Anketa

Da li ce se Fudbalska reprezentacija Srbije plasirati na SP 2010. godine u Africi?

da posto vode u grupi
3 (75%)
bice drugi pa ce kroz baraz proci
1 (25%)
nece posto ce ispasti u barazu
0 (0%)

Ukupno glasova: 4

Autor Tema: Utakmice reprezentacije Srbije  (Pročitano 40889 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Utakmice reprezentacije Srbije
« poslato: 26.08.2008. 17:22:40 »
ovde pisite o predstojecim utakmicama reprezentacije Srbije.Sta promjeniti u igri reprezentacije? kog igraca dovesti u reprezentaciju? i tako to!

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Odg: Utakmice reprezentacije Srbije
« Odgovor #1 poslato: 26.08.2008. 17:31:06 »
Najavljivan je prijateljski mec izmedju Republike Srpske i Srbije.Volio bih da i Srpska igra fudbal to su im dozvolili(mislim na Uefu) kada Katalonija,Baskilja i ostali qurci igraju fudbal sto ne bi mogla i Srpska.

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Odg: Utakmice reprezentacije Srbije
« Odgovor #2 poslato: 26.08.2008. 21:23:04 »
Radomir Antic:Dovescu Bojana Krkica da igra za njegovu maticu


NOVI izbornik Srbije, iskusni Radomir Antić, objavio je da će mladog nogometaša Barcelone pokušati nagovoriti da dođe igrati za reprezentaciju svoje druge domovine.

"Zvali su me španjolski novinari i pitali hoću li Bojana Krkića staviti na popis reprezentativaca. Rekao sam im da zasad nemam ništa za reći na tu temu, ali i da ću svakako o tome porazgovarati s Bojanovim ocem, Bojanom Krkićem seniorom. Nas smo dvojica veliki prijatelji, nemam tu što tajiti", kazao je Antić, koji je u ponedjeljak objavio popis od 23 igrača za prve dvoboje u kvalifikacijskom ciklusu za SP 2010. godine, protiv Farskih Otoka i Francuske.

Krkić još nije na popisu, ali dosta čudnih okolnosti sugerira da bi se na njemu uskoro mogao naći. Španjolski su mediji na to posumnjali čim se Krkić španjolskom izborniku na Euru, Luisu Aragonesu, zahvalio na pozivnici za Austriju i Švicarsku opravdavši se - premorenošću.

Umorni 17-godišnji napadač dosad nije nastupio za seniorsku reprezentaciju Španjolske. Prošle je srijede s klupe odgledao pobjedu europskih prvaka u Kopenghagenu nad Dancima (3-0) u uspješnoj premijeri novog izbornika Vicentea del Bosquea.

Nastupao je samo za mlađe uzrasne kategorije. Španjolsku je konkretno prošlog ljeta doveo do finala U17 SP-a u Južnoj Koreji, koji su suigrači bez njegove pomoći (dobio nakon odlučujućeg gola u polufinalu drugi žuti karton!) izgubili od Nigerijaca.

Antić, koji je na kormilo srpske reprezentacije doveden nakon rezultatskog neuspjeha nedavno ustoličenoga mladog trenera Miroslava Đukića na OI u Pekingu, vratio je tri poznata reprezentativca u kadar za predstojeće utakmice. To su Mladen Krstajić (Schalke), Miloš Krasić (CSKA Moskva) i Ivan Ergić (Basel). Debitantski je poziv dobio kapetan Crvene zvezde Nenad Milijaš.

Prilikom objave reprezentativnih kandidata iz Nogometnog saveza Srbije (FSJ) su i predstavili novog izbornika.

"Iznimno sam ponosan i privilegiran ovim poslom. Želim reprezentaciji vratiti autoritet. Vrijeme nije moj najbolji saveznik, ali vjerujte mi da ne bih pristao obnašati ovu časnu dužnost da sumnjam u vlastitu doraslost situaciji. Našao sam svoju kuću i tretirat ću je s ljubavlju, kako i zaslužuje", izjavio je negdašnji trener Barcelone, madridskog Reala i madridskog Atletica, koji je za izbornika imenovan samo dva tjedna prije starta kvalifikacija.

"Plasman na SP neću obećavati. Nisam od ljudi koji se osjećaju inferiorno pred moćnim suparnikom, ali se prognozama ne bavim. Bitno je da u svaku utakmicu uđemo želeći pobjedu. Imamo kvalitetne igrače i uvjeren sam da ćemo uspjeti stvoriti kvalitetan tim", zaključio je Antić, koji je s FSJ-om potpisao dvogodišnji ugovor, uz opciju produženja do 2012. godine.

Van mreže sremci

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 469
  • Ugled: +23/-10
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Utakmice reprezentacije Srbije
« Odgovor #3 poslato: 01.09.2008. 09:07:11 »
Molim ove moderatore,ili ko vec brise postove da izbrise ovj iznad gdje pise da ce KRKIC igrati za Srbiju!!!Ako je moguce i onu temu gdje ce Rusi u rat zbog kosova ,ili preselite u naucnu fantastiku!
Banes cijenim tvoj rad i zalaganje,stvarno si vrijedan momak,treba ti udarnicku dat (ko Aliji Sirotanovicu,i njemu je trebala veca lopata od postojece pa mu je Tito napravio)koliko pises i informises nas desavanjima u sportu,al ne budi lud.
Kakav crni Krkic i Srbija,pa ja se najezem kad procitam kurir i neku tako nemogucu informaciju.Pa Antic i ako je dobar sa njegovim starim samo vrsi pritisak na Spanskog selektora da ga sto pre pozove.Mali je bolan orginal Spanac!Nemoj me pogresno shvatit,stalno citam tvoje postove i super su,svi moguci rezultati i svjeze informacije(ko teletekst si)samo nastavi,al Krkic je zesca zabluda!pozZ,druze!
« Poslednja izmena: 01.09.2008. 09:36:44 sremci »
Neprijateljima treba neprekidno oprastati,jer je upravo to ono sto ih najvise ljuti!

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Odg: Utakmice reprezentacije Srbije
« Odgovor #4 poslato: 01.09.2008. 13:49:14 »
Molim ove moderatore,ili ko vec brise postove da izbrise ovj iznad gdje pise da ce KRKIC igrati za Srbiju!!!Ako je moguce i onu temu gdje ce Rusi u rat zbog kosova ,ili preselite u naucnu fantastiku!
Banes cijenim tvoj rad i zalaganje,stvarno si vrijedan momak,treba ti udarnicku dat (ko Aliji Sirotanovicu,i njemu je trebala veca lopata od postojece pa mu je Tito napravio)koliko pises i informises nas desavanjima u sportu,al ne budi lud.
Kakav crni Krkic i Srbija,pa ja se najezem kad procitam kurir i neku tako nemogucu informaciju.Pa Antic i ako je dobar sa njegovim starim samo vrsi pritisak na Spanskog selektora da ga sto pre pozove.Mali je bolan orginal Spanac!Nemoj me pogresno shvatit,stalno citam tvoje postove i super su,svi moguci rezultati i svjeze informacije(ko teletekst si)samo nastavi,al Krkic je zesca zabluda!pozZ,druze!
Ja se ne nadam da ce ovaj mali pokvareni Krkic igrati za Srbiju,ali sam stavio ovu vijest iz razloga sto je na mnogim forumima i web sajtovima stavljena ova ista vijest(mislim aktuelno je ovo).Evo prije neki dan Krkic je odgovorio Anticu:Izvinite ali ja sam Spanac!poozzz!

Van mreže error

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 948
  • Ugled: +47/-40
    • Pogledaj profil
Odg: Utakmice reprezentacije Srbije
« Odgovor #5 poslato: 01.09.2008. 14:33:26 »
Ma kakav crni Krkic zasta ce nam koji kurac,a on se vec izsjanio i rekao da ce igrati za Spaniju.
Hua,hua

Van mreže sremci

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 469
  • Ugled: +23/-10
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Utakmice reprezentacije Srbije
« Odgovor #6 poslato: 01.09.2008. 15:32:31 »
Bolan on je Hrvat porijeklom,njegov stari,al eto stari mu rodjen u Srbiji i kao nesto seru igrace,mali i ne zna ko je Dragan Djajic a kamoli sta drugo o srpskom fudbalu.Jedino mu je majka Baskijka i nije joj milo sto igra za Spaniju,ona bi volila da igra eventualno za Baskiju ako se Baskija odvoji,mamu joj terotisticku.
Neprijateljima treba neprekidno oprastati,jer je upravo to ono sto ih najvise ljuti!

Van mreže prinudna uprava

  • Start moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 833
  • Ugled: +63/-70
    • Pogledaj profil
Odg: Utakmice reprezentacije Srbije
« Odgovor #7 poslato: 07.09.2008. 00:02:35 »
upravo dolazim sa kvalifikacione utakmice Srbije i onih nekih pacera,jao mene toliki paceri,da im i ime neću spomenuti-izvinjavam se građanima te simpatične državice!!!
Prvo što moram da spomenem, jeste, da mi je bila čast gledati Nemanju Vidića uživo,jeste da mi nije prvi put,al me čovjek svaki put sve više i više fascinira,jednostavno hvala mu!!!
Uvijek sam volio,a i vama iskreno preporučujem, gledati rezerne igrače neke kvalitetne ekipe na poluvremenu, kada se isti zagrijavaju,i kako ja volim da kažem ,drže monolog fudbalskoj lopti,jedu je,ma kako god želite to nazvati,nije tako davno bilo kada Ljuboja prodaje fintu Simonu Vukčeviću,na poluvremenu SCG-Belgija,čak je toliko i Simon bio zapanjen fintom,da je drugi put kada mu je to Ljuboja pokazivao,pobjegavši mu lopta otišao i donio mu je, ali VEČERAS kad je Kuzmanović (ne znam kako ću to opisati) lijevom nogom stao na loptu a desnu bukvalno digao sa zemlje i stajao nekih minut,dok mu nije dosadilo,a stekao sam utisak da je mogao do ujutru da stoji na njoj, za mene je utakmica isti momenat bila završena!!!


Mislim da individualni kvalitet Spskih igrača nije sporan, a kako će mo izgledati kao tim vidjećemo, i želim im svu sreću od srca više nego Partizanu,SREĆNO!!!
Ne bojim se tudjinskog nakota,no se bojim od zla domaćega!!!

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Odg: Utakmice reprezentacije Srbije
« Odgovor #8 poslato: 07.09.2008. 01:11:23 »
upravo dolazim sa kvalifikacione utakmice Srbije i onih nekih pacera,jao mene toliki paceri,da im i ime neću spomenuti-izvinjavam se građanima te simpatične državice!!!
Prvo što moram da spomenem, jeste, da mi je bila čast gledati Nemanju Vidića uživo,jeste da mi nije prvi put,al me čovjek svaki put sve više i više fascinira,jednostavno hvala mu!!!
Uvijek sam volio,a i vama iskreno preporučujem, gledati rezerne igrače neke kvalitetne ekipe na poluvremenu, kada se isti zagrijavaju,i kako ja volim da kažem ,drže monolog fudbalskoj lopti,jedu je,ma kako god želite to nazvati,nije tako davno bilo kada Ljuboja prodaje fintu Simonu Vukčeviću,na poluvremenu SCG-Belgija,čak je toliko i Simon bio zapanjen fintom,da je drugi put kada mu je to Ljuboja pokazivao,pobjegavši mu lopta otišao i donio mu je, ali VEČERAS kad je Kuzmanović (ne znam kako ću to opisati) lijevom nogom stao na loptu a desnu bukvalno digao sa zemlje i stajao nekih minut,dok mu nije dosadilo,a stekao sam utisak da je mogao do ujutru da stoji na njoj, za mene je utakmica isti momenat bila završena!!!


Mislim da individualni kvalitet Spskih igrača nije sporan, a kako će mo izgledati kao tim vidjećemo, i želim im svu sreću od srca više nego Partizanu,SREĆNO!!!
Steta sto svako zaboravlja Danijela Ljuboju ja bih njega stavio u prvi tim.
Po meni bi postava izgledala ovako:

golman:Stojkovic

Odbrana:Rukavina,Ivanovic,Vidic,Dragutinovic,Krstajic i Rajkovic

Sredina:Ljuboja,Krasic,Ilic,Kuzmanovic,

Napad:Pantelic,Lazovic,Sulejmani,Zigic

e sada ko bi bio na klupi:Babovic,Jovanovic,Duljaj,Dusko Tosic i bogami ne bih vise nikoga nema potrebe.

