Autor Tema: Zenidba - Hercegovci : domace ili strano?  (Pročitano 33783 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Hercegovac77

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1412
  • Ugled: +45/-18
    • Pogledaj profil
Odg: Zenidba - Hercegovci : domace ili strano?
« Odgovor #15 poslato: 07.01.2009. 19:04:29 »
(nakon sto ispljuju Hercegovke da su 'konzervativne, staromodne i tradicionalne')
Mozda su bile nekada davno, kamo srece da su i sad :D



Van mreže fan

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 235
  • Ugled: +13/-8
    • Pogledaj profil
Odg: Zenidba - Hercegovci : domace ili strano?
« Odgovor #16 poslato: 08.01.2009. 01:45:24 »
Pitanje se odnosilo na muski dio forumasa a ne na tebe i mene fan. Ukapirala sam tvoj nacin razmisljanja, a ti si toliko zapela za moj nick 'klinka' da od predrasude ne mozes da ga popustis. Opet ponavljam, to je samo nick...
Kada ti upoznas Srbijance, shvatices koliko su nasi zlatni.

Nije bitan tvoj nick, nego tvoj nacin razmisljanja.... A sto se tice Srbijanaca vjeruj mi znam ih podjednako koliko i nase Hercegovce... zato ovako i razmisljam...

Van mreže Klinka

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 15
  • Ugled: +0/-1
    • Pogledaj profil
Odg: Zenidba - Hercegovci : domace ili strano?
« Odgovor #17 poslato: 08.01.2009. 02:42:43 »
Moj nacin razmisljanja ti ne smeta kada pisem pod drugim nick-om. Jos se slazes u svemu. Svasta. Pitanje nije bilo upuceno tebi, tako da me mrzi da ti objasnjavam neke stvari.
Pozdrav

Van mreže fan

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 235
  • Ugled: +13/-8
    • Pogledaj profil
Odg: Zenidba - Hercegovci : domace ili strano?
« Odgovor #18 poslato: 08.01.2009. 14:26:54 »
Pa ocigledno o drugim stvarima imas bolji ili zreliji stav...
Ali dobro....
Uzivaj...

Van mreže sremci

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 469
  • Ugled: +23/-10
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Zenidba - Hercegovci : domace ili strano?
« Odgovor #19 poslato: 08.01.2009. 22:46:17 »
Tebe klinka kao Hitler da je napravio..Ne znam na osnovun cega ti mislis da se ljudi razlikuju po regijama ili nacijonalnosti,ili si mozda clan nacionalnog stroja...ja sam imao tu srecu da se druzim i zabavljm sa ljudima i djevojkama razlicitih nacija i kultura i shvatio sam da svugdje ima losih i dobrih,kulturnih i nekulturnih,losih i dobrih ljubavnika pa bi ti savjetovao da se malo otvoris prema ljudima i svjetu inace!Po cemu ti to zakljucujes da su Hercegovci nejbolji a recimo Kosovari losij???Moras se osloboditi tog malogradjanskog kompleksa i gledati na svjet i ljude drugim ocima,to ja savjetujem.A ti ako hoces citav zivot se svadjaj sa Gacanima ili Trebinjcima cije selo je ljepse,a kad ti dosadi onda udarite zajedno na Bosance,Hrvate,Srbijance,Slovence i ostale...
Ne mogu da vjerujem da imas toliko godina a razmisljas kao Hitler,stvarno me iznenadjujes...ili mozda tvoj bivsi decko ili djevojka u kog si i dans zaljubljena nesto petlja sa Jevrejima pa je tebi krivo,iskeno bi volio da je to,bolje i to nego da stvarno mislis i razmisljas ovako kako pises jer ovo je tragedija...
Neprijateljima treba neprekidno oprastati,jer je upravo to ono sto ih najvise ljuti!

Van mreže gembler

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 183
  • Ugled: +18/-7
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Zenidba - Hercegovci : domace ili strano?
« Odgovor #20 poslato: 09.01.2009. 00:23:05 »
šta je jadan ne bio napadaš i porediš sa hitlerom nalet ga bilo, nije ona mislila u tom konteksu, već je mislila na lojalnost svojim korjenima a vjerovatno je dotaklo i to da je jedino još na ovim prostorima odnosno u hercegovini ostalo malo ljudskog duha

Van mreže fan

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 235
  • Ugled: +13/-8
    • Pogledaj profil
Odg: Zenidba - Hercegovci : domace ili strano?
« Odgovor #21 poslato: 09.01.2009. 00:29:29 »
Tebe klinka kao Hitler da je napravio..Ne znam na osnovun cega ti mislis da se ljudi razlikuju po regijama ili nacijonalnosti,ili si mozda clan nacionalnog stroja...ja sam imao tu srecu da se druzim i zabavljm sa ljudima i djevojkama razlicitih nacija i kultura i shvatio sam da svugdje ima losih i dobrih,kulturnih i nekulturnih,losih i dobrih ljubavnika pa bi ti savjetovao da se malo otvoris prema ljudima i svjetu inace!Po cemu ti to zakljucujes da su Hercegovci nejbolji a recimo Kosovari losij???Moras se osloboditi tog malogradjanskog kompleksa i gledati na svjet i ljude drugim ocima,to ja savjetujem.A ti ako hoces citav zivot se svadjaj sa Gacanima ili Trebinjcima cije selo je ljepse,a kad ti dosadi onda udarite zajedno na Bosance,Hrvate,Srbijance,Slovence i ostale...
Ne mogu da vjerujem da imas toliko godina a razmisljas kao Hitler,stvarno me iznenadjujes...ili mozda tvoj bivsi decko ili djevojka u kog si i dans zaljubljena nesto petlja sa Jevrejima pa je tebi krivo,iskeno bi volio da je to,bolje i to nego da stvarno mislis i razmisljas ovako kako pises jer ovo je tragedija...

Pa o tome pricam cijelo vrijeme  ;D ;D ;D

Van mreže Klinka

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 15
  • Ugled: +0/-1
    • Pogledaj profil
Odg: Zenidba - Hercegovci : domace ili strano?
« Odgovor #22 poslato: 09.01.2009. 00:35:00 »
Hercegovci su jako muzevni i zato prijaju mom temperamentu. Uopste ih ne smatram siledzijama kako ih neke cure ovde nazivaju, vec su mi bas extra momci. Samo takav tip muskarca moze da me zadrzi pored sebe. Kosovari su cinicni za moj pojam, i uopste mi ne prijaju kao muskarci. Imala sam priliku da upoznam silne nacije, pa sam mozda na osnovu toga zakljucila ko mi najvise odgovara...hehehhe to za Hitlera mi je bas simpaticno. Sjecam se da mi je otac uvijek govorio da mi ne brani da se zabavljam sa kim ja zelim, ali da dobro pazim na izbor - " Niko te nece bolje gledati od naseg covjeka" , uvjek bi govorio. Nisam shvatala o cemu on govori, ali kada sam odrasla sve mi je bilo jasno.
Svako ima pravo na svoje misljenje i na svoj izbor, pa tako i ja. To sto ja ovako mislim, ne znaci da druge djevojke koje drugacije misle grijese. Nemam ni ja nista protiv drugih nacija..imam dosta prijatelja koji su druge religije, ali govorim o tipu muskarca!

Zao mi je sto smo raspravom o mom izboru skrenuli sa teme....

Van mreže Klinka

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 15
  • Ugled: +0/-1
    • Pogledaj profil
Odg: Zenidba - Hercegovci : domace ili strano?
« Odgovor #23 poslato: 09.01.2009. 00:36:07 »
Fan kaze se svo vrijeme, ako cemo se vec praviti pametni.

Van mreže gembler

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 183
  • Ugled: +18/-7
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Zenidba - Hercegovci : domace ili strano?
« Odgovor #24 poslato: 09.01.2009. 00:40:06 »
Hercegovci su jako muzevni i zato prijaju mom temperamentu. Uopste ih ne smatram siledzijama kako ih neke cure ovde nazivaju, vec su mi bas extra momci. Samo takav tip muskarca moze da me zadrzi pored sebe. Kosovari su cinicni za moj pojam, i uopste mi ne prijaju kao muskarci. Imala sam priliku da upoznam silne nacije, pa sam mozda na osnovu toga zakljucila ko mi najvise odgovara...hehehhe to za Hitlera mi je bas simpaticno. Sjecam se da mi je otac uvijek govorio da mi ne brani da se zabavljam sa kim ja zelim, ali da dobro pazim na izbor - " Niko te nece bolje gledati od naseg covjeka" , uvjek bi govorio. Nisam shvatala o cemu on govori, ali kada sam odrasla sve mi je bilo jasno.
Svako ima pravo na svoje misljenje i na svoj izbor, pa tako i ja. To sto ja ovako mislim, ne znaci da druge djevojke koje drugacije misle grijese. Nemam ni ja nista protiv drugih nacija..imam dosta prijatelja koji su druge religije, ali govorim o tipu muskarca!

