Društvo > Ljubav

Zenidba - Hercegovci : domace ili strano?

<< < (2/13) > >>

Klinka:
Eto vidis, i ti si donijela predrasudu na osnovu mog imena da sam 'mala' a mozda sam i starija od tebe:) Ali to nije bitno. Hercegovci su strasni ljubavnici, odlicni ocevi, brizni muzevi..samo im treba potrefiti zicu!
Mozda mogu da im se primaknu Bosanci, ali ovi ostali ( Hrvati, Srbijanci, Lale, Makedonci....) nisu im ni blizu.

Klinka:
Ovde bih voljela da cujem muski dio...sta oni misle

road king:

--- Citat: Klinka  06.01.2009. 17:21:43 ---Ovde bih voljela da cujem muski dio...sta oni misle

--- Kraj citata ---

ma potpuno si u pravu...... ;D ;D ;D

S.A.F.:

--- Citat: Klinka  06.01.2009. 17:21:43 ---Ovde bih voljela da cujem muski dio...sta oni misle

--- Kraj citata ---
Citat: ''Malo sirovi ali dobro ****'' (Srbijanka mlađa od 25-god) :D :D :D

VLADIX:

--- Citat: Klinka  06.01.2009. 17:20:33 ---Eto vidis, i ti si donijela predrasudu na osnovu mog imena da sam 'mala' a mozda sam i starija od tebe:) Ali to nije bitno. Hercegovci su strasni ljubavnici, odlicni ocevi, brizni muzevi..samo im treba potrefiti zicu!
Mozda mogu da im se primaknu Bosanci, ali ovi ostali ( Hrvati, Srbijanci, Lale, Makedonci....) nisu im ni blizu.

--- Kraj citata ---
E kud stavi nick Klinka  :D e, al bez šale ne znam da li su strasni, ali su dobri očevi i solidni muževi, ako ti tako kažeš i ja se djelimično slažem. A što se tiče Srbijanaca pa i većina Bosanaca, naravno da se Hercegovcima ne mogu primaći, jer jedino kod Hercegovaca stoji deviza: DOK NAS SMRT NE RASTAVI...a kod Srbijanaca, DOK NAS PRVA PREPREKA NE RASTAVI  :) tako ti je to

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju