Autor Tema: Kol'ko si ih imala do sad :o ?  (Pročitano 65752 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže smizla

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 180
  • Ugled: +20/-10
    • Pogledaj profil
Odg: Kol'ko si ih imala do sad :o ?
« Odgovor #15 poslato: 26.07.2008. 17:55:00 »
Ma ti nisi odavde,  8)
[/quote]
Ne ja nisam odavdeeeeeeeeeeeee  :D
« Poslednja izmena: 06.12.2008. 14:05:46 smizla »
Ne doozvoli da te provincija kvari

Van mreže smizla

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 180
  • Ugled: +20/-10
    • Pogledaj profil
Odg: Kol'ko si ih imala do sad :o ?
« Odgovor #16 poslato: 26.07.2008. 18:03:07 »
Ma stvarno ponizavajuce,ali izgleda sto je momak veci grubijan to ga cure vise vole :(
Suva istina
Ne znam da li ste primijetili,ali vecina Bileckih parova skoro da i ne razgovaraju medjusobno dok su u nekom lokalu!
;D mozda su dugo zajedno pa potrosili sve teme (sala), primjetio sam. Jos bih dodao moje misljenje da na pocetku veze neke djevojke manje pricaju i da im treba cupati kljestima reci iz usta, ali zato malo kasnije veseli momak ne moze doci do reci.
Cak je i krava pricljivija od pojedinih cura.A momak ceka da ona popije"mali djus"i da je konacno odvede u mrak,a sto je najgore i tamo ce ona da suti...Jos ako ON ima neko dobro auto,e tek je tu prica suvisna:fino ti pusti muziku,navali se na tebe,zabali,kidise na medjunozje,a ona treba da se odusevi kako je on muzevan i snazan,vauu!
;D ;D i da se obavezno ne pomjera da nebi on pomislio kako je iskusna pa da ne usledi pitanje gde je sve to naucila?  ;D ;D
Pa cure,zar stvarno nemate sta da kazete?!A ja cu tek da se raspricam ;D
Ma ti nisi odavde,  8)
Jos umirem od smijeha na ovo:"da se slucajno ne pomjera,da ne bi pomislio kako je iskusna" ;D ;D ;D
E stvarno se covjek uci dok je ziv ;D
Znas onu scenu iz "Ljepote poroka":"Da me sada vidi moja mila majka....auuuu kako je ovo lijepo!" ;D
Ne doozvoli da te provincija kvari

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Kol'ko si ih imala do sad :o ?
« Odgovor #17 poslato: 26.07.2008. 18:09:29 »
Pouzdano znam da se o svim temama koje se pokrenu na forumu diskutuje više ovako uživo ;) Zato bi možda trebalo malo pokrenuti neku akciji protiv voajera. Mislim kad sam vidio likove kako nosaju po gradu odštampane neke gluposti što smo hugo_chaves i ja mlatili na forumu, nisam znao šta da mislim, da li da mi bude drago što smo ''ispali'' duhoviti i zanimljivi ili da ih naružim zbog voajerisanja, jer pouzdano znam da nijedan od tih nije ni pomislio da ostavi post čak ni u antikaladont. T

S.A.F, o čemu se radi ako mogu znati, koja je tema..:) jooj :D

smizla, šta da kažem, svaka čast, evo ja ne znam al te moram staviti za urednika ove sekcije. SREĆNO! ;)
« Poslednja izmena: 26.07.2008. 18:17:45 vladix_vlado »

Van mreže smizla

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 180
  • Ugled: +20/-10
    • Pogledaj profil
Odg: Kol'ko si ih imala do sad :o ?
« Odgovor #18 poslato: 26.07.2008. 19:33:54 »
Pozdrav za Vladixa!
Znaci dobila sam unapredjenje :)
Samo mi jos reci koje su mi tacno duznosti kao urednika,tj.urednice?
Doduse,vise bih voljela da si me postavio za blagajnika ;D
Jel' se moram sad(posto sam urednica)fino nacinit,zacesljat i namirisat dok pisem postove ili i dalje mogu iz udobnosti svoje fotelje da pisem sta mi padne na pamet ;D
Uzgred,koristim ovu"svecanu"priliku da imenujem "HERCEGOVCA 77"i"S.A.F.-a"za svoje strucne saradnike i da im se zahvalim na dosadasnjem doprinosu!A o honoraru cemo se dogovoriti u urednickom ofisu ;D
Ne doozvoli da te provincija kvari

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Kol'ko si ih imala do sad :o ?
« Odgovor #19 poslato: 26.07.2008. 19:53:31 »
Honorar je 20% od zarađenog, znači 0 KM dijeliš sa 5 i dobiješ pristojnu cifru :D
Urednik, moderator itd...pa ništa, ne brini se, samo malo više gledaš tvoju sekciju, i animiraš članove, ako je ikako moguće.

