Autor Tema: Na ciji koncert bi voljeli da odete?  (Pročitano 47120 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže S.A.F.

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 684
  • Ugled: +27/-34
    • Pogledaj profil
Odg: Na ciji koncert bi voljeli da odete?
« Odgovor #90 poslato: 15.07.2008. 16:38:05 »
Ja i pošteni maakay nismo bili kader držat fotoaparat u rukama, pa ako neko ima dobro bi bilo da postavi.

Van mreže zid

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 675
  • Ugled: +51/-46
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Na ciji koncert bi voljeli da odete?
« Odgovor #91 poslato: 16.07.2008. 22:27:36 »
RADIOHEAD, 19. Avgust, Van Couver
Nek dodje ko moze!

Van mreže Nigger Gruja

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 458
  • Ugled: +33/-27
  • KOJEKUDE SERBI JAHRASTAFARAI
    • Pogledaj profil
Odg: Na ciji koncert bi voljeli da odete?
« Odgovor #92 poslato: 20.07.2008. 01:40:42 »
Večeras je u Banjaluci otvoren Nektar Demo Fest. Posle glumačkog preformansa i dobrog nastupa Afrodizjaka sa svojim afro ritmovima nA ascenu su izašli članovi kultne punk grupe KUD IDIOTI. I stare pizde kako sami sebe oslovljavaju odradili su ekstremno dobru svirku za pamćenje. Ovaj post posvećujem starim bilećki rokerima i pankerima koji će se sami prepoznati.Iako nisam vjerni fan ove vrste muzike koncert je bio odličan, PUNK IS NOT DEAD!!!
If you know your history
Then you would know where you coming from
Then you wouldn`t have to ask me
Who the heck do I think I am

Van mreže ivke

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 199
  • Ugled: +12/-19
    • Pogledaj profil
Odg: Na ciji koncert bi voljeli da odete?
« Odgovor #93 poslato: 21.07.2008. 11:15:19 »
Ja i pošteni maakay nismo bili kader držat fotoaparat u rukama, pa ako neko ima dobro bi bilo da postavi.
:)
u se, na se i poda se

Van mreže DeXGangsta

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 20
  • Ugled: +2/-0
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Na ciji koncert bi voljeli da odete?
« Odgovor #94 poslato: 25.07.2008. 14:48:34 »
50 CENTA !!!!!
Jbg propustio sam onaj u BG... ko zna kad ce opet da dodje...

 :icon_rr: :icon_rr: :icon_rr: :icon_rr: :icon_rr:

Van mreže Hercegovac77

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1412
  • Ugled: +45/-18
    • Pogledaj profil
Odg: Na ciji koncert bi voljeli da odete?
« Odgovor #95 poslato: 26.07.2008. 15:43:01 »
Džonija Štulica - definitivno

Van mreže Mare

  • Globalni moderator
  • Mega star
  • *
  • Poruke: 2856
  • Ugled: +60/-52
  • Pol: Žena
  • ...pamti me k'o prijatelja-cuvaj me u dusi...
    • Pogledaj profil
Odg: Na ciji koncert bi voljeli da odete?
« Odgovor #96 poslato: 29.07.2008. 22:17:10 »
Na koncert Dina Merlina...To mi je zivotna! :)


Ja cu svoju zelju da ispunim i akobogda Merlinov koncert sada6 u Budvi ne propustam...
Zasto se sve to desava,
da l' covek ista resava?!
Il' smo samo tu
zbog ravnoteze medju zvezdama?! ...

Van mreže Mare

  • Globalni moderator
  • Mega star
  • *
  • Poruke: 2856
  • Ugled: +60/-52
  • Pol: Žena
  • ...pamti me k'o prijatelja-cuvaj me u dusi...
    • Pogledaj profil
Odg: Na ciji koncert bi voljeli da odete?
« Odgovor #97 poslato: 29.07.2008. 22:18:16 »
ako moze ja bi na madonu



Sada u septembru to mozes lako ostvariti...
Zasto se sve to desava,
da l' covek ista resava?!
Il' smo samo tu
zbog ravnoteze medju zvezdama?! ...

