Anketa

Da li ce se Zora fest uopste odrzati ovog ljeta?

da
2 (18.2%)
ne
7 (63.6%)
50-50%
2 (18.2%)

Ukupno glasova: 11

Autor Tema: ARE U READY  (Pročitano 94088 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Veliki_strumpf

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 206
  • Ugled: +20/-51
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #165 poslato: 09.07.2009. 14:32:37 »
Dejo care moj ja neznam sta bi radio ti ali znam sta smo radili mi, mi ne krademo novac,niko od sponzora nije zeznut samo vise necemo da prosimo od ljudi posto su i oni u teskoj situaciji,da si bolje upoznat vidio bi sta smo sve uradili bez ijedne marke, ali tebi u glavi samo pare pare...

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #166 poslato: 09.07.2009. 16:41:14 »
sledece godine ako se bude odrzavala Zora Fest,volio bih da bude npr. Dvije noci,jer jedna noc je isuvise malo za takav projekat.
BaNiX kralju, ti si moj idol :D :D :D Evo sad pročitah nekoliko ovih tvojih zadnjih postova, nema šta, zaje*o si Vujakliju, samo nastavi :D :D :D
Hvala Safe dirnuo si me za ljubavni mišić ;D.Prosto ne znam kako da ti se zahvalim za ove tople rijeci,evo ovako cemo sutra oko 12.00 dodji u XL da ti dam autogram,jbg. moram nekako da ti se oduzim.  :D

Van mreže mrgud

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 94
  • Ugled: +39/-5
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #167 poslato: 09.07.2009. 17:40:19 »
Citajuci...dodjoh do jedne zamisli.
Uzeti od svakog po jednu rijec, recenicu... Te napisati pjesmu... :D


Care moj ja neznam,
da ti se zahvalim.
dirnuo si me za ljubavni mišić
bez ijedne marke.

Oslacalo vam se a i meni bi tako.
Mi ne krademo novac,
e,to misljenje treba pobit
ali tebi u glavi samo pare pare...


Uz moje duzno postovanje prema vama i izvinjenje...

Van mreže road king

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 618
  • Ugled: +61/-27
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #168 poslato: 09.07.2009. 17:40:57 »
Pa na cemu ostasmo , hoce li biti ista od ovoga??   ili samo blejimo ovde u praznu slamu... :'(

Van mreže Hercegovac77

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1412
  • Ugled: +45/-18
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #169 poslato: 09.07.2009. 17:49:37 »
Citajuci...dodjoh do jedne zamisli.
Uzeti od svakog po jednu rijec, recenicu... Te napisati pjesmu... :D


Care moj ja neznam,
da ti se zahvalim.
dirnuo si me za ljubavni mišić
bez ijedne marke.

Oslacalo vam se a i meni bi tako.
Mi ne krademo novac,
e,to misljenje treba pobit
ali tebi u glavi samo pare pare...


Uz moje duzno postovanje prema vama i izvinjenje...
:icon_thumleft: :respect: :taptap: :taptap: :taptap:

Van mreže bona

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 61
  • Ugled: +6/-6
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #170 poslato: 09.07.2009. 18:08:22 »
Citajuci...dodjoh do jedne zamisli.
Uzeti od svakog po jednu rijec, recenicu... Te napisati pjesmu... :D


Care moj ja neznam,
da ti se zahvalim.
dirnuo si me za ljubavni mišić
bez ijedne marke.

Oslacalo vam se a i meni bi tako.
Mi ne krademo novac,
e,to misljenje treba pobit
ali tebi u glavi samo pare pare...


Uz moje duzno postovanje prema vama i izvinjenje...
:notworthy:

Van mreže S.A.F.

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 684
  • Ugled: +27/-34
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #171 poslato: 09.07.2009. 18:53:49 »
sledece godine ako se bude odrzavala Zora Fest,volio bih da bude npr. Dvije noci,jer jedna noc je isuvise malo za takav projekat.
BaNiX kralju, ti si moj idol :D :D :D Evo sad pročitah nekoliko ovih tvojih zadnjih postova, nema šta, zaje*o si Vujakliju, samo nastavi :D :D :D
Hvala Safe dirnuo si me za ljubavni mišić ;D.Prosto ne znam kako da ti se zahvalim za ove tople rijeci,evo ovako cemo sutra oko 12.00 dodji u XL da ti dam autogram,jbg. moram nekako da ti se oduzim.  :D
Ej BaNiX, šolju mlijeka pa u krevetac.

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #172 poslato: 09.07.2009. 18:57:48 »
sledece godine ako se bude odrzavala Zora Fest,volio bih da bude npr. Dvije noci,jer jedna noc je isuvise malo za takav projekat.
BaNiX kralju, ti si moj idol :D :D :D Evo sad pročitah nekoliko ovih tvojih zadnjih postova, nema šta, zaje*o si Vujakliju, samo nastavi :D :D :D
Hvala Safe dirnuo si me za ljubavni mišić ;D.Prosto ne znam kako da ti se zahvalim za ove tople rijeci,evo ovako cemo sutra oko 12.00 dodji u XL da ti dam autogram,jbg. moram nekako da ti se oduzim.  :D
Ej BaNiX, šolju mlijeka pa u krevetac.
podseti me sta je to???

Van mreže prinudna uprava

  • Start moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 833
  • Ugled: +63/-70
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #173 poslato: 10.07.2009. 07:48:05 »
 :o
« Poslednja izmena: 10.07.2009. 11:22:30 prinudna uprava »
Ne bojim se tudjinskog nakota,no se bojim od zla domaćega!!!

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #174 poslato: 10.07.2009. 10:11:16 »
sledece godine ako se bude odrzavala Zora Fest,volio bih da bude npr. Dvije noci,jer jedna noc je isuvise malo za takav projekat.
kao i uvijek na kraju-rijesenje
pa kad nemozete organizovati jednu noc, vi organizujte dvije noci.

eto strumfe,malo se ispricasmo, ne bi te vise zadrzavao, i nadam se da ce barem neka vatra da bude na muzeju...
Konacno da se u necemu slazemo ja i moj idol prinudna uprava,pa makar i u ovome.

Van mreže tier

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 24
  • Ugled: +1/-2
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #175 poslato: 10.07.2009. 13:36:04 »
Ma dajte ljudi sta se navalili na organizatore.... Hajd napravite vi pametni novu organizaciju, zovite je kako hocete, i napravite nesto kao sto su oni prethodne dvije godine... Samo izvolite, pa da vidimo na sta ce to liciti...
Ma da je to tako lako svi bi ste se vi bavili sa tim i tako zaradjivali pare, posto njih evo vidim optuzujete za to....
Svaka cast ekipi koja je zasluzna za prethodne festivale.... Meni je licno bilo odlicno, i bilo bi mi zao da se opet ne organizuje, al u pravu su... Naprave ljudi po prvi put nesto za mlade ovdje u nasem gradicu i nadje se deset seljaka koji umjesto da im zahvale, pljuju ih, i optuzuju za neke stvari.... Al dobro, tako zavrse svi koji urade nesto za svoj grad i za svoje sugradjane, pogotovo ako je taj grad Bileca, i ako su ti ljudi Bilecani.... Samo naprijed  :-\ :-\ :-\

Van mreže prinudna uprava

  • Start moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 833
  • Ugled: +63/-70
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #176 poslato: 10.07.2009. 13:47:54 »
 :'(
« Poslednja izmena: 11.07.2009. 10:36:41 prinudna uprava »
Ne bojim se tudjinskog nakota,no se bojim od zla domaćega!!!

Van mreže Veliki_strumpf

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 206
  • Ugled: +20/-51
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #177 poslato: 10.07.2009. 14:05:53 »
evo sada pozivam sve koji misle da mogu da organizuju neka se jave, pa da to preuzmu na sebe, mi cemo im pomoci u svakom smislu, sav posao je da nadju pare za neku grupu i ozvucenje, sve ostalo imamo mi od struje policije obezbedjena ograde rashladnih uredjaja vatrogasce dozvolu... i naravno sve sto zarade ALAL IM BILO :D ;) mozete se javiti ili na forumu ili u gradu, mi cemo da pomognemo naravno kao i do sada bez ikakve naknade.

