Autor Tema: BILEĆAinfo - 1 godina online!  (Pročitano 17750 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
BILEĆAinfo - 1 godina online!
« poslato: 10.10.2008. 02:20:37 »
Prošlo je tačno godinu dana od kako se naš sajt zvanično pojavio na internetu i počeo sa radom.
Za godinu dana imamo preko 110 000 posjeta, a naša početna stranica je otvorena više od 1 600 000 puta.
Na forumu je registrovano preko 650 članova, napisano 28 000 postova (1000 izgubljeno), otvoreno 600 tema iz svih oblasti života. Prošli mjesec, septembar, je imao izuzetnu posjećenost od prosječno 450 unikatnih posjeta dnevno...

Sjetimo se problema koje smo imali, 2 puta napadan, jednom ddosovan server, i u junu gubljenje mnogo podataka sa foruma zbog požara u datacentru. Od marta do juna imali smo probleme oko pristupa sajtu, te je otvorena adresa i bileca-info.com u nadi da će riješiti dio problema.
Od 4. jula smo online na VLADIX serveru i nadamo se da će tako i ostati. Od 10. jula sajt je potpuno
reorganizovan i redizajniran. Pored noviteta uveden je moderan dizajn po uzoru na velike svjetske portale.
Probleme koje smo imali su iza nas. I dalje ćemo se truditi da Vas najbrže i najtačnije obavještavamo o Bileći, komuniciramo zajedno preko foruma

ili chata, družimo se. U narednom periodu možemo najaviti razne novitete, no neka to ostane iznenađenje.
Hvala na ukazanom povjerenju. Budite i dalje uz nas jer nam zajedno vrijeme brže prolazi...

-VLADIX ProSOFT, Vladimir Duka

« Poslednja izmena: 10.10.2008. 02:34:46 vladix_vlado »

Van mreže prinudna uprava

  • Start moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 833
  • Ugled: +63/-70
    • Pogledaj profil
Odg: BILEĆAinfo - 1 godina online!
« Odgovor #1 poslato: 10.10.2008. 21:58:38 »
pošto je danas tačno godinu dana od kada sam i ja član našeg sajta i ja ću malo da rezimiram...
sa kakvim sam ja oduševljenjem primio tu vijest-da imamo i mi u Bileći sajt,stvarno me ništa nije pozitivno iznenadilo u posljednjih par godina. Koliko sam se samo nervirao kad bi imali neke smetnje,tj kada ne bih mogao da pristupim forumu...
ispočetka sam se samo konektovao sa posla, da bi kasnije,kao i mnogi moji prijatelji, uveo net i na stanu. Tolika je bila euforija,sjećam se, da sam u ponoć sjeo u auto, zajedno sa Savićevićem otišao za Novi Sad da prijateljima pojasnim kako da "rukuju " sa sajtom, iako sam i sam, a i danas ogromni laik, bar za komp. Sjećam se,tada je nastala čuvena anegdota,pričam ja sa prijateljima u NS preko mob,pojašnjavam im kako da se registruju na forum,ja slabo znam objasniti a i oni neki "stručnjaci", izgorim ja par puta kredit,potpuno se iznervirao,odem opet da se dopunim i posle sigurno dva sata samo na čatu izađe poruka "JEDVA VAS NAĐOSMO MAJSTORI BILI VESELI"!!!!!!!!!!!!!!

jedina zamjerka,to zna i naš direktor,a sugerisao sam mu još tih prvih dana sajta jeste tema POLITIKA :pottytrain5:,uvijek sam se zalagao a i danas da ta tema se ukine,pa vidite šta je samo ta tema uradila od foruma u zadnjih mjesec dana,ali mene nećete pokolebati,iako mi ta tema ide na q...
Ali dešavanja u proteklih mjesec dana, i ponašanje pojedinih članova,ću raspraviti sa direktorom sajta i mojim prijateljem VLADIX-om!!! >:(
Nego, želim vam sretan rođendan i još mnogo godina na našem najboljem ,a i jedinom sajtu, ŽIVILA BILEĆA!!!
Ne bojim se tudjinskog nakota,no se bojim od zla domaćega!!!

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Odg: BILEĆAinfo - 1 godina online!
« Odgovor #2 poslato: 10.10.2008. 23:48:52 »
pošto je danas tačno godinu dana od kada sam i ja član našeg sajta i ja ću malo da rezimiram...
sa kakvim sam ja oduševljenjem primio tu vijest-da imamo i mi u Bileći sajt,stvarno me ništa nije pozitivno iznenadilo u posljednjih par godina. Koliko sam se samo nervirao kad bi imali neke smetnje,tj kada ne bih mogao da pristupim forumu...
ispočetka sam se samo konektovao sa posla, da bi kasnije,kao i mnogi moji prijatelji, uveo net i na stanu. Tolika je bila euforija,sjećam se, da sam u ponoć sjeo u auto, zajedno sa Savićevićem otišao za Novi Sad da prijateljima pojasnim kako da "rukuju " sa sajtom, iako sam i sam, a i danas ogromni laik, bar za komp. Sjećam se,tada je nastala čuvena anegdota,pričam ja sa prijateljima u NS preko mob,pojašnjavam im kako da se registruju na forum,ja slabo znam objasniti a i oni neki "stručnjaci", izgorim ja par puta kredit,potpuno se iznervirao,odem opet da se dopunim i posle sigurno dva sata samo na čatu izađe poruka "JEDVA VAS NAĐOSMO MAJSTORI BILI VESELI"!!!!!!!!!!!!!!

jedina zamjerka,to zna i naš direktor,a sugerisao sam mu još tih prvih dana sajta jeste tema POLITIKA :pottytrain5:,uvijek sam se zalagao a i danas da ta tema se ukine,pa vidite šta je samo ta tema uradila od foruma u zadnjih mjesec dana,ali mene nećete pokolebati,iako mi ta tema ide na q...
Ali dešavanja u proteklih mjesec dana, i ponašanje pojedinih članova,ću raspraviti sa direktorom sajta i mojim prijateljem VLADIX-om!!! >:(
Nego, želim vam sretan rođendan i još mnogo godina na našem najboljem ,a i jedinom sajtu, ŽIVILA BILEĆA!!!
vladix_vlado                              2007-09-29     1125     
BANES                           2007-09-29    1041    
coma                                     2007-10-02    504    
Dušan                      2007-10-03    10    
baba                                     2007-10-07    16    
batke                      2007-10-07    40    
sandro                      2007-10-07    151    


Ja ipak mislim da su ovih sedam momaka odigrali znacajnu ulogu u razvitku ovoga foruma u prvim danima rada.Prvih dana smo se ulogovali ja i vladix za nama je krenuo coma pa Dusan,baba,batke i Sandro tek onda nam je bilo jasno da forum ide pravim(uzlaznim)putem. ::)



Van mreže prinudna uprava

  • Start moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 833
  • Ugled: +63/-70
    • Pogledaj profil
Odg: BILEĆAinfo - 1 godina online!
« Odgovor #3 poslato: 11.10.2008. 10:42:05 »
evo vidite
Ne bojim se tudjinskog nakota,no se bojim od zla domaćega!!!

Van mreže road king

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 618
  • Ugled: +61/-27
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: BILEĆAinfo - 1 godina online!
« Odgovor #4 poslato: 11.10.2008. 12:45:54 »
svaka cast vladix-u na njegovom trudu,novi sam ovde i sajt je dobar....
jedina zamjerka mi je sto pojedini clanovi misle da je sajt licno njihov da samo mogu oni komentarisati oni kako da se izrazim ruziti....a da im niko na to neodgovori..a kad im odgovori ..onda pobuna,smeta im ovo smeta im ono......
ali dobro vazda je bilo kad nema macke misevi kolo vode......

Van mreže S.A.F.

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 684
  • Ugled: +27/-34
    • Pogledaj profil
Odg: BILEĆAinfo - 1 godina online!
« Odgovor #5 poslato: 11.10.2008. 15:30:23 »
Sad mi dođe da ciknem neku gangu u čast prve godišnjice, ali ne znam koju.
Predlažem da istaknuti član Coa nešto smisli tijem povodom.

Van mreže stormy

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 166
  • Ugled: +14/-9
    • Pogledaj profil
Odg: BILEĆAinfo - 1 godina online!
« Odgovor #6 poslato: 11.10.2008. 18:36:14 »
i ja sam nova ovde...i podrzavam roada  da je sajt super  :P

a sta,COA smislja gange??.... :D :D

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Odg: BILEĆAinfo - 1 godina online!
« Odgovor #7 poslato: 12.10.2008. 22:14:43 »
svaka cast vladix-u na njegovom trudu,novi sam ovde i sajt je dobar....
jedina zamjerka mi je sto pojedini clanovi misle da je sajt licno njihov da samo mogu oni komentarisati oni kako da se izrazim ruziti....a da im niko na to neodgovori..a kad im odgovori ..onda pobuna,smeta im ovo smeta im ono......
ali dobro vazda je bilo kad nema macke misevi kolo vode......

Road na koje mislis clanove??

Van mreže zid

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 675
  • Ugled: +51/-46
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: BILEĆAinfo - 1 godina online!
« Odgovor #8 poslato: 14.10.2008. 21:15:39 »
Dragi moji forumski prijatelji. Zelim da Vam cestitam godisnjicu i da Vam se zahvalim za sve divne trenutke provedene zajedno na ovom forumu. Posle ovog nadahnutog posta uvazenog gospodina Prinudne Uprave, koji me zaista ganuo, ja ne bi dalje trosio rijeci samo bi da Vam porucim: Samo naprijed! U nove forumske pobjede!

Van mreže G F F

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 178
  • Ugled: +16/-6
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: BILEĆAinfo - 1 godina online!
« Odgovor #9 poslato: 16.10.2008. 18:19:31 »
I ja se pridruzujem cestitkama!!!Vladix svaka ti dala,stvarno si ucinio mnogo za za nas koji ne zivimo u Bileci a ona nam je u srcu.

Van mreže mrvica

  • empty
  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Odg: BILEĆAinfo - 1 godina online!
« Odgovor #10 poslato: 16.10.2008. 21:56:19 »
I ja kazem, svaka cast Vlado!

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: BILEĆAinfo - 1 godina online!
« Odgovor #11 poslato: 16.10.2008. 22:27:19 »
Hvala ljudi, samo da se družimo... za ovih godinu dana upoznao sam više ljudi nego za 5 godina, što preko msn što lično. zato sam za ovaj sajt emotivno vezan i , već sam rekao, dok bude mene biće i njega.

Hvala svima koji sajt redovno posjećuju, time podržavaju cijeli projekat. Posebno se zahvaljujem svima koji svojim postovima, temama, komentarima doprinose forumu.
« Poslednja izmena: 16.10.2008. 22:31:34 vladix_vlado »

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Odg: BILEĆAinfo - 1 godina online!
« Odgovor #12 poslato: 16.10.2008. 22:31:54 »
zato sam za ovaj sajt emotivno vezan i , već sam rekao, dok bude mene biće i njega.
Pa da! ;D

Van mreže mrvica

  • empty
  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Odg: BILEĆAinfo - 1 godina online!
« Odgovor #13 poslato: 17.10.2008. 00:32:40 »
6 dana i 11 sati moje provedeno vrijeme na bilecainfo,ovo nije emotivna veza ovo je preslo u zavisnost ;D

Van mreže road king

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 618
  • Ugled: +61/-27
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: BILEĆAinfo - 1 godina online!
« Odgovor #14 poslato: 17.10.2008. 00:47:44 »
6 dana i 11 sati moje provedeno vrijeme na bilecainfo,ovo nije emotivna veza ovo je preslo u zavisnost ;D



4  dana  i 6  sati  tacno...  moje vrijeme provedeno na forumu.............a internet sam uveo 28.08.2008.g.     sta je onda ovo mrvice??? ;D