Van mreže Nigger Gruja

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 458
  • Ugled: +33/-27
  • KOJEKUDE SERBI JAHRASTAFARAI
    • Pogledaj profil
Odg: Na ciji koncert bi voljeli da odete?
« Odgovor #98 poslato: 30.07.2008. 00:47:06 »
Na koncert Dina Merlina...To mi je zivotna! :)


Ja cu svoju zelju da ispunim i akobogda Merlinov koncert sada6 u Budvi ne propustam...

Ћуј ба дино, дервиш, хођа шта ли је већ. Ја би ишао негдје што даље да га неслушам и због музике, ставова приче и свега осталог.
И на крају крајева може и нека буде шта хоће али музика му је осредње плагијарење страних ствари у комбинацији са свачим по мало или у ствари ничим.
If you know your history
Then you would know where you coming from
Then you wouldn`t have to ask me
Who the heck do I think I am

Van mreže Mare

  • Globalni moderator
  • Mega star
  • *
  • Poruke: 2856
  • Ugled: +60/-52
  • Pol: Žena
  • ...pamti me k'o prijatelja-cuvaj me u dusi...
    • Pogledaj profil
Odg: Na ciji koncert bi voljeli da odete?
« Odgovor #99 poslato: 03.08.2008. 00:48:44 »
Na koncert Dina Merlina...To mi je zivotna! :)


Ja cu svoju zelju da ispunim i akobogda Merlinov koncert sada6 u Budvi ne propustam...

Ћуј ба дино, дервиш, хођа шта ли је већ. Ја би ишао негдје што даље да га неслушам и због музике, ставова приче и свега осталог.
И на крају крајева може и нека буде шта хоће али музика му је осредње плагијарење страних ствари у комбинацији са свачим по мало или у ствари ничим.


Stvar ukusa...i jeste nacionalista teski i hodza ali mi se svidja njegova muzika..Do duse nema albuma da nema bar jednu muslimansku pjesmu(Halima,Esma,Burek ili ova zadnja sto pjeva Hari sa njim u duetu itd.)ali pored tih su i Lazu me,Mjesecina,Da je tuga snijeg,Bozic,Da sutis,Sve je laz i niz drugih pjesama sa savrsenim tekstovima koji ce uvijek da budu hitovi,a ne ko ovi neki sto se sada nazivaju "hitovima",a traju po 2-3 mjeseca najduze pola godine pa dosade i Bogu i narodu...
Zasto se sve to desava,
da l' covek ista resava?!
Il' smo samo tu
zbog ravnoteze medju zvezdama?! ...

Van mreže Nigger Gruja

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 458
  • Ugled: +33/-27
  • KOJEKUDE SERBI JAHRASTAFARAI
    • Pogledaj profil
Odg: Na ciji koncert bi voljeli da odete?
« Odgovor #100 poslato: 03.08.2008. 01:15:17 »
Na koncert Dina Merlina...To mi je zivotna! :)


Ja cu svoju zelju da ispunim i akobogda Merlinov koncert sada6 u Budvi ne propustam...

Ћуј ба дино, дервиш, хођа шта ли је већ. Ја би ишао негдје што даље да га неслушам и због музике, ставова приче и свега осталог.
И на крају крајева може и нека буде шта хоће али музика му је осредње плагијарење страних ствари у комбинацији са свачим по мало или у ствари ничим.


Stvar ukusa...i jeste nacionalista teski i hodza ali mi se svidja njegova muzika..Do duse nema albuma da nema bar jednu muslimansku pjesmu(Halima,Esma,Burek ili ova zadnja sto pjeva Hari sa njim u duetu itd.)ali pored tih su i Lazu me,Mjesecina,Da je tuga snijeg,Bozic,Da sutis,Sve je laz i niz drugih pjesama sa savrsenim tekstovima koji ce uvijek da budu hitovi,a ne ko ovi neki sto se sada nazivaju "hitovima",a traju po 2-3 mjeseca najduze pola godine pa dosade i Bogu i narodu...
balijan

U pravu si za ove nove hitove( daleko im kuća) i  njegovo bošnjakovanje  , ali samo još da ti kažem ni ove koje si navela kao stare dobre mu nisu orginalne, čovjek je prepisivao ili ako baš hoćeš krao od svakel po malo od turske do amerike( pjesma mjesečina je melodija jedne reggae-pop stvari iz ranih osamdesetih,....)I stoga sada možemo vidjet kako on svoju muziku pravi, burek, zeljanica isl
If you know your history
Then you would know where you coming from
Then you wouldn`t have to ask me
Who the heck do I think I am

Van mreže S.A.F.

