Autor Tema: TAJNA LJUBAVNA SKROVISTA U GRADU I OKOLINI...  (Pročitano 9489 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže sremci

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 469
  • Ugled: +23/-10
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
TAJNA LJUBAVNA SKROVISTA U GRADU I OKOLINI...
« poslato: 16.09.2008. 03:31:51 »
Uvjek se sa zadovoljstvom sjetim tih skrivenih,slatkih i zavucenih mjesta gdje sam rado odlazio sa djevojkama i razmjenjivao njeznosti.
Ta mjesta u sebi nose nesto jako lijepo i tajanstveno,uvjek kad prodjem pored njih uhvati me neki cudan a lijep osjecaj,odmah sam ponosan i nasmijan,sjecajuci se svojih iskustava,djevojaka i lijepih trenutaka tu provedenih.
Sigurno se svakom od nas u tim "ljubavnim skrovistima" dogodile neke neprijatne,prijatne i zanimljive situacije(ili nas je neko vidio,ili mi nekog...ili je dala/o ili nije...) koje su nam sada jako smjesne!
Nabrojte jedno od omiljenih mjesta i neku anegdotu vezanu za njih...

Neprijateljima treba neprekidno oprastati,jer je upravo to ono sto ih najvise ljuti!

Van mreže sremci

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 469
  • Ugled: +23/-10
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: TAJNA LJUBAVNA SKROVISTA U GRADU I OKOLINI...
« Odgovor #1 poslato: 16.09.2008. 04:12:18 »
Ajde da ja pocnem...
Jedno od omiljenih mjesta mi je bilo(kao i svima)nadkriveni ulaz u salu OS. Petar Petrovic Njegos.Zamislite kad bi samo ono mjesto moglo da progovori... :)Jako cudno mjesto,blizu svega al vidis kad ti se neko priblizava,jedino kad dolazi iz pravca zabavista iznenadi te,i naravno kad se stvar zahukta  pa se zaneses...Kad podjes tamo i vidis nekog ne priblizavas se,da bi ih ispostovao. :D :D
Jednom poslije neke zurke odem ja sa djevojkom tam i boga mi se mi fino opustili,pocele se i ruke uvlacit...ma primili se pravo.Cujem ja odjednom neku svadju ispred Paradiza i kontam da ne nisu moji drugari pobili,al necu sebi da priznam jer mi je jako lijepo... :3some:
Poce ono deranje zestoko,Bilecko...nisam ja picka nikad bijo,...sta si ti reko da sam ja,...ma kom ti...vidim ja pobise se,te reko ovo su mi drugari,al kurac i njoj dobro pa veli ma ko zna ko je,neka te(ne vadi ga ;))i opiro se ja tu malo,sve ne mogu da ne odem a ne mnogu da napustim...te kad vidjoh da je vrag odnio salu ,reko sacekaj vracam se i onko trceci i usput se zakopcavajuci pred Paradizo,kad tamo oni se vec pobili i izmirili,ja poludijo.Vracam se ja kod skole,kad draga ljuta,ceka i blebece...kaze nek ti sad drugari p.... daju,i tako ljuta ode kuci,a ja nazad u Paradizo ne bi li naso novu zrtvu,al curac,sve se razbjezale zbog frke.
Te onako sjeban i ja kuci pa u ruku desnicu...
Kad god se sjetim tog mjesta sjetim se i ovog dogadjaja kad sam osto suva curca... ;D ;D,mada i onih lijepih,jer sam ih tu dosta dozivio!
Neprijateljima treba neprekidno oprastati,jer je upravo to ono sto ih najvise ljuti!

