Autor Tema: STA JE NAJPRIMARNIJE URADITI U BILEĆI POSLE IZBORA???!!!  (Pročitano 20298 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Gedeon

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 29
  • Ugled: +3/-2
    • Pogledaj profil
Odg: STA JE NAJPRIMARNIJE URADITI U BILEĆI POSLE IZBORA???!!!
« Odgovor #15 poslato: 13.10.2008. 18:50:52 »
To sto se Skupstina  podmladila samo je dokaz vise da mladi zasluzuju vise mjesta u raspodjeli opstinskih funkcija. Predstoje odluke o sluzbenicima Odjeljenja opstinskih poslova i dr. i valjalo bi podsjetiti stranke da su bas mladi (iako ima bizarnih slucajeva) dobili znacajnu podrsku gradjana. Mislim da sposobni sluzbenici vise znace ovoj opstni nego odbornici. I jos, ja bih vise nade polagao u mladjeg covjeka koji po prirodi stvari ima zelju da se dokaze, nego u iskusnog a starijeg koji broji dane do penzije i kome se ne biju bitke sa bileckim vjetrenjacama.
 Elem, meni se uvijek cinilo da je jedan od vecih problema u Bileci sto je njeni gradjani ne vole. Ovdje se ukorijenila poza rezignacije i jalovog kritiziranja. Pokret bi trebao da i na teorijskom nivou pokrene interes gradjana za zajednicu u kojoj zive, da kreira duh grada kakav postoji u Trebinju npr. I konacno, ja ne znam cija je ideja za ovakav pokret, i to nece biti ni vazno sve dok se ta ideja ne ostvari.

Van mreže dead

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 281
  • Ugled: +27/-5
    • Pogledaj profil
Odg: STA JE NAJPRIMARNIJE URADITI U BILEĆI POSLE IZBORA???!!!
« Odgovor #16 poslato: 13.10.2008. 19:40:47 »
Ja sam samo običan radnik i običan glasač i ako se desi da se formira neki Pokret za Bileću od ljudi kojima je stalo do svog grada a ne samo do dobre i uredne plate ja jedino i čvrsto mogu da obećam svoj glas ako naravno do tada budem živ :dedica: Pozdrav svima.


Van mreže ortodox

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 126
  • Ugled: +2/-12
    • Pogledaj profil
Odg: STA JE NAJPRIMARNIJE URADITI U BILEĆI POSLE IZBORA???!!!
« Odgovor #17 poslato: 13.10.2008. 21:17:47 »
To dead,Bileca bilecanima. :taptap:

Van mreže kuksi

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 148
  • Ugled: +16/-4
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: STA JE NAJPRIMARNIJE URADITI U BILEĆI POSLE IZBORA???!!!
« Odgovor #18 poslato: 14.10.2008. 10:19:08 »
Znate kad neko kaze da je nemoguce osnovati Pokret za Bilecu onda bi trebao da objasni zbog cega je to nemoguce. Naravno da je moguce i to je nesto cemu treba teziti u skorije vrijeme. I zasto uvijek se nadje par likova na ovom forumu koji konstantno minira bilo koju pozitivnu ideju koja se pojavi. Vjerovatno da bi ispali face. Jebem li ga.
Pa ljudi moji takav jedan pokret bi mnogo pomogao Bileci i u vidu sportskih, kulturnih desavanja, organizovanja tribina na razlicite teme, pa za cetiri godine do sledecih lokalnih izbora to bi sigurno bila jedna stabilna organizacija koja bi mogla da bude zastupljena u Skupstini opstine, pa taman jedan odbornik jedan, ali bi se bar cuo glas razuma.
Evo sad imamo kako rece SAF 11 mladih ljudi u Skupstini, pa vidjecemo koliko ce se oni zalagati za poboljsanje zivota mladih u Bileci, a to je nesto sto su svi isticali u svojim "ponaosob" politickim kampanjama. A okupljanje mladih ljudi iz razlicitih partija mislim da je skoro nemoguce, cast izuzecima, bar ovo sto ja znam, jer vecina je duboko zagrizla stranacku sargarepu.
Zivot je kao pepeljara: dok je cist i lep, dotle je prazan i nema smisla !

