Anketa

Ocjena za ovu temu od 01-10?

10
3 (42.9%)
09
0 (0%)
08
1 (14.3%)
07
1 (14.3%)
06
0 (0%)
05
1 (14.3%)
04
0 (0%)
03
0 (0%)
02
1 (14.3%)
01
0 (0%)

Ukupno glasova: 7

Autor Tema: Vijesti iz svih sportova  (Pročitano 124226 puta)

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže darre

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 74
  • Ugled: +16/-1
  • Pol: Muškarac
  • Rodjen da peca natjeran da radi...
    • Pogledaj profil
Odg: Vijesti iz svih sportova
« Odgovor #240 poslato: 24.09.2008. 19:41:55 »
MILAN MILOSEVIC u Zvezdi

Krilo Milan Milošević biće novo pojačanje KK Crvena zvezda.

Uprava Zvezde dogovorila se oko obeštećenja sa tuzlanskom Slobodom Ditom, a Milošević će potpisati četvorogodišnji ugovor. Milošević može da igra uspešno na pozicijama 3 i 4. Visok je 205cm i ima 23 godine.

Košarkaš tuzlanskog kluba bio je veoma tražen tokom ovog leta, a za njega su se posebno interesovali klubovi iz bivše Jugoslavije.

Dovođenjem Miloševića crveno-beli su rešili problem na pšoziciji četiri, jer zbog povrede kapiten ekipe Tadija Dragićević neće igrati u prvih 6 nedelja sezone.

Zvezda sezonu počinje 4. oktobra, kada u prvom kolu Jadranske lige gostuje u Železniku

Sve najbolje Minja
« Poslednja izmena: 25.09.2008. 11:06:04 darre »
Moras prvo puzati da bi znao hodati...

Van mreže sremci

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 469
  • Ugled: +23/-10
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Vijesti iz svih sportova
« Odgovor #241 poslato: 24.09.2008. 21:59:23 »
Minja zelim ti sve najbolje!!!
Svaka cast,nek jos neko od nasih ljudi napravi dobru karijeru i ostvari djecacke snove!!!!
Neprijateljima treba neprekidno oprastati,jer je upravo to ono sto ih najvise ljuti!

Van mreže road king

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 618
  • Ugled: +61/-27
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Vijesti iz svih sportova
« Odgovor #242 poslato: 24.09.2008. 22:01:09 »
MINJA SVE NAJBOLJE....

Van mreže bocky

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 75
  • Ugled: +9/-4
  • Pol: Muškarac
  • Vjera u pobjedu je pola dobijene bitke!!!
    • Pogledaj profil
Odg: Vijesti iz svih sportova
« Odgovor #243 poslato: 24.09.2008. 23:17:25 »
Brate moj samo gazi!!! :blob8: :blob8: :taz:

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Odg: Vijesti iz svih sportova
« Odgovor #244 poslato: 25.09.2008. 00:23:54 »
Predivno.
Koliko su nam teski uslovi pokazuje podatak da ako igrac zeli da igra za svoj omiljeni klub mora da prodje sito i reseto

Petlic KK Hercegovac-od 10-12 godina
Kadet KK Hercegovac-od 14-16 godina
Junior KK Hercegovac-od 16-18
Senior KK Hercegovac-od 18+
B tim KK Hercegovca-19 godina
A tim KK Hercegovca-20 godina
Igras jednu sezonu i molis boga da odigras sto je moguce bolje-21 godina
Onako izmucen konacno ulazis u bolji tim od KK Hercegovca npr.Slobodu Ditu,Igokeu ili za Bosnu-22 godina
I konacno da se ispuni i taj san odlazis u svoj omiljeni klub-23 godina

E na ovaj slican nacin je i Minja presao put nije mu bilo lako.Buduci "bilecki talenti" neka se dobro zapitaju sta treba ciniti da li da treniras ili ne.Veliko je to pitanje,ali ako imas zelju i volju mozes svasta da uradis u zivotu.

Van mreže djeturum

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 380
  • Ugled: +19/-30
  • Pol: Žena
    • Pogledaj profil
Odg: Vijesti iz svih sportova
« Odgovor #245 poslato: 25.09.2008. 06:14:33 »
minja je trenjirao fudbal 7 godina a tek oko 18 te godine je poceo kosarku igrat.
nemoj  molim te da mi pricas o sportu kad pojma nemas, prvo se malo raspitaj za nekoga pa napisi. svi ste mi sad sportisti... rodjak dobrodosao u SEVERNU ARMIJU...

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Odg: Vijesti iz svih sportova
« Odgovor #246 poslato: 25.09.2008. 11:30:59 »
minja je trenjirao fudbal 7 godina a tek oko 18 te godine je poceo kosarku igrat.
nemoj  molim te da mi pricas o sportu kad pojma nemas, prvo se malo raspitaj za nekoga pa napisi. svi ste mi sad sportisti... rodjak dobrodosao u SEVERNU ARMIJU...
Ja sam rekao na slican nacin.Dobro znam odnosno cuo sam da je poceo trenirati kosarku od 17.5 godina.Ali ja sam naveo kako jedan decak koji hoce da postane vrhunski igrac iz Bilece(kroz sta treba proci da bi bio u minimalno u Zvezdi a to je i maximum).

Van mreže vukass

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 20
  • Ugled: +3/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Vijesti iz svih sportova
« Odgovor #247 poslato: 25.09.2008. 13:58:49 »
Predivno.
Koliko su nam teski uslovi pokazuje podatak da ako igrac zeli da igra za svoj omiljeni klub mora da prodje sito i reseto

Petlic KK Hercegovac-od 10-12 godina
Kadet KK Hercegovac-od 14-16 godina
Junior KK Hercegovac-od 16-18
Senior KK Hercegovac-od 18+
B tim KK Hercegovca-19 godina
A tim KK Hercegovca-20 godina
Igras jednu sezonu i molis boga da odigras sto je moguce bolje-21 godina
Onako izmucen konacno ulazis u bolji tim od KK Hercegovca npr.Slobodu Ditu,Igokeu ili za Bosnu-22 godina
I konacno da se ispuni i taj san odlazis u svoj omiljeni klub-23 godina

E na ovaj slican nacin je i Minja presao put nije mu bilo lako.Buduci "bilecki talenti" neka se dobro zapitaju sta treba ciniti da li da treniras ili ne.Veliko je to pitanje,ali ako imas zelju i volju mozes svasta da uradis u zivotu.

Kakve veze ima kad si poceo trenirati,vazno je dal si talenat, dal imas volju da napredujes i naravno dal imas od koga da naucis neke stvari. Ako malo pogledas dosta igraca koji su napravili vrhunske karijere pocelo je da trenira u 20 godini pa su stigli do vrha. Minji svaka cast na najboljem je putu da napravi dobru karijeru.
Zelim mu sve najabolje!

Van mreže sremci

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 469
  • Ugled: +23/-10
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Vijesti iz svih sportova
« Odgovor #248 poslato: 25.09.2008. 15:05:25 »
I ja mislim da nema veze kad je poceo trenirat i sto je prije trenirao fudbal,naproti,to mu je velika prednost.Minja je jedna nevjerovatna alteta i veliki  kosarkaski talenat,visok 205cm a onako pokretljiv i onakav sut,pa to ima samo Stojakovic,a imao je i veliku srecu da radi sa vrhunskim, strucnjacima i dogurao je tu gdje jeste,a nadam se da ce jednog dana zaigrati i za CSKA ili Barselonu,jer Zvezda i Pesic ce ga sigurno izbrusiti jos vise!!!A i ovo sad je veliki uspjeh i sigurno san svakog djecaka,a Minja je srecom poceo i da ga zivi!!!Samo nek se cuva laznih prijatelja i lazne rodbine,kao i BG splavova i bice najbolji,a on to sigurno zna,jer da nezna nebi doguru do Zvezde!!!

Samo cepaj,Bileca je uz tebe!!!
« Poslednja izmena: 25.09.2008. 15:43:28 sremci »
Neprijateljima treba neprekidno oprastati,jer je upravo to ono sto ih najvise ljuti!

Van mreže misterX

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 331
  • Ugled: +4/-2
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Vijesti iz svih sportova
« Odgovor #249 poslato: 26.09.2008. 00:07:46 »
Od 2016. godine 24 selekcije na EP

Evropska fudbalska federacija (UEFA) odlučila je danas da na kontinentalnom turniru, počev od Evropskog prvenstva 2016. godine učestvuje 24 reprezentacije.
Član Izvršnog odbora Svetske fudbalske federacije (FIFA) Franc Bekenbauer izjavio je da će organizacija takmičenja biti mnogo teža, jer će učestvovati više država.
Na evropskim prvenstvima do sada je učestvovalo 16 reprezentacija.
"Kvalitet se ne menja, ali pitanje je kako sve organizovati. Biće mnogo više utakmica", rekao je Bekenbauer.
Uefa će sutra razmatrati i pripreme Poljske i Ukrajine za organizaciju EP 2012. godine

Van mreže bocky

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 75
  • Ugled: +9/-4
  • Pol: Muškarac
  • Vjera u pobjedu je pola dobijene bitke!!!
    • Pogledaj profil
Odg: Vijesti iz svih sportova
« Odgovor #250 poslato: 26.09.2008. 00:47:15 »
Minjo braca su uz tebe!!!

Van mreže Ibrahimovic

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 37
  • Ugled: +1/-16
    • Pogledaj profil
Odg: Vijesti iz svih sportova
« Odgovor #251 poslato: 21.10.2008. 12:21:04 »
Minjo Trezor je uz tebe :D

Van mreže ševa

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 48
  • Ugled: +2/-5
    • Pogledaj profil
Odg: Vijesti iz svih sportova
« Odgovor #252 poslato: 22.10.2008. 21:22:31 »
Minja Bileća je uz tebe,samo nastavi!!! ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Odg: Vijesti iz svih sportova
« Odgovor #253 poslato: 12.07.2009. 23:52:26 »


Kako bije selektor Meksika

Selektor Meksika Havijer Agire napravio je nesvakidašnji prekršaj i umalo izazvao opštu tuču na utakmici Gold kupa u kojoj je njegova reprezentacija remizirala sa Panamom - 1:1.

On je nogom zakačio, praktično udario, protivničkog fudbalera koji je "špartao" uz aut liniju.
http://www.youtube.com/watch?v=yCxWxHRp8TI&eurl=http%3A%2F%2Fmtsmondo.com%2Fsport%2Fvesti%2Ftext.php%3Fvest%3D140623&feature=player_embedded

Agire je dobio crveni karton, a Fudbalska federacija Severne i Srednje Amerika, koja organizuje Gold kup, odmah je reagovala i suspendovala ga sa tri utakmice zabrane sedenja na klupi.

"Kazna je stroga i pravedna", izjavio je Agire.

On neće voditi reprezentaciju Meksika u trećem kolu Grupe C Gold kupa protiv Gvadalupea, zatim ni u četvrtfinalu u kome će njegov tim sigurno igrati, kao i ni u polufinalu ukoliko se "sombrerosi" plasiraju.

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Odg: Vijesti iz svih sportova
« Odgovor #254 poslato: 13.07.2009. 14:01:54 »

Kleo: 'Došao sam u tim pobednika'

Partizan u utorak igra prvu utakmicu drugog kola kvalifikacija za LŠ, a mnogo se očekuje od Kleversona Kordove Klea.

Jedno od najvećih pojačanja ’crno-belih’ ovog leta, Kleo će uz najboljeg strelca Lamina Dijaru predstavljati najveću opasnost po protivničke odbrane. Brazilac je pre dva meseca došao u Partizan iz najvećeg rivala Crvene zvezde, i kako sam kaže, zna da je došao u tim pobednika.

„Uspešno sam se adaptirao i osećam da sam deo ekipe. Svi u Partizanu veruju u mene i dobro su me prihvatili, što mi uliva neophodno samopouzdanje. Sasvim mi je jasno da ovde imam uslove da uspem“, izjavio je Kleo.

„Svi dobro znamo koji su ciljevi Partizana, kako u domaćem prvenstvu, tako i u Evropi. Iskreno verujem da ćemo ove jeseni igrati u Ligi šampiona, jer ova ekipa ima kvalitet za to. Došao sam u tim pobednika i to osećam na svakom koraku“.

Brazilac je već na pripremnim utakmicama pokazao zašto ga je uprava kluba dovela, a na meču sa Rabotničkim dobio je najveće ovacije publike na stadionu Partizana.

„Zadovoljan sam jer sve sjajno funkcioniše, a podrška navijača mi mnogo znači. Gol u poslednjoj proveri pred put, kao i aplauzi sa tribina, učinili su veliku stvar za moje samopouzdanje. Daću maksimum da bih im se odužio na pravi način, a to su, pre svega, golovi i bespoštedno zalaganje na utakmicama. Sve će doći s utakmicama, a tada će me, siguran sam, navijači još više voleti“.

Utakmica protiv Rila u utorak veče (20:45h) na stadionu ’Belvi’ biće Kleov debi u evropskim takmičenjima.

„Prvi put ću igrati evropsku utakmicu i sa nestrpljenjem očekujem da počne. Iako sam debitant, dobro znam šta me čeka, jer sam nastupao u Kopa Libertadores, koji je južnoamerički pandan Ligi šampiona. Postigao sam i jedan gol, a vrhunac moje karijere u Brazilu bilo je igranje u finalu Kopa Libertadores. Nažalost, moj Atletiko Paranaense tada je poražen od Sao Paula“, istako je Kleo.

Velški šampion je nepoznanica za sve u Partizanu i Srbiji, međutim, Kleo očekuje povoljan rezultat na Ostrvu.

„Potrebno je da se skoncentrišemo na svoju igru, da prikažemo naše dobre karakteristike iz kontrolnih mečeva i problema neće biti. Ulog u utakmici s Rilom je veliki, toga smo svi svesni. Maksimalno smo spremni i motivisani za ono što nas čeka i verujemo da ćemo se u Beograd vratiti s dobrim rezultatom“, kaže Kleo.

Kad su u pitanju golovi, Kleo je već odredio svoj cilj.

„Bilo bi idealno kada bih prešao brojku od 15 golova u sezoni. Pri tom mislim na sva takmičenja. Iskreno, manje je važno ko će biti strelac, bitno je da svi damo maksimalan doprinos uspesima Partizana“ izjavila je Partizanova devetka.

Kleo je svestan konkurencije u napadu Partizana, ali mu nije bitno da li će igrati sa Dijarom, Vašingtonom ili Ilićem, sve dok je u timu.

„Moje je da igram, a s kim ću biti u tandemu, manje je važno. Svi smo ovde na istom zadatku, a to je da Partizan bude učesnik Lige šampiona“, zaključio je Kleo.