Van mreže misterX

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 331
  • Ugled: +4/-2
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Utakmice reprezentacije Srbije
« Odgovor #9 poslato: 07.09.2008. 12:37:16 »
Banes, znaš li ti koliko igrača ima na terenu? 11, a ne 14.

Rukavina, Dragutinović, Krasić, Žigić, pa i Stanković nisu za reprezentaciju!
Veliki je problem nedostatak napadača, jer nemamo nijednog da valja. Možda bi trebalo probati sa Filipom Đorđevićem, a ne znam zašto u ekipi nije Milan Jovanović.
Kačar, Ivanović, Janković, Sulejmani zaslužuju mjesto u prvom timu.
Stvarno je šteta ona suspenzija Rajkovića. Nadam se da će biti makar ublažena. Onaće biti sigurno veliki igrač.

Moj prijedlog :

Golman: Dišljenković
Odbrana: Vidić, Ivanović, Rajković, Kačar
Vezni red: Janković, Sulejmani, Z.Tošić, Ergić
Napad: Đorđević, Lazović (ili Jovanović)

Na klupi bi trebali bit: Stojković, Krstajić, D.Tošić, Kolarov, Luković, Smiljanić, Milijaš, Jovanović (ili Lazović).

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Odg: Utakmice reprezentacije Srbije
« Odgovor #10 poslato: 07.09.2008. 13:14:57 »
Banes, znaš li ti koliko igrača ima na terenu? 11, a ne 14.

Rukavina, Dragutinović, Krasić, Žigić, pa i Stanković nisu za reprezentaciju!
Veliki je problem nedostatak napadača, jer nemamo nijednog da valja. Možda bi trebalo probati sa Filipom Đorđevićem, a ne znam zašto u ekipi nije Milan Jovanović.
Kačar, Ivanović, Janković, Sulejmani zaslužuju mjesto u prvom timu.
Stvarno je šteta ona suspenzija Rajkovića. Nadam se da će biti makar ublažena. Onaće biti sigurno veliki igrač.

Moj prijedlog :

Golman: Dišljenković
Odbrana: Vidić, Ivanović, Rajković, Kačar
Vezni red: Janković, Sulejmani, Z.Tošić, Ergić
Napad: Đorđević, Lazović (ili Jovanović)

Na klupi bi trebali bit: Stojković, Krstajić, D.Tošić, Kolarov, Luković, Smiljanić, Milijaš, Jovanović (ili Lazović).
Ma stavio sam 14 iz razloga sto su ovih 14 skoro sigurno PRAVI kandidati za prvih 11.A ovi na klupi bi mogli da posluze u nekim drugim slucajevima.

Van mreže Nigger Gruja

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 458
  • Ugled: +33/-27
  • KOJEKUDE SERBI JAHRASTAFARAI
    • Pogledaj profil
Odg: Utakmice reprezentacije Srbije
« Odgovor #11 poslato: 07.09.2008. 13:54:13 »
upravo dolazim sa kvalifikacione utakmice Srbije i onih nekih pacera,jao mene toliki paceri,da im i ime neću spomenuti-izvinjavam se građanima te simpatične državice!!!
Prvo što moram da spomenem, jeste, da mi je bila čast gledati Nemanju Vidića uživo,jeste da mi nije prvi put,al me čovjek svaki put sve više i više fascinira,jednostavno hvala mu!!!
Uvijek sam volio,a i vama iskreno preporučujem, gledati rezerne igrače neke kvalitetne ekipe na poluvremenu, kada se isti zagrijavaju,i kako ja volim da kažem ,drže monolog fudbalskoj lopti,jedu je,ma kako god želite to nazvati,nije tako davno bilo kada Ljuboja prodaje fintu Simonu Vukčeviću,na poluvremenu SCG-Belgija,čak je toliko i Simon bio zapanjen fintom,da je drugi put kada mu je to Ljuboja pokazivao,pobjegavši mu lopta otišao i donio mu je, ali VEČERAS kad je Kuzmanović (ne znam kako ću to opisati) lijevom nogom stao na loptu a desnu bukvalno digao sa zemlje i stajao nekih minut,dok mu nije dosadilo,a stekao sam utisak da je mogao do ujutru da stoji na njoj, za mene je utakmica isti momenat bila završena!!!


