Autor Tema: Crna Gora i Makedonija priznale nezavisnost Kosova i Metohije!  (Pročitano 32060 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže sremci

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 469
  • Ugled: +23/-10
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Crna Gora i Makedonija priznale nezavisnost Kosova i Metohije!
« Odgovor #60 poslato: 26.10.2008. 05:56:16 »
Tako vec moze da se razgovara.A umoran sam i ja i ti i svaki Srbin.I niko stvarno nema vise prava od Srpskog naroda na odmor.Poslije svih ovih ratova koje smo jedva prezivjeli,Srbi su zasluzili da se bar malo odmore od velikih bitaka,od odgovornosti da istinu i pravdu brane od citavog svijeta.Neka to malo rade i drugi,da i nas Istorija malo ostavi na miru.Pa neka neki drugi junaci mijenjaju globalne poretke i zezaju velike imperije.I onda se desi to da da svaka prica medju Srbima o lazima globalizacije i novog svjetskog poretka djeluje naivno.Jer,kako mu reci da pljuva po potrosackom mentalitetu kad ne moze da dostigne ni nivo osnovnih potreba?Vidis da te razumijem.A razumi i ti mene da mislim da je u sustini globalizacija laz.Vrlo perfidna igra eksploatacije citavog covjecanstva od strane malog broja gospodara globalnog trzista.A kroz prizmu toga posmatram i sve sto nam se desavalo i desava.Objasnicu ti i kako ali kad otvorimo temu Globalizacija,a sad vracamo se na Kosovo :)))Oprastaj
Druze,najbolje bi bilo da ti sa Kustom i Maradonom napravis neki blok protiv globalizacije,za koju me zabolje...ja ti pricam o realnosti u nasoj dragoj R.S. ili Bileci,a ako ti mislis da se u Bileci zivi kao u OSLU svaka ti cast...ja mislim da je kao u Bejrutu,bar moji tako zive,a svima drugima koji zive bolje i vide da je u Bileci sve O.K. svaka cast...
Neprijateljima treba neprekidno oprastati,jer je upravo to ono sto ih najvise ljuti!

Van mreže sremci

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 469
  • Ugled: +23/-10
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Crna Gora i Makedonija priznale nezavisnost Kosova i Metohije!
« Odgovor #61 poslato: 26.10.2008. 06:01:05 »
Vladixe,napisao sam cetri za redom,al bio sam kulturan,oprosti. ;)ovo je peti... :D :D :D
Neprijateljima treba neprekidno oprastati,jer je upravo to ono sto ih najvise ljuti!

Van mreže zid

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 675
  • Ugled: +51/-46
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Crna Gora i Makedonija priznale nezavisnost Kosova i Metohije!
« Odgovor #62 poslato: 27.10.2008. 05:53:54 »
Pozdrav svima!
Evo ja se mogu sloziti sa mojim saborcima Prinudnom i Sremcijem da se zatvori ova tema iz ciste solidarnosti. A onda se nesto bojim da ne bi imali sta pisati. Ovaj veseli forum je ionako u opasnoj krizi. PA nije to nista strasno. Bilo je i gadnijih epizoda. Svi cemo se mi izmiriti ovde ako je u pitanju Interes zajednice. JA bi se posle ovog posta prinudne uprave izmirio i sa crnim djavolom samo da njemu ucinim zadovoljstvo jer vidim koliko njegova altruisticka dusa pati kad se svadjaju ljudi. Samo jedna njegova rijec i ja se necu vise oglasavat u temi politika, sato sto je on najbolji cojek ovde na forumu.

Van mreže ortodox

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 126
  • Ugled: +2/-12
    • Pogledaj profil
Odg: Crna Gora i Makedonija priznale nezavisnost Kosova i Metohije!
« Odgovor #63 poslato: 27.10.2008. 11:39:51 »
Odosmo u neku krajnost,a tako je kad se Srbi dohvate politike.Ne mislim da bi se vi odrekli vaseg identiteta,a nadam se da i ne mislite da bih ja ogradio sve nase u neki zid,pa da sretni i sami zivimo daleko od svijeta.CCCC

Van mreže smizla

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 180
  • Ugled: +20/-10
    • Pogledaj profil
Odg: Crna Gora i Makedonija priznale nezavisnost Kosova i Metohije!
« Odgovor #64 poslato: 27.10.2008. 15:55:50 »
Ko o cemu,baba o ustipcima,a forumasi o politici!
Ma okanite se corava posla.
Pa ove vase uzaludne rasprave o politici imaju istu vaznost kao kad bi se iskupili zamorcici u labaratoriji da raspravljaju o vaznosti eksperimenta koji se sprovodi nad njima!
Alo ljudi,iskulirajte malo,pisite o nekim lijepim i zanimljivim stvarima :)
Ne doozvoli da te provincija kvari

Van mreže hadzibeg

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 84
  • Ugled: +14/-59
    • Pogledaj profil
Odg: Crna Gora i Makedonija priznale nezavisnost Kosova i Metohije!
« Odgovor #65 poslato: 03.11.2008. 05:21:05 »
Izvinjavam se svim zbog izrazavanja,al pun mi je kurac ovakvih Srba huskasa...

Pa ljudi u Bileci nemaju ljeba da jedu,a djeca poginulih boraca gladuju,a ti i Seselj palamudite o srpstvu,usta vas jebem obadvojicu!!!!!!!!

Da bogda se u Srbiji zaratilo kao u Bosni,4 godine,a samo tebe i ostale huskase pogodio rat i ostalo sto ide uz njega!!!!!!

re:spajanje (razlog, već naveden u poruci prije)
poruka: Sremac, ne bih želio da ulazim u to ko je u pravu i ko nije, ali pretjerao si sa porukama. Ostavio sam najviše što sam mogao.

Ohohohooooo,merhaba veseli zundelji,sta se radi

Vidi ti ovoga sremca reko bi covjek pametan insan

Vidim izbriso ti zundelj neke tvoje stavove o srpstvu,bio si previse kritican za ove Dodikovce,a znas da se to u Sjevernoj Koreji(tj rs)jos uvjek nesmije raditi

Ok,sremac vidim tebi pun kurac Seselja,fala bogu sto li?

Da ti kazem sto,zbog toga sto si nakon toliko vremena vidio da se srpstvo ne jede,i da ti je gladna pupa zbog toga,vidis to ti je greska,trebo si ga hvaliti do kraja pa taman travu jeli,a ne sad vidio ti to nevodi nicemu pa nevalja Seselj,valja Vojo,i vama nema boljeg od njega,ali zato imate bogu hvala zamjenu u Dodiku tako dacete zivjeti kao i sad jos dugo godina

Nemoj misliti da sam ti ja neki dusman,mene boli cuna moja osunecena sta ces ti jesti,ali tako si biro,tako ceti i biti,kontas

Kazes ices u Neum na more?!

Fala bogu sto li?

Da ti kazem sto,zato sto vam Crnogorci nejebu i nedaju u Herceg novi i u Budvu jer ste bjeda,jad i cemer i nemozete unositi sendvice i paradaiz jesti na plazi,o Dubrovniku da nepricam,ti bi sad da jedes kokos i paradaiz na plazi u Neumu,ja vam to nebi dao,ko vas jebe kupajte se na kuletini ili na vidikovcu ako imate para za goriva ili ako mozete pjeske do vidikovca,pa kad na dodjete pameti i budete lojalni gradjani,mozda vas treba pustiti u Neum,ko vas jebe niste ni zasluzili nista bolje

E,sad da ti kazem sto ste bjeda,zato sto ste jadni kao ljudi,jer se jos palite na srpstvo,a jedete repu i ponekad hrastan,i mislite da ste nebeski narod,a nemate ama bas nista,jer razmisljate ko najveci primitivci

Uzdravlju bili zundelji


Van mreže peca

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 344
  • Ugled: +4/-12
    • Pogledaj profil
Odg: Crna Gora i Makedonija priznale nezavisnost Kosova i Metohije!
« Odgovor #66 poslato: 03.11.2008. 06:58:24 »

[/quote]

Ohohohooooo,merhaba veseli zundelji,sta se radi

Vidi ti ovoga sremca reko bi covjek pametan insan

Vidim izbriso ti zundelj neke tvoje stavove o srpstvu,bio si previse kritican za ove Dodikovce,a znas da se to u Sjevernoj Koreji(tj rs)jos uvjek nesmije raditi

Ok,sremac vidim tebi pun kurac Seselja,fala bogu sto li?

