Autor Tema: Nevjerovatno !!!- "Prorok" Nikolić  (Pročitano 5150 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Nevjerovatno !!!- "Prorok" Nikolić
« poslato: 01.08.2008. 23:55:26 »
Stvarno nisam bio upućen u ovo, al danas sam se nevjerovatno neprijatno iznenadio kada sam slučajno vidio video klip Tomislava Nikolića u svom izdanju kako "proriče".

http://www.youtube.com/watch?v=N2Z3G0D3x4E

Jedna javna ličnost i "ozbiljan" političar da pred hiljade ljudi kaže ovo što je on rekao...ne mogu da vjerujem da ima 5 pristalica bilo gdje...političar se na ovakvih skupovima ne smije baviti tuđom nesrećom i proželjkivati smrt drugom pa taman to bio najveći neprijatelj. Ja nisam zapamtio sličnu situaciju ni kod na u BIH, niti je ijedan političar ovako nešto izjavio i za političara druge nacionalnosti...ovakav čovjek ne zaslužuje da vodi SRS...: 

citat:
Ako neko od Vas u idućih mesec ili dva vidi negde Zorana Đinđića, recite mu da  je i Tito pred smrt imao problema sa nogom.   (23.02.2003.)

-Nakon samo 17 dana (12.03.2003.) Đinđić je ubijen... podjetimo da je imao problema sa nogom u zadnjih mjesec dana života... Ko god je on bio, šta je god radio, Nikolić je ovdje ispao poslednji šljam i ličnost koja ne zaslužuje ni poštovanje niti bilo šta, ovakve ljude je sramota pogledati!

Ko ima i trunke pameti, ako već ovo nije vidio, mora negativno ocijeniti!!!
« Poslednja izmena: 02.08.2008. 00:00:39 vladix_vlado »

Van mreže nixy

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 2
  • Ugled: +1/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Nevjerovatno !!!- "Prorok" Nikolić
« Odgovor #1 poslato: 02.08.2008. 00:05:07 »
Ovo sam vec vidio      za njega je klanica a ne vlast
ps. clan sam srs

Van mreže S.A.F.

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 684
  • Ugled: +27/-34
    • Pogledaj profil
Odg: Nevjerovatno !!!- "Prorok" Nikolić
« Odgovor #2 poslato: 02.08.2008. 00:20:29 »
Lično sam bio prisutan na ovom mitingu koji je organizovan kao ispraćaj dr. Vojislava Šešelja u Hag. I ne da se ne stidim toga nego što bi naš narod rekao ''crko bi da nisam otiš'o'' mada lično nisam veliki simaptizer Srpske Radikalne Stranke. A ne znam sad možda vama smeta i ona kletva Cara Lazara ''Ko ne došo u boj na Kosovo........''.
Nedavno je u svojoj knjizi ''La Caccia'' (Lov) Karla del Ponte opisujući događaje oko odlaska dr. Šešelja u Hag i ubistva dr. Đinđića rekla da je u razgovoru sa pokojnim Đinđićem rekla da nema dobru optužnicu protiv Šešelja, na šta je pokojni Đinđić odgovorio da ga (Šešelja) vode kako znaju i da ga što duže tamo zadrže. Možda del Ponteova laže, ja joj baš puno i ne vjerujem, ali ako je to istina onda je to mnogo strašnije i okrutnije od onoga što je Nikolić rekao. Jer koliko znamo kletve i proročanstva jesu nekulturni i neprijatni ali i bezopasni. 
« Poslednja izmena: 02.08.2008. 00:26:44 S.A.F. »

Van mreže misterX

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 331
  • Ugled: +4/-2
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Nevjerovatno !!!- "Prorok" Nikolić
« Odgovor #3 poslato: 02.08.2008. 00:31:18 »
Nemojte ovo bukvalno shvatati, nije Nikolić baš tako mislio. Ne radujem se ničijoj smrti, ali ko zna šta bi ostalo od Srbije da je Đinđić još živ.

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Nevjerovatno !!!- "Prorok" Nikolić
« Odgovor #4 poslato: 02.08.2008. 00:34:36 »
Nemojte ovo bukvalno shvatati, nije Nikolić baš tako mislio. Ne radujem se ničijoj smrti, ali ko zna šta bi ostalo od Srbije da je Đinđić još živ.
Rekao sam da nije bitno ko je Đinđić i šta je Đinđić, al kad gledam činjenice ljudi su ga voljeli, ne bi ga ni ubili da ništa nije radio...bar je nešto radio -da ne ulazim u detalje.

A što se tiče kletve, ovo je ozbiljno, da je rekao "Dabogda ga roknuli" nasmijao bih se...ovo je već prava mržnja koju Nikolić i dan danas promoviše i dabogda jednom on jednog dana vodio Srbiju pa da vidimo šta će uraditi (samo što to nikad neće biti jer je nesposoban).

Van mreže S.A.F.

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 684
  • Ugled: +27/-34
    • Pogledaj profil
Odg: Nevjerovatno !!!- "Prorok" Nikolić
« Odgovor #5 poslato: 02.08.2008. 00:47:26 »
Ova izjava Tome Nikolića je možda neumjerena ali stvarno ne znam što je sad preduvavate i to nakon pet godina. Pogotovo kad se zna da joj ni u Srbiji čak ni ovi iz DS-a nisu pridavali veću važnost, ni kad je data a ni kad je Đinđić ubijen.
Šta su sve mlatili političari to normalan čovjek ne može da ni da smisli i to sa skupštinske govornice, bilo je tu i psovki i kletvi i proročanstava i uvreda pa ''izijo vuk kenjca''

Van mreže darko

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 27
  • Ugled: +3/-2
    • Pogledaj profil
Odg: Nevjerovatno !!!- "Prorok" Nikolić
« Odgovor #6 poslato: 02.08.2008. 11:07:16 »
Stvarno nisam bio upućen u ovo, al danas sam se nevjerovatno neprijatno iznenadio kada sam slučajno vidio video klip Tomislava Nikolića u svom izdanju kako "proriče".

http://www.youtube.com/watch?v=N2Z3G0D3x4E

Jedna javna ličnost i "ozbiljan" političar da pred hiljade ljudi kaže ovo što je on rekao...ne mogu da vjerujem da ima 5 pristalica bilo gdje...političar se na ovakvih skupovima ne smije baviti tuđom nesrećom i proželjkivati smrt drugom pa taman to bio najveći neprijatelj. Ja nisam zapamtio sličnu situaciju ni kod na u BIH, niti je ijedan političar ovako nešto izjavio i za političara druge nacionalnosti...ovakav čovjek ne zaslužuje da vodi SRS...: 

citat:
Ako neko od Vas u idućih mesec ili dva vidi negde Zorana Đinđića, recite mu da  je i Tito pred smrt imao problema sa nogom.   (23.02.2003.)

-Nakon samo 17 dana (12.03.2003.) Đinđić je ubijen... podjetimo da je imao problema sa nogom u zadnjih mjesec dana života... Ko god je on bio, šta je god radio, Nikolić je ovdje ispao poslednji šljam i ličnost koja ne zaslužuje ni poštovanje niti bilo šta, ovakve ljude je sramota pogledati!

Ko ima i trunke pameti, ako već ovo nije vidio, mora negativno ocijeniti!!!

Ne podržavam to što je Čiča Toma rekao, al' mu i ne zamjeram, to je politika, a čak što više bilo je logično to što je rekao, samo je pitanje da li je to trebao reći ili ne.
Sjetimo se samo Đinđe, njegovih izjava i poduhvata dok je jurišao na Sloba, cilj je opravdavao sredstva.

PS. Što kaže naš narod "ko se puške lati, taj od puške gine".