Autor Tema: Zenidba - Hercegovci : domace ili strano?  (Pročitano 33782 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Alisa

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 9
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Zenidba - Hercegovci : domace ili strano?
« Odgovor #30 poslato: 13.01.2009. 19:24:50 »
Mister no, ozeni mene, jos cu ti bolje leci:) kuvacu ti sve sto pozelis od domacih jela, pa neces morati da ides u Staru hercegovinu kada pozelis rastan sa suvom bravetinom!:)

Van mreže road king

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 618
  • Ugled: +61/-27
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Zenidba - Hercegovci : domace ili strano?
« Odgovor #31 poslato: 13.01.2009. 19:41:02 »
Mister no, ozeni mene, jos cu ti bolje leci:) kuvacu ti sve sto pozelis od domacih jela, pa neces morati da ides u Staru hercegovinu kada pozelis rastan sa suvom bravetinom!:)

 :D :D :D :D :D  ma ti si kraljica

Van mreže modesty

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 16
  • Ugled: +1/-0
  • Pol: Žena
    • Pogledaj profil
Odg: Zenidba - Hercegovci : domace ili strano?
« Odgovor #32 poslato: 14.01.2009. 01:01:41 »
hahaha... Ova tema je super!!! Ne znam samo, kako se sada je računam, pošto sam iz Beograda, pretpostavljam kao "strankinja"... Hahahahahaah... Jao... fenomenalno...  :) nisam nikada posetila Hercegovinu, mada planiram, jer jako volim Dučića, Kapora... A, da budem iskrena, jako sam volela i volim još uvek Hercegovca, mada nisam više sa njim u vezi... Nekako se pronalazim u ovim vašim pričicama ;iako sam kosmopolitskog duha, malo se jesam osetila par puta baš "strano" pred njim... Evo zbog čega... Inat, piće i gordost bi trebalo da su nacionalne odlike u prevodu, pa nakon mog signaliziranja da previše alkohola nije dobro za organizam, ja ispadoh manje Srpkinja, nego što bi trebalo  :) teško mi je bilo, a nije mi ni sada prijatno kada se setim raskida... Dobro smo se posvadjali i bilo je tu raznih neprijatnosti, ali ja njega i dalje volim i cenim... To je neka fora balkanska, "šaka o sto"  :) "neće meni žena da odredjuje šta da pijem i kada"  :) u suštini, nije dobro kada je ponos jači od ljubavi... U stvari, nije to ni ponos, nego inat koji ide do totalne "bandoglavosti"... Eh... tako je to u životu... šta da se radi... Inače, znam i ja jednog Hercegovca, koji živi u BGu i muvao se sa Jevrejkom :) hahahaa... možda je isti čovek  :) Ipak, ne sumnjam da su Hercegovci divni ljudi, iako ne kategorišem ljude po poreklu, već po nekim drugim karakteristikama, ali generalno, bije ih dobar glas  :) neke koincidencije u mom životu su veoma vezane sa Hercegovinu, to me je dovelo do ovog foruma - imam neku rodbinu iz Mostara, trebalo je da živim u ulici Bilećkoj i moj tata je odslužio vojsku, baš u Bileći + jedna, meni draga ljubavna pričica...
Love is wisdom of fools and folie of wise

Van mreže modesty

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 16
  • Ugled: +1/-0
  • Pol: Žena
    • Pogledaj profil
Odg: Zenidba - Hercegovci : domace ili strano?
« Odgovor #33 poslato: 14.01.2009. 01:07:34 »
P.S. Želim vam svima SREĆNU NOVU GODINU :) uz puno ljubavi :)
Love is wisdom of fools and folie of wise

Van mreže gembler

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 183
  • Ugled: +18/-7
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Zenidba - Hercegovci : domace ili strano?
« Odgovor #34 poslato: 14.01.2009. 01:09:23 »
hahaha... Ova tema je super!!! Ne znam samo, kako se sada je računam, pošto sam iz Beograda, pretpostavljam kao "strankinja"... Hahahahahaah... Jao... fenomenalno...  :) nisam nikada posetila Hercegovinu, mada planiram, jer jako volim Dučića, Kapora... A, da budem iskrena, jako sam volela i volim još uvek Hercegovca, mada nisam više sa njim u vezi... Nekako se pronalazim u ovim vašim pričicama ;iako sam kosmopolitskog duha, malo se jesam osetila par puta baš "strano" pred njim... Evo zbog čega... Inat, piće i gordost bi trebalo da su nacionalne odlike u prevodu, pa nakon mog signaliziranja da previše alkohola nije dobro za organizam, ja ispadoh manje Srpkinja, nego što bi trebalo  :) teško mi je bilo, a nije mi ni sada prijatno kada se setim raskida... Dobro smo se posvadjali i bilo je tu raznih neprijatnosti, ali ja njega i dalje volim i cenim... To je neka fora balkanska, "šaka o sto"  :) "neće meni žena da odredjuje šta da pijem i kada"  :) u suštini, nije dobro kada je ponos jači od ljubavi... U stvari, nije to ni ponos, nego inat koji ide do totalne "bandoglavosti"... Eh... tako je to u životu... šta da se radi... Inače, znam i ja jednog Hercegovca, koji živi u BGu i muvao se sa Jevrejkom :) hahahaa... možda je isti čovek  :) Ipak, ne sumnjam da su Hercegovci divni ljudi, iako ne kategorišem ljude po poreklu, već po nekim drugim karakteristikama, ali generalno, bije ih dobar glas  :) neke koincidencije u mom životu su veoma vezane sa Hercegovinu, to me je dovelo do ovog foruma - imam neku rodbinu iz Mostara, trebalo je da živim u ulici Bilećkoj i moj tata je odslužio vojsku, baš u Bileći + jedna, meni draga ljubavna pričica...

