Autor Tema: Lokalni izbori 2008  (Pročitano 92068 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže road king

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 618
  • Ugled: +61/-27
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Lokalni izbori 2008
« Odgovor #75 poslato: 18.09.2008. 19:11:42 »
dobro sam pogodio da si neki DOSLO  a uz to jos i ograniceni  ,
lako ti je izdaleka podjebavati Bilecane, da si volio Bilecu ostao bi u njoj a ne hiljadu kritika na racun nje.
 ono sto si maloprije napisao isto je ko da si rekao da se ugledamo na korita,meku grudu,baljke itd.
 uostalom nisi vrijedan nikakvih komentara ....

Drumski, brate! Ovo je virtuelna stvarnost. Ovde nema daljine i blizine. Ovde nema dosla ni domacih. Nema prozivanja preko sanka, i dje si bio na ratistu. Od samog pocetka na ovom forumu gajimo takvu atmosferu. Ne znam da li ti to razumijes? Sumnjam.
razumijem ja tebe odlicno ,ti mislis da meni odgovara ova situacija u bileci pa tako pisem, i ja sam ozenjen imam dijecu i nisam zaposlen, a situacija u Bileci je da ti pravo kazem nikad gora. Pa povrh svega nikad nebih ni pomislio da napisem da se mi bilecani ugledamo na berkovice.

Van mreže S.A.F.

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 684
  • Ugled: +27/-34
    • Pogledaj profil
Odg: Lokalni izbori 2008
« Odgovor #76 poslato: 18.09.2008. 19:23:06 »


Stani bolan safe ti si pametan momak. Pa ne poredim ja Bilecu i Berkovice, nego lokalnu politiku.
Govoris o objektivnim cinjenicama. PA u statistickom poredjenju  razvoja ove dvije opstine taj razvoj i jeste vrtoglav.
Sad ti je to prica kao ne mozemo mi pasti bas tako nisko. Ma mozemo bolan i jos nize. Poredi se sa Ljubinjem sa Gackom. svi ce se nekako trznuti samo Bileca nikad. 



Razumio sam ja bolan šta ti porediš, ali vjeruj mi ni u statističkom poređenju taj razvoj Berkovića nije vrtoglav. Objektivno više su se od rata razvili i unaprijedili Baljci nego Berkovići. Meni mi je poenta tvoje priče jasna, ali jednostavno izabrao si nesretan primjer.

Safe,
JA ne znam ni za Baljke ni za Berkovice koliko su se razvili. Ali Baljci nemaju taj nivo lokalne samouprave da sami odlucuju o svome razvoju. Tako da mislim da je poredjenje sa berkovicima upravo odlican primjer.
U Berkovicima na celu opstine vec godinama sjedi jedan covjek o kome ko god sta da misli on namice pare,dobar je sa svima, navlaci nekakve projekte, i svima je u tom mjestu jasno da on radi dobro za opstinu. On je dobar domacin u svojoj opstini. Ima nekakvu viziju. Za pocetak to je sasvim dovoljno da se ugleda na to.
E sad ako tebi tastina ne dozvoljava da se poredis sa Berkovicima to je sasvim u redu. Evo ti poredi se sa Indjijom. Ili Gackom ili Capljinom. I ne znam  koje opstine jos Biljeze takve uspjehe. Ali prika moj, realno sagledaj koliko smo mi daleko od tog nivoa!
Realno, daleko smo isto onoliko koliko su Berkovići daleko od nas. Možeš ti da misliš da sam neki sujetni lokalpatriota, ali realnost je da su Berkovići uprkos svim naporima dotičnog gospodina Lučića (koji je zaista primjer dobrog domaćina u svom mjestu) i dalje obično selo. Malo sam pobliže upućen u tu tematiku i zašto je to tako, ali ne bih o tome ovom prilikom i u ovoj temi.
« Poslednja izmena: 18.09.2008. 19:24:37 S.A.F. »

Van mreže zid

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 675
  • Ugled: +51/-46
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Lokalni izbori 2008
« Odgovor #77 poslato: 18.09.2008. 20:05:40 »
Pa dobro ajde. Izabro sam los primjer. Berkovici JESU selo. Ali sam 100% ubijedjen da ljudi gore manje razglabaju politiku a vise rade i prakticno djeluju. Gone tamice, prodaju sjeno, vazda nesto izmuvaju. Glasaju za Belog i ne razmisljaju o tome. Niko se nidje ne seli iz Dabra.
Ja sam u onom svom prvom postu sasvim precizno ukazao na problem Bileckih glasaca a to je da krenu da rjesavaju SVOJE probleme.I sve bi bilo dobro da nisam spomenuo Dabrane. A ja bas to i hocu. Mislim da Bileci fali malo tog Dabarskog ,uslovno receno, mentaliteta. A to nije dabarski mentalitet. Moze se nazvati i skutorski i lucarski i dubrovacki i cacanski i svapski i americki ili bilo kako drugacije. Uglavnom radi se o Prakticnosti i Pragmaticnosti. Radi se o tome da se saberu 2 i 2. A ne da se bavimo komsijinim problemima, da se tudjom bijedom uzdize sopstveni jad, da se svadja oko politike koja je zapravo ogledalo stanja u Bileci. Niko to ne moze rijesiti odjednom niti ijedna politicka opcija moze da dovede "pravog covjeka" koji ce nas izvaditi iz govana. Takve stvari se ne desavaju. Bileca treba da se mjenja a ne politicari.

Van mreže bocky

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 75
  • Ugled: +9/-4
  • Pol: Muškarac
  • Vjera u pobjedu je pola dobijene bitke!!!
    • Pogledaj profil
Odg: Lokalni izbori 2008
« Odgovor #78 poslato: 18.09.2008. 22:46:01 »
''

Van mreže sremci

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 469
  • Ugled: +23/-10
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Lokalni izbori 2008
« Odgovor #79 poslato: 19.09.2008. 01:00:05 »
Jel ovo PDP ima sedam glasova a SDS ni jedan,ili i je ovo neka opstrukcija???
Neprijateljima treba neprekidno oprastati,jer je upravo to ono sto ih najvise ljuti!

Van mreže S.A.F.

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 684
  • Ugled: +27/-34
    • Pogledaj profil
Odg: Lokalni izbori 2008
« Odgovor #80 poslato: 19.09.2008. 01:03:59 »
Ovo 100% BANES nešto hakeriše :D :D :D :D :D

Van mreže kerber_

  • Start moderator
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 206
  • Ugled: +12/-16
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Lokalni izbori 2008
« Odgovor #81 poslato: 19.09.2008. 02:11:14 »
BANES će zajebati i "Strategic Marketing"... :D
« Poslednja izmena: 19.09.2008. 02:21:34 kerber_ »

Van mreže sremci

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 469
  • Ugled: +23/-10
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Lokalni izbori 2008
« Odgovor #82 poslato: 19.09.2008. 02:29:29 »
Neke jade BANES radi,kuca sifre... :D :D :D
Neprijateljima treba neprekidno oprastati,jer je upravo to ono sto ih najvise ljuti!

Van mreže herc

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 179
  • Ugled: +10/-1
    • Pogledaj profil
Odg: Lokalni izbori 2008
« Odgovor #83 poslato: 19.09.2008. 11:37:31 »
Bileca treba da se mjenja a ne politicari.

Savrseno si u pravu Zid-e.
Neki ljudi govore ono sta znaju, a drugi ljudi znaju sta govore!

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Odg: Lokalni izbori 2008
« Odgovor #84 poslato: 19.09.2008. 21:31:17 »
Jel ovo PDP ima sedam glasova a SDS ni jedan,ili i je ovo neka opstrukcija???

Ovo 100% BANES nešto hakeriše :D :D :D :D :D

BANES će zajebati i "Strategic Marketing"... :D

Neke jade BANES radi,kuca sifre... :D :D :D
Ja nemam veze za ovim.Jeste djubrad i to velika.

Van mreže Hercegovac77

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1412
  • Ugled: +45/-18
    • Pogledaj profil
Odg: Lokalni izbori 2008
« Odgovor #85 poslato: 19.09.2008. 23:37:47 »
BANES ne primaj se loze te. kuliraj  8)

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Lokalni izbori 2008
« Odgovor #86 poslato: 19.09.2008. 23:49:38 »
Niko ko trenutno ne živi u Bileći (studira, radi ili živi van Bileće) ne može sagledati realnu situaciju u gradu. Niko ko nije u Bileći ne zna kako je i onda može biti uz SDS i SRBOVATI, a neka se zapita šta je ta vlast učinila za Bileću od kako su na vlasti, ako budu sada pobijedili ući će u drugu deceniju vladavine, a isto tako ako budu pobijedili to će ujedno biti bruka za Bileću i tada niko, ali baš niko neće imati pravo da kaže kako je u Bileći ovako ili kako je u Bileći onako, kako ne rade fabrike, kako nema posla, tražili ste ponovo, gledajte, napravite grešku ponovo, uništite se, zakopajte se.
Ne kažem da će bilo ko da dođe na vlast promijeniti nešto, ali svima treba dati šansu, vjerujem da među kandidatima na predstojećim izborima ima potencijala.
« Poslednja izmena: 19.09.2008. 23:51:50 vladix_vlado »

Van mreže Hercegovac77

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1412
  • Ugled: +45/-18
    • Pogledaj profil
Odg: Lokalni izbori 2008
« Odgovor #87 poslato: 20.09.2008. 00:01:13 »
Sve u svemu bice nam kako smo zasluzili!

Van mreže boleee

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 39
  • Ugled: +4/-5
    • Pogledaj profil
Odg: Lokalni izbori 2008
« Odgovor #88 poslato: 20.09.2008. 01:01:36 »
 zalosno je to da su sds i srs rs izasli na izbore razdvojeno, bekan je dobar covjek ali vise nije sposoban da upravlja sam sa sobom a ne sa opstinom. pobjeda je SDS a nek se cuje do nebesa !!!!!!!!!! :D

Van mreže Hercegovac77

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1412
  • Ugled: +45/-18
    • Pogledaj profil
Odg: Lokalni izbori 2008
« Odgovor #89 poslato: 20.09.2008. 01:05:41 »
zalosno je to da su sds i srs rs izasli na izbore razdvojeno, bekan je dobar covjek ali vise nije sposoban da upravlja sam sa sobom a ne sa opstinom. pobjeda je SDS a nek se cuje do nebesa !!!!!!!!!! :D
Zato mislis da je zalosno sto su izasli odvojeno?
Ako pobjedi taj SDS opet sa sadasnjim nacelnikom na celu, onda nemamo pravo da se zalimo ispasce da smo zadovoljni postojecim stanjem i da nam promjene ne trebaju.