Društvo > Ljubav

Zenidba - Hercegovci : domace ili strano?

(1/13) > >>

Klinka:
Sta mislile da li Hercegovci koje zivot odvede van Hercegovine (nakon sto ispljuju Hercegovke da su 'konzervativne, staromodne i tradicionalne'), ipak pozele da jednu takvu " svoju " jednog dana ozene, jer vjeruju da nijedna druga ne moze bolje skuvati,podici djecu a Boga mi i razumjeti ga, ili se ipak drze toga da su strankinje bolje za brak...?

Nedavno sam cula da se jedan Hercegovac zabavlja sa Jevrejkom, i blago receno, zivot mi se smucio!:(

road king:
Znam ih dosta koji su davno otisli pa se sad vracaju sto bi rekli pod stare dane da se ovde ozene,sve ti je onda jasno.

fan:

--- Citat: Klinka  06.01.2009. 16:09:10 ---Nedavno sam cula da se jedan Hercegovac zabavlja sa Jevrejkom, i blago receno, zivot mi se smucio!:(

--- Kraj citata ---

I meni se zivot smuci kad vidim da neko procjenjuje ljude na osnovu njihove nacionalnosti i vjere, a ne na osnovu toga kakve su osobe....
Ili ces se ti jednoga dana radije udati za Hercegovca, ma kakav los on bio, nego za recimo nekog muskarca iz drugih dijelova RS ili Srbije ili bilo koje druge drzave, koji je fantasticno dobar, posten, pametan...?

Klinka:
Nema losih Hercegovaca - oni su moji, pa ne mogu biti losi:)

fan:
E pricacemo kad odrastes...  ;D ;D ;D
I moji su, ali ih ima svakakvih.... i dobrih i losih...

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju