Anketa

Sex na jedna noc ?

Ni u snu !!!
3 (6.7%)
To je za svaku osudu !!!
2 (4.4%)
Ne mogu nista da kazem jer nisam bio/bila u takvoj situaciji !
3 (6.7%)
Nisam za to a drugi kako hoce !
8 (17.8%)
Zasto da ne ???
29 (64.4%)

Ukupno glasova: 45

Autor Tema: Sta mislite o sex- u na jednu noc  (Pročitano 27415 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Sugarlips

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 269
  • Ugled: +18/-8
  • Pol: Žena
  • keep smiley
    • Pogledaj profil
Odg: Sta nislite o Sex-u za jednu noc
« Odgovor #15 poslato: 06.12.2007. 22:46:51 »


Ova tema je po jednome interesantnija na zenskom forumu. Pazite kad tamo ima vise pregleda nego ovdje. Sta vam to govori? (.. pitanje je formalno. Odgovor svakako zadrzite za sebe. )  ;)


pa naravno da je interesantnija...heheheh zene su radoznale...otvorenije :))))))))
a ni vama nece prsti otpasti ako sta otkucate :)0
volim dakle postojim

Van mreže Nikolaj

  • Start moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 413
  • Ugled: +17/-19
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Sta mislite o Sex-u za jednu noc
« Odgovor #16 poslato: 10.12.2007. 18:44:59 »


Nisam prisustvovao toj famoznoj raspravi oko uvodjenja posebne sekcije na ovu temu. Uopste ne vidim razloga da se to toliko siri. Imali ste vec postavljenu temu a i mogli ste otvarati i druge. Ja sam otvorio dvije do sad i nisam primijetio da je neko otvorio vise od mene. Procitao sam da pojedinci su uzeli sebi za pravo da kazu da je ovo tabu tema u Bileci. Cak je otislo do tih razmjera da su neki smatrali da njihovo prisustvo na ovom forumu je toliko pozeljno da su dali sebi slobodu reci: ako se ne otvori podsekcija na forumu o sex- u  mi cemo otici. Molim lijepo sretan put svima vama koji imate slicne zahtjeve i ponasanje. Posmatrati bilo koji grad u eri Interneta zaostalim po bilo kom pitanju je veoma smijesno.
Kao i posmatranje da su ljudi danas aktivniji u seksualnom smislu nego prije. Tu se malo sta promijenilo od doba najstarijih civilizacija. Cega imate novog, samo razna pomagala i nista vise. Uopste uzevsi razne studije potvrdjuju da je danasnji covjek manje seksualno aktivan nago prije 3000 godina. Koliko je sex tabu tema u Bileci mogu samo da kazu oni koji su bili u njoj. Svaki komentar koji dolazi od osoba koji nisu ni upoznati sa Bilecom govori o njima samim vise nego o Bileci. Vase je pravo da li cete ucestvovati u ovim raspravama ili ne i bez obzira koliko znale po nekad da budu krute nasim djevojakama i zenama je tesko naci ravnih. Ako nisu najbolje onda su medju najboljima i ko god se nadje da kritikuje ili njih ili nase muskarce ( po bilo kom pitanju ) sa idejom da prodaje svoja razmisljanja i poglede kao vece vrijednosti, dosao je na pogresnu adresu.
Зна Душана родит Српка, зна дојити Обилиће,
ал хероје ка Пожарске, дивотнике и племиће,
гле, Српкиње сада рађу... Благородством Српство дише...
Бјежи, грдна клетво, с рода - завјет Срби испунише

Van mreže zid

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 675
  • Ugled: +51/-46
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Sta mislite o Sex-u za jednu noc
« Odgovor #17 poslato: 10.12.2007. 20:00:47 »
Za cijelu istinu!
Mozda sam trebao ovo pisat u nekoj drugoj temi ali nema veze!
Prisustvao sam jucerasnjoj raspravi i eto rezultiralo je napustanjem clana Logic i brisanjem tema i postova i to  najintresantnijih tako da cemo se morati ponavljati od juce.
 Prvo, napustanje i protjerivanje bilo kog clana je pogresno jer stvara sliku da smo ksenofobicni i zatvoreni u svom "zavicajnom" brlogu i da nam nije  dobrodosao niko sa strane. TAko da je ovaj javni linc clana Logic stvarno odraz primitivizma i konzervativnosti. Svako bi trebalo da pise sta god hoce i misli i to je njegova stvar i odgovornost. Mozemo uciniti sve da dokazemo nekom da nije u pravu i da polemisemo ali ne smijemo mu nikada zabraniti da govori i iznosi svoje misljenje.
To je zapravo poenta o kojoj ja zelim da pricam. Tema sexa i erotike meni stvarno nije vazna ( cisto sumnjam da bi ja i ucestvovao u njenoj aktivnosti) i pogresno je misljenje da se ovde zakuvalo izmedju nekih "seksualnih revolucionara" i nekih "moralista". Radi se o toj spomenutoj slobodi izrazavanja.
I prije nego sto je sve to krenulo, Meni je neko  obriso dva posta     ( ne znam stvarno ko? posto ima 15 administratora i 18 moderatora????)Ajde mozda je ovaj jedan bio malo banalan ( na temu "ko su najljepsi parovi" ja sam napisao nesto u stilu da mi se povraca!) ali ova druga koja je vezana za kritiku politicke propagande na forumu!!! Pa to je strasno! Cista cenzura! Nikoga nisam uvrijedio niti sam rekao sta vulgarno! Kritikovao sam postove koji otvoreno politicki propagiraju  stranke. postavljaju slike, zastave, pamflete...
PA sta ja da pomislim? To sam i napisao u nekom postu ( ne znam je li obrisan) Je li ovo forum omladine SNSD-a i ako jeste onda vise nije "nezavisni","Prvi,jedini,pravi" "slobodni" Bilecki forum!?!?!
Da se razumijemo, nije ovo antipropaganda, ne zelim ja da ovo bude forum neke druge politicke partije, samo zelim da ovo bude mjesto gdje se moze slobodno o svemu tome raspravljati.
I u pravu je neko ko je rekao: Niko nije toliko vazan da se bez njega ne moze! Radice ovaj forum i bez njih i bez mene nekako.Sto se mene licno tice,ja cu  da preispitam svoje ucesce na ovom forumu u narednom periodu. I molim Vas sve zajedno,shvatite  ovu kritiku ozbiljno i krajnje dobronamjerno a sve u cilju da opstane ovaj sajt i da ostane zaista slobodan!

Van mreže Nikolaj

  • Start moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 413
  • Ugled: +17/-19
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Sta mislite o Sex-u za jednu noc
« Odgovor #18 poslato: 10.12.2007. 20:20:46 »
Mislim da si skroz protumacio pogresno. Prvo niko nikog nije izbacivao, pa ni logic-a, on je samo iskoristio svoje moderatorski status da izbrise preko 1000 postova. Drugo pregledaj listu clanova pa ces vidjeti da je jos uvijek clan. Nismo ksenofobicni, vec admin nije mislio da treba otvarati posebnu sekciju, na trazenu temu. Trece, sto ne otvorise ili ne otvarate pod podforumom ljubav ili slicnim tema koje nose sex u svom naslovu koliko vam srce zeli. Cetvrto, nacin kojim se postupalo: ako se ne otvori pod forum ja cu otici, karakteristika je samo neozbiljne osobe ili ako bolje pogledas oko sebe to rade djeca, klasicna potreba za samodokazivanjem  i to na nacin tako iskazan da jedino opravdanje ima ukoliko se radi o djetetu. Ako neces kako ja hocu onda se i necemo igrati. hahahahahaha

Ovu pricu oko nezavisnosti stvarno ne bih da komentarisem. Nije mi se desilo da mi je neko obrisao post ali ako neko smatra da tako treba ne bih mu zamjerao ukoliko to i uradi. Takodje ovom i tvom zadnjem postu ovdje nije mjesto i moderator treba da ih izbrise.   
« Poslednja izmena: 10.12.2007. 20:53:48 Nikolaj »
Зна Душана родит Српка, зна дојити Обилиће,
ал хероје ка Пожарске, дивотнике и племиће,
гле, Српкиње сада рађу... Благородством Српство дише...
Бјежи, грдна клетво, с рода - завјет Срби испунише

Van mreže zid

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 675
  • Ugled: +51/-46
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Sta mislite o Sex-u za jednu noc
« Odgovor #19 poslato: 10.12.2007. 21:02:46 »
Gospodine Nikolaj!
Ovo me podsjeca na ono kad su pitali pok Vlada Segrta(komunisticki funkcioner i mozda narodni heroj) da prokomentarise Draskovicevu knjigu Noz. On je rekao: Knjigu nijesam citao ali je osudjujem kao nacionalisticku i sovinisticku i bla bla bla...
Pa Ti toj raspravi ko sto kazes nisi ni prisustvovao a odmah si spreman da iznosis nekakve sudove i odmah se pozicioniras. Savjetujes mene kako ja to da protumacim( koji sam ucestvovao u tome). A vidim da su sve te poruke od sinoc pobrisane a bile su bogami zustre i ne vjerujem da je bilo u interesu clana logic da brise te poruke. Naprotiv, te su poruke bile zestoka kritika rada foruma i uopste kritika stava "sta ce reci selo"!??
Uzgred, meni stvarno nije vazno sta Ti mislis o tome i sta mislis o mojim postovima.   

Van mreže Nikolaj

  • Start moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 413
  • Ugled: +17/-19
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Sta mislite o Sex-u za jednu noc
« Odgovor #20 poslato: 10.12.2007. 21:35:46 »
Dijelimo ne interesovanje prema stavovima onog drugog. Ishitrenost kojom donosis zakljucke zbog cega nema sinocnih postova je  dokaz tvojeg ne znanja. Uspio sam da procitam sta sam komentarisao  prije nego sto je forumu vraceno onih 1000 postova- da se nebi izgubio smisao tema tako se moralo postupiti. Ko je brisao zna se> to sto ti zivis u uvjerenju da je citav svijet protiv tebe i imas samo kritiku za njega tvoja stvar i stav. Procitao sam postove u kojima se kaze ovo sto sam naveo u svojim postovima - i zato mi nemoj govoriti da li je bilo uslovljavanja ili ne u ostalom procitao sam i post od Mare gdje pise sve ovo - pitaj nju ako ti je stalo. Forum je backup - ovan na zadnje vrijeme koje je moglo biti ali da li ce to tebi biti jasno nema niko namjeru ( barem tako mislim ) ni da ti objasnjava ni da te ubjedjuje. Ti sine zivis u svom svijetu i niko ti ga nemoze promijeniti, vidis u svemu zavjeru i prijetnju i svaka cast pa si se znao prepoznati ako nista ono podsvjesno si pogodio kad si sebi davao nadimak


I opet napominjem moderatora da izbrise ove postove. Sutra ili preksutra dok ih i ostali vide da nebi bilo nagadjanja
« Poslednja izmena: 10.12.2007. 21:45:34 Nikolaj »
Зна Душана родит Српка, зна дојити Обилиће,
ал хероје ка Пожарске, дивотнике и племиће,
гле, Српкиње сада рађу... Благородством Српство дише...
Бјежи, грдна клетво, с рода - завјет Срби испунише

Van mreže zid

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 675
  • Ugled: +51/-46
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Sta mislite o Sex-u za jednu noc
« Odgovor #21 poslato: 10.12.2007. 23:10:07 »
Uspio sam da procitam sta sam komentarisao  prije nego sto je forumu vraceno onih 1000 postova- da se nebi izgubio smisao tema tako se moralo postupiti. Ko je brisao zna se>


I opet napominjem moderatora da izbrise ove postove. Sutra ili preksutra dok ih i ostali vide da nebi bilo nagadjanja
Ne valja Ti dedukcija!
DA cujem sada, Zasto da brise ove postove i da ne bi bilo kakvog nagadjanja moj ostroumni i liberalni momce?
Stvarno ne zelim da se raspravljam s Tobom. Sada i ja grijesim.
A eto odgovori mi na to, posto vidim da si neki dobar kompjuterski strucnjak, pa mozemo zavrsiti raspravu!

Van mreže Nikolaj

  • Start moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 413
  • Ugled: +17/-19
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Sta mislite o Sex-u za jednu noc
« Odgovor #22 poslato: 10.12.2007. 23:16:33 »



Pa cisto izgleda da se tebi svodi seks na ovo, meni ne te stoga i razlog zahtjevu da se brisu prethodni postovi  sa tim da se ostavi svima da mogu procitati ove gluposti koje smo pisali i koje nisu vezane za temu.

Primijetio sam jednu zakonitost kod tebe. Uvijek mnogo razmisljas kad treba da odgovoris. reci mi jel drhtis dok treba da smislis sta da odgovoris 



zid 22:35:32 Citira poruku u temi "Odg: Sta mislite o Sex-u za jednu noc".
Зна Душана родит Српка, зна дојити Обилиће,
ал хероје ка Пожарске, дивотнике и племиће,
гле, Српкиње сада рађу... Благородством Српство дише...
Бјежи, грдна клетво, с рода - завјет Срби испунише

