Autor Tema: Kako ste proveli dan?  (Pročitano 16598 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže smizla

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 180
  • Ugled: +20/-10
    • Pogledaj profil
Kako ste proveli dan?
« poslato: 05.08.2008. 22:21:03 »
Pokrenula sam ovu temu,jer mi se cinila sveobuhvatna da napisem sto mi padne na pamet,a da ne moram da sortiram i trazim kom naslovu odgovara komentar!
Zato dajte i vi svoj prilog ovoj temi tako sto cete napisati neki komentar vezan za vasu svakodnevnicu ili iskazati sopstveno misljenje o bilo cemu...

« Poslednja izmena: 16.11.2008. 15:21:09 smizla »
Ne doozvoli da te provincija kvari

Van mreže stormy

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 166
  • Ugled: +14/-9
    • Pogledaj profil
Odg: Kako ste proveli dan?
« Odgovor #1 poslato: 05.08.2008. 22:36:04 »
Things to do today:
1.get up
2.survive
3.go back to bed  :D :D :D :D :D

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Kako ste proveli dan?
« Odgovor #2 poslato: 05.08.2008. 23:54:28 »
Zaspao jutros oko 5 i tako ustanem se u 9, na komp do 10, pa na brzinu u banku....u unicredit (nekadašnja banjalučka) nema struje, u razvojnu isto, onda lutam po gradu sa drugom pa čekam u razvojnoj za neke uplate i isplate, pa u novoj za penzije smaranje punih sat vremena kao što reče smizla....sve navalilo danas ko da je gladna godina... pa u hypo za plaćanje interneta, pa milion obaveza...kući u 15h, umalo me nije šinula sunčanica ;D
preživjeh nekako...pa onda namještao satelitsku, pa standardno....tv, komp i ostalo

Van mreže Hercegovac77

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1412
  • Ugled: +45/-18
    • Pogledaj profil
Odg: Kako ste proveli dan?
« Odgovor #3 poslato: 06.08.2008. 01:00:00 »
Ustao se u 14 00 probudili me na rucak (proslu noc nisam spavao a i na odmoru sam pa se moze)
Pio domacu lozu sa kumom u ladovini pred kucom, posle se razmisljao ocu li na jezero na kupanje ili necu i odlucim da ipak necu. Lutao netom umjesto da se placam u jezeru, malo u grad na pivo i opet na net.

Uzbudljivo nema sta  ???

E zato ujutru moram da ustanem sa pjevcima :(

Van mreže Nigger Gruja

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 458
  • Ugled: +33/-27
  • KOJEKUDE SERBI JAHRASTAFARAI
    • Pogledaj profil
Odg: Kako ste proveli dan?
« Odgovor #4 poslato: 06.08.2008. 10:26:21 »
Smaranje na poslu, izgleda će mi čitav dan pretvoriti u smor.  :udri: :udri: :udri:
If you know your history
Then you would know where you coming from
Then you wouldn`t have to ask me
Who the heck do I think I am

Van mreže zid

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 675
  • Ugled: +51/-46
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Kako ste proveli dan?
« Odgovor #5 poslato: 06.08.2008. 19:54:58 »
E, koliko ja vama zavidim na tim vasim smorovima. KAze hercegovac pio domacu lozu u hladovini s kumom. Pa ja ne bi nikad nista bolje pozelio u zivotu. Ima nesto super u toj opustenosti. Stvari se desavaju zaista spontano.
Ja sam se ove sedmice posle odmora vratio u ocekivanu matricu: poso-kuca (bez birtije). Po vas bijeli dan samo pretumbavam neke stanove od kojih mi je vise muka. Mora se s ulaznih vrata u jednom pogledu vidjeti i kamin i kuhinja i prozor s pogledom na krajolik. I svaki stan mora imati Spajz, jebla ih spajizina... Kontemporari kitcen lajk a nju australijan arkitekts provajd... Mrzim ruski akcenat...
I tako od pola 8 do pola 6 na vece jedno mazenje sa cerkom i u to je vec vrijeme da se spava. Dogadjaj dana, Pivo na terasi ponekad.
Planiram da jednom u zivotu odem u lov na medjede. Instaliracu kameru na kacigu i snimicu taj dogadjaj uz adekvatnu muzicku pratnju, i postavicu na you tube da to podjelim s vama dragi moji forumski prijatelji.

Van mreže smizla

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 180
  • Ugled: +20/-10
    • Pogledaj profil
Odg: Kako ste proveli dan?
« Odgovor #6 poslato: 06.08.2008. 23:44:23 »
Tako sam umorna,izgledam k'o da me je traktor pregazio... :(
Jutros sam placala racune na banci,e da ste samo vidjeli ovu zenu kako nabada prstima po kompjuteru,k'o da ekser zakucava,a "enter"kuca k'o da treba bombu da aktivira!Ma da zaplaces od muke!
« Poslednja izmena: 16.11.2008. 15:22:35 smizla »
Ne doozvoli da te provincija kvari

Van mreže Hercegovac77

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1412
  • Ugled: +45/-18
    • Pogledaj profil
Odg: Kako ste proveli dan?
« Odgovor #7 poslato: 07.08.2008. 00:50:41 »
Jutros me alarm na telefonu pokusao da probudi, ali sam ga lepo iskljucio, skinuo telefon sa punjaca i nastavio da spavam. Opet me morali buditi, kad sam ustajao iz kreveta nagazim na prikljucak od punjaca i slomijem ga ( jebem ti SonyErikson to se sa Nokijom ne bi moglo desiti, kako su ga samo smotano napravili, ode mi 20 KM a samo jednom nogom ustao iz kreveta)
Onda sam puna dva sata trazio bilo koga doktora u bolnici da mi popuni neke recepte.
Posle toga popio kafu u gradu i pijuci je odlucio da se vise preko dana ne moze ici na kafu zbog vrucine.
Veceras gledao kako se partizan pati sa onim pustim interom iz Baku-a. (dobro je dobise 2-0)
Sad malo na net, pa gledati film iz kreveta dok ne zaspem.