Da ti kazem sto,zbog toga sto si nakon toliko vremena vidio da se srpstvo ne jede,i da ti je gladna pupa zbog toga,vidis to ti je greska,trebo si ga hvaliti do kraja pa taman travu jeli,a ne sad vidio ti to nevodi nicemu pa nevalja Seselj,valja Vojo,i vama nema boljeg od njega,ali zato imate bogu hvala zamjenu u Dodiku tako dacete zivjeti kao i sad jos dugo godina

Nemoj misliti da sam ti ja neki dusman,mene boli cuna moja osunecena sta ces ti jesti,ali tako si biro,tako ceti i biti,kontas

Kazes ices u Neum na more?!

Fala bogu sto li?

Da ti kazem sto,zato sto vam Crnogorci nejebu i nedaju u Herceg novi i u Budvu jer ste bjeda,jad i cemer i nemozete unositi sendvice i paradaiz jesti na plazi,o Dubrovniku da nepricam,ti bi sad da jedes kokos i paradaiz na plazi u Neumu,ja vam to nebi dao,ko vas jebe kupajte se na kuletini ili na vidikovcu ako imate para za goriva ili ako mozete pjeske do vidikovca,pa kad na dodjete pameti i budete lojalni gradjani,mozda vas treba pustiti u Neum,ko vas jebe niste ni zasluzili nista bolje

E,sad da ti kazem sto ste bjeda,zato sto ste jadni kao ljudi,jer se jos palite na srpstvo,a jedete repu i ponekad hrastan,i mislite da ste nebeski narod,a nemate ama bas nista,jer razmisljate ko najveci primitivci

Uzdravlju bili zundelji


[/quote]
U Neum na more idemo sledeće ljeto,pošto vi nećete ići tamo na ljtovanje,jer koliko smo čuli da su vam vaša braća Hrvati porazbijali pičke ljetos u sred Neuma.Počeli kositi hrvatsko cvijeće.

Mi ne jedemo kokoške,nego krmetinu,nismo mi adžibezi,nego Srbi.

U Dubrovniku smo bili i ovo ljeto,i to baš onog dana,kad je u onaj muslimanski kafić ubačena glava od krmeta.To si morao čuti na TV,ako nisi i ti bio u Dubrovniku taj dan.

Na Kuletini i Vidikovcu se kupamo i dalje,šta ćemo.I Čepelici,i Čepelici.A baš nam je žao što i tebe nema ,jer vidimo da ti se stislo oko srca što ne možeš jednom zaplivati s nama.

Eto u zdravlju moj adžibeže i da ne zaboravim: u Bileći se ne kaže hraštan nego raštan.

Van mreže S.A.F.

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 684
  • Ugled: +27/-34
    • Pogledaj profil
Odg: Crna Gora i Makedonija priznale nezavisnost Kosova i Metohije!
« Odgovor #67 poslato: 03.11.2008. 10:16:01 »

Nemoj misliti da sam ti ja neki dusman,mene boli cuna moja osunecena sta ces ti jesti,ali tako si biro,tako ceti i biti,kontas

Opet on o čuni, lijepo je Frojd reko da je sex korjen svega.