Mislim da individualni kvalitet Spskih igrača nije sporan, a kako će mo izgledati kao tim vidjećemo, i želim im svu sreću od srca više nego Partizanu,SREĆNO!!!




Ma sve mi ono sinoć sa faranima izgleda ko paćenje i muljanje, malo tamo pa malo va pa centaršut na Žigića, pa opet, pa opet...
jes da ima pojedinaca vrhunskih ali tim  ko tim za sada opet djeluje u krajnju ruku blijedo, nema neke tečnosti u igri isl. Jest da je protiv ovakvih ekipa koje se brane sa 10 igrača teško pokazat nešto više. U svakom slučaju nemože ni novi selektor da promjeni sve  preko noći, pa vidjećemo kada dođu ovi malo jači  protivnici kakvo će stanje biti.
If you know your history
Then you would know where you coming from
Then you wouldn`t have to ask me
Who the heck do I think I am

Van mreže S.A.F.

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 684
  • Ugled: +27/-34
    • Pogledaj profil
Odg: Utakmice reprezentacije Srbije
« Odgovor #12 poslato: 07.09.2008. 14:09:44 »
Šta bajete, kako su sinoć prošli Francuzi i Rumuni mogla bi ovo biti na kraju tri zlatna boda. Što se tiče sastava reprezentacije, složio bih se sa Makaayem da individualni kvalitet igrača nije sporan, a Antić je dovoljno iskusan trener pa bi trebalo da makar ove Rumunce preskočimo jer objektivno imamo bolje igrače od njih, a pošto Francuzi nikako da uspješno izvrše smjenu generacija, možda i to iskoristimo.

Van mreže ZOXL

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 756
  • Ugled: +55/-20
    • Pogledaj profil
Odg: Utakmice reprezentacije Srbije
« Odgovor #13 poslato: 07.09.2008. 17:12:45 »
Šta bajete, kako su sinoć prošli Francuzi i Rumuni mogla bi ovo biti na kraju tri zlatna boda. Što se tiče sastava reprezentacije, složio bih se sa Makaayem da individualni kvalitet igrača nije sporan, a Antić je dovoljno iskusan trener pa bi trebalo da makar ove Rumunce preskočimo jer objektivno imamo bolje igrače od njih, a pošto Francuzi nikako da uspješno izvrše smjenu generacija, možda i to iskoristimo.

taman tako S.A.F-e

Van mreže sremci

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 469
  • Ugled: +23/-10
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Utakmice reprezentacije Srbije
« Odgovor #14 poslato: 07.09.2008. 17:22:23 »
Banes, znaš li ti koliko igrača ima na terenu? 11, a ne 14.

Rukavina, Dragutinović, Krasić, Žigić, pa i Stanković nisu za reprezentaciju!
Veliki je problem nedostatak napadača, jer nemamo nijednog da valja. Možda bi trebalo probati sa Filipom Đorđevićem, a ne znam zašto u ekipi nije Milan Jovanović.
Kačar, Ivanović, Janković, Sulejmani zaslužuju mjesto u prvom timu.
Stvarno je šteta ona suspenzija Rajkovića. Nadam se da će biti makar ublažena. Onaće biti sigurno veliki igrač.

Moj prijedlog :

Golman: Dišljenković
Odbrana: Vidić, Ivanović, Rajković, Kačar
Vezni red: Janković, Sulejmani, Z.Tošić, Ergić
Napad: Đorđević, Lazović (ili Jovanović)

Na klupi bi trebali bit: Stojković, Krstajić, D.Tošić, Kolarov, Luković, Smiljanić, Milijaš, Jovanović (ili Lazović).
Dobra ti je ekipa,al na klupi imas tri lijeva beka! ???Pa cak i cetvrti Krstsajic moze igrat lijevog beka,sto u salkeu ponekad igra...i dva zadnja vezna..
« Poslednja izmena: 07.09.2008. 18:27:38 sremci »
Neprijateljima treba neprekidno oprastati,jer je upravo to ono sto ih najvise ljuti!