Autor Tema: Britanka Sara: Na dan doživim 200 orgazama  (Pročitano 3795 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže VAKI

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 23
  • Ugled: +3/-3
    • Pogledaj profil
Britanka Sara: Na dan doživim 200 orgazama
« poslato: 08.11.2007. 15:19:28 »
 Sara Karmen, 24-godišnjakinja iz Londona, na dan doživi čak 200 orgazama i zbog toga je očajna. Naime, devojka pati od sindroma trajnog seksualnog uzbuđenja (Permanent Sexual Arousal Syndrome), poremećaja kod kojeg su mišići polnog organa zbog povećanog dotoka krvi u stalnoj kontrakciji i tako potstiču orgazme.

Saru uzbuđuju najrazličitije vibracije u okolini – vožnja vozom, fen za kosu, pa čak i monoton zvuk fotokopir uređaja.

Devojka se poverila britanskom tabloidu "News of the World", a tokom 40-minutnog intervjua doživela je 5 orgazama. Rekla je da je od poremećaja PSAS počela da pati u 19. godini, lekari su joj preporučili antidepresive, ali ona misli da su joj lekovi odmogli.

Naprotiv, kaže da je tokom uzimanja tableta bila još uzbuđenija i da njenim orgazmima nije bilo kraja.

Sara dalje objašnjava da je to ometa u poslu, a kako radi u salonu lepote, svakodnevno je izložena vibracijama različitih aparata, koji je dovode do ludila.

"Neki moji klijenti znaju za moj problem, ali nije mi nimalo lako da objasnim novima zbog čega u sred tretmana počnem da stenjem." - rekla je.

"U susret mi izlaze koleginice koje, kad vide "da mi dolazi", uskoče i preuzmu klijenta dok se ne smirim u WC-u. Roditeljima do sada nisam imala hrabrosti da kažem istinu, pa oni misle da sam možda malo nastrana i hiperaktivna." – dodala je Sara. Sve njene veze sa momcima, ističe, propale su uprkos tome što ju je lako zadovoljiti jer se muškarac u krevetu sa njom zaista ne treba nimalo truditi.

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Britanka Sara: Na dan doživim 200 orgazama
« Odgovor #1 poslato: 08.11.2007. 15:20:30 »
muka životna, jadna žena, valjda se izliječi------nije ga ovo za muški kutak

Van mreže djeturum

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 380
  • Ugled: +19/-30
  • Pol: Žena
    • Pogledaj profil
Odg: Britanka Sara: Na dan doživim 200 orgazama
« Odgovor #2 poslato: 29.02.2008. 17:54:30 »
sretna li je............. 8)