale krpice za Bilece,jer nije se fora sredit u Bg kad te niko ne vidi od "nasih",pa se glumi neki "nivo bez nivoa",itd.
A veseli momci gledaju i ne trepcu,sta da se radi:"'Ajde udari na koju ako te je majka rodila"!(A da vidite neke momke kako odmjeraju pogledima,kao macka dzigericu,ma samo sto ne zabale!).
Izgleda da je stvarno malo ljudi koji su opusteni,normalni i nasmijani i koji ne "glume"ovo ili ono,vec izadju da se lijepo provedu!
U svakom slucaju,dzaba sva silna sminka i gluma,kad se u ovom gradicu odavno zna ko je ko.
I zato "samo opusteno" :)
Smizla, svaka cast za sva ova poredjenja, al' svaka cast!

Van mreže zid

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 675
  • Ugled: +51/-46
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #109 poslato: 05.08.2008. 17:39:42 »
Ako smijem da primijetim,nas nocni zivot ne samo da se obogatio u muzickom pogledu,vec je od juce i poskupio!Izgleda da je neko "pametan"dao predlog da se podignu cijene pica,pa zasto da ne,"ima se-moze se!"Ovdje vecina omladine jedva skupi za kave,a sad ce bit bas veselo po tom pitanju!Znam da "Formula" i "Lav"nisu poskupjeli,tako opet imamo gdje da pijemo po staroj cijeni ili je to samo dok im se zalihe ne potrose ;)
Sinoc u "Lipi"Buha pjevao,vidi covjek gdje je dosao pa kad sam cula"...Ko bi rek'o cuda da se dese.."e stvarno mi je mrklo,al' narod voli narodnjake i odma' se poceli momci grlit,ljubit i granat rukama ko da pjevaju"Razgranala grana jorgovana"!A curice se bacile u sevdah,ko da su prosle ljubavnu bunu i bunicu,pa ih svaka pjesma pogadja pravo u srce,e bas se lako odaju,a s druge strane kao niko momka nema ili dobijes odgovor:"Imam Crnogorca,Srbijanca i sl.ako joj kojim slucajem pridjes,jer gdje da ti kaze da ima nekog"domaceg"kad se ovdje svi"u glavu"znaju!Bilo je prilicno fulirano,pa dosli su nasi dragi studenti da popune praznine u ove ljetne dane!A ima i njih svakakvih,neki se kao zgrozavaju i plasiraju pricu"nikad se necu vratit,ne znam kako mozete zivjet ovdje",neki drugi se parkiraju s "BG"tablama i tu su na kratko jer im je privatnik dao samo 2 dana slobodno(mora da su ga slagali da im je baba umrla,pa da im hitno treba auto na dva dana,cisto da ne dodje busom medju svoje,pa da narod ne pomisli kako on bas i nije uspio u velegradu),opet vidim neke drage osobe koje su zavrsile fax i ostale "normalne"kao sto su i bile,neki opet izigravaju ludilo ovo-ono,pa onda vidim neke cure obukle se tip-top,cuvale i skupljale krpice za Bilece,jer nije se fora sredit u Bg kad te niko ne vidi od "nasih",pa se glumi neki "nivo bez nivoa",itd.
A veseli momci gledaju i ne trepcu,sta da se radi:"'Ajde udari na koju ako te je majka rodila"!(A da vidite neke momke kako odmjeraju pogledima,kao macka dzigericu,ma samo sto ne zabale!).
Izgleda da je stvarno malo ljudi koji su opusteni,normalni i nasmijani i koji ne "glume"ovo ili ono,vec izadju da se lijepo provedu!
U svakom slucaju,dzaba sva silna sminka i gluma,kad se u ovom gradicu odavno zna ko je ko.
I zato "samo opusteno" :)

Smizlo, znaci, odlicna analiza! Tako je bilo oduvijek. Samo sminkeraj i poziranje.
Mada ovaj forum moze doprinijeti poboljsanju situacije. Cini mi se da se ovde stvara Antipozerski front.
Samo kontraverzno! (valjda se ne kaze kontroverzno??? jebem li ga kako se kaze? danu lingvisti!)