Van mreže mister no

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 186
  • Ugled: +16/-8
    • Pogledaj profil
Odg: Crna Gora i Makedonija priznale nezavisnost Kosova i Metohije!
« Odgovor #68 poslato: 03.11.2008. 13:29:10 »
ljudi,ne primajte se,hadzibeg je jedan polupismeni pacenik i udara vas tamo gdje boli.
pustite ga
o njmu ne mogu da pise, jer suvise je jadan,iskuliraj budalu

Van mreže sremci

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 469
  • Ugled: +23/-10
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Crna Gora i Makedonija priznale nezavisnost Kosova i Metohije!
« Odgovor #69 poslato: 03.11.2008. 16:22:02 »
E kukala ti majka!
Pun mi je curac i Seselja i tebe i svih huskasa i nacionalista!
Budaletino jedna,raznosis novine po Francuskoj ili gdje vec...uzme se 1500-2000e mjesecno i puca tebi kita sto Hasan ili neki Mujo u Stocu krpi kraj sa krajem,ti zapeo da si musliman(izvinjavam se Bosnjak) i da su Srbi krivi za sve i dzaba.Huskas li huskas,najsretni bi bio da se ujtru ponovo zarati...da mozes platio bi nekom da opet ubije nekog Srpskog svata i opet pocne rat,al kurac druze,nije vise niko lud.Pun je raji curac Hadzibega,Seselja,Alija i Tudjmana.
Kako bolan nakon 16g mozes jos uvjek biti tako zadojen nacionalizmom i mrznjom prema svemu sto nije muslimansko?!?O takvim ljudima kao sto si ti ja pricam u gore navedenom tekstu.Najvise me sad pdsjecas na one ex yugoslovene sto naprave smrad na AUSTRALIEN OPENU kad igraju recimo Djokovic i LJubicic,pa ih murija iscera sa meca jer se deru i navijaju ko da su na fudbalu pa normalan iksan i ljubitelj tenisa ne moze da uziva(platio je kartu 1000$ da bi mu se seljacina hadzibeg posro u ceif)a teniseri ne mogu da igraju jer im je potrebna tisina zbog kocentracije....
Nisam mogao da ti ne odgovorim,jer si stvarno smor!Pitam se kad ce nestati takvi kao ti,nacionalisti i huskasi...j... li vas Osama u supak.
Neprijateljima treba neprekidno oprastati,jer je upravo to ono sto ih najvise ljuti!

Van mreže Nigger Gruja

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 458
  • Ugled: +33/-27
  • KOJEKUDE SERBI JAHRASTAFARAI
    • Pogledaj profil
Odg: Crna Gora i Makedonija priznale nezavisnost Kosova i Metohije!
« Odgovor #70 poslato: 03.11.2008. 17:07:23 »
 Pored cune glavna tema mu je Dodik, izgleda da je ovaj haždibeg pravi pravcati buljaš i to onaj furundžija( još sam mu reko da  je premijer sasvim normalan i zdrav čovjek  i da nije nastran kao on ali on opet..., u pravu je SAF sa Fjordom korijen svega je u seksu ;) I nova nagradna igra na forumu nadjite jedan post ovog potureta a da nije  pomenuo Dodika!  :o
I sada ekskluzivno saznali smo kako hadžibeg izgleda ;D Ljubi ga nana baš je simplastičan. I zamislite jadne strance kad im neko ovakav donese novine izutra, nije ni njima lako u uniji. A i Crnogorci i Makedonci kad vide ovaj slučaj otkazat će i integracije i sve..., dješ ovake gledt izutra na štesrca.
« Poslednja izmena: 03.11.2008. 17:09:36 Nigger Gruja »
If you know your history
Then you would know where you coming from
Then you wouldn`t have to ask me
Who the heck do I think I am

Van mreže road king

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 618
  • Ugled: +61/-27
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Crna Gora i Makedonija priznale nezavisnost Kosova i Metohije!
« Odgovor #71 poslato: 03.11.2008. 17:57:25 »
 :D :D :D

Van mreže Nikolaj

  • Start moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 413
  • Ugled: +17/-19
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Crna Gora i Makedonija priznale nezavisnost Kosova i Metohije!
« Odgovor #72 poslato: 05.11.2008. 02:13:43 »
Da se razumijemo!Mene nerviraju price ljudi koji su 92 druge zivjeli u inostranstvu,pili civas i jeli piletinu i razne djakonije,a mi veseljaci hljeba nismo imali da jedemo,a huskali su tad huskaju i sad!Pa nekj oni dodju da ratuju za Kosovo iVojvodinu,ili nedaj boze vise Reppubliku Srpsku,ili nek posalju djecu svoju.Sad smo mo pametni a profesori sa oksforda budaletine...etc.....

