Autor Tema: Uhapšen Radovan Karadžić.  (Pročitano 23236 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Odg: Uhapšen Radovan Karadžić.
« Odgovor #45 poslato: 31.07.2008. 08:43:59 »

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Odg: Uhapšen Radovan Karadžić.
« Odgovor #46 poslato: 31.07.2008. 08:49:11 »
moram da ostavim komentar za ovaj miting od večeras, jer sam se toliko iznerviro da je to za medalju.
oni klinci tobož navijači naprave sranje na mitingu povodom protesta hapšenja mog a nadam se i vašeg predsjednika dr.Radovana Karadžića, ej oni naprave smrad, a pojma nemaju gdje je Republika Srpska, ni ko je Radovan Karadžić, lažem, čuli su oni nešto tipa, da taj je nešto tamo negdje ratovo, on je kul lik, sad će mo da slomijemo koji izlog, da isprovociramo muriju, a sine kad je murija pošla, šta da vam kažem kad je i Aleksandar Vučić dobio par pendreka, a želio čovjek da stane između žandara i ovih kvazi navijača, da se to kao zaustavi. Šta su dobili? da, ovim večeras su ukinuli sa političke scene za narednih 100 godina nacionalne stranke u Srbiji, i poslali sliku da samo manijaci podržavaju Karadžića i ostale haške optuženike, e kako su me iznervirali.......
 
Vucic:Sta to radite ljudi jeste li svesni i onda u njegovom pravcu dolete neki kamen udari u novinara ne u njega on place ko malo dijete,a za to vrijeme Tomislav Nikolic govori ispred bine:deco nemojte rusiti nas Beograd mi cemo rusiti Borisa Tadica :D :D :D :D.Samo je jos vise zaburlao! ;D

Van mreže Nigger Gruja

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 458
  • Ugled: +33/-27
  • KOJEKUDE SERBI JAHRASTAFARAI
    • Pogledaj profil
Odg: Uhapšen Radovan Karadžić.
« Odgovor #47 poslato: 31.07.2008. 23:30:18 »
Možda je rašo još u nokdaunu ,ali mi se čini iz današnjeg pojavljivanja pred sudom da se on neće sam dobro braniti ni blizu kao Šeš i Slobo!? ???
If you know your history
Then you would know where you coming from
Then you wouldn`t have to ask me
Who the heck do I think I am

Van mreže ljubavnik_89

  • VIP
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 632
  • Ugled: +17/-13
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Uhapšen Radovan Karadžić.
« Odgovor #48 poslato: 01.08.2008. 12:44:58 »
Amerikanci štitili Karadžića dok se skrivao i dali mu 600.000 dolara
Beograd, 01.08.2008., 11:02 | Kurir

Sporazum između Radovana Karadžića i specijalnog američkog izaslanika Richarda Holbrooke, koji je više od desetljeća bio predmet špekulacija, definitivno je potpisan, a na snagu je stupio 1996. godine.
Ekskluzivni dokument, koji su potpisala obojica pregovarača i kojim Amerikanci garantiraju Karadžiću sigurnost i slobodu u zamjenu za njegovo povlačenje iz javnog i političkog života, ima samo tri odjeljka, prenosi Kurir.

U odjeljku 'obaveze', koji je stupio na snagu nakon isteka roka 90 dana od potpisivanja, Karadžić se obavezuje da će podnijeti neopozivu ostavku na sve državne i partijske funkcije.
'Do trenutka ostavke Radovan Karadžić neće donositi stranačke ili državne odluke niti utjecati na druge da ih donose, ukoliko se one odnose na sljedeće odluke: 2-1 ratne operacije na teritoriju BiH; 2-2 dislociranje civilnog stanovništva; 2-3 međunarodni-vojni  ugovori sigurnosti; 2-4 imenovanje državnih, stranačkih, regionalnih i lokalnih dužnosnika; 2-5 dislociranje financijskih dokumenata, navodi se u prvom dijelu dokumenta.

Drugi dio sporazuma odnosi se na obaveze koje Vlada SAD-a preuzima na sebe, poput osiguravanja sigurnosti lidera bosanskih Srba, njegova financiranja i smještaja. Američka administracija se, također, obavezala da neće ni na koji način utjecati na članove i vodstvo Karadžićeve stranke SDS.

Vlada SAD-a stavlja na raspolaganje Radovanu Karadžiću iznos od 600 000 dolara u lokalnoj valuti. Vlada SAD-a daje Karadžiću na raspolaganje rezidencijalni objekt na lokaciji koja je prethodno dogovorena. Vlada SAD-a daje Karažiću na raspolaganje fizičko osiguranje od najmanje šestero ljudi, preciziraju se obaveze  američke strane.

Ukoliko bi Radovan Karadžić, navodi se u završnom dijelu pod nazivom 'zajedničke odredbe', ugrozio sporazum, to će se tretirati kao 'ozbiljno narušavanje neformalnog sporazuma' i bit će sankcioniran. Na kraju se dodaje da sporazum može biti raskinut sporazumno, ili na inicijativu Vlade SAD-a.


« Poslednja izmena: 01.08.2008. 12:46:55 ljubavnik_89 »
Na kapiji srca napisao sam"Zabranjen ulaz".
Ali ljubav stize i s osmjehom uzviknu:"Ja ulazim svuda".

Van mreže darre

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 74
  • Ugled: +16/-1
  • Pol: Muškarac
  • Rodjen da peca natjeran da radi...
    • Pogledaj profil
Odg: Uhapšen Radovan Karadžić.
« Odgovor #49 poslato: 04.08.2008. 19:11:14 »
Češki ultrasi podržali Karadžića!?

Praški fudbalski klub "Sparta" pregovara sa tvrdim jezgrom svojih navijača i pokušava da ih ubedi da prestanu da šalju poruke podrške haškim optuženicima Radovanu Karadžiću i Ratku Mladiću, javljaju češki mediji. Navijači "Sparte" su na subotnjoj utakmici sa "Mladom Boleslav" u Pragu razvili velike transparente sa porukama na češkom jeziku "Mladiću, Karadžiću, držite se", "Slovene ne može niko da zavadi" i "Smrt EU".

Tokom utakmice niko od organizatora nije reagovao na transparente u "kopu" Spartinih navijača.

"Rešavaćemo to ovih dana sa predstavnicima tvrdog jezgra naših navijača", kazao je češkoj agenciji ČTK portparol "Sparte" Jakub Otava.

"Spartini" navijači poznati su po tome što se nimalo ne ustručavaju da fudbalerima dobacuju rasističke i vulgarne uvrede. "Sparta" posle utakmica evropskih kupova redovno plaća kazne za neprilično ponašanje radikalnog jezgra svojih navijača.
Moras prvo puzati da bi znao hodati...

Van mreže ljubavnik_89

  • VIP
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 632
  • Ugled: +17/-13
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Uhapšen Radovan Karadžić.
« Odgovor #50 poslato: 04.08.2008. 19:55:50 »
Ratko Mladic tesko bolestan?!
"Ratko Mladić se krije u jednom starom Titovom bunkeru na granici ka Makedoniji. Njega čuva oko 200 do zuba naoružanih elitnih vojnika. On tamo, u planini, čuva 150 ovaca i jako je bolestan", prenosi becki list "Kronen cajtung" danas reči neimenovanog Srbina (43), čiji identitet nije objavljen.

Prema tvrdnjama te osobe, koje prenosi najčitaniji bečki bulevarski dnevnik, bivši komandant VRS jako je bolestan i ostalo mu je malo vremena.
"Kronen cajtung" piše da je neimenovani Srbin, koji živi u Beču, navodno bio telohranitelj bivšeg komadanta Vojske RS.
n ne želi detaljnije da govori o tome gde se skriva najtraženiji haški optuženik, pošto ono što zna hoće da unovči, jer su za informaciju o tome gde se nalazi general Mladić, SAD odavno spremne da plate pet miliona dolara.
Taj Srbin sastao se, navodno, sa predstavnicima Haškog tribunala u jednom hotelu u 2. bečkom okrugu, ali je sastanak bio neuspešan.
"Hteo sam novac pre nego što bih odao tajno skrovišste", objasnio je on, a prenosi bečki "Kronen Cajtung".
Na kapiji srca napisao sam"Zabranjen ulaz".
Ali ljubav stize i s osmjehom uzviknu:"Ja ulazim svuda".

Van mreže hadzibeg

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 84
  • Ugled: +14/-59
    • Pogledaj profil
Odg: Uhapšen Radovan Karadžić.
« Odgovor #51 poslato: 29.08.2008. 04:05:01 »
Oooooo merhaba zundelji,

Kako ide ovaj jednonacionalni sajt,

kako je to fino vidjeti da svi imate tako lijepe rijeci za dr.Karadzica

Ali,stvarno je sramota,da niko Hadzibegu mustuluk neufati za ovo hapsenje

Allahimanet zundelji

Van mreže sremci

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 469
  • Ugled: +23/-10
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Uhapšen Radovan Karadžić.
« Odgovor #52 poslato: 29.08.2008. 04:44:23 »
Bolan nije ovo jednonacionalni sajt,vidis da pisu svi:Srbi,braca Muslimani,Hrvati,Slovenci, cak i po koji Francuz,Spanac i Madjar,vidis bolan da smo se okrenuli Evropi i zapadu-demokratija rodjace!
Stvarno ne mozes smirom,ja sam ocekivo da ces pohvalit nasu zelju za Evropskim integracijama i ova silna hapsenja...vidis da se obracunavamo sa kriminalom i korupcijom(u toku je akcija Bilecka sablja),stvaramo jaku i naprednu REPUBLIKU SRPSKU,raskrstili smo sa proslosti,izvinuli se za Srebrenicu(a vi necete izgleda nikad za Bratunac)a ti tako.
Mozda si ljubomoran sto smo se malo kultivisali i ujedinili,i kao narod i kao drzava?!Vidim ovi tvoji u Federaciji nikud s mijesta!?!Meni je vidis to krivo,ja bi volio da svima ide dobro i svi da zive u miru i bericetu!Daleko je ovo sve od dobrog,ali smo mi izgleda poceli hvatati dobar kurs,za razliku od vas koji se stalno vracate u proslost,al preskacete onaj dio istorije kad ste bili Srbi,naravno i onaj dio kad ste nas bacali u jame!

Bila ti je bola ekipa KK Bosne na turniru u Bileci,pa pitaj ljude kako smo ih docekali i ugosili par dana!?!Svbi se mijenjaju moj druze jedino ti stalno zbarkas!
« Poslednja izmena: 29.08.2008. 07:49:43 sremci »
Neprijateljima treba neprekidno oprastati,jer je upravo to ono sto ih najvise ljuti!

Van mreže Nigger Gruja

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 458
  • Ugled: +33/-27
  • KOJEKUDE SERBI JAHRASTAFARAI
    • Pogledaj profil
Odg: Uhapšen Radovan Karadžić.
« Odgovor #53 poslato: 29.08.2008. 20:09:11 »
Bolan nije ovo jednonacionalni sajt,vidis da pisu svi:Srbi,braca Muslimani,Hrvati,Slovenci, cak i po koji Francuz,Spanac i Madjar,vidis bolan da smo se okrenuli Evropi i zapadu-demokratija rodjace!
Stvarno ne mozes smirom,ja sam ocekivo da ces pohvalit nasu zelju za Evropskim integracijama i ova silna hapsenja...vidis da se obracunavamo sa kriminalom i korupcijom(u toku je akcija Bilecka sablja),stvaramo jaku i naprednu REPUBLIKU SRPSKU,raskrstili smo sa proslosti,izvinuli se za Srebrenicu(a vi necete izgleda nikad za Bratunac)a ti tako.
Mozda si ljubomoran sto smo se malo kultivisali i ujedinili,i kao narod i kao drzava?!Vidim ovi tvoji u Federaciji nikud s mijesta!?!Meni je vidis to krivo,ja bi volio da svima ide dobro i svi da zive u miru i bericetu!Daleko je ovo sve od dobrog,ali smo mi izgleda poceli hvatati dobar kurs,za razliku od vas koji se stalno vracate u proslost,al preskacete onaj dio istorije kad ste bili Srbi,naravno i onaj dio kad ste nas bacali u jame!

Bila ti je bola ekipa KK Bosne na turniru u Bileci,pa pitaj ljude kako smo ih docekali i ugosili par dana!?!Srbi se mijenjaju moj druze jedino ti stalno zbarkas!


Nemoj se uopšte truditi da ovom što želi da bude beg i da opet tlači raju  i nejač ko nekad objasniš neke stvari, jer to on nikad neće skontat,njihov san živi samo još Ahmedi Nedžad  i moderni Iran gdje je i danas u 21.vjeku sasvim normalna kazna osjecanje ruke isl.
Samo kad idu ka tome oni misle da napreduju, zato federacija uopšte ne misli da nazaduje što vidi svak normalan oni ustvari napreduju ka idealu šerijatske države. I ja bi što ti kažeš volio da svima ide dobro jer "život je suviše mali da imamo vremena nekog mrziti" i  da sve ide u  nekom normalnom pravcu ali ....:( :( :(
« Poslednja izmena: 30.08.2008. 04:11:13 vladix_vlado »
If you know your history
Then you would know where you coming from
Then you wouldn`t have to ask me
Who the heck do I think I am

Van mreže zid

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 675
  • Ugled: +51/-46
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Uhapšen Radovan Karadžić.
« Odgovor #54 poslato: 29.08.2008. 21:25:24 »
Jebo majku ako se ovaj Karadzic ne izvuce na neuracunljivost. Slusam ga sta prica. Poceo je neku opsesivnu pricu kao da mu je ugrozen zivot i drzi se slijepo nje. Prejebace ih psihijatar. I sigurno se nece branit ko Seselj ili Slobo. Oni su se nalozili kako spasavaju srpski obraz. Ovoga boli kurac za to. Narod iz krajeva odakle je on talentovan je  za spasavanje sopstvene guzice i podredjivanje opstih interesa svojim partikularnim.

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Uhapšen Radovan Karadžić.
« Odgovor #55 poslato: 30.08.2008. 04:16:01 »
Oooooo merhaba zundelji,

Kako ide ovaj jednonacionalni sajt,
Dobro ide, Bogu hvala, sve bolje i bolje, hvala na pitanju. Evo informacija da smo ovaj mjesec imali skoro 15000 unikatnih posjeta. 
Sad da čujem odgovor na pitanje, po čemu je to jednonacionalni? Šta ima nacionalno na cijelom sajtu? Ajde mi reci i prosvjetli me!
Ima li možda zastava RS, BIH, trobojka ? Crven plav beo motivi? Vijesti? Ćirilicu nemoj ubrajati jer je to zvanično pismo u RS, skoro je sve latinicom zbog google-a, ali bi bilo bolje da je ćirilica i latinica, srediću to nekako.
« Poslednja izmena: 30.08.2008. 04:18:02 vladix_vlado »

Van mreže milidragovic

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 231
  • Ugled: +5/-6
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Uhapšen Radovan Karadžić.
« Odgovor #56 poslato: 15.09.2008. 21:30:22 »
Pusti hadžibega on je "sumasišavši"!  :D :D :D