ovo je priča o silnim hercegovcima (Bilećanima)  "mrak za žensko"

Van mreže modesty

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 16
  • Ugled: +1/-0
  • Pol: Žena
    • Pogledaj profil
Odg: Zenidba - Hercegovci : domace ili strano?
« Odgovor #35 poslato: 14.01.2009. 01:15:17 »
Jao, pazi Gemblera... hahaha... uh... mrak :) e... ali to može da bude dvosmisleno... ti, pretpostavljam misliš na "neodoljivi frajeri", što je OK, ne misliš-silni, u smislu "siledžije"  :) naravno, nije on nikada prema meni bio agresivan kada cirka, nego, jednostavno zna se neka granica, ne samo zbog mene, zbog njega prvenstveno nije dobro previše cirkanja...
Love is wisdom of fools and folie of wise

Van mreže mister no

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 186
  • Ugled: +16/-8
    • Pogledaj profil
Odg: Zenidba - Hercegovci : domace ili strano?
« Odgovor #36 poslato: 14.01.2009. 12:46:50 »
ok.alisa vazi ali prvo moramo da probamo kako ces mi leci,a i da vidimo sta znas sa bravetinom.
ps.znas li prebrati crijeva na igle?
pozdrav

Van mreže gembler

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 183
  • Ugled: +18/-7
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Zenidba - Hercegovci : domace ili strano?
« Odgovor #37 poslato: 14.01.2009. 13:10:25 »
neodoljivi nego šta ::)
nekada davno bio sam u vezi sa devojkom iz Srbije tako da tačno znam šta vam se sviđa kod nas, ništa dvosmosleno ili bezobrazno

kad bi bilo biranje između dvoje fizički sličnih ljudi (hercegovac i srbijanac) 90% srbijanki nakon pet minuta razgovora bi odabralo era (hercegovca);D jesam li u pravu Modesty B?

Van mreže mister no

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 186
  • Ugled: +16/-8
    • Pogledaj profil
Odg: Zenidba - Hercegovci : domace ili strano?
« Odgovor #38 poslato: 14.01.2009. 13:12:27 »
e modesty tu si se zajebala,kod hercegovaca ne postoji granica,u bilo cemu a jos da je zena odredjuje,pa to je uvreda.
modesty,sto prije da ides u hercegovinu,primamo te u nase,upznacemo te sa ducicima i kaporima a ako ti se koji od tih momaka svidi i njih cemo ti dati i to zavazda.
eto,kud ces bolje?
pozz

Van mreže Alisa

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 9
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Zenidba - Hercegovci : domace ili strano?
« Odgovor #39 poslato: 14.01.2009. 14:36:39 »
Modesty, u pravu si, oni nemaju granicu, ali je jos gore dolivanje ulja na vatru ako je zena postavlja:( Zato ih i volimo:) Ali mister no ima granicu u svemu- cak toliko ogranicen da moram ja da mu govorim da me zeni ehhehehhhehee - sala naravno. Mister no je hercegovacki reprezentativac, prosto da ga pozelis bez ikakve korekcije. Nego moj buduci supruze, ja sam voljna prvo da ti legnem, a oko bravetine i crijeva cemo se naknadno dogovoriti, moze? U svakom slucaju dobra volja postoji, iako sam malo gadljiva na crijeva...Ali znam stosta drugo od normalnijih jela, ali ako su crijeva krucijalna za prolaz, za tebe bi i njih savladala:) Jel posteno? heheeehe
Ja sam savitljiva Hercegovka:)

poz

Van mreže gembler

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 183
  • Ugled: +18/-7
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Zenidba - Hercegovci : domace ili strano?
« Odgovor #40 poslato: 14.01.2009. 14:46:07 »
Alisa ako te neće mister no bi li ti legla kod mene :D :D :D onako drugarski

Van mreže Alisa

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 9
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Zenidba - Hercegovci : domace ili strano?
« Odgovor #41 poslato: 14.01.2009. 15:16:57 »
Mister no je jedan.... :)

Van mreže modesty

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 16
  • Ugled: +1/-0
  • Pol: Žena
    • Pogledaj profil
Odg: Zenidba - Hercegovci : domace ili strano?
« Odgovor #42 poslato: 14.01.2009. 15:19:42 »
Hahaha... Gembler, ti si lud :) hvala vam na provodadžisanju, baš ste slatki  :) hahahahaha....
Love is wisdom of fools and folie of wise

Van mreže gembler

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 183
  • Ugled: +18/-7
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Zenidba - Hercegovci : domace ili strano?
« Odgovor #43 poslato: 14.01.2009. 16:36:40 »
Mister no je jedan.... :)

a ja se ponado ko stara đevojka

Van mreže Alisa

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 9
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Zenidba - Hercegovci : domace ili strano?
« Odgovor #44 poslato: 14.01.2009. 18:36:16 »
E pa dzabe si se ponadao. Hoce on mene, samo jos da se isprobamo i to je to. Nego ako hocete da vam budem dobra snajka, mogli biste da mi okacite jedan kulinarski prirucnik za pocetnike (najboljih hercegovackih specijaliteta),a ja ako ga polozim, okacicu vam 'metode i taktike' koje treba savladati da biste pripitomili zgodnog hera:))))))))))))

pozzz svima