Ima i slicnih komentara... Niko nije rekao da su budaletine, sasvim dobro znaju sta rade. Ako Vama nije jasno iz mog predhodnog posta sta sam htio reci necu ni da objasnjavam. Ja samo nisam dovoljno slijep da ne bih mogao vidjeti ko nam je "kuvao corbu", a i preko one stvari mi je tog modernog liberalizma i vrijednosti koje proklamuje. Ne samo da sobom nosi razne nastranosti, "moderne bolesti", sebicnost i lakocu shvatanja da ti se ako tako vec hocete u krajnjoj instanci i oca lako odreci ukoliko Vam to donosi boljitak, vec i izaziva najvise ratova u svijetu. Taj liberalizam nam je donio ( kroz profesore i njima slicne ) racunanje brojevima u kojem ste Vi i svi beznacajni pojedinci ( vecina populacije ) ravni nuli. Upravljanje brojevima, trzistem, a ne zivotima, takav izraz i ne postoji u vrijednostima u koje Vi vjerujete. Zato nemate pravo nekog ko gaji zdrav nacionalizam optuzivati za sva zla svijeta, ne onoga ko sutra radi svog boljitka sigurno ne bi naudio drugome vec je onaj ko je svjestan da razlike medju ljudima nikad se nece izbrisati i postovanjem svog nasledja ce se nauciti postovanju i drugog. Ne mozete me nazvati ni huskacem koji pije viski i posmatra dogadjaje iz daljine jer sam bio u Hercegovini do '96 a pregurao sam i bombardovanje od '99 i svakako da ne mozete uzeti sebi za pravo da jedino Vi znate sta je rat i stradanje dok su svi ostali bili negdje tamo i huskali Vas kao kucice jedne na druge. Onaj ko Vam je preuzeo od Vasih oceva gradnju infrastrukture u Iraku i istjerao poslove iz njihovih ruku taj Vam je huskac ali vidi molim te za Vas postoje samo krivci u nama jer Vam je neko rekao da smo mi nacionalisti krivi. Jel se postuje Drzava u Velikoj Britaniji? Postuje! Pa sta hocete Vi? Je li moj neko nanio zla drugome? Je li moja porodica pripada onima koji su klali? Ili Vi sad krijete zlocine vasih porodica iza tog liberalizma i dosli ste da nas nacionaliste ( ispred kojih do juce vecina vas bi, jer boze moj zavisi od vremene, onda ste bili najvece nacionaliste pa nemogosmo doci do reci od vas ) ucite da mi kao Srbi u onoj Bosni ( I Hrvatskoj ) nismo imali prava postovati zakon i traziti da se odrzi isti u kojem bjese pisalo da su nasi djedovi sa djedovima drugih tu istu Bosnu ( I Hrvatsku ) napravili? I po cemu moja prava su manja od prava ENGLEZA. Oni mozda nisu nacionalisti? Mozda ste Vi ti koji bi trebalo da nas ucite sta je dobro a sta ne? Hvala lijepo!
Vama cemo ostaviti da dijelite Vojvodinu od Srbije, Banat od Vojvodine, bivsu SFRJ ( koja se nikako legalno referendumom nije dala raspasti i u kojoj Srpski nacionalizam ne bese Problem - Prouci ustav i zakone bivse nam drzave pa vidi ko je kriv i gdje bjehu gradjani kao Vi u tim danima?) , Crnogorce od Crnogoraca zavisno ko zna sta to znaci!... A mi cemo uvjek iznova sve to spajati pa da vidimo BRE ko ce sutra biti u pravu? Vama je mozda pozeljno postati gradjaninom drzave koja ce sutra biti duzna 59 200 milijardi ( USA ) kako bi se znali hvaliti kako dobro zivite a mi smo budale i neuki pa ne znamo da sracunamo da kad bi proporcionalno svak od nas bio zaduzen  200 000 po glavi da bi smo i mi tako dobro zivjeli. Vi biste tako lako podrzali ubijanje 1 000 000 Iracana zbog vaseg boljitka i otvoreno priznali bez grize savjesti da vam je to i bio cilj, jer vidite vi vise vrijedite od njih i imate prava u Iraku na naftu jer ta prava vam garantuju bolji zivot. Hvala Vam dobri momci, sa svim vasim profesorima, pustite nas zatucane da zivimo od postena rada i nemojte nam vise rusiti ono sto smo napravili kako bi za male pare dosli do toga ili tek toliko ostavili nas bez posla jer vidite mi cemo se opet braniti i uvijek iznova buniti posto nismo u stanju da prevazidjemo zatucanost i postanemo gradjani koji ce lijepo zivjeti drugome na grbaci i placate hotelske smjestaje u iznosu od 7000 $ po danu za nase kucice, voditi brigu o pravima zivotinja i gledati preko tv kako neki divljaci u africi umiru od gladi i cuditi se kako civilizacija nikako ne moze stici kod njih jer Boze moj oni nemaju kulture i ozbazovanja a i inace su vjerovatno dosta gluplji od vas pa ne mogu lijepo zivjeti pored onoliko dijamanata koje Vi kupujete svojim kucicima za ogrlicu. Pa cete se cuditi divljacima u Iraku, samo se necete sjetiti da je to nekad bio "centar svijeta" i dok ste Vi vjekovima cekali Galilea da ga spalite oni su znali u tom istom Bagdadu za Globus. Povremeno cete se cuditi i nama Divljacima sa Balkana. Stvarno bi zelio da se Pridruzite tom vrlom i sretnom gradjanstvu sa zeljom da Kao i rimljani pronadjete sto prije ako ne olovo ali onda neku drugu supstancu koja ce vas odvesti u prirodno blazenstvo zasluzenog. Prijatno Vam bilo i molim Vas da nas divljake i nasu dragu Srbiju ostavite svi na miru i po mogucnosti da svi vasi mudraci je izbace iz svog interesa ili jos bolje iz pamcenja a mi cemo se vec nekako ovakvi divlji i neracionalni znati sami snaci. Zelim Vam sto skorije vadjenje pasosa i jedno veliko dovidjenja!!!

P.S. Da hoce sto prije i sto veci broj mogla bi nam Srbija konacno prodisati!!!
Зна Душана родит Српка, зна дојити Обилиће,
ал хероје ка Пожарске, дивотнике и племиће,
гле, Српкиње сада рађу... Благородством Српство дише...
Бјежи, грдна клетво, с рода - завјет Срби испунише

Van mreže sremci

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 469
  • Ugled: +23/-10
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Crna Gora i Makedonija priznale nezavisnost Kosova i Metohije!
« Odgovor #73 poslato: 05.11.2008. 15:15:54 »
Andjeli sa tobom moj Nikolaj!!!
Neprijateljima treba neprekidno oprastati,jer je upravo to ono sto ih najvise ljuti!

Van mreže Nigger Gruja

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 458
  • Ugled: +33/-27
  • KOJEKUDE SERBI JAHRASTAFARAI
    • Pogledaj profil
Odg: Crna Gora i Makedonija priznale nezavisnost Kosova i Metohije!
« Odgovor #74 poslato: 05.11.2008. 17:08:45 »
Ни под којим условима нећу напустити своју Отаџбину и свој народ. Своју земљу не можете ]понети на ђоновима ципела ђенерал Дража Михаиловић
« Poslednja izmena: 06.11.2008. 02:26:06 explorer »
If you know your history
Then you would know where you coming from
Then you wouldn`t have to ask me
Who the heck do I think I am