Autor Tema: Kol'ko si ih imala do sad :o ?  (Pročitano 65479 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže smizla

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 180
  • Ugled: +20/-10
    • Pogledaj profil
Odg: Kol'ko si ih imala do sad :o ?
« Odgovor #30 poslato: 27.07.2008. 20:54:17 »
Evo da se i ja ukljucim malo, nadjoh vremena i zivaca za ovaj dial-up, kao sto kaze hercegovac77 i ovi momci, ovdje  se bas gleda ko je sa kime ranije bio, i sve ostalo slicno tome, ko kakvo auto vozi(ili ne vozi), ne znam koliko muskarci insistiraju na curama da im pricaju o bivsim i njihovim romansama, al sa tvrdnjom mogu da kazem da zene ovdje bas na tome insistiraju(cast izuzecima ;) ), i svaki pokret i reakciju prate i onda naravno se "zicaju" kao pricas o njoj sa odusevljenjem, naravno normalna je reakcija na te momente ako pricas o nekim lijepim trenucima koji su ti u finom sjecanju ostali i ako nisi vise sa tom osobom, mislim da je greska pricati o tim stvarima kada neko insistira,jer se situacija kontinualno pogorsava,ili ne daj boze sto 77-ca kaze slike da iscjepa(to bi znacio kraj kod mene >:(), po mom iskustvu Hercegovina malo kasni npr.u Srbiji je dosta drugacija situacija (ili je to pak stvar mentaliteta),a u kaficima parovi kada izadju ponasaju se kao "mulci", ili su istrosili sve teme ;D, ne razumijem onda svrhu te veze,kao sto kaze Edo Majka "samo se gledamo jebemo,gledamo,jebemo,jebemo,jebemo"!
Mrvice,stihovi su pun pogodak,svaka cast!
Valjda muskarci misle ako je cura cutljiva,da je dobra,fina i postena,pa se zalijecu na takve,vjerovatno misleci da su naisli na onu "pravu"!Lako ce posle oni s njom ako je ozene,samo je "parkiraju"u kucu kao dio namjestaja i prave joj djecu,a po strani svrljaju!Zasto onda da se muce da pricaju o bilo cemu,kad ni u braku nece puno vremena provoditi s zenom?!Vec vidim takve slucajeve s coporom djece oko sebe,naoruzane varjacom u ruci,zapustene i depresivne!Jednostavno prozivljavaju film:"Trazili ste,gledajte!"I dok one "mirisu"na zaprsku od pasulja ili pokusavaju bebici skinut temperaturu i lijezu s "glavoboljom"u krevet,dotle njihovi bajni muzici "mjere temperaturu" ljubavnicama koje mirisu na "chanel" i raspolozene za dobar sex upravo probaju novi cipkasti ves sto im je mazni ljubavnik kupio!
Ne doozvoli da te provincija kvari

Van mreže Hercegovac77

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1412
  • Ugled: +45/-18
    • Pogledaj profil
Odg: Kol'ko si ih imala do sad :o ?
« Odgovor #31 poslato: 27.07.2008. 22:16:19 »
E dobro su stari ljudi rekli:"Nema dzabe ni kod babe!" ;D
Meni je Vladix u preliminarnim pregovorima obecao honorar od cijelih 0 KM!
Ali vidjecemo,sto se pregovora tice ni Lajcak mi nije ravan,tako da se iskreno nadam da ce Vladix odobriti dodatni kapital u budzet,pa da i vama podijelimo po 0 km,ipak se ja zalazem za ravnopravnost ;D
Ama ne znam,da ako nekako "prebijemo"...
Ma "prebicemo" nismo toliki cigani  ;)

Van mreže mrvica

  • empty
  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Odg: Kol'ko si ih imala do sad :o ?
« Odgovor #32 poslato: 29.07.2008. 14:52:43 »
Citat
Valjda muskarci misle ako je cura cutljiva,da je dobra,fina i postena,pa se zalijecu na takve,vjerovatno misleci da su naisli na onu "pravu"!Lako ce posle oni s njom ako je ozene,samo je "parkiraju"u kucu kao dio namjestaja i prave joj djecu,a po strani svrljaju!Zasto onda da se muce da pricaju o bilo cemu,kad ni u braku nece puno vremena provoditi s zenom?!Vec vidim takve slucajeve s coporom djece oko sebe,naoruzane varjacom u ruci,zapustene i depresivne!Jednostavno prozivljavaju film:"Trazili ste,gledajte!"I dok one "mirisu"na zaprsku od pasulja ili pokusavaju bebici skinut temperaturu i lijezu s "glavoboljom"u krevet,dotle njihovi bajni muzici "mjere temperaturu" ljubavnicama koje mirisu na "chanel" i raspolozene za dobar sex upravo probaju novi cipkasti ves sto im je mazni ljubavnik kupio!
Nije valjda da si istomisljenica sa vecinom zena za onu "ma svi ste vi isti"?
Bas mi ne djelujes po ranijim postovima tako!

