Autor Tema: STA JE NAJPRIMARNIJE URADITI U BILEĆI POSLE IZBORA???!!!  (Pročitano 20237 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže darko

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 27
  • Ugled: +3/-2
    • Pogledaj profil
Odg: STA JE NAJPRIMARNIJE URADITI U BILEĆI POSLE IZBORA???!!!
« Odgovor #30 poslato: 23.10.2008. 14:25:09 »
Najprimarnije je nakupovati sto vise serpa i kanti.

Pitate se sto?!

Pa na osnovu sinlih predizbornih obecanja sada bi bio red da potece med i mlijeko .... a kud sa tim svim ako ne budemo imali dosta serpa i kanta.

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: STA JE NAJPRIMARNIJE URADITI U BILEĆI POSLE IZBORA???!!!
« Odgovor #31 poslato: 23.10.2008. 15:03:26 »
Pa na osnovu sinlih predizbornih obecanja sada bi bio red da potece med i mlijeko .... a kud sa tim svim ako ne budemo imali dosta serpa i kanta.
:D super

Van mreže ZOXL

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 756
  • Ugled: +55/-20
    • Pogledaj profil
Odg: STA JE NAJPRIMARNIJE URADITI U BILEĆI POSLE IZBORA???!!!
« Odgovor #32 poslato: 23.10.2008. 16:08:32 »
Najprimarnije je nakupovati sto vise serpa i kanti.

Pitate se sto?!

Pa na osnovu sinlih predizbornih obecanja sada bi bio red da potece med i mlijeko .... a kud sa tim svim ako ne budemo imali dosta serpa i kanta.

 :D  :D

Van mreže hud

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 735
  • Ugled: +77/-14
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: STA JE NAJPRIMARNIJE URADITI U BILEĆI POSLE IZBORA???!!!
« Odgovor #33 poslato: 02.11.2008. 20:33:21 »
Godine i godine...



 :(
« Poslednja izmena: 22.02.2010. 20:20:31 hud »
Mudrome više koriste neprijatelji nego glupome prijatelji.

Van mreže ZOXL

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 756
  • Ugled: +55/-20
    • Pogledaj profil
Odg: STA JE NAJPRIMARNIJE URADITI U BILEĆI POSLE IZBORA???!!!
« Odgovor #34 poslato: 03.11.2008. 12:28:25 »
ne sekiraj se hud..ne mogu biti gori ..al ni bolji pretpostavljam..ili sam ja možda previše skeptičan posle 43 provedene godine upravo ovdje vidjevši sve i svašta odnosno svu nemoć kako SKJ svojevremeno pa SDS posle i evo sad nam svima ostaje SNSD da tužno gledamo nastavak nemoći..a dabogda ja pogriješio u procjeni i dabogda konačno Bileća postala mormalna sredina za život zahvaljujući novoj vlasti i svakoj budućoj vlasti koja bi dolazila

Van mreže sanjar

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 1
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: STA JE NAJPRIMARNIJE URADITI U BILEĆI POSLE IZBORA???!!!
« Odgovor #35 poslato: 04.11.2008. 12:29:46 »
Pobjeci glavom bez obzira

Van mreže vukasin

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 17
  • Ugled: +1/-1
    • Pogledaj profil
Odg: STA JE NAJPRIMARNIJE URADITI U BILEĆI POSLE IZBORA???!!!
« Odgovor #36 poslato: 05.11.2008. 15:08:23 »
Pobjeci glavom bez obzira

Tuzno,ali istinito :(
I ja sam par godina cekao sve misleci da ce bit bolje,pa sam otisao u Pg da radim,posto se u Bileci ne moze dobiti krsten posao ako nemas zestoku vezu,a vrijeme brzo prolazi!Pa zamislite vi kako sam se ja osjecao kad sam zavrsio ETF i nisam mogao da nadjem zaposlenje?!Pa vecina ljudi tamo u "Elektricnom"pojma nema sta je struja!Mislim da je njihov direktor mrtav od srece kad mu se vrate svi zivi i zdravi sa terena!
Prosli vikend sam bio u Bileci i stvarno me tuga uhvati kad vidim da je ona bila i ostala slijepo crijevo u drzavi!
Prodjem kraj sportske dvorane i sretnem ex komsiju koji radi na njenom renoviranju,Kaze mi da se neko zestoko opario,a da ce minimalna sredstva bit ulozena,malo da se fasada okreci,da se narodu zamazu oci....
I jos mi kaze da je neki dan bilo nevrijeme,tako da se sva staklena vuna koju su bili postavili na krov(da se zimi ne bi mrzli u dvorani,a ljeti da se ne bi kvarcali,tj.izolacija)dobro natopila kisom,pa je samim time izgubila svoju funkciju.Ali nikom nista,radovi se nastavljaju,a to sto je par tona vode na dvorani i sto je mast otisla u propast-nikom nista!Ili kako mi "majstori"rekose:" 'Ajde Boga ti,isparice voda,sta ima veze?!"
I sve je tako u Bileci,po principu:"Drzi vodu dok majstori odu!"

Van mreže SRKI-88

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 33
  • Ugled: +5/-2
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: STA JE NAJPRIMARNIJE URADITI U BILEĆI POSLE IZBORA???!!!
« Odgovor #37 poslato: 07.11.2008. 16:41:17 »
Trebalo bi privuci strane investitore u grad nebi li se otvorila neka mini fabrika ili nesto slicno. To nam je jedini izlaz. Od ovih nasih posrnulih "giganta" nema nista. Iluzije su ako neko misli da ce te firme da rade kao nekada. Zato treba vlast da podstakne mlade ljude i pomogne im da pokrenu vlastiti biznis.