Van mreže mrgud

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 94
  • Ugled: +39/-5
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #178 poslato: 10.07.2009. 15:36:31 »
Ma dajte ljudi sta se navalili na organizatore.... Hajd napravite vi pametni novu organizaciju, zovite je kako hocete, i napravite nesto kao sto su oni prethodne dvije godine... Samo izvolite, pa da vidimo na sta ce to liciti...
Ma da je to tako lako svi bi ste se vi bavili sa tim i tako zaradjivali pare, posto njih evo vidim optuzujete za to....
Svaka cast ekipi koja je zasluzna za prethodne festivale.... Meni je licno bilo odlicno, i bilo bi mi zao da se opet ne organizuje, al u pravu su... Naprave ljudi po prvi put nesto za mlade ovdje u nasem gradicu i nadje se deset seljaka koji umjesto da im zahvale, pljuju ih, i optuzuju za neke stvari.... Al dobro, tako zavrse svi koji urade nesto za svoj grad i za svoje sugradjane, pogotovo ako je taj grad Bileca, i ako su ti ljudi Bilecani.... Samo naprijed  :-\ :-\ :-\

A ti si mi gradjanin prvog reda, mozzz mislit... Skidam kapu za dosadasnji rad i trud koji su pokazali u organizaciji ovog nam vrlo dragog festivala...Zao mi je sto niste nesto zaradili...

Van mreže road king

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 618
  • Ugled: +61/-27
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: ARE U READY
« Odgovor #179 poslato: 10.07.2009. 16:07:37 »
Ma dajte ljudi sta se navalili na organizatore.... Hajd napravite vi pametni novu organizaciju, zovite je kako hocete, i napravite nesto kao sto su oni prethodne dvije godine... Samo izvolite, pa da vidimo na sta ce to liciti...
Ma da je to tako lako svi bi ste se vi bavili sa tim i tako zaradjivali pare, posto njih evo vidim optuzujete za to....
Svaka cast ekipi koja je zasluzna za prethodne festivale.... Meni je licno bilo odlicno, i bilo bi mi zao da se opet ne organizuje, al u pravu su... Naprave ljudi po prvi put nesto za mlade ovdje u nasem gradicu i nadje se deset seljaka koji umjesto da im zahvale, pljuju ih, i optuzuju za neke stvari.... Al dobro, tako zavrse svi koji urade nesto za svoj grad i za svoje sugradjane, pogotovo ako je taj grad Bileca, i ako su ti ljudi Bilecani.... Samo naprijed  :-\ :-\ :-\


Slusaj *gradjanine* ovde je do sad ako nisi skontao svak pohvalio organizatore za prijasnji trud .. ali isto tako ih okrivio sto sada to jest ove godine odustaju od festivala i prekidaju nesto sto su zapoceli vadeci se kao u smislu nema se para itd itd....Pa nisam ja zapoceo taj skup da sada trkam kroz grad i trazim sponzore ali da jesam ne bih odustajao
pa da bi na kraju bila samo vatra na muzeju sto rekose ali bi se odrzao... Kazu u prijasnjim postovima organizatori dobro zaradili...pa i neka su svaka cast...svaki od nas da je bio na njihovom mjestu vec kad se potrudi oko organizacije gledao bi da nesto i zaradi..evo ja prvi...ali  mrzim onda kada pojedinci kazu mi to pravimo za bilecku omladinu i dzaba radimo...ma hajde bolan proslo je vrijeme komunizma...i neka te suplje price ostave za nekog drugog...
A ti TIER posto vidim da sebe ubrajas u neku gradsku raju evo u jednom postu jedan od organizatora je pozvao na pomoc oko organizacije pa priskoci i pomozi da se odrzi...iako neznam ko si ali sam ubijedjen da si jedan od organizatora cim pises onako...znam samo da si jedna obicna majmuncina i uvlaciguz... eto toliko!!!
« Poslednja izmena: 10.07.2009. 17:50:00 road king »