Van mreže logic2

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 5
  • Ugled: +1/-4
    • Pogledaj profil
Odg: Sta mislite o Sex-u za jednu noc
« Odgovor #23 poslato: 10.12.2007. 23:21:04 »
Da odgovorim. Meni JESTE ZABRANJENO da se ulogujem u forum. Ja sam izbrisao samo svoje postove i nicije druge. Mislim da imam pravo na to i ne moram biti moderator da to napravim Svako moze izbrisatio svoje postove. Oni su moji i niciji drugi. AKo je neko rekao da sam brisao bilo cije javno mu kazem da laze. A nikad tu rijec ne koristim olako. LAZE!!!!!!!!!!!!
A sad mozete blatiti po meni koliko hocete jer ne mogu odgovvriti. Usapo sam okolo i vlado mis vojim znanjem nece sprijeciti ali ja necu da tako ulazim. Pljujte po meni jer se ne mogu braniti pod imenom logic al znajte ko kaze da sam narusio raad foruma brisuci postoive najobicniji je lazljivac,. OBRISAO SAM SAMO SVOJE I NICIJE DRUGE POSTOVE: I SUGARINE JER ME ZAMOLILA: SVE DRUGO JE GNUSNA LAZ: 

Van mreže zid

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 675
  • Ugled: +51/-46
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Sta mislite o Sex-u za jednu noc
« Odgovor #24 poslato: 10.12.2007. 23:23:19 »
Vidim momce imas bogat seksualni zivot i dosta slobodnog vremena!

Van mreže logic2

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 5
  • Ugled: +1/-4
    • Pogledaj profil
Odg: Sta mislite o Sex-u za jednu noc
« Odgovor #25 poslato: 10.12.2007. 23:25:37 »
Zid svaka ticast jer si shvatio poentu. JA NISAM NICIJE POSTOVE OBRISAO OSIM MENE I SUGAR A ONA ME ZAMOLILA. SVE DRUGO JE GNUSNA LAZ I AKO NEKO MISLI DA JA LAZEM NEKA MI KAZE U LICE. NEMOGU NA FORUM PA SE MOZE PO MENI PLJUVATI: KO MISLI DA SAM ZASLUZIO SAMO NAPRIJED AL NEK SHVATI DA PLJUJE PO SEBI.

Van mreže zid

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 675
  • Ugled: +51/-46
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Sta mislite o Sex-u za jednu noc
« Odgovor #26 poslato: 10.12.2007. 23:26:09 »
JA sam na zalost zasusio i uz to i radim na poslu dok kuckam s tobom ove gluposti i zali boze za sta me placaju! A eto, drhtim od seksualnog uzbudjenja. Znas to je kod mene malo cudno!

Van mreže zid

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 675
  • Ugled: +51/-46
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Sta mislite o Sex-u za jednu noc
« Odgovor #27 poslato: 10.12.2007. 23:29:34 »
Volim da se raspravljam sa mladim i glupim momcima. Svrsavam na to!

Van mreže Nikolaj

  • Start moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 413
  • Ugled: +17/-19
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Sta mislite o Sex-u za jednu noc
« Odgovor #28 poslato: 10.12.2007. 23:30:02 »


Ma daj mislim to se svodi na jedno te isto. Ja nisam rekao cije si brisao ali molim te zar to nije nisko i otkud ti pravo ako si vec mogao svoje da brises bez obzira ko te molio da brises i njegove. Nisi dobio ulogu moderatora da bi se igrao sa sadrzajem foruma. A ako ces vec i o odgovornosti onda kao moderator nebi trebao brisati svoje, ovim si samo pokazao samovolju kad je u pitanju neslaganje. Ako imas zelju da uredjujes forum i da postavljas pravila na njemu, napravi ga care a nemoj da se izivljavas zato sto ti je neko ukazao povjerenje. Dobra namjera u ovome ne postoji i nemoj da pokusavas da nekoga ubjedjujes u suprotno. Ajd da te vidimo, pokazi kako se brisu postovi pa izbrisi citav forum ako ti je volja.
Зна Душана родит Српка, зна дојити Обилиће,
ал хероје ка Пожарске, дивотнике и племиће,
гле, Српкиње сада рађу... Благородством Српство дише...
Бјежи, грдна клетво, с рода - завјет Срби испунише

Van mreže Nikolaj

  • Start moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 413
  • Ugled: +17/-19
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Sta mislite o Sex-u za jednu noc
« Odgovor #29 poslato: 10.12.2007. 23:31:06 »
Volim da se raspravljam sa mladim i glupim momcima. Svrsavam na to!


Mora da se cesto gledas u ogledalo
Зна Душана родит Српка, зна дојити Обилиће,
ал хероје ка Пожарске, дивотнике и племиће,
гле, Српкиње сада рађу... Благородством Српство дише...
Бјежи, грдна клетво, с рода - завјет Срби испунише