Autor Tema: Izbori u SAD  (Pročitano 13352 puta)

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže zid

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 675
  • Ugled: +51/-46
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Izbori u SAD
« Odgovor #15 poslato: 10.11.2008. 20:57:33 »
Barak je veliki patriota i Srbin prije svega

Van mreže kuksi

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 148
  • Ugled: +16/-4
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Izbori u SAD
« Odgovor #16 poslato: 10.11.2008. 21:15:32 »
Стварно не знам кога прво да коментаришем,
- Банеса, који очито много себи дава до знања, мада се кроз његове постове да примјетити елементарни недостатак разумног и објективног расуђивања у итекако комплексним ситуацијама, које захтјевају стручнију и подробнију анализу, па самим тим и давање озбиљнијих коментара, а не навођење личних инсинуација и интелектуално обогаљених ставова који једино служе у сврху побољшања личне статистике на овом форуму типа "број послатих порука/на дан, број укупно послатих порука, вријеме проведено на форуму,...).
- Зида, мог врлог пријатеља, бившег радног колегу, који однекуд из небеса тресне како је "мркајлија" патриота и Србин. Не знам да ли се шали или не, али очекујем да одговори па ћу се у складу са његовим одговором приступити даљем писанију поводом ове теме.
- и на крају пријатеља САФ-а, вјечито нервозног, замолио би да друга Банеса не критикује свакодневно у свакој теми, јер ипак се ради о једном дечку који се труди и који прије свега треба да одрасте што му од срца желим, па да онда приступи "интелектуалном кокусу" овог форума и да почне здраво да расуђује ;)
« Poslednja izmena: 10.11.2008. 22:10:41 kuksi »
Zivot je kao pepeljara: dok je cist i lep, dotle je prazan i nema smisla !

Van mreže prinudna uprava

  • Start moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 833
  • Ugled: +63/-70
    • Pogledaj profil
Odg: Izbori u SAD
« Odgovor #17 poslato: 11.11.2008. 00:49:53 »
pa evo navodno pobijedio nakav crnac na izborima u americi, ne znam koliko je bitno njegovo ime,ali evo navesti ću ga-Barak Obama!!! I šta sad ???

truditi ću se da se ružno ne izjašnjavam,ne radi Obame nego radi kolega članova foruma,pa da se i ja izjasnim...
ima nekoliko, saznao JA, da je nakav crnac pobijedio na izborima u SAD za predsjednika, i da će naredne 4 godine siđet u onoj velikoj bijeloj kući te je obično vidimo na vijestima u 19 i 30h i to obično kada nam je nešto kuku i uzo češ.! Aman ljudi, nije vam to do te velike bijele kuće, to je sve do nas(što bi rekli ovi silni jevropejci na ovome našem projevropskome forumu)!!!
dalje, ovim putem čak ću i zahvaliti ovom našem drugu SRKI-ju88(te je ko virus napao forum) što je pomenuo ovog crnca i na ovome našem forumu, jer ima nekoliko za šta se god dohvatim iz njega mi izleti ovaj crnac, ne znam možda samo meni izleće :), ili mi se čini!!!, pa što i mi na ovome našem forumu ne bi spomenuli crnca, pa on je ekstra lik, dobar je drugar, što bi reko naš narod" on ti samo svoga posla",ama na svom mjestu. Sada se pitate odakle ja to znam, pa znam, bilo na vijestima i to naravno udarnim u 19 i 30h, a njima na vijesti, je to reko nakav te mu je čukun,čukun đed(inače sbin)izj...o čukun,čukun baku(amerikanku) i ima naše krvi(a čuo za srbe i srbiju ono kad su nas bombardovali),PA ĆE NAM ON POMOĆ UOPŠTE U ŽIVOTU, e sada se vi pitate kako će nam on pomoć??,e pa lijepo, prema mojim saznanjima naš kontakt u bijeloj kući vozi kosačicu u istoj i kad bude ljetos koševina,crnac Obama će zvati ovaj naš kontak in the WHITE HOUSE da zajedno PLASTE!!!

e toliko, do narednih izbora u SAD!!!

p.s. Vala bogu oće li se Crnac snać u onolikim kvadratima one kuće?
      kuku mu ako info stan bude plaćao po kvadratu!!!
 
Ne bojim se tudjinskog nakota,no se bojim od zla domaćega!!!

Van mreže S.A.F.

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 684
  • Ugled: +27/-34
    • Pogledaj profil
Odg: Izbori u SAD
« Odgovor #18 poslato: 11.11.2008. 01:04:18 »
pa evo navodno pobijedio nakav crnac na izborima u americi, ne znam koliko je bitno njegovo ime,ali evo navesti ću ga-Barak Obama!!! I šta sad ???

truditi ću se da se ružno ne izjašnjavam,ne radi Obame nego radi kolega članova foruma,pa da se i ja izjasnim...
ima nekoliko, saznao JA, da je nakav crnac pobijedio na izborima u SAD za predsjednika, i da će naredne 4 godine siđet u onoj velikoj bijeloj kući te je obično vidimo na vijestima u 19 i 30h i to obično kada nam je nešto kuku i uzo češ.! Aman ljudi, nije vam to do te velike bijele kuće, to je sve do nas(što bi rekli ovi silni jevropejci na ovome našem projevropskome forumu)!!!
dalje, ovim putem čak ću i zahvaliti ovom našem drugu SRKI-ju88(te je ko virus napao forum) što je pomenuo ovog crnca i na ovome našem forumu, jer ima nekoliko za šta se god dohvatim iz njega mi izleti ovaj crnac, ne znam možda samo meni izleće :), ili mi se čini!!!, pa što i mi na ovome našem forumu ne bi spomenuli crnca, pa on je ekstra lik, dobar je drugar, što bi reko naš narod" on ti samo svoga posla",ama na svom mjestu. Sada se pitate odakle ja to znam, pa znam, bilo na vijestima i to naravno udarnim u 19 i 30h, a njima na vijesti, je to reko nakav te mu je čukun,čukun đed(inače sbin)izj...o čukun,čukun baku(amerikanku) i ima naše krvi(a čuo za srbe i srbiju ono kad su nas bombardovali),PA ĆE NAM ON POMOĆ UOPŠTE U ŽIVOTU, e sada se vi pitate kako će nam on pomoć??,e pa lijepo, prema mojim saznanjima naš kontakt u bijeloj kući vozi kosačicu u istoj i kad bude ljetos koševina,crnac Obama će zvati ovaj naš kontak in the WHITE HOUSE da zajedno PLASTE!!!

e toliko, do narednih izbora u SAD!!!

p.s. Vala bogu oće li se Crnac snać u onolikim kvadratima one kuće?
      kuku mu ako info stan bude plaćao po kvadratu!!!
 

Brate šta si jeo danas?
Imaš 5 bambija :D :D :D :D :D

Van mreže prinudna uprava

  • Start moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 833
  • Ugled: +63/-70
    • Pogledaj profil
Odg: Izbori u SAD
« Odgovor #19 poslato: 11.11.2008. 01:34:52 »
ja sam standardno jeo danas, ili ti klasika, doručak-sendvaja, ručak-nakav gulaš, do duše nisam večerao, ali od tvojih postova iz ove teme i teme o krizi, lijepo,  "POLUĐE MI MAJKA, ;MAJKA MI POLUĐE" (što bi rekao onaj iz the books of knjige)
Ne bojim se tudjinskog nakota,no se bojim od zla domaćega!!!

Van mreže Gedeon

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 29
  • Ugled: +3/-2
    • Pogledaj profil
Odg: Izbori u SAD
« Odgovor #20 poslato: 11.11.2008. 09:59:26 »
E, pa vidi se sa ti je neki crni davo veceru izio. Veceru ne preskaci, batali politiku.

Van mreže prinudna uprava

  • Start moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 833
  • Ugled: +63/-70
    • Pogledaj profil
Odg: Izbori u SAD
« Odgovor #21 poslato: 11.11.2008. 23:30:27 »
E, pa vidi se sa ti je neki crni davo veceru izio. Veceru ne preskaci, batali politiku.
cara, ja sam samo iznijo,ili ti izneo svoje mišljenje u ovoj temi, čak uopšte nisam bio off topic, a ti si se pojavio u ovoj temi sa postom, da kažeš da sam ja primitivan i da se manem politike, pa pošto si bio toliko slobodan, evo ostavi svoj broj telefona a ja ću se potruditi kad ovi političari krenu da plaste da i tebe pozovu, a do tada otiđi vidi da nisam u ILI ILI!!!
« Poslednja izmena: 12.11.2008. 10:32:27 prinudna uprava »
Ne bojim se tudjinskog nakota,no se bojim od zla domaćega!!!

Van mreže prinudna uprava

  • Start moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 833
  • Ugled: +63/-70
    • Pogledaj profil
Odg: Izbori u SAD
« Odgovor #22 poslato: 12.11.2008. 08:28:46 »
Evo vidite, baš kako je sremac napisao "sve vam je to politika dala".
ja napišem moje viđenje izbora u SAD, i dođe nakav indijanac i isproziva te najstašnije!!!
Ne bojim se tudjinskog nakota,no se bojim od zla domaćega!!!