Zao mi je sto smo raspravom o mom izboru skrenuli sa teme....

klinka je u pravu (zna šta hoće)

Van mreže fan

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 235
  • Ugled: +13/-8
    • Pogledaj profil
Odg: Zenidba - Hercegovci : domace ili strano?
« Odgovor #25 poslato: 09.01.2009. 00:42:08 »
Evo ako ce Vam biti lakse:

Tebe klinka kao Hitler da je napravio..Ne znam na osnovun cega ti mislis da se ljudi razlikuju po regijama ili nacijonalnosti,ili si mozda clan nacionalnog stroja...ja sam imao tu srecu da se druzim i zabavljm sa ljudima i djevojkama razlicitih nacija i kultura i shvatio sam da svugdje ima losih i dobrih,kulturnih i nekulturnih,losih i dobrih ljubavnika pa bi ti savjetovao da se malo otvoris prema ljudima i svjetu inace!Po cemu ti to zakljucujes da su Hercegovci nejbolji a recimo Kosovari losij???Moras se osloboditi tog malogradjanskog kompleksa i gledati na svjet i ljude drugim ocima,to ja savjetujem.A ti ako hoces citav zivot se svadjaj sa Gacanima ili Trebinjcima cije selo je ljepse,a kad ti dosadi onda udarite zajedno na Bosance,Hrvate,Srbijance,Slovence i ostale...
Ne mogu da vjerujem da imas toliko godina a razmisljas kao Hitler,stvarno me iznenadjujes...ili mozda tvoj bivsi decko ili djevojka u kog si i dans zaljubljena nesto petlja sa Jevrejima pa je tebi krivo,iskeno bi volio da je to,bolje i to nego da stvarno mislis i razmisljas ovako kako pises jer ovo je tragedija...

Pa o tome pricam svo vrijeme  ;D ;D ;D

Van mreže Klinka

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 15
  • Ugled: +0/-1
    • Pogledaj profil
Odg: Zenidba - Hercegovci : domace ili strano?
« Odgovor #26 poslato: 09.01.2009. 00:50:33 »
Bas tako gembler. Srbijanke i Sose su pametne i mudre, znaju sta dobijaju kada upecaju naseg momka. Bas bi se one otimale oko njih u Srbiji da su tako za odbaciti. A ove nase puste jezik i nije ni cudo sto im posle Hercegovci nisu dobri.
I dobro si rekao da j jos u Hercegovini ostalo ljudskosti i dostojanstva!

Poz svima

Van mreže Veliki_strumpf

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 206
  • Ugled: +20/-51
    • Pogledaj profil
Odg: Zenidba - Hercegovci : domace ili strano?
« Odgovor #27 poslato: 10.01.2009. 01:01:39 »
klinka je car, samo tako nastavi ;)

Van mreže prinudna uprava

  • Start moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 833
  • Ugled: +63/-70
    • Pogledaj profil
Odg: Zenidba - Hercegovci : domace ili strano?
« Odgovor #28 poslato: 10.01.2009. 09:33:30 »
nazdravlje praznici...
u ovoj temi sam sve postove pročitao i želim da se zahvalim sremcu na objašnjenju za ovu temu!!!
želim još da pozdravim klinku, izgleda veliku lokal patriotu, imala bi ona visoko mišljenje i o drugima da im zna ko,šta,gdje,kuda,kako, itd... a to možeš samo u malim sredinama...

p.s.
evo i ja da se uključim u rad foruma, posle ovih praznika ,a i čini mi se da u ovoj temi nema primitivnih članova koji ne cijene kvalitet,ma sa koje strane on bio, VELIKI POZDRAV!!!
Ne bojim se tudjinskog nakota,no se bojim od zla domaćega!!!

Van mreže mister no

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 186
  • Ugled: +16/-8
    • Pogledaj profil
Odg: Zenidba - Hercegovci : domace ili strano?
« Odgovor #29 poslato: 12.01.2009. 16:12:29 »
moj stav u vezi zenidbe,braka i loko patriotizma je jasan;
ne bih imao nista protiv da ozenim i crnkinju,samo da mi je sa njom dobro.
ali zabavljam se sa hercegovkom,ko to zna,valjda mi legla,ko budali samar.
pozdrav za sve