Omladinski forum > Problemi

Sexualno obrazovanje

(1/9) > >>

smizla:
Sta mislite da li je potrebno uvesti sexualno obrazovanje u skole ili misliti da se sex nece ni desiti ako se o njemu ne prica?

mrvica:
Sad je li u skole ili 'dje vec al sigurno je potrebno,al onda bi muskarci manje "mastili" zene i pravili se pametni o eventualnim posledicama!
Evo jedna od 3 studentske "skini se necu ti nista".

smizla:
Upravo se sjetih jednog vanrednog casa sexualnog prosvjetljenja sto sam odslusala i odgledala u svojoj skoli.Bila sam 3.razred i neki volonteri su za dan borbe protiv HIV-a drzali casove po skolama.Htjeli su da nas "nauce"kako da koristimo kondome i ponesto o sexualno prenosivim bolestima.
Donijeli su vjestacki penis i zamolili nekog "dobrovoljca"da izadje iz klupe i dali mu kondom da ga natakne na model od penisa.Ovaj moj drug se zbunio,nekako mu neprijatno,pa prvo sto je uradio zubima je cimnuo ambalazu od kondoma na sta su se ovi volonteri zgrozili i "uzeli stvar u svoje ruke"...
Mi cure smo se kikotale non-stop ;D
Na kraju su nam podijelili po jedan uzorak kondoma,a mi smo ih posle punili vodom na velikom odmoru,mislim da moze cak 7 litara da stane...Naredni cas smo imali biologiju i kad je prof.vidio razbacane kondome po ucionici nista mu nije bilo jasno?!
Kao znak sexualne prosvijetljenosti mi smo zahtijevali da se u skolski wc postavi kondomat,ali na zalost nasa napredna ideja nije prosla :zvizduk:

road king:
     Trebali ste uvest praksu.... ;D

Trile:
Haha šmizla je uvijek puna ovih priča :D :D :D :D

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju