Autor Tema: ZANIMLJIVOSTI !!?  (Pročitano 18284 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže milozeks

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 102
  • Ugled: +87/-40
    • Pogledaj profil
Pre cu biti JA nego ono sto vi volite!!!

Van mreže hud

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 735
  • Ugled: +77/-14
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: ZANIMLJIVOSTI !!?
« Odgovor #31 poslato: 11.06.2009. 13:14:01 »
Weseli Centar.

Pusi ga. Kulturno: Dodji na salter po pljugu.

Idem da kenjam. Kulturno: Idem da postavim nagaznu minu.

Kako kulturan gospodin u restoranu kaze dami “Idem pisati. Idem se rukovati s jednim gospodinom, kojeg ce te kasnije upoznati!

Lepo te osisao. Drugacije: Imas frizuru pickin prkos.

Kad ide zena da kupi grudnjak, a ima veeeeelike sise: idem po padobrane, hoces biti padobranac?

Hvala-izraz nepostoji.

Mislim da niste pogledali sve aspekte ugovora************** Jebem te corava.

Da li biste bili ljubazni i obrazložili današnju iznenadnu promjenu vašeg stava i mišljenja? U Bosni- Koji ti je danas kurac?

Prijatno- Ma disi covece

Necu, boli me briga=bosanski=ocu kurac boli me picka.

U svetu: Vasa sekretarica je vrlo simpaticna. Kod nas: JEL JEBES TI TO?

Kako kulturan covek kupuje kondom-izvadi onu stvar i kaze molim odelo za gospodina.

U svijetu: Nismo u mogucnosti da vam damo robu na odloženo placanje. U Bosni: Dacu ti ja ku.ac na odgodeno.

U svijetu se kaze:dragi kolega dugo se nismo vidjeli,a u Bosni Đe si pi..a ti materina.

Ne mogu. Srpski ocu boli me kurac.

Idem da jedem. Drugacije: Idem da bacim nesto u kljun.

Kako je bilo (posle onanije).  Odgovor: Pljuje ko trudna.

Idem da vrsim malu nuzdu. Kulturno: Idem petlu da pustim krv.
Mudrome više koriste neprijatelji nego glupome prijatelji.

Van mreže hud

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 735
  • Ugled: +77/-14
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: ZANIMLJIVOSTI !!?
« Odgovor #32 poslato: 11.07.2009. 18:23:53 »
PRIVATNI DETEKTIV
VARA ME, LAŽE, POTKRADA.....BRAČNI DRUG, POSLOVNI PARTNER, UPOSLENIK, DJEVOJKA/MOMAK, SIN/KĆERKA...ONAJ OD KOGA SE TO NAJMANJE NADATE...

Sumnjate ili još gore, znate...ne mucite se - UKOLIKO ŽELITE ZNATI KAKO STVARI STVARNO STOJE, OBRATITE SE NAMA, DISKRETNO I S POVJERENJEM IZVRŠAVAMO SVE VRSTE PROVJERA VJERNOSTI, LOJALNOSTI, ISKRENOSTI, LIČNIH PODATAKA, ISPRAVNOST DOKUMENATA.

UZ POMOĆ NAJSOFISTICIRANIJE TEHNIKE, UREĐAJA I PROFESIONALNOG OSOBLJA U NAJKRAĆEM ROKU PREUZIMATE POTPUNU KONTROLU NAD ŽELJENOM OSOBOM:

1. šta radi u kući kada je sam/a, koji tv-program gleda, kakve filmove, ko dolazi u kuću i kada
2. sa kime, kada, koliko i o čemu telefonira, na fiksni ili na mobilni telefon, kakve SMS poruke šalje i prima na mobilni telefon
3. sa kime i o čemu se dopisuje na internetu (ne zaboravite da je samo u BIH preko 20.000 pedofila i silovatelja na internetu i da danas na internetu se više nego često vrše prevare partnera putem mnogobrojnih mogućnosti, programa za chat, stranica za upoznavanje, e-mailova itd.), koje web-stranice posjećuje, svako slovo koje se otkuca na računaru, svaka pristupna šifra na računaru, skrivene datoteke, koje dokumente otvara
4. gdje izlazi, koje lokale i mjesta posjećuje, o čemu priča na sastancima i izlascima, kada dolazi kući, vidite svaki korak i čujete svaku riječ osobe
5. puna provjera poslovnog partnera ili uposlenika, šta rade u toku radnog vremena, dali posjećuju erotske stranice, dali troše vaš telefon na privatne pozive, dali su ljubazni prema mušterijama, dali kradu novac iz kase, dali izdaju redovno račune, šta i sa kime pričaju u toku i poslije radnog vremena u vašim poslovnim prostorijama, putem firminog ili ličnog telefona, šta ostali uposlenici misle o vama, dali je uposlenik falsifikovao lične dokumente, diplome ili certifikate kvalifikacije ili je pak bivši zatvorenik ili ovisnik o drogama (detaljna provjera u institucijama) itd. itd.
6. dali je suprug stvarno na poslovnom putovanju u Austriji, i ako da, dali je tamo stvarno tako usamljen ili je pak njoj kupio nove gaćice od vaše ušteđevine za more..Koliko se suprugi stvarno sviđa atraktivni kolega sa posla...
7. Jeli kćerka i dalje izlazi sa onim tipom i lošim društvom a izričito ste joj to zabranili....Dali sin uzima opojna sredstva ili priča kako jedva čeka da protegnete papke da naslijedi imanje...
8. Jeli vaš uposlenik na bolovanju stvarno bolestan i leži kući sa oblozima ili slobodno vrijeme koristi za honorarni rad
9. Oduvijek sumnjate da Vam komšija ispušta zrak na gumama auta ili baca otpadke u vaš predivni vrt...sumnjate da je on otrovao vašeg psa i izgrebao lak vašeg novog automobila ?
10. Ili pak sumnjate da vas uhode, prisluškuju telefon, nadziru stan ili radno mjesto...sa najmodernijom opremom otkrivamo sve vrste prislušnih uređaja i nadzornih kamera.

I JOŠ MNOGO PRIMJERA LAŽLJIVIH, POKVARENIH, NEVJERNIH I ZLOBNIH LJUDI KOJIMA VI NAJVIŠE VJERUJETE, KONTAKTIRAJTE NAS, IZNENADIT ĆETE SE ŠTO ĆETE VIDJETI SVOJIM OČIMA U ČUTI SVOJIM UŠIMA...
RADIMO PROFESIONALNO, BRZO I POVOLJNO...MOBILNI SMO ZA RAD U CIJELOJ BOSNI I HERCEGOVINI !

9 od 10 žena koje predosjećaju da ih partner vara su u pravu
50% muškaraca koji sumnjaju u vijernost partnerke su u pravu

KONTAKTIRAJTE NAS NA E-MAIL: PROVJERI@YAHOO.COM

Opišite nam ukratko vašu situaciju a mi ćemo vam predložiti sve varijante i opcije i zajedno razraditi plan. Vrhunsku špijunsku opremu možemo instalirati skrivenu u vašim prostorijama. Također možemo raditi terenski gdje naši profesionalac neprimjetno obavljaju zadatak u tuđim prostorijama i na terenu.
Sve naše aktivnosti i nadzor je potpuno diskretan i vi se ne izlažete nikakvom riziku da budute otkriveni – nadzirane osobe to nikada neće saznati !

OPREMA KOJU KORISTIMO: Koristimo najmanju i najsofisticiraniju opremu za nadzor i prisluškivanje, kamere i mikrofone koje ni profesionalci ne mogu pronaći, snimače videa i zvuka, najjače prijemnike signala, super uha, uređaje za prisluškivanje kroz zidove, lokatore tačne pozicije osobe ili predmeta.

NAČIN RADA: zavisno od situacije postavljamo skrivenu opremu u vašim prostorijama, radnom mjestu, na otvorenom, autu, na terenu...u nekim situacijama to nije moguće, tada naši profesionalci stvari preuzimaju u svoje ruke i lično izlaze na teren i lice mjesta i vrše nadzor i prisluškivanje, potpuno brzo, neprimjetno i diskretno.

VIŠE OD 25 GODINA ISKUSTVA ČINE NAS MAJSTORIMA NAŠEG ZANATA !! POKLONITE NAM VAŠE POVJERENJE I UVJERITE SE SAMI !!
 :o :o :o
Mudrome više koriste neprijatelji nego glupome prijatelji.

Van mreže bona

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 61
  • Ugled: +6/-6
    • Pogledaj profil
Odg: ZANIMLJIVOSTI !!?
« Odgovor #33 poslato: 11.07.2009. 19:06:20 »
Hmmm... :zvizduk: ;D

Van mreže mrgud

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 94
  • Ugled: +39/-5
    • Pogledaj profil
Odg: ZANIMLJIVOSTI !!?
« Odgovor #34 poslato: 12.07.2009. 00:15:13 »
Također možemo raditi terenski gdje naši profesionalac neprimjetno obavljaju zadatak u tuđim prostorijama i na terenu.


Nema vise, sve znaju... A ja se cudim ko su ovi nepoznati likovi po gradu  >:(
« Poslednja izmena: 12.07.2009. 00:21:26 mrgud »