Autor Tema: "сабља" у Билећи!  (Pročitano 15819 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže S.A.F.

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 684
  • Ugled: +27/-34
    • Pogledaj profil
Odg: "сабља" у Билећи!
« Odgovor #15 poslato: 29.08.2008. 12:08:04 »
Oprosti na pitanju MegaCAR-e, možeš li mi reći koja ustanova ili institucija je tebi izdala dozvolu da određuješ kada se dozvoljeno šaliti a kada ne? Vidim da u zadnje vrijeme pokušavaš da u svakoj temi budeš ''glas razuma'' pa me interesuje dali je tebe neko za to ovlastio ili ti to onako na svoju ruku i o svom trošku.

Van mreže mrvica

  • empty
  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Odg: "сабља" у Билећи!
« Odgovor #16 poslato: 29.08.2008. 14:20:24 »
Oprosti na pitanju MegaCAR-e, možeš li mi reći koja ustanova ili institucija je tebi izdala dozvolu da određuješ kada se dozvoljeno šaliti a kada ne? Vidim da u zadnje vrijeme pokušavaš da u svakoj temi budeš ''glas razuma'' pa me interesuje dali je tebe neko za to ovlastio ili ti to onako na svoju ruku i o svom trošku.
Vjerovatno ne moze da odredi gdje ga svrbi, pa se "rnja" svuda.

Van mreže MegaCAR

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 55
  • Ugled: +4/-19
    • Pogledaj profil
Odg: "сабља" у Билећи!
« Odgovor #17 poslato: 29.08.2008. 16:25:12 »
Oprosti na pitanju MegaCAR-e, možeš li mi reći koja ustanova ili institucija je tebi izdala dozvolu da određuješ kada se dozvoljeno šaliti a kada ne? Vidim da u zadnje vrijeme pokušavaš da u svakoj temi budeš ''glas razuma'' pa me interesuje dali je tebe neko za to ovlastio ili ti to onako na svoju ruku i o svom trošku.
Све док је ликова (попут тебе с.а.ф.-е), који не знају разлучит шта је озбиљна тема а шта је за зајебанцију са задовољством ћу вам на то указивати! А на ово твоје шаљиво питање ћу одговорит контра-питањем. Ко је тебе овластио врли фергусоне да од сваке озбиљне теме направиш шпрдачину и то слабог квалитета? Волим ја добру зајебанцију али теби нешто слабо иде по том питању, труд не оспоравам али... требало би то доста боље! Да су ти боље шале можда ја, као како ти кажеш "глас разума" неби реаговао а овако јебига морам.
А мрвицу не желим кометарисат! Добар је, шта ће...!
« Poslednja izmena: 29.08.2008. 16:34:14 MegaCAR »

Van mreže S.A.F.

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 684
  • Ugled: +27/-34
    • Pogledaj profil
Odg: "сабља" у Билећи!
« Odgovor #18 poslato: 29.08.2008. 17:13:01 »
Razumem, druže stariji vodniče!

Van mreže prinudna uprava

  • Start moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 833
  • Ugled: +63/-70
    • Pogledaj profil
Odg: "сабља" у Билећи!
« Odgovor #19 poslato: 29.08.2008. 21:18:56 »
sablja u Bileći ??? :o :D

Ne bojim se tudjinskog nakota,no se bojim od zla domaćega!!!

Van mreže mrvica

  • empty
  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Odg: "сабља" у Билећи!
« Odgovor #20 poslato: 29.08.2008. 22:29:07 »
Oprosti na pitanju MegaCAR-e, možeš li mi reći koja ustanova ili institucija je tebi izdala dozvolu da određuješ kada se dozvoljeno šaliti a kada ne? Vidim da u zadnje vrijeme pokušavaš da u svakoj temi budeš ''glas razuma'' pa me interesuje dali je tebe neko za to ovlastio ili ti to onako na svoju ruku i o svom trošku.
Све док је ликова (попут тебе с.а.ф.-е), који не знају разлучит шта је озбиљна тема а шта је за зајебанцију са задовољством ћу вам на то указивати! А на ово твоје шаљиво питање ћу одговорит контра-питањем. Ко је тебе овластио врли фергусоне да од сваке озбиљне теме направиш шпрдачину и то слабог квалитета? Волим ја добру зајебанцију али теби нешто слабо иде по том питању, труд не оспоравам али... требало би то доста боље! Да су ти боље шале можда ја, као како ти кажеш "глас разума" неби реаговао а овако јебига морам.
А мрвицу не желим кометарисат! Добар је, шта ће...!
Interesantno,veoma interesantno!
Hvala sto me postedi!

Van mreže prinudna uprava

  • Start moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 833
  • Ugled: +63/-70
    • Pogledaj profil
Odg: "сабља" у Билећи!
« Odgovor #21 poslato: 30.08.2008. 08:03:08 »
nemojte se zezati na račun sistema, vidite kako se SAF našalio na račun sistema i odmah je došao megacar i napisao mu mandatnu kaznu!!!
Ne bojim se tudjinskog nakota,no se bojim od zla domaćega!!!

Van mreže MegaCAR

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 55
  • Ugled: +4/-19
    • Pogledaj profil
Odg: "сабља" у Билећи!
« Odgovor #22 poslato: 30.08.2008. 09:42:22 »
Видим ортачка је линија прорадила(пробудио се макај), нека... лијепо је то да се другари подржавају! Чему иначе служе ако не за то?! А мрвица опет није заслужио коментар!

Van mreže mrvica

  • empty
  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Odg: "сабља" у Билећи!
« Odgovor #23 poslato: 30.08.2008. 09:52:26 »
А мрвица опет није заслужио коментар!

Evo, bicu dobar,bicu dobar!
Samo me postedi tvoje demagogije!

Van mreže prinudna uprava

  • Start moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 833
  • Ugled: +63/-70
    • Pogledaj profil
Odg: "сабља" у Билећи!
« Odgovor #24 poslato: 30.08.2008. 11:18:01 »
Видим ортачка је линија прорадила(пробудио се макај), нека... лијепо је то да се другари подржавају! Чему иначе служе ако не за то?! А мрвица опет није заслужио коментар!
nije makaj, nego makaay, i nije ortačka linija nego se izvinjavam što malo dublje i dalje gledam na hapšenje ovih ljudi,od kojih će više od 85% njih biti pušteno odmah, jer nisu krivi ništa,a ovih 15% će da izađe za 20-ak dana dok potkupe ove tvoje vedete u sudstvu za koje se vidim itekako zalažeš!!!
evo MegaCAR-e bio sam dovoljno ozbiljan u tvojoj temi,pa ne bih da dobijem mandatnu kaznu ili čak prekršajnu prijavu, pa da moram gonjat vezu u sudu, da platim samo sudske troškove 20km.
Ovo ja mislim o sudstvu i policiji u RS  :pottytrain5:, i trebat će da pohapse još hiljade i hiljade kriminalaca da bih ja promjenio mišljenje, a dotle ovi organi imaju mahanje :pottytrain2:

Neću se više pojavljivati u ovoj za mene jako smiješnoj temi uz dužno poštovanje za DRUGA člana MegaCAR-a!!!
« Poslednja izmena: 30.08.2008. 11:32:16 makaay »
Ne bojim se tudjinskog nakota,no se bojim od zla domaćega!!!

Van mreže MegaCAR

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 55
  • Ugled: +4/-19
    • Pogledaj profil
Odg: "сабља" у Билећи!
« Odgovor #25 poslato: 30.08.2008. 13:50:45 »
Е макај да си ти прочито неке моје предходне постове у овој теми знао би да и ја не узимам здраво за готово ова силна хапшења, очио да је то за те превелико штиво.
Citat
А јест да је сад то мало кампања МУП-а пред изборе! Увијек буде исто похапсе масу људи уз медијску помпу објаве побједу над криминалом, усликају за новине и ТВ руководећи људи МУП-а, а тужилаштва и судови због недостатка доказа онако уз минималан публицитет касније велику већину ослободе!
Немам стварно снаге ни воље за препуцавања на форуму са антипротивним ликовима!
Ето признајем пораз испрескако си ме право осто сам без текста, ај здраво...


« Poslednja izmena: 30.08.2008. 14:52:31 MegaCAR »

Van mreže komentator

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 12
  • Ugled: +1/-4
    • Pogledaj profil
Odg: "сабља" у Билећи!
« Odgovor #26 poslato: 30.08.2008. 20:46:30 »
ma kakva zajebancija,poahapsili najjace ljude u Trebinju sto rade belo.Jes da ima ovih politicara koji su veci mufljuzi,al doce i oni na red!
Ma najjaci Trebinjci su u bjekstvu dok se prasina slegne!
Samo mi je smor sto nam je vladika zavrnuo slavine sto se muzike tice,pa sad posle 22h nema muzike,udario Grigorije blokadu!
A ni Andergraunda jos malo nece biti,neki lik je kupio onu kucu i hoce da izgradi zgradu :'(

Van mreže sremci

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 469
  • Ugled: +23/-10
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: "сабља" у Билећи!
« Odgovor #27 poslato: 31.08.2008. 06:34:19 »
Ma znam da su u bjekstvu,al ne znam ko je sve uhapsen a ko je u bjekstvu.Sta je sa Mastom?On mi je ekstra drugar,al nisam ga vidio par godina?
A sto se tice andergraunda,on je stvorio mnogo jako ime i nevjerovatnu reputaciju,i zapamti da bilo gdje da se opet otvori radice isto kao i sad,ako ga bude drzo Majo i ako budu svi likovi koji sad rade radili i na novoj lokaciji!Pa ne postoji covjek u Hercegovini koji nije cuo za to mjesto i odusevio se istim ako je ikad bio.Pa i u Bileci da se otvri bio bi krcat i dobar kao i u Trebinju,jer stvarno je ekstra mjesto i zasluzuje sve pohvale!
Neprijateljima treba neprekidno oprastati,jer je upravo to ono sto ih najvise ljuti!

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: "сабља" у Билећи!
« Odgovor #28 poslato: 25.12.2008. 02:30:17 »
SARAJEVO - Sud BiH ukinuo je pritvor banjalučkom advokatu Marici Ćulum, te Radenku Pejoviću, Borisu Samardžiću i Mirjani Vujović, osumnjičenim za trgovinu drogom, i izrekao im mjere zabrane napuštanja mjesta boravka i BiH, saopšteno je juče iz ovog suda.

S ciljem poštivanja ove mjere, Sud BiH je donio naredbu o oduzimanju svih važećih pasoša, te izdavanja pasoša osumnjičenima, kao i naredbu o zabrani korištenja lične karte za prelazak državne granice. Kako je navedeno u saopštenju, ovu mjeru izvršiti će Granična policija, koja će ovu zabranu unijeti u Glavni centar za obradu podataka.

"U vrijeme trajanja ove mjere osumnjičenima je zabranjeno napuštanje svojih mjesta boravišta, odnosno područja općina Banjaluka, Foča i Bileća. Zabranjeno im je posjećivenja mjesta gdje bi osumnjičeni eventualno mogli doći u međusobni kontakt, kao i u kontakt sa svjedocima", piše u saopštenju Suda BiH.

Dalje je obrazloženo da se osumnjičeni moraju javaljati u nadležne policijske stanice svakog ponedjeljka u periodu od 7 do 15 sati, o čemu su policijske stanice dužne voditi evidenciju, te pismenim putem obavještavati Sud BiH.

Oni su uhapšeni u avgustu ove godine, u velikoj akciji u kojoj je privedeno više od 20 osoba iz cijele BiH. Akcija presijecanja lanca trgovine narkoticima provodena je na području cijele BiH, na osnovu naredbi Suda BiH i Okružnog suda u Trebinju. Zaplijenjena je određena količina droge, te oružja i municije.

Marica Ćulum je jedan je od najpoznatijih banjalučkih advokata krivičara. Njena uža specijalnost su klijenti optuženi za najteža krivična djela, a nemali broj slučajeva završavala je sporazumima o priznanju krivice, odnosno nagodbom s tužiocima.

Radenko Pejović suspendovani je pripadnik Specijalne jedinice FMUP-a.