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: TAJNA LJUBAVNA SKROVISTA U GRADU I OKOLINI...
« Odgovor #2 poslato: 16.09.2008. 14:12:31 »
sremci, dobra priča! :lol_sign:  :sign17:

Van mreže zid

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 675
  • Ugled: +51/-46
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: TAJNA LJUBAVNA SKROVISTA U GRADU I OKOLINI...
« Odgovor #3 poslato: 16.09.2008. 17:37:49 »
Stvarno si me Sremci odlicno podsjetio na jednu skoro zaboravljenu stvar. Super si ovo gore sve napiso. Ja samo mislim da nije taj osjecaj vezan toliko za mjesto nego za taj tvoj period kad si mlad i neiskusan i sve ti je to super jer imas 17 godina i ne znas koliko je zivot sranje i koliko je vulva kvarna. hehhehhhehe
Ne mogu da se odlucim da li su to stepenice kod obdanista ili Becarusa. Ali se sjecam da je oko Becaruse ordiniro neki matori lik za koga se predpostavljalo da je voajer!?!

Van mreže stormy

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 166
  • Ugled: +14/-9
    • Pogledaj profil
Odg: TAJNA LJUBAVNA SKROVISTA U GRADU I OKOLINI...
« Odgovor #4 poslato: 16.09.2008. 20:31:04 »
otidjite na muzej,uvece, ako zelite "ljubavnu" story  ;) ;)

Van mreže error

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 948
  • Ugled: +47/-40
    • Pogledaj profil
Odg: TAJNA LJUBAVNA SKROVISTA U GRADU I OKOLINI...
« Odgovor #5 poslato: 16.09.2008. 20:38:42 »
Treba doci na red na muzeju.
Hua,hua

Van mreže malisa

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 16
  • Ugled: +1/-1
    • Pogledaj profil
Odg: TAJNA LJUBAVNA SKROVISTA U GRADU I OKOLINI...
« Odgovor #6 poslato: 16.09.2008. 20:45:09 »
A klupe u parku mmm... ::) ::)

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: TAJNA LJUBAVNA SKROVISTA U GRADU I OKOLINI...
« Odgovor #7 poslato: 16.09.2008. 21:13:33 »
na te klupe svaku noć pojedini građani našeg grada mokre....a ja budala nisam kontao zašto svi sjede na naslonjaču

Van mreže stormy

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 166
  • Ugled: +14/-9
    • Pogledaj profil
Odg: TAJNA LJUBAVNA SKROVISTA U GRADU I OKOLINI...
« Odgovor #8 poslato: 16.09.2008. 21:52:09 »
Treba doci na red na muzeju.
a Bogami  :D :D

Van mreže malisa

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 16
  • Ugled: +1/-1
    • Pogledaj profil
Odg: TAJNA LJUBAVNA SKROVISTA U GRADU I OKOLINI...
« Odgovor #9 poslato: 18.09.2008. 15:45:47 »
 :D :D :D

Van mreže Hercegovac77

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1412
  • Ugled: +45/-18
    • Pogledaj profil
Odg: TAJNA LJUBAVNA SKROVISTA U GRADU I OKOLINI...
« Odgovor #10 poslato: 18.09.2008. 16:28:57 »
Ne mogu da se odlucim da li su to stepenice kod obdanista ili Becarusa. Ali se sjecam da je oko Becaruse ordiniro neki matori lik za koga se predpostavljalo da je voajer!?!
Hehehe taj matori lik iz becaruse je bio stvarno voajer, vise ne ordinira. Bio je malen rastom ne mogu da se sjetim kako se zvao(mislim da nije vise medju zivima), znao je da se zanese i pridje paru na metar  :D :D :D
Sklonista ima ne zna im se broj i u samom centru grada a tek periferija............

Van mreže promenjenNick

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 11
  • Ugled: +0/-4
    • Pogledaj profil
Odg: TAJNA LJUBAVNA SKROVISTA U GRADU I OKOLINI...
« Odgovor #11 poslato: 02.11.2008. 09:06:47 »
muzej,Baljacko kolo,parking ispod Kovnice,a nekad dobro dodje i kad ti neko ustupi gajbu  :zvizduk:

Van mreže road king

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 618
  • Ugled: +61/-27
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: TAJNA LJUBAVNA SKROVISTA U GRADU I OKOLINI...
« Odgovor #12 poslato: 10.11.2008. 23:39:12 »
muzej,Baljacko kolo,parking ispod Kovnice,a nekad dobro dodje i kad ti neko ustupi gajbu  :zvizduk:

  ova iskusna dobro j....e        :o ;D :D