Van mreže Nigger Gruja

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 458
  • Ugled: +33/-27
  • KOJEKUDE SERBI JAHRASTAFARAI
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #110 poslato: 06.08.2008. 00:14:41 »
Smizlo, znaci, odlicna analiza! Tako je bilo oduvijek. Samo sminkeraj i poziranje.
Mada ovaj forum moze doprinijeti poboljsanju situacije. Cini mi se da se ovde stvara Antipozerski front.
Samo kontraverzno! (valjda se ne kaze kontroverzno??? jebem li ga kako se kaze? danu lingvisti!)



I neki sumanuti istoricar i proucava sledeću temu za nekih 100 god" antipozerski front pokrenut na bilećkom forumu davnog  ljeta gospodnjeg 2008. Bijaše jedan zid....al ne običan zid nego......
« Poslednja izmena: 06.08.2008. 00:21:22 vladix_vlado »
If you know your history
Then you would know where you coming from
Then you wouldn`t have to ask me
Who the heck do I think I am

Van mreže Coa

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 341
  • Ugled: +28/-9
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
    • Rodoslov porodice Milidragović
Odg: ARE U READY
« Odgovor #111 poslato: 08.08.2008. 19:38:55 »

Van mreže bajo

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 24
  • Ugled: +2/-0
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #112 poslato: 10.08.2008. 22:04:53 »
ko zna sta se na kraju izrodi?

Van mreže explorer

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 387
  • Ugled: +29/-30
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #113 poslato: 11.08.2008. 19:50:23 »

Van mreže explorer

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 387
  • Ugled: +29/-30
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #114 poslato: 14.08.2008. 10:49:39 »
evo jos jedan snimak sa zorafesta, malo je (puno je) mracan............

             http://www.youtube.com/watch?v=57UNi6_KtM0

Van mreže fan

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 235
  • Ugled: +13/-8
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #115 poslato: 20.12.2008. 17:29:53 »
Ne znam za prethodne dvije godine...nisam bila tu...
Ali je ove godine bilo fantasticno, razbili su ruznu monotoniju u Bileci, i moglo se za promjenu cuti malo dobre muzike u Bileci...
Da nije bilo njih provela bi ljeto uz grandovce u XL-u.... ::) ::) ::)


Van mreže Veliki_strumpf

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 206
  • Ugled: +20/-51
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #116 poslato: 20.12.2008. 23:50:27 »
 ;D ;D ;D ;D

Van mreže explorer

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 387
  • Ugled: +29/-30
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #117 poslato: 29.03.2009. 19:14:53 »
http://www.youtube.com/watch?v=0CmXjMOM-q8

Sta ove godine, koga dovesti,hajde malo se ukljucite sa prijedlozima za izvodjace?.

Van mreže ZOXL

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 756
  • Ugled: +55/-20
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #118 poslato: 29.03.2009. 23:05:50 »
Ne znam za prethodne dvije godine...nisam bila tu...
Ali je ove godine bilo fantasticno, razbili su ruznu monotoniju u Bileci, i moglo se za promjenu cuti malo dobre muzike u Bileci...
Da nije bilo njih provela bi ljeto uz grandovce u XL-u.... ::) ::) ::)



niko te ne tjera u XL..ja sam jedino otišao kad je bila Generacija 5...neka ostali obezbijede nešto kvalitetno..ne mogu više gazde lokala da postave dva bureta i ''ponat'' preko i da prodavaju piće ''raspoloženim'' građanima..ipak moraju da se potrude malo više..još ova svetska kriza..svakom šargan u džepu..hm...

Van mreže Nigger Gruja

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 458
  • Ugled: +33/-27
  • KOJEKUDE SERBI JAHRASTAFARAI
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #119 poslato: 30.03.2009. 00:13:58 »
Mislim da, ako ti je eksplora link iznad neka aluzija , bilo bi to , ne odlično, nego fenomenalno.
Bio sam na koncetu HP prije tri mjeseca i bilo je ekstra.
Ali nešto sam skeptik po tom pitanju da bi oni mogli zasvirat na muzeju ubrzo. Dabogda da griješim i volio bih
da me razuvjeriš ;) Pozdrav :guitar:
If you know your history
Then you would know where you coming from
Then you wouldn`t have to ask me
Who the heck do I think I am