Autor Tema: Raskol u vrhu SRS- Ko je u pravu: Nikolić ili Šešelj?  (Pročitano 4100 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže misterX

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 331
  • Ugled: +4/-2
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Raskol u vrhu SRS- Ko je u pravu: Nikolić ili Šešelj?
« poslato: 16.09.2008. 01:02:15 »
 Vaše viđenje krize u vodećoj opozicionoj stranci u Srbiji. Šta je stvarni uzrok? Ko je koga izdao? Nikolić Šešelja ili Šešelj Nikolića?

Van mreže ZOXL

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 756
  • Ugled: +55/-20
    • Pogledaj profil
Odg: Raskol u vrhu SRS- Ko je u pravu: Nikolić ili Šešelj?
« Odgovor #1 poslato: 16.09.2008. 01:31:12 »
pravo da ti kažem misterx baš me briga..nemoj mislit da nešto serem ali sam van politički tip a večeras sam pijan ko letva i boli me k.... ko je koga izdo i sjebo' u Srbiji..i u principu ni tamo kao ni ovamo neće se ništa desiti bitno..opet ćemo mi ovamo a i oni tamo(u Serbiji)ako ne uradimo nešto sami krepavati od gladi..pa zar ne vidite da su sve to same insinuacije i obične laži već godinama i godinama..Šešelj,Rašo,Vuk,Nane,Dodik itd...jedina razlika je što nam Nane još nije predstavio svoj spektar gluposti..i nadam se da neće..iz godine u godinu na svakim izborima se obećavaju gomila slatkiša za jadni srpski narod i kad sve to prođe..haaaa..šta...k...c narodu serbskome..a to što se dešava u tzv matici Srbiji...prn ga bilo prn ne bilo nama je isto...mi i onako nemamo ništa sa njima u Srbiji iako bi trebali imati ponešto zajedničko sa njima...ma jednostavno ide mi na nerve iz godine u godinu ista laž isto obećanje ista prevara itd...ja za sebe mislim da nisam toliko glup i ne vjerujem ni Dodiku ni Tadiću ni Nanetu ni Koštunici ni nikome...prošlo je toliko godina otkako je rat prestao a mi smo dotakli dno života i apsolutno se ništa nije desilo da bi ovom napaćenom narodu bilo ikoliko bolje..vlast je jedno,narod je sasvim nešto drugo i tu postoji barijera koju vlast poslije izbora ne može i neće da razumije..narod počne da razmišlja kako se one nesretne plakate postave i trc prc.ha tamo ha vamo.sve se svede na isto i tako od 95-e pa nadalje..šta smo vidili?ništa...šta smo dočekali?ništa itd..ma bježi ba'....samo se izvinjavam možda sam ovo trebao postaviti u topic''nane za načelnika''.....idem spavatg...pljan sam

Van mreže zid

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 675
  • Ugled: +51/-46
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Raskol u vrhu SRS- Ko je u pravu: Nikolić ili Šešelj?
« Odgovor #2 poslato: 16.09.2008. 07:41:42 »
Zox, nisi ti nista pogrijesio. Ovo je pravo mjesto za ovu odlicnu analizu. Cu ko je koga izdo? Ja stvarno nemam komentar na ovu glupost.