Autor Tema: ...  (Pročitano 10250 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže S.A.F.

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 684
  • Ugled: +27/-34
    • Pogledaj profil
Odg: ...
« Odgovor #15 poslato: 11.12.2008. 23:09:26 »
Najgore je kad nema nikakve rasprave na forumu danima, pa se sve pretvori u želje, čestitke i pozdrave.

A što se tiče zidovog pitanja jeli ovo javni servis, da mu odgovorim. Ovo nam je jedini servis, i javni i tajni, ako neko ne računa onu ojađelu radio-Bileću.

I molim Vas sve chill-out i bez niskih udaraca ako je ikako moguće.

NA zalost SAF-e, ako se tako razumije ovaj forum, onda ce ostati u jadnoj osrednjsti kao sto je i Bileca. Jer sta bi drugo mogao postici jedan forum koji preferira da bude gradski medij i nista vise i to u gradu kakav je Bileca. Leglo mediokriteta.






Forum (bar onaj dio forumaša koji aktivno učestvuju) ne preferira da bude gradski medij već je to posledica besmislenosti i problema sa prostor-vremenom ostalih gradskih medija.

Van mreže road king

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 618
  • Ugled: +61/-27
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: ...
« Odgovor #16 poslato: 11.12.2008. 23:29:07 »
Vazno mi je da imenujes ZIDE jer znam na koga mislis.
I jos cu ti reci ovo, prvi moj post sto sam odgovorio na tvoj, bio je o politici i nisam znao uopste ko se krije iza tvog nicka,a to sto sam eto potrefio
bio da samo to neki izbjeglica moze pisati citiram  tvoj post *BILECA TREBA DA SE UGLEDA NA BERKOVICE*  bila je cista slucajnost.  Poslije toga posta nastavio si sa
hinjskim kako da se izrazim...prcanjem...
Ubjedjen sam bio da si znao ko se krije iza mog nicka svo vrijeme nasih prvih rasprava za razliku od mene...ali otom potom nije ni bitno to.
Onda vidim vazda ti nesto smeta, sto ovo sto ono...neznam...ali si mozda prije mog dolaska ovde bio naucio da popujes svakom bez da ti iko da odgovor pravi koji misli....
Smetaju ti novi clanovi nove teme..pa neznam covjece sta mislis ti..? da je ovaj forum napravljen za vas 5-6 i to je to..kao u smislu ja sam se prije tebe pojavio ovde je li?
Pa najbolje bi bilo da nam evo TI zabranis da dolazimo ovde jer ti se ne svidjaju nove teme novi clanovi pa nek ide onda sve u tri lijepe materine.
Ovde svak moze glumiti Nikolu Teslu u svojim postovima kao sto vidim da je slucaj kod tebe.. mislim bezuspjesno nesto pokusavas da dokazes kao u smislu ja sam ovde najpametniji, gadjas se nekim frazama mislis neko ce reci vidi sto je nacitan i ostalo..vjeruj mi da nije tako i izvini ako se ljutis ali povukao si me za jezik.
A ako hoces imam ti ja jednog druga dobrog , covjek je mag za kompjutere, pa cu te povezati sa njim da ti napravi jedan licni FORUM samo za tebe
pa tamo budi glavni i primaj koga hoces...politichi po citav dan sa slicnima ,raspravljaj se,pisite ogromne dosadne postove,uvlacite se jedan drugome u guzicu,hvalite jedan drugoga po citav dan i ostalo, ja vise vjeruj mi nemam zivaca da se raspravljam nesto sa tobom pogotovo o Bileci,jer jednom sam ti rekao da ti je valjala ostao bi u njoj je li tako..?
Eto toliko ti mogu uciniti.....

VELIKI POZDRAV ZA TEBE I ZDRAVO BIO......


Van mreže zid

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 675
  • Ugled: +51/-46
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: ...
« Odgovor #17 poslato: 15.12.2008. 20:55:55 »
Road Kinze,
Niti znam ko si, niti me interesuje.
Niti imam sta protiv tebe, niti protiv bilo koje kategorije clanova (starih, mladih, muskih zenskih, domacih, dosla...)
JA zaista cijenim tvoj entuzijazam i minutazu na ovom forumu, ali dajem sebi za pravo da kritikujem tvoje stavove i misljenja na jedan potpuno legitiman nacin. Nemoj da se ljutis ako sam ti reko par puta da si glup. To ne mora da znaci da si glup inace nego da si tada u trenutku ispao glup.
Ocigledno, na razlicite nacine shvatamo ovaj forum i mozda bi bilo dobro da prekinemo uzajamnu polemiku oko ovoga. Zato se ja necu truditi da tebi objasnjavam razloge zasto sam ja na ovom forumu i zasto sam otisao iz Bilece niti sam s tobom ulazio, cini mi se u bilo kakve diskusije o Bileci, pa ce tako nadalje i ostati.
Eto, da budemo do kraja korektni i ja tebe pozdravljam i zelim ti sve najbolje