Van mreže S.A.F.

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 684
  • Ugled: +27/-34
    • Pogledaj profil
Odg: STA JE NAJPRIMARNIJE URADITI U BILEĆI POSLE IZBORA???!!!
« Odgovor #19 poslato: 14.10.2008. 11:31:10 »
Nisam rekao da je Pokret za Bileću nemoguće osnovati, već da je to jako teško. Sjećam se dobro osnivanja Savjeta Mladih Bileće, koji je osnovan sa prije šest godina sa krajnje pozitivnim namjerama, a danas malo ko zna i da je postojala ta zaboravljenja organizacija. Pošto sam i sam učestvovao u tome jako dobro znam kako je teško napraviti nešto kada se nastupa na širokoj osnovi. Bilo ko od mlađih ljudi koji bi eventualno učestvovao u formiranju Pokreta za Bileću bi trebalo da se sjeti pompe i euforije koja je vladala pri formiranju SMB, i da ne ponovi greške koje su tada pravljene.

Van mreže SDS

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 2
  • Ugled: +1/-2
    • Pogledaj profil
Odg: STA JE NAJPRIMARNIJE URADITI U BILEĆI POSLE IZBORA???!!!
« Odgovor #20 poslato: 15.10.2008. 19:49:36 »
Promijeniti novoizabranog nacelnika!

Van mreže road king

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 618
  • Ugled: +61/-27
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: STA JE NAJPRIMARNIJE URADITI U BILEĆI POSLE IZBORA???!!!
« Odgovor #21 poslato: 15.10.2008. 23:42:21 »
Dati NOVICI SMOKVICI bolji posao
                :D

i arkana postaviti za direktora vodovoda
                     ;D
« Poslednja izmena: 15.10.2008. 23:44:15 road king »

Van mreže road king

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 618
  • Ugled: +61/-27
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: STA JE NAJPRIMARNIJE URADITI U BILEĆI POSLE IZBORA???!!!
« Odgovor #22 poslato: 15.10.2008. 23:55:22 »
          Mnogima platiti plasticnu operaciju usiju posto im se uvo toliko izlizalo od informacija oko ovih izbora da veseli ljudi sad necuju nista. :lurk:

          Tiha Rudana i Comica  poslati na zasluzeni odmor na Havaje....jer njihov oparavak usiju ce da malo duze traje.

                                                                                       :puke: :puke: :puke:

Van mreže G F F

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 178
  • Ugled: +16/-6
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: STA JE NAJPRIMARNIJE URADITI U BILEĆI POSLE IZBORA???!!!
« Odgovor #23 poslato: 16.10.2008. 17:35:59 »
Nisam rekao da je Pokret za Bileću nemoguće osnovati, već da je to jako teško. Sjećam se dobro osnivanja Savjeta Mladih Bileće, koji je osnovan sa prije šest godina sa krajnje pozitivnim namjerama, a danas malo ko zna i da je postojala ta zaboravljenja organizacija. Pošto sam i sam učestvovao u tome jako dobro znam kako je teško napraviti nešto kada se nastupa na širokoj osnovi. Bilo ko od mlađih ljudi koji bi eventualno učestvovao u formiranju Pokreta za Bileću bi trebalo da se sjeti pompe i euforije koja je vladala pri formiranju SMB, i da ne ponovi greške koje su tada pravljene.
Od same ideje do osnivacke skupstine SMB-a proteklo je svega 5 dana sto je dokaz da takvo nesto uopste nije tesko osnovati samo ako postoji dovoljno volje i zelje.Jedina "greska" SMB-a je bila sto su mu clanstvo mahom cinili studenti pa kada su oni razisli nije imao ko da nastavi da vodi organizaciju.

Van mreže mrvica

  • empty
  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Odg: STA JE NAJPRIMARNIJE URADITI U BILEĆI POSLE IZBORA???!!!
« Odgovor #24 poslato: 18.10.2008. 14:24:28 »
za automatizaciju ja se mogu pobrinuti.

Van mreže ZOXL

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 756
  • Ugled: +55/-20
    • Pogledaj profil
Odg: STA JE NAJPRIMARNIJE URADITI U BILEĆI POSLE IZBORA???!!!
« Odgovor #25 poslato: 21.10.2008. 11:33:42 »
možda bi trebalo razmisliti o nekom malo većem gradskom parkingu..mada vala i ne vidim neku lokaciju..možda bi se dao sredit i proširit onaj parking ispod ''Atine''...možda bi trebalo ovo malo starog grada zaštiti od prolaska šlepera i ostalih kamiona sa sijenom itd.staviti žardinjere i okrenut saobraćaj nekuda iznad grada a nek kafandžije ljeti mogu iznijeti stolove kao i u Tb ljeti...pod hitno promijeniti kandilabere u glavnoj ulici i udarit neke mnogo ljepše i praktičnije..oni postojeći su toliko iskrivljeni i neučvršćeni da čine pravo ruglo..napraviti u donjem parku neku lijepu fontanu...razmislit o kioscima(buticima itd) koji bi bili ozidani kao u NK identično a ove limene lagano uklanjati..razmotriti pitanje zgrade ''Merćepovi mlini'' dal da se ruši naravno uz novčanu nadoknadu postojećim vlasnicima.pitanje je momenta kad će se sama od sebe srušiti..ne daj bože nekog malo jačeg zemljotresa..eto jbg..šta vi ostali mislite?

Van mreže herc

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 179
  • Ugled: +10/-1
    • Pogledaj profil
Odg: STA JE NAJPRIMARNIJE URADITI U BILEĆI POSLE IZBORA???!!!
« Odgovor #26 poslato: 21.10.2008. 12:23:51 »
..napraviti u donjem parku neku lijepu fontanu...razmislit o kioscima(buticima itd) koji bi bili ozidani kao u NK identično a ove limene lagano uklanjati..

...da ti kazem moj ZOXL da ce umjesto te cuvene fontane bilecke ,koja nikako da se napravi, izrasti
spomenik cetnicima, mislim da je vec procedura u toku (ono ..konkurs za najbolji rad i sl..), nase vlasti su
odlucile da je tu najbolje mjesto.. ne osporavam izgradnju spomenika ni cetnicima ni partizanima, ali mislim da mu tu nije mjesto....
Neki ljudi govore ono sta znaju, a drugi ljudi znaju sta govore!

Van mreže ZOXL

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 756
  • Ugled: +55/-20
    • Pogledaj profil
Odg: STA JE NAJPRIMARNIJE URADITI U BILEĆI POSLE IZBORA???!!!
« Odgovor #27 poslato: 21.10.2008. 15:36:04 »
 :o a ljudi moji kakvi više jadni spomenici..mi krepavamo u bijedi al je važno da napravimo spomenike umjesto neku korisnu stvar..ma ja..Bileća je to..nemam ništa protiv spomenika al ljudi moji pustite više istoriju tamo gdje joj je mjesto.treba se okrenut civilizaciji i naprednoj misli konačno..ma neznam..pozdrav  :(

Van mreže vukass

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 20
  • Ugled: +3/-0
    • Pogledaj profil
Odg: STA JE NAJPRIMARNIJE URADITI U BILEĆI POSLE IZBORA???!!!
« Odgovor #28 poslato: 21.10.2008. 16:03:02 »
Tu fontanu koliko prave ne bi me cudilo da iz nje potekne coca cola

Van mreže ZOXL

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 756
  • Ugled: +55/-20
    • Pogledaj profil
Odg: STA JE NAJPRIMARNIJE URADITI U BILEĆI POSLE IZBORA???!!!
« Odgovor #29 poslato: 23.10.2008. 13:50:04 »
zar nije prava šteta što ovakav stadion nije izgrađen i propada odnosno stoji neiskorišten a mogao bi biti u sklopu nekog budućeg sportsko-rekreativnog centra umjesto kasarne