Autor Tema: Forum ide nizbrdo...  (Pročitano 50974 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže S.A.F.

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 684
  • Ugled: +27/-34
    • Pogledaj profil
Odg: Forum ide nizbrdo...
« Odgovor #30 poslato: 15.11.2008. 09:34:59 »
Sve ti je to uticaj latinoameričkih serija. Možda za još 10 postova saznaš da ti u stvari nisi ti već svoja odnosno tvoja rođena ujna.

Van mreže masa

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 18
  • Ugled: +1/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Forum ide nizbrdo...
« Odgovor #31 poslato: 17.11.2008. 13:55:22 »
Stvarno se svi trebamo potruditi da ovaj forum malo zivne,evo tome u prilog ja sam se registrovala i prestala da dolazim na ovaj sajt kao gost.
Mislim da se suvise lako uclaniti na ovaj forum i da se to treba pod hitno promijeniti,jer nije u redu da svak moze da se uclani i da pise sta mu je volja,pa cak i da zloupotrebljava necije nickove.
Ovdje se svi trude da provale ko sta pise,a nece da se potrude da napisu nesto i sami.
Pa moju drugaricu,koja nema ni kompjuter,neki dan je presreo neki "Forumas"i pitaje je li ona to i to pisala,a cura pojma nema o cemu se radi...
Mislim da bi svi clanovi trebali da se pod punim imenom i prezimenom predstave administratoru,jer ipak svak treba da stoji iza svojih postova!

Van mreže mrvica

  • empty
  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Odg: Forum ide nizbrdo...
« Odgovor #32 poslato: 17.11.2008. 14:09:33 »
Ma kakvo predstavljanje, maso ne ide to bas tako, ja sam ostavio svoje i ime i prezime u mom profilu al to niko ne mora ko nece, postoje pravila foruma. Evo predstavi se ti nama?  Il 'pak neces?!
« Poslednja izmena: 17.11.2008. 14:12:50 mrvica »

Van mreže S.A.F.

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 684
  • Ugled: +27/-34
    • Pogledaj profil
Odg: Forum ide nizbrdo...
« Odgovor #33 poslato: 17.11.2008. 14:18:39 »
Mislio sam da smo to sa predstavljanjem davno apsolvirali, ali evo uvjek neko se nađe da nam malo posoli pamet po tom pitanju.

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Odg: Forum ide nizbrdo...
« Odgovor #34 poslato: 21.11.2008. 12:48:51 »
Poz ljudi BANES se vratio u velikom stilu.I necu se vise zvati BANES vec BANIX,zato bih zamolio admina da mi promjeni nick.

Van mreže peca

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 344
  • Ugled: +4/-12
    • Pogledaj profil
Odg: Forum ide nizbrdo...
« Odgovor #35 poslato: 22.11.2008. 00:47:37 »
Pošto je skupština počela sa radom očekujemo da forum krene uzbrdo...

Van mreže zid

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 675
  • Ugled: +51/-46
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Forum ide nizbrdo...
« Odgovor #36 poslato: 04.12.2008. 03:57:18 »
MA ne znam vise da li ide uzgor ili nizgor, ali je meni sve manje zanimljiv. Toliko mi je nezanimljiv da prestajem da budem kritican. Skoro da mi dodje svejedno. Sve ga slabije obilazim a i kad ga provjerim jednom sedmicno vidim da nisam nista propustio.
Treba da se svi malo preispitamo. Pogresan sam naravno i ja. Mozda sam bio sve previse uzeo srcu. Oformila se bila jedna "ekipa". Svi smo mislili da smo neke "njuske" forumske. To je sve bilo bezveze. Mozda se treba malo izmaci...
Elem, bilo je i super trenutaka, zajebancija, rasprava, svadja...
Nek se niko ne ljuti na mene. JA sam uvijek samo nastojao da se narugam gluposti i nicemu vise.
Svima puno hvala na ovom druzenju.

Van mreže herc

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 179
  • Ugled: +10/-1
    • Pogledaj profil
Odg: Forum ide nizbrdo...
« Odgovor #37 poslato: 04.12.2008. 07:50:11 »
MA ne znam vise da li ide uzgor ili nizgor, ali je meni sve manje zanimljiv.

potpisujem
Neki ljudi govore ono sta znaju, a drugi ljudi znaju sta govore!

Van mreže S.A.F.

