Društvo > Ljubav

sto fine cure ne Daju

<< < (2/7) > >>

mrvica:

--- Citat: v.i.p.  19.10.2008. 20:58:23 ---znam da daju starije.
ZASTO NE DAJU OVE OD 15-16 GOD.

--- Kraj citata ---
no comment :-X

smizla:

--- Citat: v.i.p.  19.10.2008. 20:41:43 ---zasto fine cure ne daju???
U Bileci cura izgleda mora bit kurava da bi dala.
A meni se ne svidjaju takve.
Pa cure ocekujem odgovor.
Zasto se stedite???

--- Kraj citata ---
"Ja je zeljan,a ti na njoj sjedis,
kome li je cuvas,kome li je stedis?!" :D

VLADIX:
 :D :D :D šmizlaaaaaaa baksuze

Trile:

--- Citat: vladix_vlado  19.10.2008. 21:04:00 ---pitaj njih, znam da je za moderan svijet popularno i od 14, al po meni nije. Ipak, to je odluka koju sa toliko godina teško da mogu pametno napraviti.
ispod 17-18 ne bi trebalo (moje mišljenje)

--- Kraj citata ---
Potpisujem.... ;)

sremci:

--- Citat: v.i.p.  19.10.2008. 20:41:43 ---zasto fine cure ne daju???
U Bileci cura izgleda mora bit kurava da bi dala.
A meni se ne svidjaju takve.
Pa cure ocekujem odgovor.
Zasto se stedite???

--- Kraj citata ---

Nije istina da fine djevojke ne daju,samo vecina hoce prvi put da to bude iz ljubavi,sa nekim koga vole i kraj koga se osjecaju sigurno!
E sad na tebi je kakav si frajer i dal mozes da je ubjedis da se osjeca pored tebe kao princeza,da se zaljubila,da se osjeca sigurno pored tebe,da joj podignes samopouzdanje(dal uopste znas kakve su zene i sta vole...poradi malo na tome)
Sve je u tvojim rukama,koliki si psiholog,koliko si uporan,koliko znas osjetiti situaciju,kakvu zvaku imas,itd...
Najbolje ti je da pogledas(sto vladix kaze)smizlinu temu u kojoj je na svom primjeru pokusala da skrene paznju mladjim narastajima kako stvari stoje i sta zene ustvari osjecaju i misle u tome.
Imas ti i finih djevojaka kojima nije bitno nista od ovoga gore navedenog,i ako su ispunjene i ako nisu one pristaju,al one nisu vrijedne pomena...

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju