Anketa

najbolji konobar u gradu?

Batko
8 (15.1%)
Musa
10 (18.9%)
Slavo
26 (49.1%)
Miljan
1 (1.9%)
Boro
1 (1.9%)
Dodo
3 (5.7%)
Tesa
0 (0%)
Stole
4 (7.5%)

Ukupno glasova: 53

Autor Tema: KAKAV LOKAL NEDOSTAJE NASEM GRADU???  (Pročitano 41545 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže herc

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 179
  • Ugled: +10/-1
    • Pogledaj profil
Odg: KAKAV LOKAL NEDOSTAJE NASEM GRADU???
« Odgovor #30 poslato: 08.09.2008. 12:20:59 »
Nece nam trebali lokali, prosle godine se rodilo samo 71 beba u ovoj opstini.
Poredjenja radi 80-tih godina je bilo od 350-400 beba godisnje.
I sada je sasvim dovoljno lokala, ali nema ko da izlazi u njih, nazalost.
Toliko.
Neki ljudi govore ono sta znaju, a drugi ljudi znaju sta govore!

Van mreže Hercegovac77

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1412
  • Ugled: +45/-18
    • Pogledaj profil
Odg: KAKAV LOKAL NEDOSTAJE NASEM GRADU???
« Odgovor #31 poslato: 08.09.2008. 15:54:17 »
Nece nam trebali lokali, prosle godine se rodilo samo 71 beba u ovoj opstini.
Poredjenja radi 80-tih godina je bilo od 350-400 beba godisnje.
I sada je sasvim dovoljno lokala, ali nema ko da izlazi u njih, nazalost.
Toliko.
Treba gasiti struju na nivou opstine u 23:00 pa da vidis koliko bi natalitet porastao  :D :D :D

Van mreže jowana92

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 106
  • Ugled: +7/-10
  • Pol: Žena
    • Pogledaj profil
Odg: KAKAV LOKAL NEDOSTAJE NASEM GRADU???
« Odgovor #32 poslato: 10.09.2008. 19:13:23 »
Ja mislim da nam treba jedna diskoteka...

Van mreže Jelena

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 210
  • Ugled: +12/-3
  • Pol: Žena
    • Pogledaj profil
Odg: KAKAV LOKAL NEDOSTAJE NASEM GRADU???
« Odgovor #33 poslato: 12.09.2008. 12:37:05 »
Prvo za dnevnu varijantu bi extra bilo otvoriti neku poslasticarnu da mozes da odes na kolac,sladoled,kup a da je cijena ok,ne znam dal ste bili u Tb u Grku,kupovi i vocni i cokoladni od 1 do 2,5 km,extra su a kod nas isti takvi 5 km...ja bih voljela da u Bileci ima neka kafanica,sa tamburasima,izgradjena od drveta,koja bi radila tek od 12 pa kad se zatvore ovi kafici po gradu svi u kafanu..i naravno diskoteka
,malo izvan grada pa kome se ne svidja kafanica nek ide u diskac...i mnogo mi se svidaja ovaj predlog sa nekim lokalom,opustena atmosvera sa 2 gitare...ima dosta tih prijedloga,ideja al realizacija nista...

Van mreže sremci

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 469
  • Ugled: +23/-10
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: KAKAV LOKAL NEDOSTAJE NASEM GRADU???
« Odgovor #34 poslato: 16.09.2008. 02:18:45 »
E ja vec godinama imam par ideja,al da bi covjek u Bileci drzao lokal mora imati konjske zivce i biti spreman na sve.
Ima ovde dobrih ideja,al gazda bi trebalo da posluje u plusu a u Bileci je to jako tesko ako se ne radi cijele godine.Ljeti je dobro jedan mjesec,a zimi petnest dana,od medjunarodne pa do srpske nove.
Ja cu zato dati prvo predlog za dnevnu varijantu,tj. kafe za svaki dan.Mada je u Bileci najvise bitni ko drzi lokal i ko radi u njemu,a ne kakva je ambijent i ponuda,cak i muziku ne mozes potrefit jer se to mjenja iz sezone u sezonu u glavama gostiju,cas bi slusali narodnu,pa elektronsku,pa rok..,ne bi im bog ugodio, valjda ce i to da se promjeni.Kad je ova cura spomenula slasticarnu,skonto sam da 3M kad su cijene u pitanju pretjeruje...
Dnevni lokal treba da ima dobru,prometnu lokaciju,dostupnu svima i sa dobrim pogledom(idealno mjesto u Bileci-TREZOR)
E zamislite renoviran Trezor sa pogledom na glavnu ulicu i djecu koja se igraju u onom divnom parku dok im mame piju kaficu i jedu vocnu salatu od 1,5km...Takav lokal u centru grada bi trbao da bude bomba,napravljen za save generacije u tihom,mirnom i zdravom amijentu,sa potpuno tihom,opustajucom,gotovo neprimjetnom muzikom.Na meniu bi trbalo da budu kolaci,vocne salate i kupovi,obavezno palacinke,sendvici,pizze i neki lagani dorucci tipa jaja sa sunkom,omleti,itd,...Zatim razne vrste toplih napitaka(espresso,ness,kapucino,razni cajevi,itd,...)Cijene gore navedenih proizvoda bi trebalo da budu jako niske(3m radi jer nema konkurenciju,a sve bi moglo da bude duplo jeftinije)
Lokal bi trebalo da ima dva velika tv-a uvjek skroz utisana!U parku pored baste tobogan i ljuljasku!Unutra neke vesele boje i zanimljive opustajuce detalje tipa:akvarijum,manju fontanicu...Ko povisi ton da mu Neba odma spuca cvoku!!!
Mislim da bi jedan tako raznovrstan a opustajuci lokal sa dobrom i jeftinom ponudom,na onakvoj lokaciji bio pun pogodak i da bi poslovo preko cijele godine u dobrom plusu.Treba samo da naglasim da bi trbao da se renovira i zaposli ozbiljno osoblje kako bi u njemu uzivale sve generacije.To bi bilo nesto izmedju bivseg Majamija i 3M-a!Mislim da nam to i nedostaje!
Neprijateljima treba neprekidno oprastati,jer je upravo to ono sto ih najvise ljuti!

Van mreže bocky

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 75
  • Ugled: +9/-4
  • Pol: Muškarac
  • Vjera u pobjedu je pola dobijene bitke!!!
    • Pogledaj profil
Odg: KAKAV LOKAL NEDOSTAJE NASEM GRADU???
« Odgovor #35 poslato: 16.09.2008. 17:25:50 »
Mislim da Bileci nedostaje TREZOR!!!
Samo bi se trebao renovirati,jer kako sada stoje stvari,najmanje na lokal lici.
Vise mi je kao neka igraonica.
Trenutno covjek nema gdje kafu popita,a da se osjeca kao "kao u svojoj kuci".

Van mreže mrvica

  • empty
  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Odg: KAKAV LOKAL NEDOSTAJE NASEM GRADU???
« Odgovor #36 poslato: 16.09.2008. 18:18:01 »
Mislim da Bileci nedostaje TREZOR!!!
Samo bi se trebao renovirati,jer kako sada stoje stvari,najmanje na lokal lici.
Vise mi je kao neka igraonica.
Trenutno covjek nema gdje kafu popita,a da se osjeca kao "kao u svojoj kuci".

Sasvim se slazem, al TREZOR kao sto je nekada bio, onaj rok i sve ono...sto mi puno nedostaje kada sam dole,tu sam XXX puta se extra proveo.

Van mreže bocky

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 75
  • Ugled: +9/-4
  • Pol: Muškarac
  • Vjera u pobjedu je pola dobijene bitke!!!
    • Pogledaj profil
Odg: KAKAV LOKAL NEDOSTAJE NASEM GRADU???
« Odgovor #37 poslato: 16.09.2008. 18:26:08 »
Mislim da Bileci nedostaje TREZOR!!!
Samo bi se trebao renovirati,jer kako sada stoje stvari,najmanje na lokal lici.
Vise mi je kao neka igraonica.
Trenutno covjek nema gdje kafu popita,a da se osjeca kao "kao u svojoj kuci".

Sasvim se slazem, al TREZOR kao sto je nekada bio, onaj rok i sve ono...sto mi puno nedostaje kada sam dole,tu sam XXX puta se extra proveo.
tacno tako,na to sam i mislio

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: KAKAV LOKAL NEDOSTAJE NASEM GRADU???
« Odgovor #38 poslato: 16.09.2008. 19:09:57 »
ma problem je u tome što se čovjek/žena u malo kom kafiću može pošteno ispričati sa čovjekom/ženom za stolom...obično je to loše ozvučenje pojačano do daske, pa ne samo da je jako nego i pucketa, loše se čuje i sve to uzrokuje nešto potpuno nepotrebno.
Za kog sam đavola došao u kafić da popijem sok i kafu sa nekom osobom da slušam glasnu muziku i gledam u tu osobu a da ništa ne progovorim, ili progovorim al izderem se....onda mi je bolje da sam došao sam.
Recimo, neka se oglednu na Ljetnu Baštu XL, muzika se čuje u pozadini, sasvim prijatna, sasvim dovoljna, bez problema...ok atmosfera....čovjek je razgraničio šta je diskoteka, a šta caffe bar ili kafić.
A muzika koja se pušta treba da ne bude napadna, najbolje stare exyu pop rock pjesme ili stare američke, nikako ne novi hitovi.

Van mreže road king

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 618
  • Ugled: +61/-27
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: KAKAV LOKAL NEDOSTAJE NASEM GRADU???
« Odgovor #39 poslato: 16.09.2008. 20:05:17 »
Bileci trenutno nedostaje diskoteka,a sto se tice kafica mislim da ih ima i previse . Neznam dali se neko od vas sjeca dikoteke ALIBI sto je prvi otvorio
Lazar Vujovic a kasnije  preuzeo Djuro Capin, koja je radila i skoro
citavo vrijeme rata. Atmosfera je u njoj bila i vise nego dobra,stavise citav grad je u njoj bio
sto mladji sto stariji.Samo me cudi zasto neko od ovih sadasnjih gazda ne dodje na ideju da proba otvoriti disko-klub, a sramotno je da Bileca sad nema diskoteku a imala je za vrijeme rata....

Van mreže t

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 3
  • Ugled: +1/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KAKAV LOKAL NEDOSTAJE NASEM GRADU???
« Odgovor #40 poslato: 08.10.2008. 10:16:34 »
Nedostaje jedna dobra diskoteka u kojoj bi pustali sve vrste muzike.Od strane pa do domace.Ali samo da ne pustaju one fuj pjesme koje pretezno znaju pustati u poslednje vrijeme.... :P

Van mreže mister no

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 186
  • Ugled: +16/-8
    • Pogledaj profil
Odg: KAKAV LOKAL NEDOSTAJE NASEM GRADU???
« Odgovor #41 poslato: 09.10.2008. 16:15:09 »
zoxl,potpuno si u pravu i bilo je tako da se znalo gdje kakva muzika svira i ko gdje izlazi i to su bili mnogo lijepi dani.po meni,treba u gradu da postoji i dobar pub i dobra picerija i dobar kafe i diskoteka ali vlasnik mora da zna sta hoce a ne da mijesamo babe i zabe.naravno,imidz svakog lokala se stice vremenom i mislim da je to j
 jako tezak posao a vlasnik mora da stvarno voli taj posao i fazon koji ce da gura u svom lokalu.
sad je bez veze sto ne postoji lokal u koji ces da dodjes na kafu sa nekim i da nisi u mogucnosti da imas ni malo intime u razgovoru tj.uvjek moras da slusas grupne price,vazda se neko prikaci i pocne svoju pricu,ono kako je ...
zato i kazem po meni,treba na startu price izabrati dobar nacin rada i ne odstupati od toga i za neko vrijeme stvorio bi se i imidz i klijentela.

Van mreže ševa

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 48
  • Ugled: +2/-5
    • Pogledaj profil
Odg: KAKAV LOKAL NEDOSTAJE NASEM GRADU???
« Odgovor #42 poslato: 11.10.2008. 21:01:59 »
...

Van mreže ševa

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 48
  • Ugled: +2/-5
    • Pogledaj profil
Odg: KAKAV LOKAL NEDOSTAJE NASEM GRADU???
« Odgovor #43 poslato: 11.10.2008. 21:06:01 »
Prčaju da će Kajtaz otvoriti neku diskoteku :202: :202: :202: :202: :202: :202: :202: :202: :202:

Van mreže ortodox

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 126
  • Ugled: +2/-12
    • Pogledaj profil
Odg: KAKAV LOKAL NEDOSTAJE NASEM GRADU???
« Odgovor #44 poslato: 11.10.2008. 21:13:33 »
pa kad otvorimo taj pab,zvacemo ga