Autor Tema: Prijateljstvo posle veze?  (Pročitano 18340 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže fan

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 235
  • Ugled: +13/-8
    • Pogledaj profil
Odg: Prijateljstvo posle veze?
« Odgovor #15 poslato: 06.12.2008. 16:57:26 »
moze,ali prvo treba raskrstiti s prošlošću

a ha..treba otkinuti taj dio mozga i jednostavno izbaciš prošlost...nema od toga ništa moja omladino a naravno imaćete se kad uvjeriti u to...onoga koga si ''volio'' nikad nećeš zaboraviti al ni biti prijatelj posle toga..ne mogu i neznam definisat stanje ''posle'' al samo znam da nije ''prijatelj''

upravo tako...

Van mreže masa

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 18
  • Ugled: +1/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Prijateljstvo posle veze?
« Odgovor #16 poslato: 06.12.2008. 21:27:34 »
Tema je super i o njoj bi se moglo nadugo i nasiroko pricat...
Ja licno mislim da se iz prijateljstva moze roditi ljubav,ali posle ljubavi prijateljstva nema.Moze se covjek pretvarat odredjeni period da je u super odnosima sa bivsim partnerom,ali i to pukne kad tad.Mene najvise nervira taj postljubavni period gdje "ostavljena"strana ulaze sve svoje napore da oblati ex partnera...
Muskarci obicno "kurvom"nazivaju svoju bivsu sto ih je ostavila,a cure drvljem i kamenjem ospu po muskarcu,a sve to zalivajuci suzama uz rame utjehe najbolje frendice.
E zamislite osobu koja sve najgore govori o nekom s kim je do juce bio u "ljubavi",pa to je stvarno jadno,do juce bio super,a danas gori i od samog djavola! :'(

Van mreže modesty

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 16
  • Ugled: +1/-0
  • Pol: Žena
    • Pogledaj profil
Odg: Prijateljstvo posle veze?
« Odgovor #17 poslato: 25.01.2009. 17:32:25 »
Meni nije problem da ostanem prijatelj sa deckom, ali do sada nisam upoznala momka ni koji veruje u musko-zenska prijateljstva, tako da su moji muski prijatelji, uopste, uglavnom ljudi iz osnovne skole...
Love is wisdom of fools and folie of wise

Van mreže gembler

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 183
  • Ugled: +18/-7
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Prijateljstvo posle veze?
« Odgovor #18 poslato: 25.01.2009. 17:35:20 »
ma evo ja ti mogu biti prijatelj, jedini problem je što nismo bili u vezi ;D

Van mreže modesty

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 16
  • Ugled: +1/-0
  • Pol: Žena
    • Pogledaj profil
Odg: Prijateljstvo posle veze?
« Odgovor #19 poslato: 26.01.2009. 01:49:06 »
Hahaha... Mi smo cyber prijatelji, dragi gembler, a ko zna, možda se i sretnemo jednog dana uživo...
Love is wisdom of fools and folie of wise

Van mreže gembler

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 183
  • Ugled: +18/-7
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Prijateljstvo posle veze?
« Odgovor #20 poslato: 26.01.2009. 12:37:17 »
ko zna.., možda Draga Modesty ;D

Van mreže modesty

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 16
  • Ugled: +1/-0
  • Pol: Žena
    • Pogledaj profil
Odg: Prijateljstvo posle veze?
« Odgovor #21 poslato: 26.01.2009. 19:46:16 »
Što da ne, ja ozbiljno planiram da krenem u obilazak BiH, pa ću se javiti kada dodjem u Bileću  :)
Love is wisdom of fools and folie of wise

Van mreže modesty

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 16
  • Ugled: +1/-0
  • Pol: Žena
    • Pogledaj profil
Odg: Prijateljstvo posle veze?
« Odgovor #22 poslato: 26.01.2009. 19:47:45 »
Pardon, ozbiljno planiram da krenem u obilazak Republike Srpske i Bosne, pa kada dodjem u Hercegovinu, u Bileću, javljam se  :)
Love is wisdom of fools and folie of wise

Van mreže pectoralis

  • VIP
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 213
  • Ugled: +26/-30
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Prijateljstvo posle veze?
« Odgovor #23 poslato: 21.07.2009. 18:15:47 »
Tema je super i o njoj bi se moglo nadugo i nasiroko pricat...
Ja licno mislim da se iz prijateljstva moze roditi ljubav,ali posle ljubavi prijateljstva nema.Moze se covjek pretvarat odredjeni period da je u super odnosima sa bivsim partnerom,ali i to pukne kad tad....

Ja ne znam jesam li ja možda vanzemaljac,ali kod mene je skroz drugačije.S jednom osobom sam extra prijatelj,evo vec duze vrijeme i nije puklo.Prijateljstvo je baš jako.Niko nikog nije blatio,razišli se civilizovano...I našli se opet na nekoj nuli na kojoj smo bili kad smo se upoznali samo sada gradimo odnos u drugom formatu.Tako da je moje mišljenje da se iz ljubavi može roditi prijateljstvo,a iz prijateljstva ljubav nikako.To je nekad bilo.Jer kada ti nekoga dovoljno dobro znaš,od pocetka ga ne gledas kao partnera,znaš njegove mane,probleme..kako sutra da ti bude zanimliv i da se zaljubis u njega???
Evo to prijateljstvo traje fodinu i nesto,i bas je cool,nismo najbolji,ali svakako dobri drugovi

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Prijateljstvo posle veze?
« Odgovor #24 poslato: 21.07.2009. 18:24:30 »
Tema je super i o njoj bi se moglo nadugo i nasiroko pricat...
Ja licno mislim da se iz prijateljstva moze roditi ljubav,ali posle ljubavi prijateljstva nema.Moze se covjek pretvarat odredjeni period da je u super odnosima sa bivsim partnerom,ali i to pukne kad tad....

Tako da je moje mišljenje da se iz ljubavi može roditi prijateljstvo,a iz prijateljstva ljubav nikako.
Mislim da nije tako, mislim da je moguće...s tim da jedan od njih nije gledao drugog očima prijatelja i iz potaja osjećao neke sumnjive emocije.

Van mreže bona

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 61
  • Ugled: +6/-6
    • Pogledaj profil
Odg: Prijateljstvo posle veze?
« Odgovor #25 poslato: 22.07.2009. 21:38:26 »
poslije veze postoji-kontakt,prijateljstvo i nista.Kontakt,ako su prinudjeni iz nekih razloga,neka vrsta prijateljstva ukoliko emocije nisu bile jake sa obe strane,i nista,kad ne zele nikakav kontakt jer najmanje 1 strana to ne zeli..tako da je termin-prijateljstvo,sirok i diskutabilan..naravno,moguce je i to,ali mislim da se to moze desiti samo ako prodje vrijeme,ako emocije nisu bile jake,i ako su se okrenuli buducnosti ,u smislu,razmisljanja i eventualno,pronalaska drugog partnera..e,sta `vo sve napisah.. ??? :)

Van mreže Veliki_strumpf

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 206
  • Ugled: +20/-51
    • Pogledaj profil
Odg: Prijateljstvo posle veze?
« Odgovor #26 poslato: 23.07.2009. 01:24:28 »
moje misljenje je da prijateljstvo izmedju muskarca i zene ne postoji,jedno od njih sigurno misli na sex, ako se predje preko toga onda je sve moguce ;) ;D

Van mreže pectoralis

  • VIP
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 213
  • Ugled: +26/-30
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Prijateljstvo posle veze?
« Odgovor #27 poslato: 23.07.2009. 01:37:29 »
poslije veze postoji-kontakt,prijateljstvo i nista.Kontakt,ako su prinudjeni iz nekih razloga,neka vrsta prijateljstva ukoliko emocije nisu bile jake sa obe strane,i nista,kad ne zele nikakav kontakt jer najmanje 1 strana to ne zeli..tako da je termin-prijateljstvo,sirok i diskutabilan..naravno,moguce je i to,ali mislim da se to moze desiti samo ako prodje vrijeme,ako emocije nisu bile jake,i ako su se okrenuli buducnosti ,u smislu,razmisljanja i eventualno,pronalaska drugog partnera..e,sta `vo sve napisah.. ??? :)

konačno nešto što ima smisla

Van mreže ZOXL

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 756
  • Ugled: +55/-20
    • Pogledaj profil
Odg: Prijateljstvo posle veze?
« Odgovor #28 poslato: 23.07.2009. 01:49:56 »
moje misljenje je da prijateljstvo izmedju muskarca i zene ne postoji,jedno od njih sigurno misli na sex, ako se predje preko toga onda je sve moguce ;) ;D

Jeste,u pravu si..u mom slučaju ja vazda mislima na taj skex đavo ga odnijo  :D,preko toga na možem da pređem

Van mreže pectoralis

  • VIP
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 213
  • Ugled: +26/-30
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Prijateljstvo posle veze?
« Odgovor #29 poslato: 23.07.2009. 02:24:05 »
moje misljenje je da prijateljstvo izmedju muskarca i zene ne postoji,jedno od njih sigurno misli na sex, ako se predje preko toga onda je sve moguce ;) ;D

Muškarac misli uvjek!Još ako i žena...
ali naravno to nije prepreka za prijateljstvo