Van mreže smizla

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 180
  • Ugled: +20/-10
    • Pogledaj profil
Odg: Kol'ko si ih imala do sad :o ?
« Odgovor #33 poslato: 29.07.2008. 14:52:58 »
Izgleda da se u ovom nasem malom mistu niko ne sexa,inace bi valjda podijelili neko iskustvo s nama?!
Pa da,sigurno  se nasi sugradjani razmnozavaju putem tucka i prasnika  :sex:

E bas sam djavo! >:D
Evo da vam ispricam jedno iskustvo moje drugarice...
Krajem devedesetih ona se smuvala sa svojim sadasnjim suprugom.Njoj je tada bilo 19,a njemu 30!
I cim je proslo mjesec dana,on njoj zabrani da se druzi s drugaricama,posle skole pravac kuci i "dozvoli"joj da izlazi samo u slucaju da je on pozove!A ona se jadnica zaljubila,a jos dijete...
Mene,kao njenu "neiskusnu"drugaricu zanimalo kako se odvija njihova veza i ono najbitnije"kad ce spavat"?
Prvih par mjeseci su se samo drzali za rucice i ljubili pod svjetiljkama...
A onda je on poceo navaljivati da mu ona da krunski dokaz ljubavi-pi*ku(kako sam prosta)!
Medjutim,ona mu je rekla da mora da saceka makar godinu dana dok ona bude sigurna da on s njom misli"za ozbiljno"!Kako se ljubav gradi na kompromisima,tako da je ona pristala da ga zadovoljava oralno,jer ipak hoce da ostane nevina,a usta je lako isprat :'(
Tako je ona pusila skoro svaku noc godinu dana,a tek onda zauzela"misionarski"polozaj!
Otprilike,tako je ona placala svoje "odlaganje sexa"...
Sigurno je dovela do perfekcije oralno zadovoljavanje,tako da vala nisu ni morali nakon toliko vremena ni priustiti klasican polni odnos!Ma idi,kakva klasika,69 je zakon ;D
« Poslednja izmena: 06.12.2008. 14:10:32 smizla »
Ne doozvoli da te provincija kvari

Van mreže smizla

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 180
  • Ugled: +20/-10
    • Pogledaj profil
Odg: Kol'ko si ih imala do sad :o ?
« Odgovor #34 poslato: 29.07.2008. 15:11:09 »
Citat
Valjda muskarci misle ako je cura cutljiva,da je dobra,fina i postena,pa se zalijecu na takve,vjerovatno misleci da su naisli na onu "pravu"!Lako ce posle oni s njom ako je ozene,samo je "parkiraju"u kucu kao dio namjestaja i prave joj djecu,a po strani svrljaju!Zasto onda da se muce da pricaju o bilo cemu,kad ni u braku nece puno vremena provoditi s zenom?!Vec vidim takve slucajeve s coporom djece oko sebe,naoruzane varjacom u ruci,zapustene i depresivne!Jednostavno prozivljavaju film:"Trazili ste,gledajte!"I dok one "mirisu"na zaprsku od pasulja ili pokusavaju bebici skinut temperaturu i lijezu s "glavoboljom"u krevet,dotle njihovi bajni muzici "mjere temperaturu" ljubavnicama koje mirisu na "chanel" i raspolozene za dobar sex upravo probaju novi cipkasti ves sto im je mazni ljubavnik kupio!
Nije valjda da si istomisljenica sa vecinom zena za onu "ma svi ste vi isti"?
Bas mi ne djelujes po ranijim postovima tako!
Stvarno mi je zao ako si dosao do takvog zakljucka.
Naravno da ne mislim da su svi isti,cak mislim da je svaki par "slucaj"za sebe i hvala Bogu na raznolikosti muskaraca i zena!
Ja sam samo htjela da podstaknem mlade ljude da iznesu svoja iskustva,jer se iz toga dosta moze nauciti.
"Srecan je onaj ko se na tudjim greskama uci",ali na zalost svaka skola se skupo placa,pa se moramo uciti i na sopstvenim.
Ne doozvoli da te provincija kvari