Van mreže ZOXL

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 756
  • Ugled: +55/-20
    • Pogledaj profil
Odg: Kol'ko si ih imala do sad :o ?
« Odgovor #20 poslato: 27.07.2008. 07:36:24 »
možda sam malo mator da pišem u ovoj temi ali moram ovo da ispričam..davnih osamdesetih jedan moj drug imao prvo sexualno iskustvo sa djevojkom koja je to naravno imala i prije njega..ajde dao mu ja ključ od jedne društvene prostorije i jedva čekam da ga vidim posle i pitam ''kako je bilo brate''?jer ni sam tada nisam baš bio expert ;D al eto imo' sam malo više par iskustava..
eh..eto ti njega..te ja oko njega šta..kako..jesi li je...?..JESAM BRATE..pa je li bila nevina..NEZNAM..kako neznaš pa je li ostao ''prepoznatljiv trag''..PA NIJE..pa onda nije bila nevina?KAKO NIJE ČOVJEČE..KAD JE DOŠLA KUĆI KRV KO IZ VOLA(NAZVALA ME TELEFONOM I REKLA MI) :DI Love You 2

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Odg: Kol'ko si ih imala do sad :o ?
« Odgovor #21 poslato: 27.07.2008. 12:34:02 »
Pozdrav za Vladixa!
Znaci dobila sam unapredjenje :)
Samo mi jos reci koje su mi tacno duznosti kao urednika,tj.urednice?
Doduse,vise bih voljela da si me postavio za blagajnika ;D
Jel' se moram sad(posto sam urednica)fino nacinit,zacesljat i namirisat dok pisem postove ili i dalje mogu iz udobnosti svoje fotelje da pisem sta mi padne na pamet ;D
Uzgred,koristim ovu"svecanu"priliku da imenujem "HERCEGOVCA 77"i"S.A.F.-a"za svoje strucne saradnike i da im se zahvalim na dosadasnjem doprinosu!A o honoraru cemo se dogovoriti u urednickom ofisu ;D
Nesto sporo ovo ide.Ko se slaze da smizla treba da bude urednik sekcije Problemi i ako hoce da bude Globalni moderator!

Van mreže smizla

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 180
  • Ugled: +20/-10
    • Pogledaj profil
Odg: Kol'ko si ih imala do sad :o ?
« Odgovor #22 poslato: 27.07.2008. 12:38:24 »
možda sam malo mator da pišem u ovoj temi ali moram ovo da ispričam..davnih osamdesetih jedan moj drug imao prvo sexualno iskustvo sa djevojkom koja je to naravno imala i prije njega..ajde dao mu ja ključ od jedne društvene prostorije i jedva čekam da ga vidim posle i pitam ''kako je bilo brate''?jer ni sam tada nisam baš bio expert ;D al eto imo' sam malo više par iskustava..
eh..eto ti njega..te ja oko njega šta..kako..jesi li je...?..JESAM BRATE..pa je li bila nevina..NEZNAM..kako neznaš pa je li ostao ''prepoznatljiv trag''..PA NIJE..pa onda nije bila nevina?KAKO NIJE ČOVJEČE..KAD JE DOŠLA KUĆI KRV KO IZ VOLA(NAZVALA ME TELEFONOM I REKLA MI) :DI Love You 2
;D ;D ;D Ma nema sanse da covjek bude mator za ovu temu...makar ne na brdovitom Balkanu...
Vidis,sex je cista empirija,ma iskustvo je cudo :)
A nisam znala za tu zakasnjelu reakciju organizma,pa fino nazoves momka i rasteretis ga svake sumnje,"krv ko iz vola"hahaha
« Poslednja izmena: 06.12.2008. 14:07:51 smizla »
Ne doozvoli da te provincija kvari

Van mreže smizla

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 180
  • Ugled: +20/-10
    • Pogledaj profil
Odg: Kol'ko si ih imala do sad :o ?
« Odgovor #23 poslato: 27.07.2008. 12:44:55 »
smizla sta mislis da ovoj temi promjenimo naziv u Koliko si ih imao/la do sad.What you think about this?
Ok,mijenjajte sta god hocete,nema problema!
Moram pod hitno da uvedem ZONU,ovaj dial up mi je unistio zivcani sustav skroz na skroz!
Ma ima zajedno da raspravljamo o problemima i mladih i starih,jer ovo drustvo generalno ima "smetnje u komunikacijama"!
Ne doozvoli da te provincija kvari

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Odg: Kol'ko si ih imala do sad :o ?
« Odgovor #24 poslato: 27.07.2008. 12:46:48 »
smizla sta mislis da ovoj temi promjenimo naziv u Koliko si ih imao/la do sad.What you think about this?
Ok,mijenjajte sta god hocete,nema problema!
Moram pod hitno da uvedem ZONU,ovaj dial up mi je unistio zivcani sustav skroz na skroz!
Ma ima zajedno da raspravljamo o problemima i mladih i starih,jer ovo drustvo generalno ima "smetnje u komunikacijama"!
Uvedi zonu i uzivaj nemoj se muciti sa ovim jadnicima.

Van mreže S.A.F.

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 684
  • Ugled: +27/-34
    • Pogledaj profil
Odg: Kol'ko si ih imala do sad :o ?
« Odgovor #25 poslato: 27.07.2008. 16:22:19 »
Pouzdano znam da se o svim temama koje se pokrenu na forumu diskutuje više ovako uživo ;) Zato bi možda trebalo malo pokrenuti neku akciji protiv voajera. Mislim kad sam vidio likove kako nosaju po gradu odštampane neke gluposti što smo hugo_chaves i ja mlatili na forumu, nisam znao šta da mislim, da li da mi bude drago što smo ''ispali'' duhoviti i zanimljivi ili da ih naružim zbog voajerisanja, jer pouzdano znam da nijedan od tih nije ni pomislio da ostavi post čak ni u antikaladont. T

S.A.F, o čemu se radi ako mogu znati, koja je tema..:) jooj :D

smizla, šta da kažem, svaka čast, evo ja ne znam al te moram staviti za urednika ove sekcije. SREĆNO! ;)

Tema je Klasično bilećko blejanje, a u pitanju su postovi sa 26 strane.

Van mreže Hercegovac77

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1412
  • Ugled: +45/-18
    • Pogledaj profil
Odg: Kol'ko si ih imala do sad :o ?
« Odgovor #26 poslato: 27.07.2008. 18:45:05 »
Uzgred,koristim ovu"svecanu"priliku da imenujem "HERCEGOVCA 77"i"S.A.F.-a"za svoje strucne saradnike i da im se zahvalim na dosadasnjem doprinosu!A o honoraru cemo se dogovoriti u urednickom ofisu ;D

 ;D ;D Safe hocemo li se prihvatiti ovoga?
Jel mnogo da trazimo po 100 KM ?  8) 8)

Van mreže S.A.F.

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 684
  • Ugled: +27/-34
    • Pogledaj profil
Odg: Kol'ko si ih imala do sad :o ?
« Odgovor #27 poslato: 27.07.2008. 19:03:10 »
Ne znam ja sam još zvanično student :(, tako da mogu samo honorarno da se prihvatim :D :D :D A 100 KM nije mnogo, nije to onih nekadašnjih 100 DM :D :D :D

Van mreže mrvica

  • empty
  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Odg: Kol'ko si ih imala do sad :o ?
« Odgovor #28 poslato: 27.07.2008. 19:21:49 »
Evo da se i ja ukljucim malo, nadjoh vremena i zivaca za ovaj dial-up, kao sto kaze hercegovac77 i ovi momci, ovdje  se bas gleda ko je sa kime ranije bio, i sve ostalo slicno tome, ko kakvo auto vozi(ili ne vozi), ne znam koliko muskarci insistiraju na curama da im pricaju o bivsim i njihovim romansama, al sa tvrdnjom mogu da kazem da zene ovdje bas na tome insistiraju(cast izuzecima ;) ), i svaki pokret i reakciju prate i onda naravno se "zicaju" kao pricas o njoj sa odusevljenjem, naravno normalna je reakcija na te momente ako pricas o nekim lijepim trenucima koji su ti u finom sjecanju ostali i ako nisi vise sa tom osobom, mislim da je greska pricati o tim stvarima kada neko insistira,jer se situacija kontinualno pogorsava,ili ne daj boze sto 77-ca kaze slike da iscjepa(to bi znacio kraj kod mene >:(), po mom iskustvu Hercegovina malo kasni npr.u Srbiji je dosta drugacija situacija (ili je to pak stvar mentaliteta),a u kaficima parovi kada izadju ponasaju se kao "mulci", ili su istrosili sve teme ;D, ne razumijem onda svrhu te veze,kao sto kaze Edo Majka "samo se gledamo jebemo,gledamo,jebemo,jebemo,jebemo"!

Van mreže smizla

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 180
  • Ugled: +20/-10
    • Pogledaj profil
Odg: Kol'ko si ih imala do sad :o ?
« Odgovor #29 poslato: 27.07.2008. 20:36:08 »
Uzgred,koristim ovu"svecanu"priliku da imenujem "HERCEGOVCA 77"i"S.A.F.-a"za svoje strucne saradnike i da im se zahvalim na dosadasnjem doprinosu!A o honoraru cemo se dogovoriti u urednickom ofisu ;D

 ;D ;D Safe hocemo li se prihvatiti ovoga?
Jel mnogo da trazimo po 100 KM ?  8) 8)
E dobro su stari ljudi rekli:"Nema dzabe ni kod babe!" ;D
Meni je Vladix u preliminarnim pregovorima obecao honorar od cijelih 0 KM!
Ali vidjecemo,sto se pregovora tice ni Lajcak mi nije ravan,tako da se iskreno nadam da ce Vladix odobriti dodatni kapital u budzet,pa da i vama podijelimo po 0 km,ipak se ja zalazem za ravnopravnost ;D
Ama ne znam,da ako nekako "prebijemo"...
Ne doozvoli da te provincija kvari