Van mreže Gedeon

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 29
  • Ugled: +3/-2
    • Pogledaj profil
Odg: Izbori u SAD
« Odgovor #23 poslato: 12.11.2008. 10:48:24 »
Pa dobro cara, oprosti sto sam bio grub, ponijelo me odusevljenje za Obamu. Je.. ga podlego sam opstoj egzaltaciji, a mozda nisam najbolje razumio tvoj post. Naglasavati da se radi o crncu, kao sto je to u tvom postu, cini mi se u najmanju ruku promaseno. Obama je zaista dokaz da ideali americke slobode imaju sansu. Stao je na celo Amerike a da nije imao politicki pedigre, i to u vremenu antiislamske histerije. Pokazuje covjek da ce jedan od osnovnih principa njegove vladavine biti kulturno ponasanje i mudrost, sto ce , vjerujem, biti znacajan udarac na imidz divljacina koji je postao obrazac za savremene lidere od nasih krajeva, preko Francuske, Italije, Rusije i dr. Ja sam shvatio, kao i mnogi glasaci u SAD koji su na granici obespravljenih, da Obamu ne interesuju kvadrati Bijele kuce, da taj covjek ne gleda stvari na takav nacin. Ako nista drugo, Obama je pobijedio Glupost.

Van mreže herc

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 179
  • Ugled: +10/-1
    • Pogledaj profil
Odg: Izbori u SAD
« Odgovor #24 poslato: 12.11.2008. 11:01:38 »
Pa dobro cara, oprosti sto sam bio grub, ponijelo me odusevljenje za Obamu. Je.. ga podlego sam opstoj egzaltaciji, a mozda nisam najbolje razumio tvoj post. Naglasavati da se radi o crncu, kao sto je to u tvom postu, cini mi se u najmanju ruku promaseno. Obama je zaista dokaz da ideali americke slobode imaju sansu. Stao je na celo Amerike a da nije imao politicki pedigre, i to u vremenu antiislamske histerije. Pokazuje covjek da ce jedan od osnovnih principa njegove vladavine biti kulturno ponasanje i mudrost, sto ce , vjerujem, biti znacajan udarac na imidz divljacina koji je postao obrazac za savremene lidere od nasih krajeva, preko Francuske, Italije, Rusije i dr. Ja sam shvatio, kao i mnogi glasaci u SAD koji su na granici obespravljenih, da Obamu ne interesuju kvadrati Bijele kuce, da taj covjek ne gleda stvari na takav nacin. Ako nista drugo, Obama je pobijedio Glupost.
Koliko ce proci jos godina da jedan turcin bude predsjednik Njemacke, ili arapin Francuske...ili srbin gradonacelnik Mostara....
Neki ljudi govore ono sta znaju, a drugi ljudi znaju sta govore!

Van mreže prinudna uprava

  • Start moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 833
  • Ugled: +63/-70
    • Pogledaj profil
Odg: Izbori u SAD
« Odgovor #25 poslato: 12.11.2008. 11:59:21 »
Druže Gedeon, e kako napisa ovaj zadnji post, e kako nahvali Obamu(neću više pisati crnac) da sam u jednom momentu čitajući post, pomislio da se radi o Dalaj Lami ili ti ne daj bože o našem Patrijarhu.
Ali sve je moguće, kada je Marti Ahtisari dobio nobelovu nagradu za mir, što ne bi amerika postala jedna prijateljska zemlja u širokim razmjerama, tj da nas neće MATLETIRAT(što bi reko moj kum kajma),mislim na cijeli svijet!!!
Nisam htio da ti citiram post, ali ću svakako ga zapamtiti,pa ću ga citirati kroz neko vrijeme, nadajući se da ćeš biti u pravu!!!

P.S. isto moj druže Gedeon ko da si glasao za Obamu i drago mi je da sam upoznao nekog prijatelja američke politike.
Veliki pozdrav
Ne bojim se tudjinskog nakota,no se bojim od zla domaćega!!!

Van mreže mister no

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 186
  • Ugled: +16/-8
    • Pogledaj profil
Odg: Izbori u SAD
« Odgovor #26 poslato: 12.11.2008. 12:39:05 »
izjava g-dina Silavija Berluskonija,premijera Italije na izboru novog americkog presjednika;

cestitam americkom narodu na novom,madom i dobro osuncanom presjedniku.




Van mreže SRKI-88

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 33
  • Ugled: +5/-2
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Izbori u SAD
« Odgovor #27 poslato: 15.11.2008. 11:47:21 »
Malo ste skrenuli sa teme :zvizduk:
Obama mora da zasuce rukave...treba ispraviti gluposti koje je BUS napravio za 8 godina terorisanja po belom svijetu.... :'(

Van mreže SRKI-88

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 33
  • Ugled: +5/-2
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Izbori u SAD
« Odgovor #28 poslato: 15.11.2008. 11:48:13 »
Prvo da prestane da smara po bliskom istoku i da se otkaci od evrope...bar malo ;D