Autor Tema: Nastavnik Mladen Kokolj Zelo od danas u Penziji!!!  (Pročitano 24442 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Odg: Nastavnik Mladen Kokolj Zelo od danas u Penziji!!!
« Odgovor #15 poslato: 18.09.2008. 16:57:37 »
Pa rekao sam ti šta da radiš... Naravno ne treba da se držiš tih tema k'o pijan plota, tu su i "Kako ste proveli dan u skoli???", "Šta mislite upisati posle 9 razreda", "Moja simpatija", "Hoće li sutra pitati ili ćemo raditi novu lekciju"... Ili kao misterX, dečko se orjentisao na sport, to prati i razumije i nema šanse da ispadne smiješan i da odvali neku glupost. Čovjek na svom mjestu.
pa sada trebam da mislim sta upisati posle srednje sta je tebi?I koju sam glupost odvalio??? ???

Van mreže mister no

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 186
  • Ugled: +16/-8
    • Pogledaj profil
Odg: Nastavnik Mladen Kokolj Zelo od danas u Penziji!!!
« Odgovor #16 poslato: 19.09.2008. 17:04:59 »
Treba covjeku odati sve pocasti za njegov rad,ipak je to covjek koji je kreirao drustveni zivot bilecke omladine decenijama.Odoljevao je svim nedacama,partiji,strankama i uvjek je bio u igri.Imam malu zamjerku na njegov rad,u zadnje vrijeme nije pratio nauku tj. posvetio se trgovini.
A, sada kad ima vremena nas Mladen ce da izraste u veoma dobrog izvidjaca i znat ce i itinerer,i skicu,i kroki i signalizaciju.
Sretno i svaka cas,majstore.

Van mreže mrvica

  • empty
  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Odg: Nastavnik Mladen Kokolj Zelo od danas u Penziji!!!
« Odgovor #17 poslato: 19.09.2008. 18:54:26 »
Pa rekao sam ti šta da radiš... Naravno ne treba da se držiš tih tema k'o pijan plota, tu su i "Kako ste proveli dan u skoli???", "Šta mislite upisati posle 9 razreda", "Moja simpatija", "Hoće li sutra pitati ili ćemo raditi novu lekciju"... Ili kao misterX, dečko se orjentisao na sport, to prati i razumije i nema šanse da ispadne smiješan i da odvali neku glupost. Čovjek na svom mjestu.
pa sada trebam da mislim sta upisati posle srednje sta je tebi?I koju sam glupost odvalio??? ???
Kaze ti covjek samo da nisi dorastao po godinama nekim temama koje forsiras, jer tvoje shvatanje...

Van mreže boleee

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 39
  • Ugled: +4/-5
    • Pogledaj profil
Odg: Nastavnik Mladen Kokolj Zelo od danas u Penziji!!!
« Odgovor #18 poslato: 20.09.2008. 00:51:34 »
 zao mi je  :D , neka vala mu je red :P

Van mreže bix

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 3
  • Ugled: +1/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Nastavnik Mladen Kokolj Zelo od danas u Penziji!!!
« Odgovor #19 poslato: 27.09.2008. 23:06:50 »
Mozete da ga volite ili ne volite, ali daj te mi jos jednog koji bi 50-oro tudje djece poveo sa sobom deset dana na more( imajte u vidu da su to uglavnom maloljetna djeca). Mozda to jos samo radi Relja Sudjum, ali u njegovog jugica staje samo troje,naravno odgovornost je ista ali je mnogo lakse.
Hrabri ljudi su cesto i avangardisti, u nasem lijepom gradu oni su najcesce i omrzeni. On je to definitivno bio, i hrabar i cesto po idejama ispred svih i jedine greske koje je pravio u svojoj karijeri jesu dodvoravanje malogradjanstini,na koje je vjerujem bio prinudjen jer to prosto tako funkcionise. Nekad je bio i dosadan i neobjektivan, ali koji to nastavnik nije. Mislim da je puno toga dao bileckoj omladini, sta je dobio zna on sam.
Zelim mu puno zdravlja i srece, a penziju je sigurno zasluzio.
Veliki pozdrav za sve iz lijepog grada Beograda.