Van mreže ljubavnik_89

  • VIP
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 632
  • Ugled: +17/-13
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Kako ste proveli dan?
« Odgovor #8 poslato: 07.08.2008. 01:04:13 »
Jutros me alarm na telefonu pokusao da probudi, ali sam ga lepo iskljucio, skinuo telefon sa punjaca i nastavio da spavam. Opet me morali buditi, kad sam ustajao iz kreveta nagazim na prikljucak od punjaca i slomijem ga ( jebem ti SonyErikson to se sa Nokijom ne bi moglo desiti, kako su ga samo smotano napravili, ode mi 20 KM a samo jednom nogom ustao iz kreveta)
e,to se zove ustat na lijevu nogu :D
Na kapiji srca napisao sam"Zabranjen ulaz".
Ali ljubav stize i s osmjehom uzviknu:"Ja ulazim svuda".

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Kako ste proveli dan?
« Odgovor #9 poslato: 07.08.2008. 01:26:05 »
Ustao se u 10. TV, komp do 16, spavanje do 19, komp do 23, tv, komp od 00 pa do 4...odmaranje cijeli dan ;D

Van mreže ivke

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 199
  • Ugled: +12/-19
    • Pogledaj profil
Odg: Kako ste proveli dan?
« Odgovor #10 poslato: 07.08.2008. 08:39:06 »
Pa ja kad malo bolje razmislim meni je mnogo zabavno u zivotu

 Sta vam je ljudi pa ako je smor nadjite neko rjesenje sami za to , ako se mucite zovite me imam par dobrih ideja


                        sifra:  ORILO - GORILO
u se, na se i poda se

Van mreže smizla

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 180
  • Ugled: +20/-10
    • Pogledaj profil
Odg: Kako ste proveli dan?
« Odgovor #11 poslato: 07.08.2008. 14:26:26 »
Pa ja kad malo bolje razmislim meni je mnogo zabavno u zivotu

 Sta vam je ljudi pa ako je smor nadjite neko rjesenje sami za to , ako se mucite zovite me imam par dobrih ideja


                        sifra:  ORILO - GORILO
Jos ti samo fali-RADMILA COKORILO ;D
Znaci imas par dobrih ideja za mucenje?! 8)(predlazem zabijanje klinova pod nokte :'()
Ma valjda se mi "mucenici"nekako snadjemo i bez tebe... ;)
Ne doozvoli da te provincija kvari

Van mreže mrvica

  • empty
  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Odg: Kako ste proveli dan?
« Odgovor #12 poslato: 08.08.2008. 01:02:58 »
Ne daj boze da mi alibi treba,grom me ubio ako znam dje sam zuj'o.

Van mreže ivke

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 199
  • Ugled: +12/-19
    • Pogledaj profil
Odg: Kako ste proveli dan?
« Odgovor #13 poslato: 08.08.2008. 09:58:08 »
Pa ja kad malo bolje razmislim meni je mnogo zabavno u zivotu

 Sta vam je ljudi pa ako je smor nadjite neko rjesenje sami za to , ako se mucite zovite me imam par dobrih ideja


                        sifra:  ORILO - GORILO
Jos ti samo fali-RADMILA COKORILO ;D
Znaci imas par dobrih ideja za mucenje?! 8)(predlazem zabijanje klinova pod nokte :'()
Ma valjda se mi "mucenici"nekako snadjemo i bez tebe... ;)


Gospodine ministre

Nevolja, demode, probo sam ja sve i klinovi i kočevi i tenkovi i bicevi i kap po kap i mocart i betoven i izgladnjivanje i roj pcela za vrat in simuliranje davljenja , ali nista bez bojnih otrova - probaj CHPH-4, mada vidi da se nelažemo ni cijanid nije loš

Vidis da ne možete bez mene - neophodan sam  :)
u se, na se i poda se

Van mreže smizla

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 180
  • Ugled: +20/-10
    • Pogledaj profil
Odg: Kako ste proveli dan?
« Odgovor #14 poslato: 08.08.2008. 15:11:38 »
Hvala na savjetima,ali ja sam ipak za metode koje ne ostavljaju toliko buke i tragova...
Npr.atropin-otrov iz porodice"bela dona",bez boje mirisa i ukusa i ucinak je 100% zagarantovan!
Uostalom,sta ima da te ubjedjujem,sigurno imas nekog"bliznjeg svoga"ko moze da se zrtvuje eksperimenta radi...ili za Kralja i otadzbinu ;D
Ne doozvoli da te provincija kvari