Autor Tema: Kol'ko si ih imala do sad :o ?  (Pročitano 65223 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže smizla

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 180
  • Ugled: +20/-10
    • Pogledaj profil
Kol'ko si ih imala do sad :o ?
« poslato: 15.07.2008. 21:14:50 »
 Odgovorit iskreno cure,koliko je vas doslo u situaciju da im njihov voljeni postavi ovo(neprikladno i nekulturno)pitanje?I naravno,sta ste odgovorile?Kako je vas odgovor(iskren ili ne)uticao na dalji razvoj vase veze?


« Poslednja izmena: 15.11.2008. 06:20:11 smizla »
Ne doozvoli da te provincija kvari

Van mreže Hercegovac77

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1412
  • Ugled: +45/-18
    • Pogledaj profil
Odg: Kol'ko si ih imala do sad :o ?
« Odgovor #1 poslato: 26.07.2008. 01:52:12 »
Niko ne odgovara na ovaj post, pa da ja napisem nesto, nadam se da Smizla nece zamjeriti.
Kad se vec djevojke ne javljaju mozemo mi da komentarisemo.

U pravu si za nase sugradjane stvarno pate od toga.
Ali ni djevojke u ovome gradu nisu puno odmakle, i one vole da pitaju svoje momke o njihovim bivsim i o broju njih.
Nikada djevojke nisam pitao o broju "bivsih" a desavalo mi se da me one pitaju.
Cak mi je jedna bila postavila uslov ili ona ili da izbucam sve slike sa bivsim iz albuma, mada nikad ni ne gledam te slike nisam pristao i to je bilo pocetak kraja.

Po meni sve sto je bilo prije bilo je, postoji samo sadasnjost i buducnost. Medjutim primjetio sam da dosta omladine ovde (pogotovo djevojaka) zivi u proslosti, Cuje neku pjesmu i odmah pocne "a joooj ovo me odmah podseca na ono, iduca opet na ovo itd".

Ovih dana ja sam bolestan od ljudi......

Van mreže S.A.F.

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 684
  • Ugled: +27/-34
    • Pogledaj profil
Odg: Kol'ko si ih imala do sad :o ?
« Odgovor #2 poslato: 26.07.2008. 02:03:27 »
Ama Hercegovče dosta ti je kad izađeš u grad i vidiš ono kolektivno padanje u sevdah uz ''živu muziku'' :( Ono kad masa u kojoj niko nije stariji od 19 godina pada u trans uz neki narodnjak nabijen jeftinom patetikom do srži. Plus na to dodaj latinoameričke serije pa sindrom male sredine i vidi na čemu si. Nema tu puno razlike muško-žensko i nije u pitanju samo koliko ih je ko ''imao'' prije, ovdje su generalno muško-ženski odnosi ''malo mnogo'' opterećeni stereotipima.   

Van mreže Hercegovac77

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1412
  • Ugled: +45/-18
    • Pogledaj profil
Odg: Kol'ko si ih imala do sad :o ?
« Odgovor #3 poslato: 26.07.2008. 02:07:33 »
Malo i previse,

Evo sad sam iz grada sa svirke.............Kakvi penzioneri rastu u pojedinim to je neverovatno.

Van mreže mrvica

  • empty
  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Odg: Kol'ko si ih imala do sad :o ?
« Odgovor #4 poslato: 26.07.2008. 14:34:08 »
Malo i previse,

Evo sad sam iz grada sa svirke.............Kakvi penzioneri rastu u pojedinim to je neverovatno.

Van mreže smizla

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 180
  • Ugled: +20/-10
    • Pogledaj profil
Odg: Kol'ko si ih imala do sad :o ?
« Odgovor #5 poslato: 26.07.2008. 14:57:42 »
Odgovorit iskreno cure,koliko je vas doslo u situaciju da im njihov voljeni postavi ovo(neprikladno i nekulturno)pitanje?I naravno,sta ste odgovorile?Kako je vas odgovor(iskren ili ne)uticao na dalji razvoj vase veze?



« Poslednja izmena: 15.11.2008. 06:21:43 smizla »
Ne doozvoli da te provincija kvari

Van mreže Hercegovac77

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1412
  • Ugled: +45/-18
    • Pogledaj profil
Odg: Kol'ko si ih imala do sad :o ?
« Odgovor #6 poslato: 26.07.2008. 15:04:52 »
E znaju vjeruj mi, i to (u mom slucaju) samo u nasem gradu.
Da ne bajem puno na Bilecu, u susjednom Trebinju me nervira, kada nekog momka upitam za neku djevojku koju ugledam a svidi mi se. Na pitanje ko je ona? Dobijem vecinom odgovor : bila je sa ovim,onim...itd. Dok to ovde nije slucaj...

Van mreže MegaCAR

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 55
  • Ugled: +4/-19
    • Pogledaj profil
Odg: Kol'ko si ih imala do sad :o ?
« Odgovor #7 poslato: 26.07.2008. 15:14:02 »
Кажу код поштених ђевојака постоји само први и други!   :D
Шмизла је изгледа једина искрена припадница женског пола чим се упустила у ову "табу" тему за херцеговачке прилике. Човјек би реко да је једино женско на форуму.... јбг!

Van mreže smizla

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 180
  • Ugled: +20/-10
    • Pogledaj profil
Odg: Kol'ko si ih imala do sad :o ?
« Odgovor #8 poslato: 26.07.2008. 15:29:48 »
E znaju vjeruj mi, i to (u mom slucaju) samo u nasem gradu.
Da ne bajem puno na Bilecu, u susjednom Trebinju me nervira, kada nekog momka upitam za neku djevojku koju ugledam a svidi mi se. Na pitanje ko je ona? Dobijem vecinom odgovor : bila je sa ovim,onim...itd. Dok to ovde nije slucaj...
Joj,ma Trebinjci su mi super,oni svima stignu da"drze svijecu" ;D
Vidis,svak bi trebao da nosi deklaraciju na ledjima s kim je bio...
Jedna moja frendica je nasla momka u Tb i odmah su mu neki momci servirali pricu s kim je sve bila!I tako on nju za rucicu povede da se ona suoci sa svima njima i da dokaze istinu!Srecom,"sudjenje"je zavrseno u njenu korist i jos uvijek su zajedno.A ja bih ga poslala u tri lijepe,pa nek dokazuje sta god hoce!
Izgleda da imamo mnoooooooogo postene djevojke,pa nemaju komentar na ovu temu 8)
Ne doozvoli da te provincija kvari

Van mreže Hercegovac77

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1412
  • Ugled: +45/-18
    • Pogledaj profil
Odg: Kol'ko si ih imala do sad :o ?
« Odgovor #9 poslato: 26.07.2008. 15:33:48 »
Hehehe cu suocenje  ;D e stvarno preterano, ako je ostala sa njim zasluzila ga je.
A djevojke verovatno nece pisati ovde, ali zato ima da komentarisu sta je ko napisao, nemoj da te iznenadi.

Van mreže smizla

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 180
  • Ugled: +20/-10
    • Pogledaj profil
Odg: Kol'ko si ih imala do sad :o ?
« Odgovor #10 poslato: 26.07.2008. 15:36:19 »
Кажу код поштених ђевојака постоји само први и други!   :D
Шмизла је изгледа једина искрена припадница женског пола чим се упустила у ову "табу" тему за херцеговачке прилике. Човјек би реко да је једино женско на форуму.... јбг!
Vidim ja sto vidim,otvorila sam "musku",a ne "zensku"temu 8)
Momci stvarno svaka cast sto dajete svoja misljenja,vec duze vrijeme niko nije davao nikakav komentar na ovu temu,kao da sam u manastiru,a ne na omladinskom forumu!

Ne doozvoli da te provincija kvari

Van mreže smizla

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 180
  • Ugled: +20/-10
    • Pogledaj profil
Odg: Kol'ko si ih imala do sad :o ?
« Odgovor #11 poslato: 26.07.2008. 15:53:12 »
Hehehe cu suocenje  ;D e stvarno preterano, ako je ostala sa njim zasluzila ga je.
A djevojke verovatno nece pisati ovde, ali zato ima da komentarisu sta je ko napisao, nemoj da te iznenadi.
Eto vidis kako Trebinjci resavaju"sporove",suocenje+unakrsno ispitivanje=istina!
« Poslednja izmena: 15.11.2008. 06:23:12 smizla »
Ne doozvoli da te provincija kvari

Van mreže S.A.F.

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 684
  • Ugled: +27/-34
    • Pogledaj profil
Odg: Kol'ko si ih imala do sad :o ?
« Odgovor #12 poslato: 26.07.2008. 15:58:20 »
Hahahaha ne boj se ti, nisi ti otvorila ''mušku'' temu. Samo što žene ovo pročitaju pa diskutuju onako uz kafu, a sve jedna drugu laže i petlja :D Pouzdano znam da se o svim temama koje se pokrenu na forumu diskutuje više ovako uživo ;) Zato bi možda trebalo malo pokrenuti neku akciji protiv voajera. Mislim kad sam vidio likove kako nosaju po gradu odštampane neke gluposti što smo hugo_chaves i ja mlatili na forumu, nisam znao šta da mislim, da li da mi bude drago što smo ''ispali'' duhoviti i zanimljivi ili da ih naružim zbog voajerisanja, jer pouzdano znam da nijedan od tih nije ni pomislio da ostavi post čak ni u antikaladont. Tako da znaš da je i ova tema vjerovatno pobudila mnogo više interesovanja kod ženskog pola, samo šuti, šuti psssst.......

Van mreže Hercegovac77

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1412
  • Ugled: +45/-18
    • Pogledaj profil
Odg: Kol'ko si ih imala do sad :o ?
« Odgovor #13 poslato: 26.07.2008. 16:06:27 »
Ma stvarno ponizavajuce,ali izgleda sto je momak veci grubijan to ga cure vise vole :(
Suva istina
Ne znam da li ste primijetili,ali vecina Bileckih parova skoro da i ne razgovaraju medjusobno dok su u nekom lokalu!
;D mozda su dugo zajedno pa potrosili sve teme (sala), primjetio sam. Jos bih dodao moje misljenje da na pocetku veze neke djevojke manje pricaju i da im treba cupati kljestima reci iz usta, ali zato malo kasnije veseli momak ne moze doci do reci.
Cak je i krava pricljivija od pojedinih cura.A momak ceka da ona popije"mali djus"i da je konacno odvede u mrak,a sto je najgore i tamo ce ona da suti...Jos ako ON ima neko dobro auto,e tek je tu prica suvisna:fino ti pusti muziku,navali se na tebe,zabali,kidise na medjunozje,a ona treba da se odusevi kako je on muzevan i snazan,vauu!
;D ;D i da se obavezno ne pomjera da nebi on pomislio kako je iskusna pa da ne usledi pitanje gde je sve to naucila?  ;D ;D
Pa cure,zar stvarno nemate sta da kazete?!A ja cu tek da se raspricam ;D
Ma ti nisi odavde,  8)

Van mreže Hercegovac77

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1412
  • Ugled: +45/-18
    • Pogledaj profil
Odg: Kol'ko si ih imala do sad :o ?
« Odgovor #14 poslato: 26.07.2008. 16:11:48 »
Mislim kad sam vidio likove kako nosaju po gradu odštampane neke gluposti što smo hugo_chaves i ja mlatili na forumu, nisam znao šta da mislim, da li da mi bude drago što smo ''ispali'' duhoviti i zanimljivi ili da ih naružim zbog voajerisanja, jer pouzdano znam da nijedan od tih nije ni pomislio da ostavi post čak ni u antikaladont. Tako da znaš da je i ova tema vjerovatno pobudila mnogo više interesovanja kod ženskog pola, samo šuti, šuti psssst.......
Vise od 5 osoba sa osmjehom Serloha Holmsa, mi je stavilo do znanja da su "provalili" ko je hercegovac77
mada ja to nigde ni na jednom sajtu ne krijem. Cak sam se fino predstavio na forumu u temi upoznajmo se.