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 684
  • Ugled: +27/-34
    • Pogledaj profil
Odg: Na ciji koncert bi voljeli da odete?
« Odgovor #101 poslato: 03.08.2008. 01:47:54 »
Na koncertu dotičnog sam bio prije 2 godine u Budvi, doduše samo zato što samo zato što sam ionako išao u Budvu a i bilo na trgu džabaka i nisam dočekao kraj jer sam se smorio nakon sat i po. Što se tiče njegovih ''muslimanskih'' pjesama i ''bošnjačenja'' nemam problem sa tim, samo što se meni njegova muzika ne sviđa, a to je već stvar ukusa. A što se tiče plagijarenja (Mjesečina - Where did I go wrong, Ostaće istine dvije - When doves cry........) pa za tim su pribjegavali i recimo Riblja Čorba (najpoznatije Zelena trava doma mog - Green grass of home, Poslednji voz za Čačak - Last train to Clarksville......) pa čak i mnogo hvaljena i obožavana AZRA (Zadovoljština - Satifaction, Usne vrele višnje - Lilly of the west...) To su samo poznate pjesme u kojima su obrađeni poznati uzori Tom Jones, UB 40, Prince, Monkeys, Rolling Stones, Bob Dilan.... Šta mislite koliko ima onda pozajmljenih stvari među manje poznatim pjesmama i autorima. Pa kod nas je Toni Montano sa pjesmom 10 godina pobjedio na tada najznačajnijem festivalu MESAM pa se kasnije ispostavilo da je plagijat nešto manje poznatog autora Smokie tj. Living next door to Alice. Turbo folk hitove bi bilo smješno pominjati, oni kradu od grka pa do Guano Apes. Tako da se hodži ni to ne može posebno zamjeriti.
E sad zapisah se ja a htio sam da kažem ovo, idite na koncerte ili da se dobro zabavite, ili da prisustvujete nekom spektaklu. Merlinovo zavijanje tugaljivih i patetičnih pjesama dok se masa dodatno s*ebava ne spada ni u jedno ni u drugo.

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Na ciji koncert bi voljeli da odete?
« Odgovor #102 poslato: 03.08.2008. 02:15:52 »
ja bi jedino na koncert Flamingosa, možda momci i nemaju prevelike glasovne mogućnosti (ognjen i nema baš) ali su legende i bar duhoviti, za razliku od nekih Dženana i kuaca palaca koji imaju 5 pjesama i traže velike pare, ovi su ne kurche, a sve hit do hita realno gledajući, mnogo su skromniji i nisu nedostupni kao neke kvazi zvijezde, npr. znam jer se svake sedmice čujem sa ognjenom i jednom sam sa marinkom preko msn.
« Poslednja izmena: 03.08.2008. 02:19:29 vladix_vlado »

Van mreže kerber_

  • Start moderator
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 206
  • Ugled: +12/-16
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Na ciji koncert bi voljeli da odete?
« Odgovor #103 poslato: 03.08.2008. 03:29:22 »
Bio sam na dosta koncerata, što s jedne, što s druge strane bine, ali najbolje je zvučao "Whitesnake" na Tašmajdanu krajem jula 2006., a što se vizuelnih efekata tiče "Sisters of Mercy" na istom stadionu godinu dana ranije, mada kažu da su ih zasjenili "Chemical brothers" u Areni prošle godine, ali tamo nisam bio...
« Poslednja izmena: 03.08.2008. 04:26:16 kerber_ »

Van mreže S.A.F.

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 684
  • Ugled: +27/-34
    • Pogledaj profil
Odg: Na ciji koncert bi voljeli da odete?
« Odgovor #104 poslato: 03.08.2008. 14:34:00 »
Hoćemo li konačno Depeche Mode dočekati? Dogodine bi trebalo da idu na turneju a menadžment Exita ih odavno vreba, a para imaju......
« Poslednja izmena: 03.08.2008. 17:01:43 S.A.F. »