Van mreže MegaCAR

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 55
  • Ugled: +4/-19
    • Pogledaj profil
Odg: Kol'ko si ih imala do sad :o ?
« Odgovor #35 poslato: 29.07.2008. 18:04:38 »
Izgleda da se u ovom nasem malom niko ne sexa,inace bi valjda podijelili neko iskustvo s nama?!
Pa da,sigurno  se nasi sugradjani razmnozavaju putem tucka i prasnika  :sex:
Vec vidim lazne moraliste kako se snebivaju nad nasim postovima,a ovdje se ne zna ko koga *be,a oni bi o moralu da pricaju!
E bas sam djavo! >:D
Evo da vam ispricam jedno iskustvo moje drugarice...
Krajem devedesetih ona se smuvala sa svojim sadasnjim suprugom.Njoj je tada bilo 16,a njemu 26!
I cim je proslo mjesec dana,on njoj zabrani da se druzi s drugaricama,posle skole pravac kuci i "dozvoli"joj da izlazi samo u slucaju da je on pozove!A ona se jadnica zaljubila,a jos dijete...
Mene,kao njenu "neiskusnu"drugaricu zanimalo kako se odvija njihova veza i ono najbitnije"kad ce spavat"?
Prvih par mjeseci su se samo drzali za rucice i ljubili pod svjetiljkama,joj romantike!
A onda je on poceo navaljivati da mu ona da krunski dokaz ljubavi-pi*ku(kako sam prosta)!
Medjutim,ona mu je rekla da mora da saceka makar godinu dana dok ona bude sigurna da on s njom misli"za ozbiljno"!Kako se ljubav gradi na kompromisima,tako da je ona pristala da ga zadovoljava oralno,jer ipak hoce da ostane nevina,a usta je lako isprat :'(
Tako je ona pusila skoro svaku noc godinu dana,a tek onda zauzela"misionarski"polozaj!
Otprilike,tako je ona placala svoje "odlaganje sexa"...
Sigurno je dovela do perfekcije oralno zadovoljavanje,tako da vala nisu ni morali nakon toliko vremena ni priustiti klasican polni odnos!Ma idi,kakva klasika,69 je zakon ;D
СВАКА ТИ ЧАСТ, да сам на мјесту админа одиликовао би те за храброст и искреност (ако си искрен(а)?)!

Van mreže mrvica

  • empty
  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Odg: Kol'ko si ih imala do sad :o ?
« Odgovor #36 poslato: 29.07.2008. 19:20:13 »
Ma sto ne bi bila iskrena?! ;D

Van mreže ljubavnik_89

  • VIP
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 632
  • Ugled: +17/-13
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Kol'ko si ih imala do sad :o ?
« Odgovor #37 poslato: 29.07.2008. 20:55:46 »
možda sam malo mator da pišem u ovoj temi ali moram ovo da ispričam..davnih osamdesetih jedan moj drug imao prvo sexualno iskustvo sa djevojkom koja je to naravno imala i prije njega..ajde dao mu ja ključ od jedne društvene prostorije i jedva čekam da ga vidim posle i pitam ''kako je bilo brate''?jer ni sam tada nisam baš bio expert ;D al eto imo' sam malo više par iskustava..
eh..eto ti njega..te ja oko njega šta..kako..jesi li je...?..JESAM BRATE..pa je li bila nevina..NEZNAM..kako neznaš pa je li ostao ''prepoznatljiv trag''..PA NIJE..pa onda nije bila nevina?KAKO NIJE ČOVJEČE..KAD JE DOŠLA KUĆI KRV KO IZ VOLA(NAZVALA ME TELEFONOM I REKLA MI) :DI Love You 2
Pa ne vidim zasto nije mogla biti nevina?Nije pravilo da djevojke prilikom prvog seksualnog odnosa moraju da ostave ''prepoznatljiv trag''(iako se upravo to desava u vecini slucajeva,pa zato i vlada takvo misljenje),a desava se da do krvarenja dodje naknadno,nekoliko sati posle odnosa(ali ti si je znao,pa ce ponajprije biti ta tvoja :D)
« Poslednja izmena: 29.07.2008. 20:57:45 ljubavnik_89 »
Na kapiji srca napisao sam"Zabranjen ulaz".
Ali ljubav stize i s osmjehom uzviknu:"Ja ulazim svuda".

Van mreže smizla

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 180
  • Ugled: +20/-10
    • Pogledaj profil
Odg: Kol'ko si ih imala do sad :o ?
« Odgovor #38 poslato: 29.07.2008. 23:38:56 »
U pravu si "ljubavnice89"da nije pravilo da se "prvi put"ostave krvavi tragovi,otprilike 7% cura ih ne ostavi.