Van mreže mis1006

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 2
  • Ugled: +0/-1
    • Pogledaj profil
Odg: Nastavnik Mladen Kokolj Zelo od danas u Penziji!!!
« Odgovor #20 poslato: 28.09.2008. 00:01:50 »
Ma slabo ko zna zela,ja cu vam rec...Tudju djecu bi svak poveo kad bi imao hrabrosti da krade kao on!Sta je dao omladini,nek se jave ti...Tu istu djecu koju vodi sa sobom je ocjenama ucjenjivao da se uclane u odred izvidjaca...vidjecemo sad kad im vise ne predaje sta ce bit...I jos nesto,cuo sam da je tu istu djecu na zadnjem izletu pustio da rade sta god hoce rekavsi da mora tako jer mu dogodine nece htjet ici jer im vise nepredaje!!!

Van mreže bocky

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 75
  • Ugled: +9/-4
  • Pol: Muškarac
  • Vjera u pobjedu je pola dobijene bitke!!!
    • Pogledaj profil
Odg: Nastavnik Mladen Kokolj Zelo od danas u Penziji!!!
« Odgovor #21 poslato: 28.09.2008. 02:45:42 »
Ma slabo ko zna zela,ja cu vam rec...Tudju djecu bi svak poveo kad bi imao hrabrosti da krade kao on!Sta je dao omladini,nek se jave ti...Tu istu djecu koju vodi sa sobom je ocjenama ucjenjivao da se uclane u odred izvidjaca...vidjecemo sad kad im vise ne predaje sta ce bit...I jos nesto,cuo sam da je tu istu djecu na zadnjem izletu pustio da rade sta god hoce rekavsi da mora tako jer mu dogodine nece htjet ici jer im vise nepredaje!!!
Ne znam ko si,ali ti ocigledno nemas sta reci...To sto si rekao,odnosno napisao,je u skladu sa tvojim mentalnim sklopom.Ocigledno.Vjerovatno si rastao na nekom selu ili prigradskom naselju.Imam osjecaj da ti razmisljanje kao u neke zena koja je penziju zaradila na Bilecanki.
Sta ti znas sta su IZVIDJACI kada ti je radijus kretanja Divin Mosko.Eventualno do Tb po patike.
Ocigledno nisi makao vise od svog sela,pa onda pljuvas po ljudima koji se bar nesto ucinili za  omladinu u Bileci.Da nije njega bilo i mi ostali bi imali tvoj radijus kretanja>Hvala BOGU pa je postojao bar neko da to sprijeci.Ma kakav on bio,Bilecani su mu duzni spomenik dici.Nisi bio na proslavi 50 god Izvidjaca?!Pa odakle ces i bit,i kada si juce dosao sa sela,Nisi vidio koliko je damo bilo doktora,inzinjera,ekonomista,pravnika,tehnologa...Nisi jer nisi bio.A sto nisi bio????
PITAJ UCITELJICU!!!
Odnosno tu NEPRIPADAS>Ne znam odakle ti za pravo da komentarises stvari koje postoje decenijama.
Nekada je pametnije sutjeti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Poslednja izmena: 28.09.2008. 02:56:08 bocky »

Van mreže bocky

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 75
  • Ugled: +9/-4
  • Pol: Muškarac
  • Vjera u pobjedu je pola dobijene bitke!!!
    • Pogledaj profil
Odg: Nastavnik Mladen Kokolj Zelo od danas u Penziji!!!
« Odgovor #22 poslato: 28.09.2008. 02:56:43 »
Mozete da ga volite ili ne volite, ali daj te mi jos jednog koji bi 50-oro tudje djece poveo sa sobom deset dana na more( imajte u vidu da su to uglavnom maloljetna djeca). Mozda to jos samo radi Relja Sudjum, ali u njegovog jugica staje samo troje,naravno odgovornost je ista ali je mnogo lakse.
Hrabri ljudi su cesto i avangardisti, u nasem lijepom gradu oni su najcesce i omrzeni. On je to definitivno bio, i hrabar i cesto po idejama ispred svih i jedine greske koje je pravio u svojoj karijeri jesu dodvoravanje malogradjanstini,na koje je vjerujem bio prinudjen jer to prosto tako funkcionise. Nekad je bio i dosadan i neobjektivan, ali koji to nastavnik nije. Mislim da je puno toga dao bileckoj omladini, sta je dobio zna on sam.
Zelim mu puno zdravlja i srece, a penziju je sigurno zasluzio.
Veliki pozdrav za sve iz lijepog grada Beograda.
bravo bix

Van mreže road king

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 618
  • Ugled: +61/-27
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Nastavnik Mladen Kokolj Zelo od danas u Penziji!!!
« Odgovor #23 poslato: 28.09.2008. 14:08:24 »
U potpunosti se slazem sa BIX-om i  BOCKY-jem sto se tice njihovih komentara.
Zelo kakav god bio mislim da je doprinjeo dosta razvoju grada na kulturno-umjetnickom nivou.Pa da nije njega bilo izvidjaci bi se davno ugasili.
Svojim zalaganjem se izborio za obnovu izvidjackog doma koji je bio u fazi propadanja.
Redovno svake godine vodi djake i izvidjace na ljetovanja i zimovanja po nekoliko puta. A nije mala stvar prihvatiti na sebe toliku odgovornost cuvanja najmanje 50-djece razlicitog uzrasta.
Evo sjecam se kao mali da sam isao u Veliki i Mali Zaton,Lapad i mnoga druga mjesta sa izvidjacima i fina sjecanja su mi ostala....
Mislim da su mnogi od vas mog misljenja...a ono sto pise onaj MIS1006 je nigdje veze.....mora da je cuo neku pricu od zenturaca iz naselja... :D

Van mreže ZOXL

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 756
  • Ugled: +55/-20
    • Pogledaj profil
Odg: Nastavnik Mladen Kokolj Zelo od danas u Penziji!!!
« Odgovor #24 poslato: 28.09.2008. 22:53:38 »
eh da su bilećki političari uradili za raju makar koliko on..možete ga voljet ili ne voljet radi ovoga ili onoga ali taj čovjek je dosta toga pozitivnog uradio za bileću..treba se malo osvrnut i realno pogledat unazad a ja makar pamtim dosta toga i znam koliko je valjao i kakav je entuzijasta bio..kažu imao je koristi od svega toga..i neka je..imali su mnogi koristi od njega..makar su svi koji su jednom otišli na more sa njim naučili plivati..a mnogi more i ne bi zadugo vidjeli da im nije bilo Zela..ja recimo nisam bio u njegovoj ''milosti''(više me Rada voljela  :D)ali ljudi pogledajte realno...mislim da će ipak uprkos svemu još uvijek valjati djeci i omladini..ima on volje još..i pustite čovjeka nek odmara.. ;)

Van mreže ševa

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 48
  • Ugled: +2/-5
    • Pogledaj profil
Odg: Nastavnik Mladen Kokolj Zelo od danas u Penziji!!!
« Odgovor #25 poslato: 06.10.2008. 16:51:11 »
Svi su pričali Zelo ovaki Zelo onaki a kad ode u penziju koju je zaslužio svi tužni.

Van mreže Jelena

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 210
  • Ugled: +12/-3
  • Pol: Žena
    • Pogledaj profil
Odg: Nastavnik Mladen Kokolj Zelo od danas u Penziji!!!
« Odgovor #26 poslato: 08.10.2008. 16:20:26 »
Mene lijepa sjecanja vezu za period od 5-8 kada mi je Zelo bio razrednik,i naravno za izvidjace i par putovanja iz tog perioda...

Van mreže S.A.F.

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 684
  • Ugled: +27/-34
    • Pogledaj profil
Odg: Nastavnik Mladen Kokolj Zelo od danas u Penziji!!!
« Odgovor #27 poslato: 08.10.2008. 17:31:35 »
Nešto mi je sumnjivo što Mađo otkad je otišo u penziju ne skida sako.

Van mreže mister no

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 186
  • Ugled: +16/-8
    • Pogledaj profil
Odg: Nastavnik Mladen Kokolj Zelo od danas u Penziji!!!
« Odgovor #28 poslato: 08.10.2008. 17:38:26 »
sto ti je to sumnjivo?covjek ne pise vise kredom na tabli i ne radi,znaci nece se isprljati i cool je sto nosi sako a ako pratis modne trendove,sako je neizostavni dio garderobe svakog dobrog frajera.napokon,covek ima vremena za sebe.pozdrav S.A.F

Van mreže S.A.F.

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 684
  • Ugled: +27/-34
    • Pogledaj profil
Odg: Nastavnik Mladen Kokolj Zelo od danas u Penziji!!!
« Odgovor #29 poslato: 08.10.2008. 18:00:59 »
Sumnjivo mi je i to što je stalno u društvu svoje cijenjene supruge, da se nije možda ponovo zaljubio?