Anketa

Do kada bi po vama bilo najbolje radno vrijeme kafica,tj. muzika da je do:

22h
4 (6.6%)
23h
5 (8.2%)
00h
10 (16.4%)
01h
23 (37.7%)
02h
7 (11.5%)
03h
12 (19.7%)

Ukupno glasova: 61

Autor Tema: Muzika u kaficima...?  (Pročitano 23220 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže mrvica

  • empty
  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Odg: Muzika u kaficima...?
« Odgovor #15 poslato: 07.12.2008. 15:40:49 »
Ljudi odstupate od teme, naravno ne svi al nije tema koja vrsta muzike se pusta i tako slicno,sto se tice ovoga muzika gdje se cuje i da ne smije da se cuje,to mislim da se gleda na koliko metara od lokala koliku buku pravi izrazeno u Db (deci bel-ima).
I sto procitah gore ".Mozda se sjete za nekih 10 godina da pomjere malo duze..." dok budes cekao da se neko sam sjeti neces docekati u svojoj mladosti, treba neko da povuche pitanje na skupstini grada jer je ona nadleza za to. A murija nije da ne zna hapsiti,al nije lako biti djecu svojih prijatelja,komsija,poznanika...dodji na stranu pa da vidis kako hapse i biju,a nemoj misliti da su i tamo sposobniji i pametniji, mislim zna se ko ide u muriju.

Van mreže fan

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 235
  • Ugled: +13/-8
    • Pogledaj profil
Odg: Muzika u kaficima...?
« Odgovor #16 poslato: 28.12.2008. 00:21:49 »
Evo mrvice barem sad ima nekih kao mladjih ljudi u opstini, kako ja cujem....pa se bas i ne trude nesto...
Nije lako? Pa ako su vec izabrali da se bave sa tim, trebali su biti spremni i na to... Ili to kao i sve ostalo kod nas ide naopako... Znaci ja cu biti drzavni tuzilac, ali necu tuziti djecu svojih komsija, prijatelja, poznanika jer to po nekom nepisanom zakonu ne ide tako... Pa sto se onda nisu latili nekog drugog posla...ako ne mogu hladne glave izvrsavati ovaj... Ali to je vec druga tema...ovdje kao treba da bude prica o muzici u kaficima...
v.i.p. slazem se s tobom da je muzika haos...i da im je sami redosled pustanja muzike uzas... Prvo ide Bijelo Dugme, pa Miroslav Ilic... BOG S NJIMA!!!!
Ali ipak mislim da bi trebala biti makar malo duze....

Van mreže unnamed

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 21
  • Ugled: +0/-1
    • Pogledaj profil
Odg: Muzika u kaficima...?
« Odgovor #17 poslato: 20.02.2009. 03:39:51 »
Batina je iz raja izasla.Danas u Bileci klinac opali samar policajcu i nista.Prije se za takve stvari islo,gdje i treba,u zatvor.Muziku vikendom treba dozvoliti do 1-2 sata.Tacno je da se najveci broj tuca desava oko 12,ali kad bi muzika bila do 1 onda bi se i vrijeme rezervisano za tu fizicku aktivnost pomjerilo za 1 sat.

Van mreže Coa

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 341
  • Ugled: +28/-9
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
    • Rodoslov porodice Milidragović
Odg: Muzika u kaficima...?
« Odgovor #18 poslato: 20.02.2009. 19:28:36 »
Moze se i bez muzike posle ponoci...  :zvizduk:

Van mreže klokan

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 195
  • Ugled: +15/-16
    • Pogledaj profil
Odg: Muzika u kaficima...?
« Odgovor #19 poslato: 20.02.2009. 23:15:26 »
Moze se i bez muzike posle ponoci...  :zvizduk:

Uz dobro drustvo VAZDA
Put do pakla poplocan je dobrim namjerama.

Van mreže Red

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 5
  • Ugled: +0/-0
  • WHEN YOU FUCK THEM, FUCK THEM HARD!!!
    • Pogledaj profil
Odg: Muzika u kaficima...?
« Odgovor #20 poslato: 24.02.2009. 19:59:49 »
Ma do 03h sve dok ne nadoknadimo sve ono vrijeme sto je bila do 23h e onda cemo pricat o 01h i da mi je znat koji je bolid (bolidka) stavio 22h cisto da ga pitam koji mu je!?!?!? I de ne pricajte gluposti ima naroda sto bi ostao do 03h ja mislim da bi zorafest trebalo da bude na mjesecnoj ako ne na sedmicnoj bazi, mislim ne sa izvodjacima i sve nego neki mini sa zikom na otvorenom naravno preko ljeta a zimi pa je.. ga nasao bi se vec neki prostor. Mozda sam dreamer al ne mogu protiv sebe :). I jos nesto jes da je bilecki mentalitet sjeban po tom pitanju ali bar jedna diskoteka ne bi skodila, mozda grijesim al nisam bio u bileci 2 mjeseca moz se nes otvorilo (znam wishfull thinking)?

Van mreže mrvica

  • empty
  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Odg: Muzika u kaficima...?
« Odgovor #21 poslato: 24.07.2009. 15:51:12 »
22h sam ja stavio, zasto ne, cak sam i vidio da ima i jedan pristalica za to. Ako vec trazis misljenje mislim da je dobro i staviti malo siri opseg od onoga ocekivanog, cisto vidis kakvog su ljudi misljenja.
E da, mislim da si ti zaboravio da si ikad bio u Bileci.

Van mreže kerber_

  • Start moderator
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 206
  • Ugled: +12/-16
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Одг: Odg: Muzika u kaficima...?
« Odgovor #22 poslato: 23.09.2009. 00:04:53 »
Ma do 03h sve dok ne nadoknadimo sve ono vrijeme sto je bila do 23h e onda cemo pricat o 01h i da mi je znat koji je bolid (bolidka) stavio 22h cisto da ga pitam koji mu je!?!?!? I de ne pricajte gluposti ima naroda sto bi ostao do 03h ja mislim da bi zorafest trebalo da bude na mjesecnoj ako ne na sedmicnoj bazi, mislim ne sa izvodjacima i sve nego neki mini sa zikom na otvorenom naravno preko ljeta a zimi pa je.. ga nasao bi se vec neki prostor. Mozda sam dreamer al ne mogu protiv sebe :). I jos nesto jes da je bilecki mentalitet sjeban po tom pitanju ali bar jedna diskoteka ne bi skodila, mozda grijesim al nisam bio u bileci 2 mjeseca moz se nes otvorilo (znam wishfull thinking)?

Prijatelju, ne samo da pišeš stranjskom jeziku, nego živiš i na nekoj stranjskoj planeti...

Van mreže djavo iz greda

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 8
  • Ugled: +0/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: Muzika u kaficima...?
« Odgovor #23 poslato: 24.09.2009. 19:06:47 »
i ja wishfull thinking oko polaa 7 :'( ;D ;D hehehema kakva crna muzika do 3 pa prije 12 se sve razidje ako bi dali do 12 sve nogama u guzicu hehehe i ja sam dreamer hahahahaha i jos nesto, no mani no siti  ;D ;D

Van mreže PsV

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 17
  • Ugled: +3/-5
    • Pogledaj profil
Одг: Muzika u kaficima...?
« Odgovor #24 poslato: 24.09.2009. 19:22:37 »
Trebala bi svaku noc po jedna kafana da dezura 24 sata... Svaki ozbiljan grad(ic) mora imati, pored hitne pomoci, po jednu apoteku, jedan kiosk i, brate, jednu kafanu koja ce raditi 24 sata- pa moze i bez muzike od 03-07h  ::)

Van mreže tier

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 24
  • Ugled: +1/-2
    • Pogledaj profil
Одг: Muzika u kaficima...?
« Odgovor #25 poslato: 26.09.2009. 19:02:19 »
Trebala bi svaku noc po jedna kafana da dezura 24 sata... Svaki ozbiljan grad(ic) mora imati, pored hitne pomoci, po jednu apoteku, jedan kiosk i, brate, jednu kafanu koja ce raditi 24 sata- pa moze i bez muzike od 03-07h  ::)

--Svaki ozbiljan grad(ic)-- e pa ovaj nas gradic je daleko od bilo kakvog ozbiljnog gradica... Ma u kakvim bajkama vi zivite ljudi? Hajd malo pogledajte na sta smo spali zadnjih par godina, sve manje djece se upisuje u skolu, za par godina ce se jedna skola zatvoriti, masa mladjih se ne vraca ovamo a vi bi produzavali muziku... i ovako je prazno i pusto osim ljeti kad su tu studenti i masu ovih sa strane.... jedva jedan kafic pun vikendom a vi bi nesto produzavali..... spustite se malo....

Van mreže masala

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 67
  • Ugled: +23/-4
    • Pogledaj profil
Одг: Muzika u kaficima...?
« Odgovor #26 poslato: 27.09.2009. 01:04:50 »
Trebala bi svaku noc po jedna kafana da dezura 24 sata... Svaki ozbiljan grad(ic) mora imati, pored hitne pomoci, po jednu apoteku, jedan kiosk i, brate, jednu kafanu koja ce raditi 24 sata- pa moze i bez muzike od 03-07h  ::)

--Svaki ozbiljan grad(ic)-- e pa ovaj nas gradic je daleko od bilo kakvog ozbiljnog gradica... Ma u kakvim bajkama vi zivite ljudi? Hajd malo pogledajte na sta smo spali zadnjih par godina, sve manje djece se upisuje u skolu, za par godina ce se jedna skola zatvoriti, masa mladjih se ne vraca ovamo a vi bi produzavali muziku... i ovako je prazno i pusto osim ljeti kad su tu studenti i masu ovih sa strane.... jedva jedan kafic pun vikendom a vi bi nesto produzavali..... spustite se malo....
Tacno je ovo sto si napisao. Sem jedne recenice (zadnjih par godina), mislim da ovo traje vec odavno i vise od deset godina...
uhvatis jednom, pa onda drugom i ono sto ostane, zene kazu ...

Van mreže mrvica

  • empty
  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Одг: Muzika u kaficima...?
« Odgovor #27 poslato: 02.10.2009. 13:58:23 »
Trebala bi svaku noc po jedna kafana da dezura 24 sata... Svaki ozbiljan grad(ic) mora imati, pored hitne pomoci, po jednu apoteku, jedan kiosk i, brate, jednu kafanu koja ce raditi 24 sata- pa moze i bez muzike od 03-07h  ::)

--Svaki ozbiljan grad(ic)-- e pa ovaj nas gradic je daleko od bilo kakvog ozbiljnog gradica... Ma u kakvim bajkama vi zivite ljudi? Hajd malo pogledajte na sta smo spali zadnjih par godina, sve manje djece se upisuje u skolu, za par godina ce se jedna skola zatvoriti, masa mladjih se ne vraca ovamo a vi bi produzavali muziku... i ovako je prazno i pusto osim ljeti kad su tu studenti i masu ovih sa strane.... jedva jedan kafic pun vikendom a vi bi nesto produzavali..... spustite se malo....

Pa dobro brate samo reci sta hoces da kazes? Jel treba da dignemo ruke od svega?

Van mreže road king

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 618
  • Ugled: +61/-27
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Одг: Muzika u kaficima...?
« Odgovor #28 poslato: 02.10.2009. 17:22:13 »
masa optimista na forumu  :D :D :D

Van mreže ZOXL

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 756
  • Ugled: +55/-20
    • Pogledaj profil
Одг: Muzika u kaficima...?
« Odgovor #29 poslato: 02.10.2009. 17:26:52 »
možda je najbolje rješenje da se ljeti makar produži do 01h a zimi kad su praznici..ovim danima ionako nema paščeta u gradu a kamo li da produžiš rad kafića..ljudi jedva skarabudže nešto para za petak i subotu i to je to...zna se 15 ljudi koji izlaze svaku noć,maltene možeš ih na prste prebrojat a radi njih produžavati radno vrijeme kafića nema smisla iako i sam spadam u tu grupu kojoj treba ''čašica više'' :)