« Poslednja izmena: 06.12.2008. 14:12:45 smizla »
Ne doozvoli da te provincija kvari

Van mreže Nigger Gruja

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 458
  • Ugled: +33/-27
  • KOJEKUDE SERBI JAHRASTAFARAI
    • Pogledaj profil
Odg: Kol'ko si ih imala do sad :o ?
« Odgovor #39 poslato: 29.07.2008. 23:55:33 »
Данас сам прозван од учесника ове теме као и њене уреднице да се са једног веома занимљивог аспекта осврнем на ову тему.
Ја о том аспекту наше прошлости знам само ону
НА ПЛАНИНИ НА ПРОПЛАНКУ
ЧЕТНИК ПРЕВРНО ПАРТИЗАНКУ ;D
А мислим да је и ово плод маште народног пјевача (који је успут речено ,употребио умјесто ријечи преврно нама другу добро познату...) јер истина је овакава: Све до раних осамдесетих секс није ни постојао,а дјецу су доносиле роде.А онда су роде ступиле у синдикално организовање и услиједио је раскид колективног гранског уговора са послодавцима. Једном ријечју нису више роде хтјеле за мале паре да доносе људе који увјек на крају направе неко срање. И тако је онда у западној њемачкој раних осамдесетих једна бошва посматрајући оближњу комшиницу дошао на идеју о сексу. И тако је кранула (црвена) сексуална револуција а роде напокон отишле на заслужен одмор после козна колико донеснених сероња. Први продукти откривања секса раних осамдесетих поред клинаца,сиде мадоне и кондома јесу и нискобуџетни њемачки порнићи који су у историји културе сврстани у серијал заједно са отписаним, и опстанком јер им је заједничка тема борба за голи живот :) ;D :D :udri: :udri: :udri:

И још нешто као члану једне вјерске секте строго ми је забраЊено причати о сексу(ево да знају за ово одмах би био ногиран),. И стога толико (пстт немојте ником рећи од сада се наову тему јављам са псеудонимом мали грујица ;D)

ПОЗДРАВ СВИМА А И ОВИМА ШТО МЕ ПРОЗВАШЕ ;)
If you know your history
Then you would know where you coming from
Then you wouldn`t have to ask me
Who the heck do I think I am

Van mreže Hercegovac77

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1412
  • Ugled: +45/-18
    • Pogledaj profil
Odg: Kol'ko si ih imala do sad :o ?
« Odgovor #40 poslato: 30.07.2008. 00:02:22 »
U pravu si "ljubavnice89"da nije pravilo da se "prvi put"ostave krvavi tragovi,otprilike 7% cura ih ne ostavi.
Tacno nije pravilo, samo gde je tih 93%  ;D
Nesto se mnogo cesto nailazi na tih 7% , mada to meni nije uopste bitno, samo primecujem  ;)

Van mreže S.A.F.

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 684
  • Ugled: +27/-34
    • Pogledaj profil
Odg: Kol'ko si ih imala do sad :o ?
« Odgovor #41 poslato: 30.07.2008. 01:59:47 »
Hercegovče statistika je zaje*ana nauka. Možeš ti da deflorišeš (kako glup izraz, al' kulturniji neznam), 7 cura i svaka da bude od onih 7%. E sad ako bi imao priliku da izvršiš 100 defloracija na tolikom uzorku bi bilo sumnjivo ako bi naletio recimo na 10 cura iz ove manjinske grupe, rekao bih onda da te je bar jedna od njih slagala :D

Van mreže cicy7

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 4
  • Ugled: +0/-1
    • Pogledaj profil
Odg: Kol'ko si ih imala do sad :o ?
« Odgovor #42 poslato: 30.07.2008. 02:47:38 »
Smizla ti ili si kurava ili se pravis da si
Nije ti ovo sct pa da se osecas kao na domacem terenu

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Kol'ko si ih imala do sad :o ?
« Odgovor #43 poslato: 30.07.2008. 02:59:41 »
Smizla ti ili si kurava ili se pravis da si
Nije ti ovo sct pa da se osecas kao na domacem terenu

Polako, vrijeđanje nije dozvoljeno, a pogotovu vrijeđanje urednika...nastavi, pa ću morati preduzeti vandredne mjere.
A kad smo već kod teme da prokomentarišem što je rekla cicy7
Sex nije tabu tema (neki će sad reći da jeste pošto ja u decembru nisam želio otvarati tu sekciju zbog pritisaka, al ta sekcija je otvorena ubrzo nakon toga) i kada napiše nešto u tom smislu nema nikakve veze niti bi iko ko ima imalo inteligencije protumačio kao nešto negativno, da bog sačuva, nigdje veze ovo što ti reče...

Poštujem svačije mišljenje, al još jednom, svaka čast našem članu smizla!!!
A ne znam zašto se pališ na sct, ima mnogo boljih, npr. FREExTV, DORCEL, Private Spice, Hustler, Playboy hahahaha :D :D :D ebala vas kablovska, samo vam to daju hahahaaa :D

Van mreže cicy7

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 4
  • Ugled: +0/-1
    • Pogledaj profil
Odg: Kol'ko si ih imala do sad :o ?
« Odgovor #44 poslato: 30.07.2008. 03:06:08 »
vladix * nemas ti pojma jer da imas ne bi dozvolio ovoj da se primakne jer unistava reputaciju devojaka iz bilece svojom ogavnom pricom * nisam mogla da ne komentarisem pa sam se registrovala eto da nisam "voajer"