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 684
  • Ugled: +27/-34
    • Pogledaj profil
Odg: Forum ide nizbrdo...
« Odgovor #38 poslato: 05.12.2008. 02:34:45 »
Auh 15 dana nisam bio na forumu i večeras se nekako nakačih na neki wireless (za divno čudo nije zaštićen a nivo signala pristojan) pa reko da malo i forum obiđem. Elem iščitah ja uredno sve što se pisalo ovih dana dok me nije bilo i sa žaljenjem konstatovah da nisam postavio odgovor baš ni u jednu temu, i eto ajde sad bar ovdje da napišem nešto, pa bilo ga ono ''uzgor'' ili ''nizgor''.
Nažalost ne mogu da se otmem utisku da je za najveći broj Bilećana forum bio ko neka vrsta novog kafića, popularan jednu godinu a onda ćao žurimo. Doduše eto ima nas koji ne robujemo tome pa još uvjek dolazimo na forum, i dođemo tu valjda kao neki ''stalni gosti'' foruma.

Van mreže ZOXL

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 756
  • Ugled: +55/-20
    • Pogledaj profil
Odg: Forum ide nizbrdo...
« Odgovor #39 poslato: 05.12.2008. 07:32:56 »
dobro je Stole reko'..''ma ne možeš ti bilećanima ničim zaokupiti pažnju pola sata''..odoše oni u nove izazove

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Forum ide nizbrdo...
« Odgovor #40 poslato: 05.12.2008. 12:27:07 »
dobro je Stole reko'..''ma ne možeš ti bilećanima ničim zaokupiti pažnju pola sata''..odoše oni u nove izazove

ma ne može nikom, bilećani ili trebinjci ili norvežani   ...sve je to isto, ima stalnih članova koji pišu, oni koji gledaju, oni koji su u obilasku, novajlije itd... sad ih se većina "napalila" na facebook iz razloga što je jednostavan za upotrebu i što idu za masama...

Van mreže komentator

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 12
  • Ugled: +1/-4
    • Pogledaj profil
Odg: Forum ide nizbrdo...
« Odgovor #41 poslato: 06.12.2008. 14:29:45 »
Ma Bileca je provincija i sve funkcionise po principu "Svako cudo 3 dana i to vam je to!"
Koliko sam mogao da primijetim na forumu ima izuzetnih likova poput Vladixa,Hercegovca77,Smizle,Banesa,Zoxl-a,itd.da ih sad ne nabrajam i oni su za svo ovo vrijeme pravili forum jako zanimljivim,svako na svoj nacin!I svaka im cast na tome!
S druge strane koliko mogu da primijetim,svi ti clanovi su puni obaveza,porodica,posao,...pa ne mogu cesto da posjecuju forum,sto je stvarno steta!
Jako mi je zao sto nemam vremena za druzenje s vama,jer mi obaveze to ne dozvoljavaju,ali stvarno bi mi bilo drago da se ovaj forum razvija,a ne da postane nezanimljiv,a na dobrom je putu...

Van mreže vukasin

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 17
  • Ugled: +1/-1
    • Pogledaj profil
Odg: Forum ide nizbrdo...
« Odgovor #42 poslato: 06.12.2008. 15:57:22 »
potpuno si u pravu,ali sto da se radi takav je mentalitet malih sredina,umjesto da im forumi sluze za razonodu i druzenje,oni su jedna od glavnih trac partija uz jutarnju kafu...

Van mreže ZOXL

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 756
  • Ugled: +55/-20
    • Pogledaj profil
Odg: Forum ide nizbrdo...
« Odgovor #43 poslato: 06.12.2008. 16:46:22 »
ma dobro sad,tako je kako je..ja ipak apelujem na stare forumaše da dolaze ovdje u skladu sa svojim mogućnostima(mislim koliko ko ima vremena) i da se ovdje koliko toliko družimo..mislim na članove koji su trenutno van Bileće jer ove ovuda srećem skoro svakodnevno pa...  :) ..neznam šta je sa hugo chavesom,sremci se slabije javlja,explorer..ekser..zid..e sad niko niodkoga ne traži neku hiperaktivnost niti kvalitetnu temu al nek se progovori koja i to je dovoljno..vjerujte mi da ja jedva čekam da se pomenuti likovi jave i da vidim da su dobro i zdravo..ovim putem najviše pozdravljam one koji su u dijaspori ''trbuhom za kruhom''

Van mreže djeturum

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 380
  • Ugled: +19/-30
  • Pol: Žena
    • Pogledaj profil
Odg: Forum ide nizbrdo...
« Odgovor #44 poslato: 06.12.2008. 18:14:08 »
ja sam tu priatelji moji, nego komp mi bio na servisu jedno vrijeme pa se nisam javljao, a sto se tice foruma meni je vazda milo svratit i druzit se sa odredjenim likovima i siguran  sam da cu se druzit i  u buduce, e sad ide li forum gore ili dole bas me bole brige, ali stvarno kad vidim pilote koji otvarajuidim glupe teme svaki sekund, ili  vidim ono ALO BRE MISEVI, automatski bi angazovao mog druga da ih davi kao Tasko u filmu DAVITELJ PROTIV DAVITELJA.
NAJVJERNIJI
« Poslednja izmena: 10.03.2009. 01:09:44 ekser »